POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [23.02.2011, 07:37:08] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

Kamień Pomorski: Wzrosną rachunki za wodę i ścieki

fot. Wojtek Basałygo

Już wkrótce mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski zapłacą więcej za wodę i ścieki. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej szykuje ok. 5% podwyżkę. Mniejsza podwyżka czeka mieszkańców terenów wiejskich.

Plan nowej podwyżki trafi pod głosowanie na piątkowej Sesji Rady Miejskiej. Na obszarach wiejskich woda pójdzie w górę o 20 groszy za metr sześcienny. Koszt ścieków będzie niższy o 1 grosz, natomiast na terenie Kamienia Pomorskiego woda zdrożeje o 10 groszy za metr, a ścieki o 16 groszy.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Czwartek [24.03.2011, 14:12:52] • [IP: 83.21.223.***]

jak tak dalej pójdzie to w Kamieniu zostaną sami emeryci i renciści (ci z wysoką)

Gość • Niedziela [27.02.2011, 21:06:51] • [IP: 83.11.73.***]

komuna też podwyższała i głupoty pisała

Gość • Niedziela [27.02.2011, 19:14:24] • [IP: 83.168.86.**]

Cena wody, zależy od jej zasobów i stanu infrastruktury. Mieszanie w to polityki nic nie zmieni. Jeżeli chodzi o Kamień to zacznijcie pomału łapać deszczówkę i odsalać łzy, które tutaj wylewacie nad 20-ma groszami.

Gość • Niedziela [27.02.2011, 14:20:18] • [IP: 83.23.111.**]

Może zrobimy składkę na te parę groszy dla tego pana co ma mieszkanie w Warszawie i w Kamieniu biedactwo tak mi go szkoda.:) Dalej głosujcie na PO będzie lepiej. ps nie jestem żadnym pisowcem.

Gość • Sobota [26.02.2011, 20:16:57] • [IP: 83.25.251.***]

typowy proceder złodziejski, bez podania powodu widocznie w związku z wzrostem wynagrodzenia burmistrza aż do udławienia się.

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:46:47] • [IP: 109.243.241.***]

Podobnie jak z PKS, będzie z UZDROWISKIEM. Jak wieść gminna niesie, zainteresowani szykują sobie wybrane obiekty.Wstawia się nowe okna, modernizuje się niektóre gabinety itp. za państwowe pieniążki, mimo że uzdrowisko jest już wycenione na śmieszną sumę i wystawione na sprzedaż.Ktoś przejmie za friko gotowe obiekty, pozwalnia ludzi przyjmie swoich i tak zakończy się etap pod nazwą [Kamień Pom. miasto uzdrowiskowe] ps.Obym się mylił.Pozdrawiam pracowników PPU Kamień

Gość • Sobota [26.02.2011, 10:06:27] • [IP: 83.21.98.***]

Bo jest taki przepis który S.A pozwala przemienić w z o.o.

Gość • Sobota [26.02.2011, 08:05:43] • [IP: 83.21.74.***]

wq tej DEMOKRACJI to tylko podwyżki nam zaserwowoli prezesi wybierani z klucza partyjnego nie mają pojęcia o jakimkolwiek kierowaniu zakładami ale DBAJĄ BARDZO SWOJE WYNAGRODZENIE Że nie mają pojęcia o kierowaniu niech będzie przykładem PKS. A swoją drogą może ktoś z internałtów wie jak przekształcił się PKS w spółkę z oo ILE ZA MAJĄTEK PANSTWOWY ZAPŁACILI PODSTAWOWI UDZIAŁOWCY.Skoro założycielem jest WOJEWODA To tak można sobie firmę wziaść za darmo.powołując Sp.z omo ?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 20:05:31] • [IP: 83.25.156.*]

masakra

Gość • Czwartek [24.02.2011, 14:14:33] • [IP: 83.21.206.***]

Projekt na sesje o podwyżce wody dla Kamienia Pomorskiego to 3, 07zł + 8% = 3, 32 zł, abonament 5, 41+8% = 5, 84 zł no i jak to sie ma w poruwnaniu z Nowogardzka spólką zaopatrującą w wode wsie Gminy Kamień Pomorski. Tym wsiom tą firmę zafundował Urząd gminy obiecując, że będzie taniej tylko taniej dla kogo.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:53:48] • [IP: 83.21.206.***]

Abonament jest za to, że przychodzi inkasent robi odczyt z wodomierza i wystawia fakture to nie jest cena wody.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:45:19] • [IP: 83.21.201.***]

musi se podnieść wypłate bo by nie miał na rachunek za wode

Gość • Czwartek [24.02.2011, 13:11:25] • [IP: 80.52.151.**]

czy są jednakowe przepisy co do abonamentu, w gminie Międzyzdroje nie pobiera się abonamentu za wodę a m3 wody kosztuje 3, 16 zł - w ryczałcie abonament x 2

Gość • Czwartek [24.02.2011, 12:06:19] • [IP: 83.21.206.***]

P.U.WiS Sp z o.o. w Nowogardzie - odbirocy na terenie Gminy Kamien Pomorski od 01 stycznia do 31 grudnia 2011 r za 1 m3 wody 3, 63 zł + 8% = 3, 92 zł, opłata abonamentowa 6, 61 + 8% = 7, 14 za m-c ; Tak mają na wsiach a w Kamieniu jak ma być.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 11:47:46] • [IP: 83.23.186.**]

niech se jeszcze wypłate prezes podniesie

Gość • Czwartek [24.02.2011, 10:48:49] • [IP: 87.205.173.**]

Woda i ścieki w Kamieniu są droższe niż w Warszawie wiem bo mam tam drugie mieszkanie.Kamieński PGK JEST najdroższą instytucją w Polsce

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:55:19] • [IP: 83.21.204.***]

do 83.168.86 oj widać widać ze pracujesz w PGK , pozdrowienia z Wrzosowa

Gość • Czwartek [24.02.2011, 09:13:28] • [IP: 83.168.86.**]

Mam dość już tych podwyżek w tym roku! Jeszcze woda? Jak tu nadal normalnie żyć i nie zwariować?

Gość • Czwartek [24.02.2011, 05:46:24] • [IP: 62.152.156.***]

Czy ktoś może mi powiedzieć: KIEDY BYŁY OBNIŻKI ?? Czegokolwiek?? Cały czas atakuje się rządzących, że podwyższają, a ja podam przykład jednej OBNIŻKI. Podatek w Gminie Świerzno za psa OBNIŻONO z 30 zł do 15 !! Tak trzymać, szkoda, że płacą go tylko ci, co się do pieska. .. przyznają.

Gość • Czwartek [24.02.2011, 01:09:27] • [IP: 83.168.86.**]

I jeszcze jedna ważna perspektywiczna nowinka : wiadomosci.wp.pl/kat, 1342, title, Za-kilka-lat-cena-wody-bedzie-czterokrotnie-wyzsza, wid, 10311799, wiadomosc_prasa.html?ticaid=1bd61