POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [10.05.2019, 14:03:12] • Kamień Pomorski

Nowy operator kamieńskiego szpitala?

Nowy operator kamieńskiego szpitala?

fot. Andrzej Ryfczyński

Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim poszukuje nowego operatora do prowadzenia szpitala w Kamieniu Pomorskim.

Obecnie szpital im. Św. Jerzego od 2005 prowadzi spółka EMC. Od tygodni trwają rozmowy pomiędzy Spółką a Powiatem odnośnie przyszłości poszczególnych oddziałów, zakresu świadczonych usług medycznych czy ogólniej przyszłości szpitala jako całości.

W ostatnim okresie zawieszono działalność oddziału położniczego i chirurgicznego. Negocjacje pomiędzy Powiatem czyli właścicielem budynku a EMC czyli operatorem szpitala nie posuwają się do przodu.
Ogłoszenie, że Zarząd szuka nowego operatora może oznaczać rozwiązanie umowy z obecnym operatorem i wprowadzenie do Kamienia nowej firmy, która będzie prowadzić szpital.

Oświadczenie EMC IM SA
Dzień dobry, poniżej oświadczenie EMC IM SA ws ogłoszenia Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim opublikowanego na stronie: powiatkamienski.pl/aktualnosci/pokaz/2960.dhtml

Odnosząc się do komunikatu Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim o poszukiwaniu nowego operatora szpitala, wyjaśniamy iż EMC Instytut Medyczny SA posiada prawnie wiążącą umowę dzierżawy szpitala i, o czym wielokrotnie informowaliśmy Starostwo, brak jest podstaw prawych do jej przedterminowego wypowiedzenia.

Decyzje, które podejmujemy, co do zakresu usług świadczonych pacjentom, zapadają we współpracy i w porozumieniu z władzami województwa i Narodowym Funduszem Zdrowia oraz przy merytorycznym wsparciu odpowiednich konsultantów wojewódzkich.

Sugestie o rzekomej niechęci EMC Instytutu Medycznego SA do rozmów ze Starostwem Powiatowym w Kamieniu Pomorskim są nieprawdziwe o czym świadczą spotkania i rozmowy, które odbyły się w ostatnim czasie. I tak, dyrektor szpitala spotkał się ze Starostą 12 kwietnia. Następnie 26 kwietnia członek zarządu EMC IM SA i dyrektor szpitala rozmawiali z Zarządem Powiatu. Niestety na wczorajsze spotkanie w oddziale NFZ nie stawił się przedstawiciel starostwa, jako jedyny z zaproszonych uczestników, co uniemożliwiło prowadzenie dalszych rozmów w zaplanowanym terminie. Niezależnie jednak od tego, wyrażamy wolę dalszego dialogu na temat aktualnej sytuacji i przyszłości szpitala
- informuje Anna Szewczuk-Łebska Rzecznik prasowy.

Do tematu z pewnością wrócimy.

Poniżej link do informacji Starostwa : powiatkamienski.pl/aktualnosci/pokaz/2960.dhtml

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [15.05.2019, 20:55:39] • [IP: 178.37.143.*]

To jest tragedia żeby przez nieudolność, lekceważenie sobie zdrowia i życia ludzkiego doprowadzić do takiego stanu likwidacji szpitala.Żebyśmy musieli być transportowani karetkami pogotowia ratunkowego przez prawie godzinę po okropnych wertepach na drodze z Dziwnowa do Gryfic.Żeby odwiedzić bliskich w szpitalu musimy przebyć tyle kilometrów, a przecież i tak wystarczająco przeżywamy chorobę osoby bliskiej.Wiem że szpital w Gryficach jest na wysokim poziomie fachowym to dlaczego u nas w Kamieniu również tak nie może być przecież mamy dużo lekarzy i pielęgniarek którzy by chętnie pracowali w naszym kamieńskim szpitalu na godnych warunkach finansowych a przede wszystkim żeby ten szpital był odpowiednio wyposażony.Niestety ktoś zaspał i przyzwolił aby kamieński szpital powiem wprost został okradzono z wyposażenia i fachowej obsługi a tylko po to żeby zrobić wielką kasę dla siebie a nie dla mieszkańców służąc pomocą w ratowaniu zdrowia i życia.Ktoś powinien być rozliczony za to że doprowadził do takiego stanu.

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 13:12:40] • [IP: 188.146.26.***]

Nieudolność Zarządu Starostwa i tyle. Radni tez nie lepsi co było widać w relacji z protestu mieszkańców i na sesji. Żadnych konkretów, sama czcza gadanina. Działania konkretne trzeba było podjąć jak pierwszy oddział, noworodków szedł do likwidacji. Brak reakcji spowodowął to, co teraz jest. Powiat bez szpitala? Do likwidacji!

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 10:01:15] • [IP: 37.248.37.***]

Pierwszą likwidację szpitala publicznego przeprowadził Oleszczuk. Były protesty pod starostwem, nieudana próba referendum o odwołanie starosty i Rady Powiatu i jakoś się wszystko rozmyło...

Gość • Niedziela [12.05.2019, 17:51:30] • [IP: 83.21.56.***]

Nowy operator szpitala Starosta i Burmistrz-BRAWO ! będzie lepiej wszystkie oddziały będą czynne mają KASĘ !

Gość • Niedziela [12.05.2019, 14:55:58] • [IP: 188.146.54.***]

A na chirurgii leżą już płatni pacjenci długoterminowi... szybko idą jak po swoje państwo z emc

Gość • Sobota [11.05.2019, 21:40:21] • [IP: 37.248.167.**]

Masakra co się dzieje z tym szpitalem. ...przepracowałam tam 16 lat i takiegoooo dziadostwo nie było jak teraz...Szpitale powinny być państwowe a nie dać się sprzedawać nieudacznikom, którzy na rzeczy się nie znają i tylko na kasie do portfelu...szkoda słów...powiat do koszaaaa

Gość • Sobota [11.05.2019, 17:35:58] • [IP: 92.220.9.***]

Szpital powiatowy dziala dla pacjentow. Kazdy szpital prywatny dazy tylko do zyskow. Pacjent, to jak dojna krowa i tylko te dojne sie utrzymuje. Reszta sie nie liczy.

Gość • Sobota [11.05.2019, 17:16:19] • [IP: 84.205.26.**]

Mają chęć do spotkań, tylko nie mają chęci prowadzić normalnego szpitala. Pani rzecznik - wieczorem trzeba spojrzeć w lustro i wypis setkę wódki, bo na trzeźwo chyba wstyd patrzeć sobie samej w oczy. Zabierzcie już tego Michalaka do Wrocławia. należy mu się awans w firmie, bo to wierny i bezwzględny żołnierz emc. A kto przełożył spotkanie z poniedziałku na czwartek i wprowadził w błąd dyrektora nfz co do miejsca spotkania?? Czemu nie było nikogo z zarządu emc, choc bylo to obiecane?? Więc nie tylko starosta nie stawił się na spotkanie, pan Piorunek też nie! To była ustawka... Panie Michalak miał być chirurg na majówkę. Nie było. Poradnia 6x w tyg do 18tej, nie ma. Widać chęci... do rozmów o niczym... a na chirurgii leżą już płatni pacjenci długoterminowi!! Oto prawdziwa twarz EMC

Gość • Sobota [11.05.2019, 09:15:22] • [IP: 83.23.185.**]

Kamieński szpital powinien być perełką powiatu. Dlaczego szpital oddaje się jakiejś tam nieudolnej spółce. Szpitalem powinien podlegać pod powiat i łożyć na jego utrzymanie chociażby częściowo z naszych emeryckich podatków. Nie bo pan Kuryłło wspiera finansowo tylko UTW. Możę sam sie szykue być tam słuchaczem.

ewa • Sobota [11.05.2019, 06:32:01] • [IP: 195.191.162.***]

Co to za zamiana profilu zlikwiduja szpital zrobia umieralnie i tylko ciagnac kase

Stefan • Piątek [10.05.2019, 23:24:17] • [IP: 83.21.61.***]

To fatalnie wybierani samorządowcy kamieńscy; w tym wypadku powiatowi są winni takiemu stanowi rzeczy. Fatalne zarządzanie powiatem i jego mieniem. To Anatol Kołoszuk jako pierwszy zgodził się na dewastację szpitala oddając go w ręce prywatne, tzn spółce EMC. Potem panowie Czapkin i Malec. Nie wiem czy w ogóle wiedzieli, że opieka szpitalna w Kamieniu coraz bardziej upada. Kompletny brak zainteresowania, zero nadzoru. No, ale tych" samorządowców" przecież ktoś wybierał, prawda? Społeczeństwo kamieńskie też się tą sprawą prawie w ogóle nie interesowało. No i teraz wszyscy obudzili się z ręką w nocniku. ..

Gość • Piątek [10.05.2019, 21:32:53] • [IP: 83.8.23.**]

Dlaczego milczy Stanaszek Kaczor szefową komitetu Nasza Gmina Nasz Powiat?? Nieudolny Kuryllo schowany w szafie jak Macierewicz przed wyborami a naszej gminie powinno zależeć na utrzymaniu i zmianach jeśli chodzi o szpital!! To też miejsca pracy!!

Gość • Piątek [10.05.2019, 21:02:06] • [IP: 83.8.117.***]

zwolnić wszystkie z recepcji leniwe nieuprzejme i nic nigdy nie wiedzą.

Gość • Piątek [10.05.2019, 19:56:27] • [IP: 5.60.0.***]

Takim ciągłym picowaniem zbliżają się do końca działalnosci szpitala. Dla nich człowiek niema żadnej wartości.

Gość • Piątek [10.05.2019, 19:45:17] • [IP: 83.11.76.***]

Dlaczego w bodaj najważniejszej sprawie dotyczącej Kamienia od tygodni milczy burmistrz tego miasteczka Stanisław Kuryłło? To jest zadanie także dla burmistrza miasta, w którym jest szpital. Trzeba dać z siebie coś więcej niż gra w piłkę i tańce na hali.

Gosc • Piątek [10.05.2019, 19:43:27] • [IP: 80.211.250.***]

Burmistrz Nasza Gmina Nasz Powiat Starosta Nasza Gmina Nasz Powiat Szpital do widzenia.

Gość • Piątek [10.05.2019, 17:59:45] • [IP: 77.112.18.**]

A, dlaczego tak się dzieje?? Bo Sejm zrobił ustawę o likwidacji łóżek szpitalnych!! Teraz w Gorzowie idą łóżka do likwidacji. Wszystko, za sprawą braku pielęgniarek. To natomiast wydłuży kolejkę do specjalistów!! PIS cały czas trąbił, że poprzedni Rząd zamykał szpitale, ale oni są lepsi, bo... wyrzucają łóżka!! A, w kampanii wyborczej było tak ładnie -- długie kolejki znikną, nie będziemy zamykać - tylko otwierać, etc.etc. No, i eldorado lecznicze szlag trafił. Ale, nie martwcie się Polacy - już PIS znowu zaczął prać mózgi piękną wizją Polski -- znów będzie eldorado, ale w PIS-iorskich obiecankach!!

Gość • Piątek [10.05.2019, 17:29:41] • [IP: 2.247.240.***]

Pogonić *... I pierwsze co przy nowym operatorze zwolnić panie z recepcji hotelowoszpitalnej

Gość • Piątek [10.05.2019, 17:16:37] • [IP: 83.21.56.***]

kto rządzi w Kamieniu Burmistrz-trener, starosta z wyboru kolegi ! wszystkich do zalewu wrzucić tak dbają o mieszkańców. dla nich tylko kasa się liczy.

Gość • Piątek [10.05.2019, 17:16:07] • [IP: 83.8.165.***]

Ten kamieński szpital to tragedia, ludzie nieuprzejmi, panie z recepcji leniwe, nie ma prawdziwego zarządcy

Gość • Piątek [10.05.2019, 16:46:33] • [IP: 37.47.146.**]

Jak z tego wynika Starostwo Powiatowe jest zbędne skoro na takie rzeczy pozwala i nic w tym kierunku nie robi czy też nie może zrobić.

kamienianka • Piątek [10.05.2019, 15:40:35] • [IP: 195.191.162.***]

Dawno ich powinni pogonić a wszyscy tylko przymykali oko

Gość • Piątek [10.05.2019, 14:43:30] • [IP: 83.11.154.***]

To w końcu jaka jest prawda z tym szpitalem?? Jak czuja się mieszkańcy Kamienia Panie Starosto, co Pan naprawdę robi dla dobra mieszkańców??

Gość • Piątek [10.05.2019, 14:42:56] • [IP: 188.146.233.**]

Zarząd powinien rozmawiać z Wojewoda i NFZ, którzy pozwalają dla EMC zmieniać profil szpitala, zamykać ważne dla mieszkańców powiatu oddziały bez zgody Zarządu Powiatu.

Loozak • Piątek [10.05.2019, 14:24:14] • [IP: 37.47.134.***]

Pogonić ich w CH !! jeden wielki bajzel

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kierownika Referatu Inwestycji oraz głównego specjalisty - architekta w Referacie Infrastruktury przyjmie do pracy Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Ogłoszony został nabór na 2 wolne stanowiska ■ Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa zakończyła poszukiwania zaginionego na Bałtyku na wysokości Mrzeżyna kutra ŚWI 82. Na pokładzie były cztery osoby ■ Biblioteka serdecznie zaprasza na Wystawę z okazji 70- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziwnowie. Można obejrzeć mundury, dokumenty, zdjęcia i akcesoria strażackie od momentu powstania OSP w Dziwnowie używanych do chwili obecnej. Wystawę będzie można odwiedzać do 24.05. 2019 r. Zapraszamy od poniedziałku do soboty 8.00 – 19.00. Alina C.S. ■ Jak udało się dowiedzieć naszej reakcji w czwartek CBA wizytowało kilka miejsc w Kamieniu Pomorskim. Wśród miejsc odwiedzonych przez CBA znalazł się urząd Starostwa Powiatowego, jedna z gminnych spółek miejskich oraz hurtownia materiałów budowlanych. CBA działa na polecenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Sprawa dotyczyć ma przetargów, które wygrywała niewielka lokalna firma budowlana ■ O 30 kwietnia do dzisiejszego poranka w Zachodniopomorskiem odnotowaliśmy 9 wypadków drogowych, 2 osoby zginęły, 8 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 86 nietrzeźwych kierowców, 29 po spożyciu alkoholu oraz 8 po narkotykach. Trwają powroty z majówki apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze ■ Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim gościła panią Cecylię Judek z Książnicy Pomorskiej, która przyjechała 24 kwietnia z wykładem dla członków SUTW w Kamieniu Pomorskim. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wysłuchali bardzo ciekawego wykładu o Joannie Kulmowej, najpopularniejszej poetce zachodniopomorskiego regionu, która przez 35 lat mieszkała wraz z mężem w Strumianach ■ Kiła, rzeżączka. Na choroby weneryczne najczęściej zapadają młodzi ■ Pogoda wymalowała nam wymarzone dni do spędzenia prawdziwie radosnych Świąt Wielkanocnych. Oby w blaskach słońca nie zginął prawdziwy sens tych Cudownych dni. Radosnych chwil w gronie najbliższych życzy wszystkim redakcja portalu ikamien.pl ■ Wydaje się, że wszystko jest już jasne; był mrok śmierci, jest blask zmartwychwstania. To co wydawało się niemożliwym, stało się! Słowa Chrystusa, którym zwykłemu śmiertelnikowi trudno było dać wiarę stały się cudem wcielonym, po prostu - prawdą! A wszystko to dziś - nas, w pięknych okolicznościach budzącej się do życia przyrody. Mamy od dziś szansę korzystać z jednych i drugich przywilejów czasu Wielkiej Nocy ■ Do muzeum za złotówkę. Wydarzenia w Książnicy i na Zamku. Trwa strajk nauczycieli w Polsce i w naszym regionie. Instytucje kultury Województwa Zachodniopomorskiego przedłużyły ofertę przygotowaną specjalnie w związku z tą wyjątkową sytuację ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ W lasach gminy Golczewo grasują wilki! Zdjęcie rozszarpanego zwierzęcia przysłała do redakcji Czytelniczka. Martwe, rozszarpane zwierzę leżało w lesie między Sosnowicami a Samlinem. Czytelniczka, która natknęła się na taki widok, twierdzi, że zwierzę padło ofiara grasujących wilków, które porzuciły niedojedzoną ofiarę. "W gminie Golczewo między Sosnowicami a Samlinen grasują wilki.Oto ich zdobycz,którą porzuciły gdy jechałam autem."- pisze Czytelniczka ■ Leczenie po wypadkach w rolnictwie - bez kolejek do lekarza oraz z wyższym odszkodowaniem, dzięki szczegółowej diagnozie ■ Burmistrz pracowity niczym mrówka? A może to element treningu siłowego?Nasz fotoreporter miał okazję przyjrzeć się jak poza oficjalnym protokołem zachowuje się burmistrz Międzyzdrojów Matusz Bobek ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■