POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.05.2019, 16:38:43] • Kamień Pomorski

CBA w Kamieniu Pomorskim

CBA w Kamieniu Pomorskim

fot. ikamien.pl

Jak udało się dowiedzieć naszej reakcji w dniu dzisiejszym CBA wizytowało kilka miejsc w Kamieniu Pomorskim.

Wśród miejsc odwiedzonych przez CBA znalazł się urząd Starostwa Powiatowego, jedna z gminnych spółek miejskich oraz hurtownia materiałów budowlanych. CBA działa na polecenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Sprawa dotyczyć ma przetargów, które wygrywała niewielka lokalna firma budowlana.

Józef Malec Starosta Powiatu Kamieńskiego w rozmowie telefonicznym powiedział - że chodzi o jedną z firm Powiatu Kamieńskiego która świadczyła rożne usługi, między innymi na rzecz Powiatu Kamieńskiego. Nie chodzi tu o naszych urzędników. Więcej nie mogę mówić.

Do tematu wrócimy niezwłocznie po uzyskaniu większej ilości informacji.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Wtorek [14.05.2019, 19:49:30] • [IP: 83.16.227.**]

A były radny Tomeczek kryje się przed znajomymi między półkami w Kramie, gdzie pracuje👍🏻

Gość • Wtorek [14.05.2019, 07:31:51] • [IP: 83.14.209.**]

Jak to dobrze, że jest jeszcze dla równowagi ikamien. Gdybyśmy mieli tylko tamten portal, karmieni byśmy byli tylko propaganda i manipulowani jak marionetki. Kiedyś wierzyłem w rzetelność i obiektywizm dziennikarski. Od kilku lat przestałem śledząc tamten portal. Czyżby działało tu: kto da więcej ten ma pozytywny artykuł.Mam nadzieję, że w powiecie są mądrzy ludzie i zaglądają na ten portal żeby mieć naprawdę rzeczywisty obraz tego co się dzieje w naszym regionie.

Gość • Sobota [11.05.2019, 20:33:51] • [IP: 194.181.228.***]

Myślę że to jest dopiero początek. Jeżeli coś wiecie to piszcie do CBA w Szczecinie ul. Żołnierska 4d 71-210 Szczecin.

Gość • Sobota [11.05.2019, 18:31:55] • [IP: 79.186.201.***]

Do gościa z godz. 8, 42. To jest szczera prawda co Pan pisze.Rzeczywiście tak przebiegała kampania wyborcza burmistrza i jego ekipy. Radni - niektórzy - to poziom podstawówki. Ale wybrani przez smakoszy alkoholu. Rzeczywiście byli oni dowożeni do lokalu wyborczego przez kandydata, a obecnie radnego. Ten Pański artykuł to strzał w dziesiątkę.

Gość • Sobota [11.05.2019, 17:11:07] • [IP: 83.16.227.**]

W pełni się zgadzam z poniższym, kolesiostwo rządzi.

Gość • Sobota [11.05.2019, 08:42:14] • [IP: 37.47.169.***]

Gościu szkoła w. Górkach zamknięta i nikt z tych którzy jej bronili nie głosował! Elektorat obecnego burmistrza nadal jest pod sklepami /nie wszyscy /ale większa część. Nie udawaj że nie wiesz jak kampania przebiegała? Jak wozil piwo i kiełbasę na wioski? A później taki elektorat był dowozony do komisji! Często jeszcze" wczorajszy". Wiesz co jest nie halo w naszej gminie? K. O. L. E. S. I. O. S. T. W. O. Ręka rękę myje chroni i broni! Ciągle ci sami radni /kolesiostwo /burmistrza. Załatwianie stanowisk stoleczki tworzone specjalnie itd itp. Dlaczego wszędzie. U. T. W. Bo nikt nie chce uczestniczyć w tym zaklamaniu a im jest wszystko jedno co się dzieje! Mają emerytury i latają po imprezach nie myśląc o młodych i ich przyszłości. Jeśli słychać tekst" burmistrz jest ok bo się napić z nim można" to czego oczekiwać.? Resztę dopowiedz sobie sam!!

Gość • Piątek [10.05.2019, 22:20:01] • [IP: 83.20.254.***]

Ale po co psioczycie. Szkołę w Górach zamknęli a z tego okręgu Stachu naj więcej głosów. Parkowa Kościuszki M1ego Stachu naj więcej głosów a park wam *. Jarszewo-wiata jest a jej nie ma potem jest wiata. kasa z naszej kieszeni a głosów też naj więcej. Pytanie moje-z kim jest coś nie chalo. Z wiatą, parkiem, szkołą w Górkach czy z Burmistrzem czy z elektoratem ortografia miejscami celowo nie poprawna żeby gamonie się głowili co waktycznie nie halo

Gość • Piątek [10.05.2019, 20:30:22] • [IP: 37.47.99.***]

a jeszcze za TBS powinni się wziąć do kompletu, a na innym portalu cicho bo kasują masowo wpisy mnie nawet zbanowali bo napisałem o TBS

Gość • Piątek [10.05.2019, 16:54:16] • [IP: 31.0.84.**]

Ptaszki cwierkaja że następny ma być redaktor pewnego portalu co kasę trzepie ze spółek miejskich za propagandę i dezinformacje

Gość • Piątek [10.05.2019, 16:24:56] • [IP: 77.114.143.**]

Pisać o wszystkim co" leży" w Kamieniu... CBA, CBŚ, ABW... czytają komentarze ;)

Gość • Piątek [10.05.2019, 15:38:58] • [IP: 83.20.254.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [10.05.2019, 14:26:23] • [IP: 212.211.175.***]

wlasnie cos mi z tym" remontem" parku za 4mln pln nie pasowalo...

Go�� • Piątek [10.05.2019, 12:53:56] • [IP: 85.17.24.**]

Do gościa z 10:53. Do kompletu brakuje jeszcze lokalnego właściciela pewnego portalu. Notabene dobrego znajomego kontrolowanych osób

Gość • Piątek [10.05.2019, 10:53:12] • [IP: 83.21.56.***]

Wszystkich mają przetrzepać od Burmistrza do Starosty ! Te kumoterstwo, przetargi nie legalne kto wygrywa tylko ci co mają wujków w Urzędach.Jeden przykład budowa ośrodka dla niepełnosprawnych przy ul.Kopernika kto wygrał ? Jeszcze muszą sprawdzić serwisy wymiany opon, myjki ! W Kamieniu jest bardzo dużo oszustów PODATKOWYCH !!

Gość • Piątek [10.05.2019, 10:22:43] • [IP: 80.53.77.**]

Taki gorący ciekawy temat a na ukr info cichutko, z komentarzami słabiutko aż ciężko uwierzyć. To inny kaliber sprawy jak donosy na Bronka? Wtedy się działo a artykuły wylewały się z komputera. Teraz pewnie obiektywizm dziennikarski zadziałał

Gość • Piątek [10.05.2019, 10:07:07] • [IP: 83.21.63.***]

Koniecznie trzeba rozliczyć za dewastację parku

Gość • Piątek [10.05.2019, 09:52:18] • [IP: 5.60.13.**]

Powinni dokładnie prześwietlić Pana Marka Sz. z ul. Szczecińskiej, tyle co oz zrobił przekrętów to bi napisał książkę w kilku tomach i do tego jego wspólnik z Wolina Zbigniew A. były kierownik referatu budownictwa UMiGm. Wolin

Gość • Piątek [10.05.2019, 08:24:34] • [IP: 31.0.36.***]

starosta tez kłamie bo chodzić może o byłego pracownika starostwa

Gość • Piątek [10.05.2019, 08:07:00] • [IP: 78.11.124.**]

Jak region pokocha pis to kontroli nie będzie.

Gość • Piątek [10.05.2019, 07:20:20] • [IP: 80.53.77.**]

Nie do wiary! Nareszcie ktoś dostrzegł, że tu nie było przypadku? Że powiązania tej słynnej firmy rodzinnej z wieloma decydentami w Kamieniu muszą być oparte o niezdrowe zasady? Że ich rodzinna reguła" kto nie z Mieciem tego zmieciem" to podstawa działania? Oby to nie był kapiszon i działania służb rozpoczęły oczyszczanie tego miasta z patologii na jaką od paru lat jest ciche przyzwolenie

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:57:29] • [IP: 83.23.241.**]

Spokojnie w Kamieniu nic nie znajdą - kolesiostwo z Ratusza już zadbało ! Już mówią że wiedzą kto się rozszczelnił - grupa Kamieńskich Inwestorów była i będzie reszta to zjadacze chleba przynoszący pieniądze - czy to Budowlanka - Opony - Myjnia - Warsztat - hurtownia - ITD

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:50:35] • [IP: 195.191.162.***]

wszystkie budowlanki i spoldzielnie mieszkaniowa

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:17:07] • [IP: 37.30.17.***]

No i co z tego byli w Międzyzdrojach i nic a takie plotki krążyły po gminie

Gość kazik • Czwartek [09.05.2019, 20:03:51] • [IP: 83.21.56.***]

Dlaczego nie sprawdzili tych wykonawców przy ul. Kopernika, bez żadnego zabezpieczenia przy ulicy auta jeżdżą ludzie chodzą ! Za tych trzeba się zabrać ! nie ma znajomości w Starostwie.

Gość • Czwartek [09.05.2019, 19:00:28] • [IP: 83.21.56.***]

wszystkie firmy budowlane w powiecie kamieńskim prze trzepać z czego się dorobili ! z nie uczciwości podatkowej bez faktur. niech wykażą za co mają te majątki.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek ćwiczenia służb ratowniczych na obwodnicy Dargobądza na DK3 - utrudnienia. W dniu 21.11.2019 r., na obwodnicy Dargobądza na DK3 (między Wolinem i Międzyzdrojami) zostaną przeprowadzone ćwiczenia służb ratowniczych. Z tego powodu w godzinach 07.00-14.00 obwodnica Dargobądza będzie zamknięta, a ruch pojazdów będzie się odbywał przez miejscowość. Organizatorem ćwiczeń jest Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie. W ćwiczeniach wezmą udział: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, jednostki Państwowego Ratownictwa Medycznego, siły i środki Oddziału GDDKiA w Szczecinie oraz inne jednostki organizacyjne Wojewódzkiego Systemu Zarządzania Kryzysowego ■ Awaria jest możliwa w każdej oczyszczalni. Czasem przez mieszkańców. Z kanalizacji wyciągaliśmy już chyba wszystko - przyznaje Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie. Pracownicy Zakładu znajdowali w niej między innymi pojemniki, ubrania, 100 m kwadratowych siatki rybackiej, folie, podpaski czy prezerwatywy. Czy podobna awaria oczyszczalni ścieków jak ta w Warszawie mogłaby się zdarzyć w Waszym Zakładzie? Sebastian Mamzer, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie: Tak. Taka awaria może wystąpić praktycznie w każdej oczyszczalni ścieków w Polsce ■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■