POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.05.2019, 10:55:05] • Wapnica

Wapnica: Kierująca samochodem skasowała słup energetyczny

Wapnica: Kierująca samochodem skasowała słup energetyczny

fot. Czytelnik

Kierująca kobieta jechała samochodem osobowym w kierunku Jeziora Turkusowego, nagle straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w skrzynkę i słup energetyczny.

Około godziny 8.35 kierująca samochodem osobowym poczuła się źle, zjechała na prawą stronę i uderzyła w słup oraz skrzynkę energetyczną. Wszystko wydarzyło się na przeciw sklepu spożywczego. Kobieta kierująca została zabrana ko karetki, a pasażer wyszedł z tego bez szwanku. Przyjechały służby: pogotowie ratunkowe, policja, straż pożarna i pogotowie energetyczne.

Wapnica: Kierująca samochodem skasowała słup energetyczny

fot. Czytelnik

Jak nas poinformował pracownik zakładu energetycznego słup za kilka godzin będzie wymieniony na nowy. Zasilanie energetyczne będzie przywrócone jak najszybciej.

Wapnica: Kierująca samochodem skasowała słup energetyczny

fot. Andrzej Ryfczyński

- Kobieta z drobnymi potłuczeniami i bólem kręgosłupa została przewieziona do szpitala w Świnoujściu - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Wapnica: Kierująca samochodem skasowała słup energetyczny

fot. Andrzej Ryfczyński

Wapnica: Kierująca samochodem skasowała słup energetyczny

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Pazdzioch • Piątek [10.05.2019, 14:10:18] • [IP: 83.20.250.**]

Pewnie była w Egipcie i przywiozła bakterie, po drodze dostała bolesnej obstrukcji i tak nia zarzuciło, że wylądowała na słupie

Gość • Piątek [10.05.2019, 12:29:03] • [IP: 83.13.48.***]

A co byłoby gdyby tam była skrzynka gazowa? Skrzynki elektryczne i gazowe nie powinny być tak blisko usytuowane jezdni.

Gość • Piątek [10.05.2019, 11:22:10] • [IP: 83.23.241.**]

Kobieta gdy dostała rachunek za prąd dostała szału - rozpędziła się na prostej i rozwaliła cała szafę energetyczną wraz ze słupem - Popieram ! Nasze Wariatki z Wapnicy

Gość • Piątek [10.05.2019, 01:46:12] • [IP: 5.173.128.***]

18;53 nie gadaj wiecej

Gość • Piątek [10.05.2019, 00:01:55] • [IP: 31.0.126.**]

ta wioska Wapnica powinna wejśc w remont i jest co zainwestować i zmoderlizować tą Wapnice przydało się iż jak to po staremu to wygląda ani tak ani siak.

Gość • Czwartek [09.05.2019, 20:37:46] • [IP: 94.254.225.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [09.05.2019, 18:53:38] • [IP: 62.69.251.***]

13:44:30 nie pij już więcej

Gość • Czwartek [09.05.2019, 16:07:30] • [IP: 37.47.152.**]

Wapnica: kierujący słupem energetycznym skasował samochód

kultowe teksty XXI wieku • Czwartek [09.05.2019, 15:33:16] • [IP: 192.95.12.***]

mijotało nią jak szatan

Gość • Czwartek [09.05.2019, 15:14:45] • [IP: 83.23.185.**]

Ale je...a

Gość • Czwartek [09.05.2019, 13:49:09] • [IP: 83.23.243.***]

Niech kobieta wraca do zdrowia, każdego to może spotkać i nie ma na to rady.Powodzenia życzę

Gość • Czwartek [09.05.2019, 13:44:30] • [IP: 94.254.209.***]

Niemcy dostali odpust 10tys zł przy wymianie auta. Może awaria pojazdu. Jak nie ma Polska na to prosze dodrukowac lub w unii spytac. Posiadamy własną, niezależną walutę o miłej nazwie.

Gość • Czwartek [09.05.2019, 12:38:24] • [IP: 94.254.233.**]

Dużo aut. Zdarza sie czasem. Bariery wokół slupow mozna i innych. Azjaci wynaleźli nowe.

Gość • Czwartek [09.05.2019, 12:38:11] • [IP: 31.0.71.**]

Czytanie tekstu ze zrozumieniem sie kłania szanowny autorze komentarza z 11:10:32. Trzeba zainteresować się własnymi sprawami a nie wypisywać głupoty.

Gość • Czwartek [09.05.2019, 11:10:32] • [IP: 31.2.77.**]

Toż to. tak jak w Świnoujściu, też pewnie znienacka słup wyskoczył na drogę wprost pod koła jadącego samochodu

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■