POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.03.2019, 21:49:26] • Powiat Kamieński

(Strzeżewo) Poprawiają jakość zasilania i poziom bezpieczeństwa

(Strzeżewo) Poprawiają jakość zasilania i poziom bezpieczeństwa

Zdjęcie poglądowe( fot. Czytelnik )

W styczniu zakończyła się modernizacja sieci średniego napięcia w Strzeżewie. To nie jedyne inwestycje, jakie prowadzi obecnie w powiecie kamieńskim ENEA Operator.

W styczniu, w powiecie kamieńskim, zakończyła się modernizacja sieci średniego napięcia w miejscowości Strzeżewo.

-W ramach prac posadowiono nową kontenerową stację transformatorową oraz wybudowano ponad 2 km linii kablowej - informuje Sylwia Rycak, regionalny rzecznik prasowy ENEA Operator. - Jednocześnie przebudowano stacje transformatorowe niskiego napięcia.

To nie jedyne inwestycje, jakie prowadzi obecnie w powiecie kamieńskim ENEA Operator. Zmodernizowana będzie sieć elektroenergetyczna średniego napięcia w miejscowościach: Wiejkówko, Wiejkowo, Siniechowo, Koniewo, Warnowo, Kodrąbek, Recław, Jagniątkowo.

- Proces inwestycyjny odbywa się na całym obszarze działania Enei Operator w pierwszej kolejności w miejscach, w których odnotowuje się zwiększoną awaryjność lub kiedy infrastruktura elektroenergetyczna wymaga modernizacji - informuje Sylwia Rycak. - Wszelkie inwestycje i modernizacje prowadzone przez ENEA Operator mają na celu poprawę jakości zasilania oraz wzrost bezpieczeństwa energetycznego a tym samym zwiększenie zadowolenia naszych Klientów.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Powiat Kamieński: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 08.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie kamieńskim: 0 liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kamieńskim: 145 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w powiecie kamieńskim: 9 ■