POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.05.2019, 16:38:43] • Kamień Pomorski

CBA w Kamieniu Pomorskim

CBA w Kamieniu Pomorskim

fot. ikamien.pl

Jak udało się dowiedzieć naszej reakcji w dniu dzisiejszym CBA wizytowało kilka miejsc w Kamieniu Pomorskim.

Wśród miejsc odwiedzonych przez CBA znalazł się urząd Starostwa Powiatowego, jedna z gminnych spółek miejskich oraz hurtownia materiałów budowlanych. CBA działa na polecenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Sprawa dotyczyć ma przetargów, które wygrywała niewielka lokalna firma budowlana.

Józef Malec Starosta Powiatu Kamieńskiego w rozmowie telefonicznym powiedział - że chodzi o jedną z firm Powiatu Kamieńskiego która świadczyła rożne usługi, między innymi na rzecz Powiatu Kamieńskiego. Nie chodzi tu o naszych urzędników. Więcej nie mogę mówić.

Do tematu wrócimy niezwłocznie po uzyskaniu większej ilości informacji.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Wtorek [14.05.2019, 19:49:30] • [IP: 83.16.227.**]

A były radny Tomeczek kryje się przed znajomymi między półkami w Kramie, gdzie pracuje👍🏻

Gość • Wtorek [14.05.2019, 07:31:51] • [IP: 83.14.209.**]

Jak to dobrze, że jest jeszcze dla równowagi ikamien. Gdybyśmy mieli tylko tamten portal, karmieni byśmy byli tylko propaganda i manipulowani jak marionetki. Kiedyś wierzyłem w rzetelność i obiektywizm dziennikarski. Od kilku lat przestałem śledząc tamten portal. Czyżby działało tu: kto da więcej ten ma pozytywny artykuł.Mam nadzieję, że w powiecie są mądrzy ludzie i zaglądają na ten portal żeby mieć naprawdę rzeczywisty obraz tego co się dzieje w naszym regionie.

Gość • Sobota [11.05.2019, 20:33:51] • [IP: 194.181.228.***]

Myślę że to jest dopiero początek. Jeżeli coś wiecie to piszcie do CBA w Szczecinie ul. Żołnierska 4d 71-210 Szczecin.

Gość • Sobota [11.05.2019, 18:31:55] • [IP: 79.186.201.***]

Do gościa z godz. 8, 42. To jest szczera prawda co Pan pisze.Rzeczywiście tak przebiegała kampania wyborcza burmistrza i jego ekipy. Radni - niektórzy - to poziom podstawówki. Ale wybrani przez smakoszy alkoholu. Rzeczywiście byli oni dowożeni do lokalu wyborczego przez kandydata, a obecnie radnego. Ten Pański artykuł to strzał w dziesiątkę.

Gość • Sobota [11.05.2019, 17:11:07] • [IP: 83.16.227.**]

W pełni się zgadzam z poniższym, kolesiostwo rządzi.

Gość • Sobota [11.05.2019, 08:42:14] • [IP: 37.47.169.***]

Gościu szkoła w. Górkach zamknięta i nikt z tych którzy jej bronili nie głosował! Elektorat obecnego burmistrza nadal jest pod sklepami /nie wszyscy /ale większa część. Nie udawaj że nie wiesz jak kampania przebiegała? Jak wozil piwo i kiełbasę na wioski? A później taki elektorat był dowozony do komisji! Często jeszcze" wczorajszy". Wiesz co jest nie halo w naszej gminie? K. O. L. E. S. I. O. S. T. W. O. Ręka rękę myje chroni i broni! Ciągle ci sami radni /kolesiostwo /burmistrza. Załatwianie stanowisk stoleczki tworzone specjalnie itd itp. Dlaczego wszędzie. U. T. W. Bo nikt nie chce uczestniczyć w tym zaklamaniu a im jest wszystko jedno co się dzieje! Mają emerytury i latają po imprezach nie myśląc o młodych i ich przyszłości. Jeśli słychać tekst" burmistrz jest ok bo się napić z nim można" to czego oczekiwać.? Resztę dopowiedz sobie sam!!

Gość • Piątek [10.05.2019, 22:20:01] • [IP: 83.20.254.***]

Ale po co psioczycie. Szkołę w Górach zamknęli a z tego okręgu Stachu naj więcej głosów. Parkowa Kościuszki M1ego Stachu naj więcej głosów a park wam *. Jarszewo-wiata jest a jej nie ma potem jest wiata. kasa z naszej kieszeni a głosów też naj więcej. Pytanie moje-z kim jest coś nie chalo. Z wiatą, parkiem, szkołą w Górkach czy z Burmistrzem czy z elektoratem ortografia miejscami celowo nie poprawna żeby gamonie się głowili co waktycznie nie halo

Gość • Piątek [10.05.2019, 20:30:22] • [IP: 37.47.99.***]

a jeszcze za TBS powinni się wziąć do kompletu, a na innym portalu cicho bo kasują masowo wpisy mnie nawet zbanowali bo napisałem o TBS

Gość • Piątek [10.05.2019, 16:54:16] • [IP: 31.0.84.**]

Ptaszki cwierkaja że następny ma być redaktor pewnego portalu co kasę trzepie ze spółek miejskich za propagandę i dezinformacje

Gość • Piątek [10.05.2019, 16:24:56] • [IP: 77.114.143.**]

Pisać o wszystkim co" leży" w Kamieniu... CBA, CBŚ, ABW... czytają komentarze ;)

Gość • Piątek [10.05.2019, 15:38:58] • [IP: 83.20.254.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [10.05.2019, 14:26:23] • [IP: 212.211.175.***]

wlasnie cos mi z tym" remontem" parku za 4mln pln nie pasowalo...

Go�� • Piątek [10.05.2019, 12:53:56] • [IP: 85.17.24.**]

Do gościa z 10:53. Do kompletu brakuje jeszcze lokalnego właściciela pewnego portalu. Notabene dobrego znajomego kontrolowanych osób

Gość • Piątek [10.05.2019, 10:53:12] • [IP: 83.21.56.***]

Wszystkich mają przetrzepać od Burmistrza do Starosty ! Te kumoterstwo, przetargi nie legalne kto wygrywa tylko ci co mają wujków w Urzędach.Jeden przykład budowa ośrodka dla niepełnosprawnych przy ul.Kopernika kto wygrał ? Jeszcze muszą sprawdzić serwisy wymiany opon, myjki ! W Kamieniu jest bardzo dużo oszustów PODATKOWYCH !!

Gość • Piątek [10.05.2019, 10:22:43] • [IP: 80.53.77.**]

Taki gorący ciekawy temat a na ukr info cichutko, z komentarzami słabiutko aż ciężko uwierzyć. To inny kaliber sprawy jak donosy na Bronka? Wtedy się działo a artykuły wylewały się z komputera. Teraz pewnie obiektywizm dziennikarski zadziałał

Gość • Piątek [10.05.2019, 10:07:07] • [IP: 83.21.63.***]

Koniecznie trzeba rozliczyć za dewastację parku

Gość • Piątek [10.05.2019, 09:52:18] • [IP: 5.60.13.**]

Powinni dokładnie prześwietlić Pana Marka Sz. z ul. Szczecińskiej, tyle co oz zrobił przekrętów to bi napisał książkę w kilku tomach i do tego jego wspólnik z Wolina Zbigniew A. były kierownik referatu budownictwa UMiGm. Wolin

Gość • Piątek [10.05.2019, 08:24:34] • [IP: 31.0.36.***]

starosta tez kłamie bo chodzić może o byłego pracownika starostwa

Gość • Piątek [10.05.2019, 08:07:00] • [IP: 78.11.124.**]

Jak region pokocha pis to kontroli nie będzie.

Gość • Piątek [10.05.2019, 07:20:20] • [IP: 80.53.77.**]

Nie do wiary! Nareszcie ktoś dostrzegł, że tu nie było przypadku? Że powiązania tej słynnej firmy rodzinnej z wieloma decydentami w Kamieniu muszą być oparte o niezdrowe zasady? Że ich rodzinna reguła" kto nie z Mieciem tego zmieciem" to podstawa działania? Oby to nie był kapiszon i działania służb rozpoczęły oczyszczanie tego miasta z patologii na jaką od paru lat jest ciche przyzwolenie

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:57:29] • [IP: 83.23.241.**]

Spokojnie w Kamieniu nic nie znajdą - kolesiostwo z Ratusza już zadbało ! Już mówią że wiedzą kto się rozszczelnił - grupa Kamieńskich Inwestorów była i będzie reszta to zjadacze chleba przynoszący pieniądze - czy to Budowlanka - Opony - Myjnia - Warsztat - hurtownia - ITD

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:50:35] • [IP: 195.191.162.***]

wszystkie budowlanki i spoldzielnie mieszkaniowa

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:17:07] • [IP: 37.30.17.***]

No i co z tego byli w Międzyzdrojach i nic a takie plotki krążyły po gminie

Gość kazik • Czwartek [09.05.2019, 20:03:51] • [IP: 83.21.56.***]

Dlaczego nie sprawdzili tych wykonawców przy ul. Kopernika, bez żadnego zabezpieczenia przy ulicy auta jeżdżą ludzie chodzą ! Za tych trzeba się zabrać ! nie ma znajomości w Starostwie.

Gość • Czwartek [09.05.2019, 19:00:28] • [IP: 83.21.56.***]

wszystkie firmy budowlane w powiecie kamieńskim prze trzepać z czego się dorobili ! z nie uczciwości podatkowej bez faktur. niech wykażą za co mają te majątki.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kierownika Referatu Inwestycji oraz głównego specjalisty - architekta w Referacie Infrastruktury przyjmie do pracy Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Ogłoszony został nabór na 2 wolne stanowiska ■ Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa zakończyła poszukiwania zaginionego na Bałtyku na wysokości Mrzeżyna kutra ŚWI 82. Na pokładzie były cztery osoby ■ Biblioteka serdecznie zaprasza na Wystawę z okazji 70- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziwnowie. Można obejrzeć mundury, dokumenty, zdjęcia i akcesoria strażackie od momentu powstania OSP w Dziwnowie używanych do chwili obecnej. Wystawę będzie można odwiedzać do 24.05. 2019 r. Zapraszamy od poniedziałku do soboty 8.00 – 19.00. Alina C.S. ■ Jak udało się dowiedzieć naszej reakcji w czwartek CBA wizytowało kilka miejsc w Kamieniu Pomorskim. Wśród miejsc odwiedzonych przez CBA znalazł się urząd Starostwa Powiatowego, jedna z gminnych spółek miejskich oraz hurtownia materiałów budowlanych. CBA działa na polecenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Sprawa dotyczyć ma przetargów, które wygrywała niewielka lokalna firma budowlana ■ O 30 kwietnia do dzisiejszego poranka w Zachodniopomorskiem odnotowaliśmy 9 wypadków drogowych, 2 osoby zginęły, 8 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 86 nietrzeźwych kierowców, 29 po spożyciu alkoholu oraz 8 po narkotykach. Trwają powroty z majówki apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze ■ Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim gościła panią Cecylię Judek z Książnicy Pomorskiej, która przyjechała 24 kwietnia z wykładem dla członków SUTW w Kamieniu Pomorskim. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wysłuchali bardzo ciekawego wykładu o Joannie Kulmowej, najpopularniejszej poetce zachodniopomorskiego regionu, która przez 35 lat mieszkała wraz z mężem w Strumianach ■ Kiła, rzeżączka. Na choroby weneryczne najczęściej zapadają młodzi ■ Pogoda wymalowała nam wymarzone dni do spędzenia prawdziwie radosnych Świąt Wielkanocnych. Oby w blaskach słońca nie zginął prawdziwy sens tych Cudownych dni. Radosnych chwil w gronie najbliższych życzy wszystkim redakcja portalu ikamien.pl ■ Wydaje się, że wszystko jest już jasne; był mrok śmierci, jest blask zmartwychwstania. To co wydawało się niemożliwym, stało się! Słowa Chrystusa, którym zwykłemu śmiertelnikowi trudno było dać wiarę stały się cudem wcielonym, po prostu - prawdą! A wszystko to dziś - nas, w pięknych okolicznościach budzącej się do życia przyrody. Mamy od dziś szansę korzystać z jednych i drugich przywilejów czasu Wielkiej Nocy ■ Do muzeum za złotówkę. Wydarzenia w Książnicy i na Zamku. Trwa strajk nauczycieli w Polsce i w naszym regionie. Instytucje kultury Województwa Zachodniopomorskiego przedłużyły ofertę przygotowaną specjalnie w związku z tą wyjątkową sytuację ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ W lasach gminy Golczewo grasują wilki! Zdjęcie rozszarpanego zwierzęcia przysłała do redakcji Czytelniczka. Martwe, rozszarpane zwierzę leżało w lesie między Sosnowicami a Samlinem. Czytelniczka, która natknęła się na taki widok, twierdzi, że zwierzę padło ofiara grasujących wilków, które porzuciły niedojedzoną ofiarę. "W gminie Golczewo między Sosnowicami a Samlinen grasują wilki.Oto ich zdobycz,którą porzuciły gdy jechałam autem."- pisze Czytelniczka ■ Leczenie po wypadkach w rolnictwie - bez kolejek do lekarza oraz z wyższym odszkodowaniem, dzięki szczegółowej diagnozie ■ Burmistrz pracowity niczym mrówka? A może to element treningu siłowego?Nasz fotoreporter miał okazję przyjrzeć się jak poza oficjalnym protokołem zachowuje się burmistrz Międzyzdrojów Matusz Bobek ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■