POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [16.03.2019, 08:28:40] • Wolin

Czytelniczka o nieprzyjemnej sytuacji na wolińskiej poczcie

Czytelniczka o nieprzyjemnej sytuacji na wolińskiej poczcie

fot. Czytelnik

Kobieta, która korzysta dość często z usług Poczty Polskiej w Wolinie, podczas nadawania paczek została nieprofesjonalnie i niemiło potraktowana przez pracownicę urzędu.

"Dziś na Poczcie Polskiej w Wolinie spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Jestem mieszkanką Gminy Wolin. Wysyłam listy, paczki. Dziś poszłam wysłać paczki na pocztę w Wolinie. Pani, która siedziała, stwierdziła że moje paczki nie są gabarytowe i nie może mi ich przyjąć. Stwierdziła, że wyglądają jak "jajo''. Nigdy nie miałam problemu z wysyłaniem paczek na tej poczcie. Nie polecam, panie są niemiłe. I jeszcze bezczelnie obgadują ludzi i śmieją się."- dzieli się swoimi spostrzeżeniami klientka poczty w Wolinie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 18:14:48] • [IP: 31.0.42.***]

Panie na poczcie są w mmiarę uprzejmie A zdarzenia na poczcie raczej losowe. Panie pracują bez zastrzeżeń to moje zdnie

Wolinianka • Niedziela [17.03.2019, 12:35:44] • [IP: 37.248.213.**]

Zazdroszczę, że ma Pani tyle wolnego czasu, by robić aferę z powodu takiej błahostki. Panie na poczcie w Wolinie są bardzo sympatyczne, zawsze doradzą i pomogą. Nawet jeśli zdarzyło sie, że ktoś był niemiły... każdy ma prawo mieć gorszy dzień, błagam, jesteśmy tylko ludźmi, po co robić z tego wielkie halo...

Gość • Niedziela [17.03.2019, 11:55:05] • [IP: 89.174.73.**]

W Kamieniu Pom też miło nie jest. A szczególnie jeśli obsługuje Pani blondyna krótko obcięta przy kości. Jest arogancka i to nie pierwszy raz do tego jej podejście do klienta jest tak żałosne czasami ze aż na poczte iść mie chde się.

I.P • Niedziela [17.03.2019, 11:18:25] • [IP: 46.215.29.***]

Ludziska!! mieszkam w Wolinie. korzystam z uslug poczty i nigdy ale to nigdy nie byłam zlekceważona jako petent.Panie uprzejme.pomocne.zawsze miłe.pomoga spakować przesyłke.Pozdrawiam ekipe.Monia i dziewczyny trzymajcie sie😁

Piotr • Niedziela [17.03.2019, 08:36:05] • [IP: 5.60.181.***]

Też często korzystam z usług Poczty w Wolinie. Nigdy nie miałem tam żadnych przykrości ze strony obsługi. Jeśli się natomiast ktoś czuje jak intruz na poczcie to i tak się czuje u lekarza w sklepie czy w jakimkolwiek innym punkcie usługowym czy handlowym. To jest jego wyłącznie sprawa a nie wina poczty. Byłem w sobotę ok. 13.30 robiłem opłaty nikt mnie nie wyśmiewał nie obgadywał Był czas na chwilę rozmowy o słonku i d... Maryni po czym podziękowałem za obsługę pożegnałem się i wszystko było ok. Jak komuś brak kultury i ogłady to niech się troszkę ogarnie i poobserwuje otoczenie. Może się czegoś nauczy. A jakie wychowanie wynieśliśmy z domu takie i mamy teraz żniwa. Pozdrawiam Panie z Poczty w Wolinie.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 07:54:10] • [IP: 178.238.243.***]

To fakt w Wolinie na poczcie źle się dzieje!!Powtórne awizo leży gdzieś u sąsiadów gdzie nawet pierwszego nie było!!List priorytetowy wysłany do mnie 15 lutego do dziś nie doszedł!!Jak poszłam na pocztę aby Panie go odszukały to jedna z pracownic stwierdziła, że nie ma już listonoszki i nic na to nie poradzi!Zaś list ze Szczecińskiego szpitala z ważnymi wynikami przez które nie spaliśmy nocami dotarł po 13 dniach! Paczki jeszcze w miarę dobrze ogarniają ale listy to chyba muszą gdzieś zalegają pewnie stertami!

Gość • Niedziela [17.03.2019, 05:45:47] • [IP: 5.60.183.***]

Sympatyczne panie, miła obsługa i pomoc w trudnych sytuacjach -usługa -dosyła się, pozdrawiam.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 04:41:18] • [IP: 5.173.152.***]

W Międzyzdrojach zawsze kolejka. Ale babki zawsze pomagają jak mogą.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 04:30:03] • [IP: 37.248.212.***]

W ostatnim czasie z tą pocztą jest cos nie HALO. W przeciągu miesiąca jedna paczkę mi zagubliy o inną musiałam się wyklocac, list polecony leżał na środku klatki schodowej. Przychodzi zawiadomienie niby powtorne(pierwszwgo nie widziałam na oczy) przychodzę z tym na pocztę i Pani każe przyjść mi jutro bo z listonosza nie rozliczana.Pan przede mną miał ten sam problem. Na to Pani w okienku tłumaczy że bbrakuje pracownikow

Gość • Sobota [16.03.2019, 23:12:31] • [IP: 31.0.45.**]

Mieszkam w Wolinie 10 lat i bardzo często wysyłam różne paczki. Panie na Poczcie są bardzo miłe i pomocne. jeśli trzeba będzie to napisze list pochwalny a osobie która próbuje obsmarować pracowników Poczty niech sama się tam zatrudni i zobaczy jak to jest obsługiwać klientów takich jak ona sama.

Gość 😝 • Sobota [16.03.2019, 22:03:03] • [IP: 46.169.156.***]

Te niewiasty na poczcie w Wolinie są (meczennicami pracy)a każdy klient na poczcie to jest intruz lub zło konieczne którego najlepiej szybko spławić aby więcej nie przychodził i gitary nie zawracał...

Gość • Sobota [16.03.2019, 21:48:07] • [IP: 46.171.15.**]

Jak mam ochotę popatrzeć na ładne młode laski to oglądam wybory miss albo top model - polecam. Na Pocztę idę załatwiać sprawy. Stare, otyłe, grube baby, krowy? Serio ? Kto pisze te komantarze, pewnie jakiś sfrustrowany paszkwil, który nienawidzi wszystkich ludzi - idź się leczyć człowieku. Panie z Poczty Wolin są miłe i uczynne. Stały klient

Gość • Sobota [16.03.2019, 20:29:41] • [IP: 83.21.55.***]

Tez pare paczek z tej poczty wyslalem i, nie bylo zadnych, uwag a ze, panie grube, chude, rude, czarne co to ma wspolnego w, wysylaniu listow, paczek, itp.pozdrawiam.Miieszkaniec gminy W.

Gość • Sobota [16.03.2019, 20:12:31] • [IP: 83.20.246.**]

Wolinska poczta to PRL. 10 osób w kolejce a okienko nieczynne bo pani pieczątki przybija. Jak by 5 minut ją zbawilo. Dziwne że w innych firmach klient jest najważniejszy.

Gość • Sobota [16.03.2019, 18:36:36] • [IP: 37.248.153.**]

Wysyłam listy i paczki z poczty w Wolinie dość często i nigdy nie miałem problemu z obsługą, panie są życzliwe i miłe.Widocznie klientka marudziła.Ktoś kto pisze tutaj, że panie grube, niech sam spojrzy w swoje lustro.

Gośćjagódka • Sobota [16.03.2019, 18:21:56] • [IP: 89.174.73.**]

Panie z poczty w Międzyzdrojach są przemiłe i sympatyczne.kilkakrotnie pomogły mi w trudnych sytuacjach, z paczkami właśnie.a już z przesyłkami do USA zginełabym, gdyby nie One

Gość • Sobota [16.03.2019, 17:27:19] • [IP: 5.173.145.**]

Napisz do centrali zeby byla podstawa + obrot to przyjda mlodzi albo taka stawka ze starcza na wszystko to bedzie wiecej osob mniej godzin.

Gość • Sobota [16.03.2019, 17:24:13] • [IP: 83.20.240.***]

A mnie się podoba blondynka z poczty

Gość • Sobota [16.03.2019, 15:30:31] • [IP: 46.171.15.**]

Skoro ta pani jest stałą klientką Poczty to powinna wiedzieć że paczki typu " jajo" są przez nich przyjmowane za dopłatą 200 procent od ceny zasadniczej a jak to obejść? Zapakować" jajo" w kartonie i po kłopocie. Tak mi właśnie poradziła jedną z tych" niemiłych"" Pań na Poczcie w Wolinie. Żeby była jasność to są tajne i pomocne babki.

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:21:22] • [IP: 83.8.166.***]

poczta w Międzyzdrojach a takze w Kamieniu Pomorskim tu to dopiero trzeba cierpliwosci w staniu w koloejce te panie to się ruszają jak muchy w smole i mają takie miny jak by za karę tam były te poczty to omijac szerokim łukiem.

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:15:48] • [IP: 83.20.252.***]

Ciekawe czemu sa komentarze pozytywne pisane tylko przez Kobiety - czyzby mezczyzni nie wysylali paczek ani listowv ? panie z poczty same sobie komentarze pisza typu : ludzie co wy chcecie ? ;;;;; Zenujace to jest ! pozwalniac te krowy natychmiast !

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:12:45] • [IP: 83.20.252.***]

ja nie wysylam juz wcale listow ani paczek przez te nieznosne stare i otyle baby na pocznie wlasnie- wole na poziomie kuriera ktory dzwoni i odbiera z usmiechem na twarzy - brzydkie otyle baby z krzywymi minami nie moga dobrze pracowac i napawac optymizmem ludzi ! one sie tam nie nadaja !

Gość • Sobota [16.03.2019, 14:08:12] • [IP: 5.172.237.**]

a moje listy sĄ kontrolowane, ale nic dziwnego toż to przejęła korporacja i spółka zoo.

Gość • Sobota [16.03.2019, 13:53:25] • [IP: 31.0.38.***]

Dla niemilych klientow i panie moga byc niemiłe. Przelisy okreslają wymiary przesyłek i ksztalt. Kilka lat temu miałam przez dluższy okres czasu do czynienia z ta pocztą. Nigfy nie było zastrzeżen. A co do obgadywania to kiedybtam obgadywac jak zawsze pelno ludzi.

Gość • Sobota [16.03.2019, 13:45:43] • [IP: 83.8.24.***]

Nie wiem skąd tyle jadu od lat wysyłam i odbieram na tej poczcie przesyłki i nigdy powtarzam nigdy nie spotkałem się z, , niemiłą, , obsługą ani nie byłem takiej świadkiem.

Oglądasz 1-25 z 45
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ DZIWNÓW: W sobotę 25 maja 70 szybkich morskich łodzi motorowych z niemieckiego PokerRunsGermany z Berlina przez Trzebież - Zalew Szczeciński – Kanał Piastowski – Świnoujście – Morze Bałtyckie – ok. godziny 12 przypłynie do Dziwnowa. Jest to finał wyścigu bolidów na trasie morskiej Świnoujście – Dziwnów. W marinie sezonowej Dziwnów / ul. Wybrzeże Kościuszkowskie/ wszystkie jednostki będą cumować przez około 3 godziny. W czasie postoju będzie można z bliska zobaczyć superszybkie łodzie o mocy silników /1500 KM/. W wyścigu uczestniczą dwie polskie jednostki wyścigowe. Ok. godziny 15 łodzie wyścigowe wracają przez Wolin i Zalew Szczeciński do Niemiec ■ Kierownika Referatu Inwestycji oraz głównego specjalisty - architekta w Referacie Infrastruktury przyjmie do pracy Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Ogłoszony został nabór na 2 wolne stanowiska ■ Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa zakończyła poszukiwania zaginionego na Bałtyku na wysokości Mrzeżyna kutra ŚWI 82. Na pokładzie były cztery osoby ■ Biblioteka serdecznie zaprasza na Wystawę z okazji 70- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziwnowie. Można obejrzeć mundury, dokumenty, zdjęcia i akcesoria strażackie od momentu powstania OSP w Dziwnowie używanych do chwili obecnej. Wystawę będzie można odwiedzać do 24.05. 2019 r. Zapraszamy od poniedziałku do soboty 8.00 – 19.00. Alina C.S. ■ Jak udało się dowiedzieć naszej reakcji w czwartek CBA wizytowało kilka miejsc w Kamieniu Pomorskim. Wśród miejsc odwiedzonych przez CBA znalazł się urząd Starostwa Powiatowego, jedna z gminnych spółek miejskich oraz hurtownia materiałów budowlanych. CBA działa na polecenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Sprawa dotyczyć ma przetargów, które wygrywała niewielka lokalna firma budowlana ■ O 30 kwietnia do dzisiejszego poranka w Zachodniopomorskiem odnotowaliśmy 9 wypadków drogowych, 2 osoby zginęły, 8 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 86 nietrzeźwych kierowców, 29 po spożyciu alkoholu oraz 8 po narkotykach. Trwają powroty z majówki apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze ■ Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim gościła panią Cecylię Judek z Książnicy Pomorskiej, która przyjechała 24 kwietnia z wykładem dla członków SUTW w Kamieniu Pomorskim. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wysłuchali bardzo ciekawego wykładu o Joannie Kulmowej, najpopularniejszej poetce zachodniopomorskiego regionu, która przez 35 lat mieszkała wraz z mężem w Strumianach ■ Kiła, rzeżączka. Na choroby weneryczne najczęściej zapadają młodzi ■ Pogoda wymalowała nam wymarzone dni do spędzenia prawdziwie radosnych Świąt Wielkanocnych. Oby w blaskach słońca nie zginął prawdziwy sens tych Cudownych dni. Radosnych chwil w gronie najbliższych życzy wszystkim redakcja portalu ikamien.pl ■ Wydaje się, że wszystko jest już jasne; był mrok śmierci, jest blask zmartwychwstania. To co wydawało się niemożliwym, stało się! Słowa Chrystusa, którym zwykłemu śmiertelnikowi trudno było dać wiarę stały się cudem wcielonym, po prostu - prawdą! A wszystko to dziś - nas, w pięknych okolicznościach budzącej się do życia przyrody. Mamy od dziś szansę korzystać z jednych i drugich przywilejów czasu Wielkiej Nocy ■ Do muzeum za złotówkę. Wydarzenia w Książnicy i na Zamku. Trwa strajk nauczycieli w Polsce i w naszym regionie. Instytucje kultury Województwa Zachodniopomorskiego przedłużyły ofertę przygotowaną specjalnie w związku z tą wyjątkową sytuację ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ W lasach gminy Golczewo grasują wilki! Zdjęcie rozszarpanego zwierzęcia przysłała do redakcji Czytelniczka. Martwe, rozszarpane zwierzę leżało w lesie między Sosnowicami a Samlinem. Czytelniczka, która natknęła się na taki widok, twierdzi, że zwierzę padło ofiara grasujących wilków, które porzuciły niedojedzoną ofiarę. "W gminie Golczewo między Sosnowicami a Samlinen grasują wilki.Oto ich zdobycz,którą porzuciły gdy jechałam autem."- pisze Czytelniczka ■ Leczenie po wypadkach w rolnictwie - bez kolejek do lekarza oraz z wyższym odszkodowaniem, dzięki szczegółowej diagnozie ■ Burmistrz pracowity niczym mrówka? A może to element treningu siłowego?Nasz fotoreporter miał okazję przyjrzeć się jak poza oficjalnym protokołem zachowuje się burmistrz Międzyzdrojów Matusz Bobek ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■