POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [23.02.2011, 07:37:08] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

fot. Wojtek Basałygo

Już wkrótce mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski zapłacą więcej za wodę i ścieki. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej szykuje ok. 5% podwyżkę. Mniejsza podwyżka czeka mieszkańców terenów wiejskich.

Plan nowej podwyżki trafi pod głosowanie na piątkowej Sesji Rady Miejskiej. Na obszarach wiejskich woda pójdzie w górę o 20 groszy za metr sześcienny. Koszt ścieków będzie niższy o 1 grosz, natomiast na terenie Kamienia Pomorskiego woda zdrożeje o 10 groszy za metr, a ścieki o 16 groszy.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Czwartek [24.03.2011, 14:12:52] • [IP: 83.21.223.***]

jak tak dalej pójdzie to w Kamieniu zostaną sami emeryci i renciści (ci z wysoką)

Gość • Niedziela [27.02.2011, 21:06:51] • [IP: 83.11.73.***]

komuna też podwyższała i głupoty pisała

Gość • Niedziela [27.02.2011, 19:14:24] • [IP: 83.168.86.**]

Cena wody, zależy od jej zasobów i stanu infrastruktury. Mieszanie w to polityki nic nie zmieni. Jeżeli chodzi o Kamień to zacznijcie pomału łapać deszczówkę i odsalać łzy, które tutaj wylewacie nad 20-ma groszami.

Gość • Niedziela [27.02.2011, 14:20:18] • [IP: 83.23.111.**]

Może zrobimy składkę na te parę groszy dla tego pana co ma mieszkanie w Warszawie i w Kamieniu biedactwo tak mi go szkoda.:) Dalej głosujcie na PO będzie lepiej. ps nie jestem żadnym pisowcem.

Gość • Sobota [26.02.2011, 20:16:57] • [IP: 83.25.251.***]

typowy proceder złodziejski, bez podania powodu widocznie w związku z wzrostem wynagrodzenia burmistrza aż do udławienia się.

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:46:47] • [IP: 109.243.241.***]

Podobnie jak z PKS, będzie z UZDROWISKIEM. Jak wieść gminna niesie, zainteresowani szykują sobie wybrane obiekty.Wstawia się nowe okna, modernizuje się niektóre gabinety itp. za państwowe pieniążki, mimo że uzdrowisko jest już wycenione na śmieszną sumę i wystawione na sprzedaż.Ktoś przejmie za friko gotowe obiekty, pozwalnia ludzi przyjmie swoich i tak zakończy się etap pod nazwą [Kamień Pom. miasto uzdrowiskowe] ps.Obym się mylił.Pozdrawiam pracowników PPU Kamień

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:06:27] • [IP: 83.21.98.***]

Bo jest taki przepis który S.A pozwala przemienić w z o.o.

Gość • Sobota [26.02.2011, 08:05:43] • [IP: 83.21.74.***]

wq tej DEMOKRACJI to tylko podwyżki nam zaserwowoli prezesi wybierani z klucza partyjnego nie mają pojęcia o jakimkolwiek kierowaniu zakładami ale DBAJĄ BARDZO SWOJE WYNAGRODZENIE Że nie mają pojęcia o kierowaniu niech będzie przykładem PKS. A swoją drogą może ktoś z internałtów wie jak przekształcił się PKS w spółkę z oo ILE ZA MAJĄTEK PANSTWOWY ZAPŁACILI PODSTAWOWI UDZIAŁOWCY.Skoro założycielem jest WOJEWODA To tak można sobie firmę wziaść za darmo.powołując Sp.z omo ?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 20:05:31] • [IP: 83.25.156.*]

masakra

Gość • Czwartek [24.02.2011, 14:14:33] • [IP: 83.21.206.***]

Projekt na sesje o podwyżce wody dla Kamienia Pomorskiego to 3, 07zł + 8% = 3, 32 zł, abonament 5, 41+8% = 5, 84 zł no i jak to sie ma w poruwnaniu z Nowogardzka spólką zaopatrującą w wode wsie Gminy Kamień Pomorski. Tym wsiom tą firmę zafundował Urząd gminy obiecując, że będzie taniej tylko taniej dla kogo.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:53:48] • [IP: 83.21.206.***]

Abonament jest za to, że przychodzi inkasent robi odczyt z wodomierza i wystawia fakture to nie jest cena wody.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:45:19] • [IP: 83.21.201.***]

musi se podnieść wypłate bo by nie miał na rachunek za wode

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:11:25] • [IP: 80.52.151.**]

czy są jednakowe przepisy co do abonamentu, w gminie Międzyzdroje nie pobiera się abonamentu za wodę a m3 wody kosztuje 3, 16 zł - w ryczałcie abonament x 2

Gość • Czwartek [24.02.2011, 12:06:19] • [IP: 83.21.206.***]

P.U.WiS Sp z o.o. w Nowogardzie - odbirocy na terenie Gminy Kamien Pomorski od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 r za 1 m3 wody 3, 63 zł + 8% = 3, 92 zł, opłata abonamentowa 6, 61 + 8% = 7, 14 za m-c ; Tak mają na wsiach a w Kamieniu jak ma być.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 11:47:46] • [IP: 83.23.186.**]

niech se jeszcze wypłate prezes podniesie

Gość • Czwartek [24.02.2011, 10:48:49] • [IP: 87.205.173.**]

Woda i ścieki w Kamieniu są droższe niż w Warszawie wiem bo mam tam drugie mieszkanie.Kamieński PGK JEST najdroższą instytucją w Polsce

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:55:19] • [IP: 83.21.204.***]

do 83.168.86 oj widać widać ze pracujesz w PGK , pozdrowienia z Wrzosowa

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:13:28] • [IP: 83.168.86.**]

Mam dość już tych podwyżek w tym roku! Jeszcze woda? Jak tu nadal normalnie żyć i nie zwariować?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 05:46:24] • [IP: 62.152.156.***]

Czy ktoś może mi powiedzieć: KIEDY BYŁY OBNIŻKI ?? Czegokolwiek?? Cały czas atakuje się rządzących, że podwyższają, a ja podam przykład jednej OBNIŻKI. Podatek w Gminie Świerzno za psa OBNIŻONO z 30 zł do 15 !! Tak trzymać, szkoda, że płacą go tylko ci, co się do pieska. .. przyznają.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:09:27] • [IP: 83.168.86.**]

I jeszcze jedna ważna perspektywiczna nowinka : wiadomosci.wp.pl/kat, 1342, title, Za-kilka-lat-cena-wody-bedzie-czterokrotnie-wyzsza, wid, 10311799, wiadomosc_prasa.html?ticaid=1bd61

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:01:24] • [IP: 83.168.86.**]

''szlak mnie trafia'' że, mamy chyba najwyższą stawkę za wodę jak nie w Polsce to w zachodniopomorskiem." Proponuję trochę faktów a nie wymysłów: www.cena-wody.pl/

Gość • Środa [23.02.2011, 22:30:35] • [IP: 83.9.118.***]

i tak się olewa radnych

Gość • Środa [23.02.2011, 21:48:26] • [IP: 83.21.221.***]

To prawda Rada Gminy nie ma nic do podwyżek, mogą się nie zgadzać a podwyżki i tak wejdą w życie po określonym terminie

Gość • Środa [23.02.2011, 20:57:44] • [IP: 83.21.193.**]

jak zwykle

Gość • Środa [23.02.2011, 19:44:40] • [IP: 83.23.246.***]

masakra znowu podwyzka

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Półkolonie w PSOUU w Kamieniu Pomorskim. 20 lutego 2017r. w ramach realizacji programu pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2017r.” kamieńscy funkcjonariusze wraz z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzili wykład dla dzieci przebywających na półkoloniach w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Kamieniu Pomorskim. W trakcie spotkania dzieci miały okazję poznać podstawowe przepisy ruchu drogowego, zasady których powinny przestrzegać podczas spędzania czasu wolnego poza domem, a także jak należy zachowywać się w kontaktach z osobami obcymi czy podczas ataku rozzłoszczonego psa. ■ Ulica Leśna w Golczewie to prawdziwa droga przez mękę - tak to widzą jej mieszkańcy. Często na łamach portalu ikamien poruszamy problemy mieszkańców, którzy są bezradni wobec władz, służb odpowiedzialnych np. za stan nawierzchni. Tym razem do naszej redakcji zwrócił się mieszkaniec Golczewa, konkretnie ulicy Leśnej, który w imieniu tamtejszych lokatorów prosi o nagłośnienie sprawy fatalnego stanu drogi ■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ W piątek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kota! Czekamy na zdjęcia waszych mruczków! Perski, Bengalski, Brytyjski czy domowy krótkowłosy, wszystkie koty obchodzą dzisiaj swoje święto, z okazji którego życzymy mruczkom i ich właścicielom wszystkiego najlepszego i prosimy o przesyłanie ich zdjęć w tym wyjątkowym, kocim dniu ■ Łotr1.Gwiezdne wojny, Balerina oraz Ciemniejsza strona Greya. Na takie filmy tylko do kina EVA!Kino Eva zaprasza na seanse. Od 17 do 23 lutego na prawdziwych kinomaniaków czekają takie produkcje jak: Ciemniejsza strona Greya, Łotr 1. Gwiezdne wojny- historie, oraz Balerina ■ Gminna Rada Pożytku Publicznego już w pełnym składzie ■ Vienna House Amber Baltic na fali.Miedzyzdroje, 16 lutego 2017 roku – Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje zbiera kolejne laury po zmianach wprowadzonych w ubiegłym roku. Hotel, który kilka miesięcy temu świętował 25-lecie, został ogłoszony najlepszym hotelem w sieci Vienna House w 2016 roku, a jego dyrektor generalna, Monika Kowalska, odebrała wyróżnienie w Perłach Biznesu w kategorii Osobowość Biznesu 2016 ■ Akcja trzeźwość. W powiecie kamieńskim policjanci przebadali 580 kierowców! Żaden nie był pijany! W dniu 15 lutego 2017r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, Komisariatu Policji w Międzyzdrojach oraz Komisariatu Policji w Wolinie przeprowadzili na terenie Powiatu kamieńskiego działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. W ramach działań mundurowi przebadali urządzeniami typu Alco-Blow około 580 kierujących, nie ujawniając przy tym żadnej osoby, która zdecydowałaby się kierować pojazdem pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu ■ O krok od tragedii na Norwida w Kamieniu Pomorskim! Mężczyzna rozpalił grilla w mieszkaniu! Ten incydent mógł się skończyć naprawdę tragicznie. Jeden z mieszkańców budynku wielorodzinnego przy ulicy Norwida w Kamieniu Pomorskim postanowił urządzić sobie grilla. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że grillował w swoim własnym mieszkaniu. Zaniepokojeni sąsiedzi na widok dymu na miejsce wezwali strażaków - Zostaliśmy poinformowani, że przy Norwida pali się mieszkanie. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży. Do akcji ruszyły 2 zastępy strażaków z Jarszewa, 1 z Kamienia Pomorskiego, oraz 2 z Trzebieszewa- mówi dyżurny kamieńskiej straży pożarnej. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji sąsiadów i interwencji strażaków nikomu nic się nie stało ■ Niemożliwe stało się możliwe... Złodzieje okradli pustostan w Międzyzdrojach! ■