POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [02.04.2019, 07:13:12] • Międzyzdroje

Reklama na... niebie

Reklama na... niebie

fot. Andrzej Ryfczyński

Aby się wyróżnić, firmy sięgają po najróżniejsze formy promocji. Jedna z ich postanowiła się zareklamować na... helikopterze. Maszyna wylądowała 1 kwietnia w Międzyzdrojach.

1 kwietnia, na lądowisku dla helikopterów w Międzyzdrojach wylądował cichy, piękny trzyłopatowy helikopter z oznakowaniem SP-EWA i napisami firmy, która wypożycza domki w nadmorskich miejscowościach.

Reklama na... niebie

fot. Andrzej Ryfczyński

Po trwającym ponad godzinę postoju helikopter wystartował i na niskiej wysokości zrobił rundkę nad Międzyzdrojami, w tym ulicą Gryfa Pomorskiego Las, oraz Lubiewem.

Reklama na... niebie

fot. Andrzej Ryfczyński

Reklama na... niebie

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [05.04.2019, 07:00:09] • [IP: 37.47.133.**]

Przecież to właściciel słynnych chwilówek" bocian"

Gość • Wtorek [02.04.2019, 20:34:27] • [IP: 5.173.137.**]

W końcu cywilizacja

Gość bodzo • Wtorek [02.04.2019, 15:19:47] • [IP: 89.174.73.**]

Ja widziałem czerwono-żółty.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■