POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.05.2019, 08:23:59] • Kołczewo

Wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa

Wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa

fot. Organizator

We wtorek, 14 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu B w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu.

Punktualnie o godzinie 10:30 zabrzmiały pierwsze gwizdki sędziów pana Remigiusza Pęcaka oraz pana Marka Szymańskiego. Po rozegraniu sześciu, emocjonujących spotkań poznaliśmy zwycięzcę tegorocznego turnieju, a został nim zespół ze Świnoujścia. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Kołczewa. Tym samym oba zespoły uzyskały awans do Półfinału Województwa Zachodniopomorskiego.

Wyniki spotkań:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 2 (0 : 2)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 1 ( 1 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 2 (3 : 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie - Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach 3 : 0 (2 : 0)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 3 (0 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie 5 : 1 (1 : 1)

Klasyfikacja Końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
III miejsce - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach

Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Serdecznie dziękujemy panu Remigiuszowi Pęcakowi za fachową pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:22:34] • [IP: 31.0.69.***]

Dlaczego piszecie jak sie odbyly. Napiszcie wczesniej ze odbeda sie. Chetnie bym obejzal a ta to juz dupa

Gość • Piątek [17.05.2019, 13:32:58] • [IP: 83.8.167.***]

Brawo. Następnym razem życzę wam I miejsca.

Gość • Piątek [17.05.2019, 13:18:55] • [IP: 83.8.115.***]

BRAWO DZIEWCZYNY⚽👍 WIECEJ TAKICH SUKCESÓW

Gość • Piątek [17.05.2019, 09:40:17] • [IP: 37.47.132.***]

Brawo Kołczewianki!!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■