POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.03.2019, 11:54:16] • Dziwnów

Dziewczęta LKS Przecław wygrały V Memoriał Tadeusza Wolanina

Dziewczęta LKS Przecław wygrały V Memoriał Tadeusza Wolanina

fot. LUKS Bałtyk

Sześć najlepszych drużyn siatkarskich LZS uczestniczyło w V Memoriale Tadeusza Wolanina, który rozegrano w sobotę, 9 marca, Dziwnowie. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Kobiet LZS. Turniej otworzyła małżonka Tadeusza Wolanina Pani Halina Wolanin wraz z Wiceprezesem ZZLZS Tomaszem Paciejewskim. Nad prawidłowym przebiegiem Memoriału czuwał Wiceprzewodniczący ZZLZS Ryszard Litwińczuk.

Po raz kolejny najlepsze okazały się zawodniczki LKS Przecław, które w finale pokonały drużynę „Libero” Banie. W meczu o trzecie miejsce lepsze okazały się siatkarki LKS Koszalin, zwyciężając zespół UKS „Piast” Pyrzyce. Kolejne miejsca zajęły drużyny „Spójni” Stargard i LUKS „Juvenii” Szczecin Dąbie.

Dziewczęta LKS Przecław wygrały V Memoriał Tadeusza Wolanina

fot. LUKS Bałtyk

Najlepszą atakującą została wybrana zawodniczka „Libero” Banie – Kaja Żaba, najlepszą rozgrywającą Karolina Wysocka z LKS Przecław, a MVP memoriału Weronika Popławska również z LKS Przecław. Specjalną nagrodę, ufundowaną przez rodzinę Tadeusza Wolanina pn. „Nadzieja siatkarska” otrzymała Dominika Krysiak z „Libero” Banie”.

Dziewczęta LKS Przecław wygrały V Memoriał Tadeusza Wolanina

fot. LUKS Bałtyk

Turniej toczył się w miłej atmosferze, a na szczególną pochwałę zasłużyła ekipa młodych kibiców z zespołu „Libero” Banie. Ich sportowy doping skutecznie zachęcał do walki o najwyższe laury starsze koleżanki. Taki widok cieszy i świadczy o znakomitej pracy wychowawczej trenerów. Brawo „Libero”, miło Was się oglądało.

Jerzy Janawa LUKS „Bałtyk”


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■