POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [23.02.2011, 07:37:08] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

fot. Wojtek Basałygo

Już wkrótce mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski zapłacą więcej za wodę i ścieki. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej szykuje ok. 5% podwyżkę. Mniejsza podwyżka czeka mieszkańców terenów wiejskich.

Plan nowej podwyżki trafi pod głosowanie na piątkowej Sesji Rady Miejskiej. Na obszarach wiejskich woda pójdzie w górę o 20 groszy za metr sześcienny. Koszt ścieków będzie niższy o 1 grosz, natomiast na terenie Kamienia Pomorskiego woda zdrożeje o 10 groszy za metr, a ścieki o 16 groszy.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Czwartek [24.03.2011, 14:12:52] • [IP: 83.21.223.***]

jak tak dalej pójdzie to w Kamieniu zostaną sami emeryci i renciści (ci z wysoką)

Gość • Niedziela [27.02.2011, 21:06:51] • [IP: 83.11.73.***]

komuna też podwyższała i głupoty pisała

Gość • Niedziela [27.02.2011, 19:14:24] • [IP: 83.168.86.**]

Cena wody, zależy od jej zasobów i stanu infrastruktury. Mieszanie w to polityki nic nie zmieni. Jeżeli chodzi o Kamień to zacznijcie pomału łapać deszczówkę i odsalać łzy, które tutaj wylewacie nad 20-ma groszami.

Gość • Niedziela [27.02.2011, 14:20:18] • [IP: 83.23.111.**]

Może zrobimy składkę na te parę groszy dla tego pana co ma mieszkanie w Warszawie i w Kamieniu biedactwo tak mi go szkoda.:) Dalej głosujcie na PO będzie lepiej. ps nie jestem żadnym pisowcem.

Gość • Sobota [26.02.2011, 20:16:57] • [IP: 83.25.251.***]

typowy proceder złodziejski, bez podania powodu widocznie w związku z wzrostem wynagrodzenia burmistrza aż do udławienia się.

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:46:47] • [IP: 109.243.241.***]

Podobnie jak z PKS, będzie z UZDROWISKIEM. Jak wieść gminna niesie, zainteresowani szykują sobie wybrane obiekty.Wstawia się nowe okna, modernizuje się niektóre gabinety itp. za państwowe pieniążki, mimo że uzdrowisko jest już wycenione na śmieszną sumę i wystawione na sprzedaż.Ktoś przejmie za friko gotowe obiekty, pozwalnia ludzi przyjmie swoich i tak zakończy się etap pod nazwą [Kamień Pom. miasto uzdrowiskowe] ps.Obym się mylił.Pozdrawiam pracowników PPU Kamień

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:06:27] • [IP: 83.21.98.***]

Bo jest taki przepis który S.A pozwala przemienić w z o.o.

Gość • Sobota [26.02.2011, 08:05:43] • [IP: 83.21.74.***]

wq tej DEMOKRACJI to tylko podwyżki nam zaserwowoli prezesi wybierani z klucza partyjnego nie mają pojęcia o jakimkolwiek kierowaniu zakładami ale DBAJĄ BARDZO SWOJE WYNAGRODZENIE Że nie mają pojęcia o kierowaniu niech będzie przykładem PKS. A swoją drogą może ktoś z internałtów wie jak przekształcił się PKS w spółkę z oo ILE ZA MAJĄTEK PANSTWOWY ZAPŁACILI PODSTAWOWI UDZIAŁOWCY.Skoro założycielem jest WOJEWODA To tak można sobie firmę wziaść za darmo.powołując Sp.z omo ?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 20:05:31] • [IP: 83.25.156.*]

masakra

Gość • Czwartek [24.02.2011, 14:14:33] • [IP: 83.21.206.***]

Projekt na sesje o podwyżce wody dla Kamienia Pomorskiego to 3, 07zł + 8% = 3, 32 zł, abonament 5, 41+8% = 5, 84 zł no i jak to sie ma w poruwnaniu z Nowogardzka spólką zaopatrującą w wode wsie Gminy Kamień Pomorski. Tym wsiom tą firmę zafundował Urząd gminy obiecując, że będzie taniej tylko taniej dla kogo.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:53:48] • [IP: 83.21.206.***]

Abonament jest za to, że przychodzi inkasent robi odczyt z wodomierza i wystawia fakture to nie jest cena wody.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:45:19] • [IP: 83.21.201.***]

musi se podnieść wypłate bo by nie miał na rachunek za wode

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:11:25] • [IP: 80.52.151.**]

czy są jednakowe przepisy co do abonamentu, w gminie Międzyzdroje nie pobiera się abonamentu za wodę a m3 wody kosztuje 3, 16 zł - w ryczałcie abonament x 2

Gość • Czwartek [24.02.2011, 12:06:19] • [IP: 83.21.206.***]

P.U.WiS Sp z o.o. w Nowogardzie - odbirocy na terenie Gminy Kamien Pomorski od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 r za 1 m3 wody 3, 63 zł + 8% = 3, 92 zł, opłata abonamentowa 6, 61 + 8% = 7, 14 za m-c ; Tak mają na wsiach a w Kamieniu jak ma być.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 11:47:46] • [IP: 83.23.186.**]

niech se jeszcze wypłate prezes podniesie

Gość • Czwartek [24.02.2011, 10:48:49] • [IP: 87.205.173.**]

Woda i ścieki w Kamieniu są droższe niż w Warszawie wiem bo mam tam drugie mieszkanie.Kamieński PGK JEST najdroższą instytucją w Polsce

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:55:19] • [IP: 83.21.204.***]

do 83.168.86 oj widać widać ze pracujesz w PGK , pozdrowienia z Wrzosowa

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:13:28] • [IP: 83.168.86.**]

Mam dość już tych podwyżek w tym roku! Jeszcze woda? Jak tu nadal normalnie żyć i nie zwariować?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 05:46:24] • [IP: 62.152.156.***]

Czy ktoś może mi powiedzieć: KIEDY BYŁY OBNIŻKI ?? Czegokolwiek?? Cały czas atakuje się rządzących, że podwyższają, a ja podam przykład jednej OBNIŻKI. Podatek w Gminie Świerzno za psa OBNIŻONO z 30 zł do 15 !! Tak trzymać, szkoda, że płacą go tylko ci, co się do pieska. .. przyznają.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:09:27] • [IP: 83.168.86.**]

I jeszcze jedna ważna perspektywiczna nowinka : wiadomosci.wp.pl/kat, 1342, title, Za-kilka-lat-cena-wody-bedzie-czterokrotnie-wyzsza, wid, 10311799, wiadomosc_prasa.html?ticaid=1bd61

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:01:24] • [IP: 83.168.86.**]

''szlak mnie trafia'' że, mamy chyba najwyższą stawkę za wodę jak nie w Polsce to w zachodniopomorskiem." Proponuję trochę faktów a nie wymysłów: www.cena-wody.pl/

Gość • Środa [23.02.2011, 22:30:35] • [IP: 83.9.118.***]

i tak się olewa radnych

Gość • Środa [23.02.2011, 21:48:26] • [IP: 83.21.221.***]

To prawda Rada Gminy nie ma nic do podwyżek, mogą się nie zgadzać a podwyżki i tak wejdą w życie po określonym terminie

Gość • Środa [23.02.2011, 20:57:44] • [IP: 83.21.193.**]

jak zwykle

Gość • Środa [23.02.2011, 19:44:40] • [IP: 83.23.246.***]

masakra znowu podwyzka

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na Wybrzeżu prognozowane są silne porywy zachodniego i północno - zachodniego wiatru o prędkości do 80-90 km/h ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■