POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.04.2019, 15:07:48] • Dziwnów

Spotkanie Autorskie w MBP w Dziwnowie z pisarką powieści dla kobiet i nie tylko

Spotkanie Autorskie w MBP w Dziwnowie z pisarką powieści dla kobiet i nie tylko

fot. Organizator

30 kwietnia 2019 roku we wtorek o godz. 17.00 w MBP w Dziwnowie odbędzie się spotkanie Autorskie z pisarką powieści dla kobiet i nie tylko – Katarzyną Janus.

Autorka o sobie - jestem autorką czterech powieści z gatunku literatury kobiecej, które wydałam pod pseudonimem Katarzyna Janus- "Nigdy nie jest za późno", "Życie za życie", "Mam na imię Walentyna" i " Światło kryje się w mroku". Piąta książka, nosząca tytuł "Piękni ludzie" ukaże się w maju.

Spotkanie Autorskie w MBP w Dziwnowie z pisarką powieści dla kobiet i nie tylko

fot. Organizator

Powieści zostały przychylnie przyjęte przez czytelniczki i zyskały pozytywne recenzje. Jestem mieszkanką Leszna, gdzie pracuję od wielu lat jako lekarz.

Alina Cygal Sobhi


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■