POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.05.2019, 16:25:08] • Kamień Pomorski

Czarny dym i zaśmiecony dworzec- kto dba o wizerunek Kamienia Pomorskiego?

Czarny dym i zaśmiecony dworzec- kto dba o wizerunek Kamienia Pomorskiego?

fot. Czytelnik

Mieszkanka Kamienia Pomorskiego ma dość bierności władz, które nie reagują na zgłoszone przypadki nieprawidłowości. Zauważa, że w jej mieście powinno się zadbać o czystość powietrza oraz miejsca "pierwszego wrażenia" dla przyjezdnych. Tymczasem dworzec i jego okolice są zaśmiecone, a nad jedną z ulic unosi się czarny dym.

"W Kamieniu na ul. Konopnickiej i nie tylko nie ma czym oddychać. Nikt z urzędu nie reaguje na zgłoszenia. Proszę też o udostępnienie zdjęć wizerunku dworca PKS i PKP.

Czarny dym i zaśmiecony dworzec- kto dba o wizerunek Kamienia Pomorskiego?

fot. Czytelnik

Wystające pionowo metale, śmieci, korzenie, płytki chodnikowe potłuczone i inne ozdoby. Taki obraz dla przyjeżdżających do uzdrowisk i innych osób. To już kilka dobrych lat tak wygląda.

Czarny dym i zaśmiecony dworzec- kto dba o wizerunek Kamienia Pomorskiego?

fot. Czytelnik

Nikt tym się nie interesuje, aby zadbać o wygląd. Zagospodarowano park przy uzdrowisku, a inne widoczne nie do ukrycia miejsca ? Wygląda na opuszczony zaniedbany dworzec."- pisze Czytelniczka.

Czarny dym i zaśmiecony dworzec- kto dba o wizerunek Kamienia Pomorskiego?

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Niedziela [19.05.2019, 16:49:44] • [IP: 83.23.254.***]

Czarny dym też nie ma końca na ulicach tak i na Konopnickiej 10 Konopnickiej 12 Długosza 5, 3 i można by tak wymieniać.Nie można okna otworzyć wyjśc pospacerować z dzieckiem

Gość • Niedziela [19.05.2019, 09:13:38] • [IP: 37.47.135.***]

Do gość z 1 6. 2 9. Za. P. R. L. Wszystkie tzw"niebieskie ptaszki" były dowiezione do pracy bo ta praca była. Począwszy od PKS. Pom. Zakład naprawczy mechanizacji rolnictwa. Pbrol. Kpgr. Rpmel. Skr. GS. PSS" społem" . Prężnie działało uzdrowisko szpital cech rzemiosł różnych. Szkoły przedszkola. Itd itp. Autobusy były przepełnione ludźmi jadącym do pracy. Piekarnia cukiernia rozlewnia mleczarnia. Bardzo szkoda że te czasy w Kamieniu to tylko wspomnienie jak również gastronomia ta dzisiejsza i ta z przed lat... Nikt nie był bez pracy na każdej wsi były spółdzielnie i pgry. Owszem podkradal kto chciał ale każdy pracował i znalazł się naród który wybrał elektryka na szefa państwa a ten pogasil światło gdzie się tylko dało i teraz są efekty... Tak też się dzieje w chwili obecnej w Kamieniu wszystko znika bo rządzi piłkarz a nie ekonomista!!

Gość • Sobota [18.05.2019, 22:07:03] • [IP: 79.190.10.***]

Na poczekalni nadal jawnie już urzędują alkoholicy. Nie mogą poradzić sobie z nimi. Oto prawdziwa siła nadzorujących porządek. Najłatwiej dać mandat przechodzącemu przez tory. Szlabany otwarte, zero ruchu i ryps 50 PLN.

Gość • Sobota [18.05.2019, 16:29:10] • [IP: 95.160.158.***]

A taki był porządek za PRL - u i żadnych bezdomnych i bezrobotnych.

Gość • Sobota [18.05.2019, 14:13:32] • [IP: 37.248.162.***]

Proponuje posadzić więcej kwiatków. To zrekompensuje cały ten syf.

Gość • Sobota [18.05.2019, 10:12:07] • [IP: 83.11.175.***]

Na mieście jest po prostu brudno i to strasznie. nie wiem kto z gminy odbiera sprzątanie miasta i ile dostaje za to PGK ale brak nadzoru jest tu widoczny gołym okiem.

Gość • Sobota [18.05.2019, 10:08:23] • [IP: 95.160.159.**]

To nie jest teren PKP?

kamienianka • Sobota [18.05.2019, 08:46:21] • [IP: 195.191.162.***]

PKS PKP TO PORAŻKA KTO SIĘ TYM ZAJMIE.

Gość • Sobota [18.05.2019, 06:10:32] • [IP: 46.169.94.***]

Na Konopnickiej z komina pewnego pseudo biznesu(wulkanizacja) to nawet jak jest 30 stopniowy upał zawsze widać ulatniający się dym-ciekawe czym tam się pali??

Gość • Piątek [17.05.2019, 22:56:13] • [IP: 5.173.196.**]

Czarne dymy to widuję rano przed godz 9 z parterowego budynku vis avi sklepu Smyk. Można się udusić przechodząc w kierunku skweru

Gość • Piątek [17.05.2019, 20:15:34] • [IP: 83.23.241.**]

Ja nie rozumiem - po co Wy się czepiacie tych Miejsc jak już od dawna są to miejsca dla okolicznych Meneli - Weście aparat i sfotografujcie odchody w oczyszczalni ścieków że zanieczyszczenia są w wodzie - gdzie jest sens ? Czy na Marinie wchodzą Wam śmierdzący Menele z buciorami i aparatami jak pijecie kawę i jecie lody ? To po co wchodzicie im z buciorami na podwórko ? Trochę Szacunku - Wizerunek Miasta ? Jakiego Miasta ? Kamień Pomorski wraz z okolicami został Wysprzedany - teraz to Pole okolicznych Kamieńskich Biznesmenów a Wy szare myszy macie przynosić kasę

Gość • Piątek [17.05.2019, 19:05:35] • [IP: 87.123.207.***]

Zdjęcia tak wysokiej rozdzielczości nie oddają uroku tego miejsca a szkoda szkoda.

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:47:00] • [IP: 31.0.67.***]

O wizerunek miasta dba biała mewa z Jarszewa oraz biały, choć farbowany lis ze Świerzna

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:40:00] • [IP: 37.248.208.**]

Jeszcze te pnie po sciętych drzewach, dodatkowo dodaja uroku ul. Dworcowej i J. Narodowej. I tak się rządzi publiczną kasą.

Gość • Piątek [17.05.2019, 17:53:07] • [IP: 83.8.164.***]

Tu przechodzi się bokiem i tyle. A kto ma to posprzatac?

Gość • Piątek [17.05.2019, 17:26:49] • [IP: 5.173.206.***]

To to jeszcze nic z drogiej strony tam się dzieje rzeczy bezdomnych z zeszłego lata walaja się do dziś caltlt rok nie miał kto tego sprzątnac wizytówka piękna naszego miasta

Gość • Piątek [17.05.2019, 16:42:35] • [IP: 37.47.184.***]

jak to kto, mieszkańcy.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■