POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.05.2019, 12:04:56] • Golczewo

ZSP Golczewo najlepszą szkołą w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

ZSP Golczewo najlepszą szkołą w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

fot. Organizator

14 maja w Koszalinie odbył się finał mistrzostw województwa zachodniopomorskiego szkół podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsze). W turnieju wzięły udział cztery najlepsze szkoły z województwa, w tym reprezentantki golczewskiej szkoły.

Uczennice ZSP Golczewo po zwycięstwach nad SP18 Koszalin 2:0, SP 39 Szczecin 2:0, oraz SP 4 Wałcz 2:1 zapewniły sobie mistrzostwo województwa i awans na mistrzostwa Polski szkół podstawowych. W nagrodę otrzymały puchar i medale, które wręczył im brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w judo - Marian Tałaj.

Zespół wystąpił w składzie: Julia Gajlun, Nikola Kapusta, Maria Cieloch, Maja Małecka, Paulina Bartniczuk, Martyna Guga, Maja Wereszczyńska, Klaudia Pustelnik, Martyna Mucha, Nikola Jędrzejewska. Trenerem zespołu jest Tomasz Bartniczuk.

Tegoroczne mistrzostwo jest pierwszym w historii szkoły mistrzostwem województwa w grach zespołowych.

Gorąco gratulujemy siatkarskiego sukcesu i trzymamy kciuki za wynik w mistrzostwach Polski.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Ooo • Poniedziałek [20.05.2019, 08:48:37] • [IP: 79.187.173.**]

Gratulacje dziewczyny

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:28:23] • [IP: 95.40.53.**]

Gratulacje panie Tomku!

Gość • Piątek [17.05.2019, 22:11:54] • [IP: 37.47.178.***]

Brawo dziewczyny☺

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■