POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.05.2019, 08:23:59] • Kołczewo

Wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa

Wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa

fot. Organizator

We wtorek, 14 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu B w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu.

Punktualnie o godzinie 10:30 zabrzmiały pierwsze gwizdki sędziów pana Remigiusza Pęcaka oraz pana Marka Szymańskiego. Po rozegraniu sześciu, emocjonujących spotkań poznaliśmy zwycięzcę tegorocznego turnieju, a został nim zespół ze Świnoujścia. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Kołczewa. Tym samym oba zespoły uzyskały awans do Półfinału Województwa Zachodniopomorskiego.

Wyniki spotkań:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 2 (0 : 2)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 2 : 1 ( 1 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 2 (3 : 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie - Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach 3 : 0 (2 : 0)
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 0 : 3 (0 : 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie 5 : 1 (1 : 1)

Klasyfikacja Końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu
II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
III miejsce - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sucharskiego w Gościnie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach

Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Serdecznie dziękujemy panu Remigiuszowi Pęcakowi za fachową pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:22:34] • [IP: 31.0.69.***]

Dlaczego piszecie jak sie odbyly. Napiszcie wczesniej ze odbeda sie. Chetnie bym obejzal a ta to juz dupa

Gość • Piątek [17.05.2019, 13:32:58] • [IP: 83.8.167.***]

Brawo. Następnym razem życzę wam I miejsca.

Gość • Piątek [17.05.2019, 13:18:55] • [IP: 83.8.115.***]

BRAWO DZIEWCZYNY⚽👍 WIECEJ TAKICH SUKCESÓW

Gość • Piątek [17.05.2019, 09:40:17] • [IP: 37.47.132.***]

Brawo Kołczewianki!!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■