POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [23.02.2011, 07:37:08] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

fot. Wojtek Basałygo

Już wkrótce mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski zapłacą więcej za wodę i ścieki. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej szykuje ok. 5% podwyżkę. Mniejsza podwyżka czeka mieszkańców terenów wiejskich.

Plan nowej podwyżki trafi pod głosowanie na piątkowej Sesji Rady Miejskiej. Na obszarach wiejskich woda pójdzie w górę o 20 groszy za metr sześcienny. Koszt ścieków będzie niższy o 1 grosz, natomiast na terenie Kamienia Pomorskiego woda zdrożeje o 10 groszy za metr, a ścieki o 16 groszy.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Czwartek [24.03.2011, 14:12:52] • [IP: 83.21.223.***]

jak tak dalej pójdzie to w Kamieniu zostaną sami emeryci i renciści (ci z wysoką)

Gość • Niedziela [27.02.2011, 21:06:51] • [IP: 83.11.73.***]

komuna też podwyższała i głupoty pisała

Gość • Niedziela [27.02.2011, 19:14:24] • [IP: 83.168.86.**]

Cena wody, zależy od jej zasobów i stanu infrastruktury. Mieszanie w to polityki nic nie zmieni. Jeżeli chodzi o Kamień to zacznijcie pomału łapać deszczówkę i odsalać łzy, które tutaj wylewacie nad 20-ma groszami.

Gość • Niedziela [27.02.2011, 14:20:18] • [IP: 83.23.111.**]

Może zrobimy składkę na te parę groszy dla tego pana co ma mieszkanie w Warszawie i w Kamieniu biedactwo tak mi go szkoda.:) Dalej głosujcie na PO będzie lepiej. ps nie jestem żadnym pisowcem.

Gość • Sobota [26.02.2011, 20:16:57] • [IP: 83.25.251.***]

typowy proceder złodziejski, bez podania powodu widocznie w związku z wzrostem wynagrodzenia burmistrza aż do udławienia się.

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:46:47] • [IP: 109.243.241.***]

Podobnie jak z PKS, będzie z UZDROWISKIEM. Jak wieść gminna niesie, zainteresowani szykują sobie wybrane obiekty.Wstawia się nowe okna, modernizuje się niektóre gabinety itp. za państwowe pieniążki, mimo że uzdrowisko jest już wycenione na śmieszną sumę i wystawione na sprzedaż.Ktoś przejmie za friko gotowe obiekty, pozwalnia ludzi przyjmie swoich i tak zakończy się etap pod nazwą [Kamień Pom. miasto uzdrowiskowe] ps.Obym się mylił.Pozdrawiam pracowników PPU Kamień

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:06:27] • [IP: 83.21.98.***]

Bo jest taki przepis który S.A pozwala przemienić w z o.o.

Gość • Sobota [26.02.2011, 08:05:43] • [IP: 83.21.74.***]

wq tej DEMOKRACJI to tylko podwyżki nam zaserwowoli prezesi wybierani z klucza partyjnego nie mają pojęcia o jakimkolwiek kierowaniu zakładami ale DBAJĄ BARDZO SWOJE WYNAGRODZENIE Że nie mają pojęcia o kierowaniu niech będzie przykładem PKS. A swoją drogą może ktoś z internałtów wie jak przekształcił się PKS w spółkę z oo ILE ZA MAJĄTEK PANSTWOWY ZAPŁACILI PODSTAWOWI UDZIAŁOWCY.Skoro założycielem jest WOJEWODA To tak można sobie firmę wziaść za darmo.powołując Sp.z omo ?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 20:05:31] • [IP: 83.25.156.*]

masakra

Gość • Czwartek [24.02.2011, 14:14:33] • [IP: 83.21.206.***]

Projekt na sesje o podwyżce wody dla Kamienia Pomorskiego to 3, 07zł + 8% = 3, 32 zł, abonament 5, 41+8% = 5, 84 zł no i jak to sie ma w poruwnaniu z Nowogardzka spólką zaopatrującą w wode wsie Gminy Kamień Pomorski. Tym wsiom tą firmę zafundował Urząd gminy obiecując, że będzie taniej tylko taniej dla kogo.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:53:48] • [IP: 83.21.206.***]

Abonament jest za to, że przychodzi inkasent robi odczyt z wodomierza i wystawia fakture to nie jest cena wody.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:45:19] • [IP: 83.21.201.***]

musi se podnieść wypłate bo by nie miał na rachunek za wode

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:11:25] • [IP: 80.52.151.**]

czy są jednakowe przepisy co do abonamentu, w gminie Międzyzdroje nie pobiera się abonamentu za wodę a m3 wody kosztuje 3, 16 zł - w ryczałcie abonament x 2

Gość • Czwartek [24.02.2011, 12:06:19] • [IP: 83.21.206.***]

P.U.WiS Sp z o.o. w Nowogardzie - odbirocy na terenie Gminy Kamien Pomorski od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 r za 1 m3 wody 3, 63 zł + 8% = 3, 92 zł, opłata abonamentowa 6, 61 + 8% = 7, 14 za m-c ; Tak mają na wsiach a w Kamieniu jak ma być.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 11:47:46] • [IP: 83.23.186.**]

niech se jeszcze wypłate prezes podniesie

Gość • Czwartek [24.02.2011, 10:48:49] • [IP: 87.205.173.**]

Woda i ścieki w Kamieniu są droższe niż w Warszawie wiem bo mam tam drugie mieszkanie.Kamieński PGK JEST najdroższą instytucją w Polsce

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:55:19] • [IP: 83.21.204.***]

do 83.168.86 oj widać widać ze pracujesz w PGK , pozdrowienia z Wrzosowa

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:13:28] • [IP: 83.168.86.**]

Mam dość już tych podwyżek w tym roku! Jeszcze woda? Jak tu nadal normalnie żyć i nie zwariować?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 05:46:24] • [IP: 62.152.156.***]

Czy ktoś może mi powiedzieć: KIEDY BYŁY OBNIŻKI ?? Czegokolwiek?? Cały czas atakuje się rządzących, że podwyższają, a ja podam przykład jednej OBNIŻKI. Podatek w Gminie Świerzno za psa OBNIŻONO z 30 zł do 15 !! Tak trzymać, szkoda, że płacą go tylko ci, co się do pieska. .. przyznają.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:09:27] • [IP: 83.168.86.**]

I jeszcze jedna ważna perspektywiczna nowinka : wiadomosci.wp.pl/kat, 1342, title, Za-kilka-lat-cena-wody-bedzie-czterokrotnie-wyzsza, wid, 10311799, wiadomosc_prasa.html?ticaid=1bd61

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:01:24] • [IP: 83.168.86.**]

''szlak mnie trafia'' że, mamy chyba najwyższą stawkę za wodę jak nie w Polsce to w zachodniopomorskiem." Proponuję trochę faktów a nie wymysłów: www.cena-wody.pl/

Gość • Środa [23.02.2011, 22:30:35] • [IP: 83.9.118.***]

i tak się olewa radnych

Gość • Środa [23.02.2011, 21:48:26] • [IP: 83.21.221.***]

To prawda Rada Gminy nie ma nic do podwyżek, mogą się nie zgadzać a podwyżki i tak wejdą w życie po określonym terminie

Gość • Środa [23.02.2011, 20:57:44] • [IP: 83.21.193.**]

jak zwykle

Gość • Środa [23.02.2011, 19:44:40] • [IP: 83.23.246.***]

masakra znowu podwyzka

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gines i Gustaw, czyli kumple na zabój. Zaczęło się ponad dwa lata temu. W gospodarstwie w Połchowie pod Kamieniem Pomorskim Gustaw, jeden ze źrebaków koni huculskich zaprzyjaźnił się z… owczarkiem niemieckim. Matka źrebaka zaakceptowała tę relację. Pies Gines całe dnie bawił się więc ze swoim młodym przyjacielem ■ „Dialog serc” - finisaż haftów Janiny Bagrowskiej oraz wieczór poetycko-muzyczny ■ 76. Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej – Dzień Weterana ■ Dzik przyczyną groźnego wypadku drogowego ■ Zapraszamy na Dożynki Gminne oraz Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP! ■ Na sto siódemce na wysokości skrzyżowania do Grabowa Ford Transit najechał na stojący przed nim samochód VW Golf. ■ Mistrzostwa Świata Optimist oficjalnie otwarte! ■ Dziwnów to miasto mistrzostw świata – powiedział Grzegorz Jóźwiak podczas otwarcia mistrzostow ■ Około 510 uczniów rozpocznie niebawem rok szkolny w gminie Międzyzdroje. Najlepsi w nauce mogą liczyć na płatne stypendium naukowe za najwyższe osiągnięcia w nauce. ■ Aleksander Doba odwiedził Kamień Pomorski! ■ Uwaga! Za pomoc w odnalezieniu maszyny do lodów nagroda 10 tysięcy złotych! ■ Podpisano umowę na budowę mikroinstalacji prosumenckich w Gminie Świerzno ■ Po czterech latach duszpasterskiej posługi ksiądz Bartek Bugajak opuszcza parafię pw. św. Ottona biskupa Bambergu w Kamieniu Pomorskim ■ DZIWNÓW: Już jutro uroczyste otwarcie Mistrzostw Świata 2015 w klasie Optimist ■ Oculus 7D w Międzyzdrojach – rozszerz doznania z gry! ■ Dożynki w Centrum Słowian i Wikingów ■ Na krajowej 3 do rowu wjechało BMW! Tym razem nikt nie ucierpiał... ■ Seaside Boxing Show VII w Międzyzdrojach już za nami! ■ Woda w Bałtyku nadal lodowata. Zakazy kąpieli wciąż obowiązują ■ Seaside Boxing Show VII w Międzyzdrojach już za nami! Zobacz zdjęcia! ■ Pijany szaleniec chciał wysadzić stację benzynową! Miał 2,5 promila.