POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [15.02.2019, 15:25:02] • Wolin

Makabryczny wypadek za Wolinem! Zobacz film!

Makabryczny wypadek za Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Po godzinie 13.00, na drodze krajowej numer 3 doszło do makabrycznego w skutkach wypadku. Prawdopodobnie podczas nieprawidłowego wyprzedzania samochodu marki peugeot przez samochód marki volkswagen jeden z samochodów wpadł w idące prawidłowo poboczem dziecko w kierunku Płocina.



W wyniku uderzenia nieprzytomne dziecko zostało zabrane śmigłowcem do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Makabryczny wypadek za Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do wypadku doszło prawdopodobnie z powodu nieprawidłowego manewru wyprzedzania, w konsekwencji zderzenia samochodów, volkswagen wylądował w rowie po drodze potrącając idące dziecko, które siłą rozpędu zostało zmiecione z pobocza.

Makabryczny wypadek za Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Obrażeń doznała również kierująca kobieta, którą przewieziono karetką do szpitala.

Makabryczny wypadek za Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W czasie przeprowadzania akcji ratowniczej, odcinek drogi DK3 był zamknięty dla ruchu.

Makabryczny wypadek za Wolinem! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Jolanta • Środa [20.02.2019, 09:09:45] • [IP: 83.23.191.***]

Dużo zdrowia dla chłopca i wytrwałości oraz moc sił dla rodziców i rodziny. To najtrudniejsze chwile oczekiwania na powrót do zdrowia.

Monia • Wtorek [19.02.2019, 07:47:50] • [IP: 5.173.128.***]

Modlę się za pani synka, by wyszedł z tego i dla Was o wytrwałość i siłę w tak ciężkim czasie.

Rene • Poniedziałek [18.02.2019, 13:31:56] • [IP: 94.254.232.***]

Bardzo współczuję rodzicą, straszna tragedia oby synek przetrwał ciężkie chwile trzymam mocno kciuki bądźmy dobrej myśli

Gość • Niedziela [17.02.2019, 11:12:50] • [IP: 31.0.47.**]

Fakt złość i oczernianie tutaj teraz nie da, najważniejsze jest zdrowie dziecka ono jest teraz najważniejsze i dużo siły dla rodziców, miejmy nadzieję że sprawca przypłaci za ten czyn surową karę...

Gość • Niedziela [17.02.2019, 08:20:05] • [IP: 83.20.247.***]

Życzę dużo zdrowia dla syna i wytrwałości dla rodziców. Wszystko skończy się dobrze.

Gość • Niedziela [17.02.2019, 08:05:20] • [IP: 94.254.225.***]

Trzymam kciuki za chłopczyka i dużo siły dla rodziców, współ czuje bardzo tej tragedii.

Gość • Niedziela [17.02.2019, 07:47:44] • [IP: 178.238.252.***]

Boże miej w opiece tego Chłopca żeby wyszedł z tego, trzymamy mocno kciuki👊👊👊wszystko musi być dobrze i bardzo w to wierzymy.

Niewierzący • Niedziela [17.02.2019, 05:11:57] • [IP: 83.23.184.**]

Przestancie z chodnikami i oczernianiem kogo popadnie. Prosze tylko o jedno. Modlcie, medytujcie, wysylajcie pozytywne sygnaly. Maluszku nie daj sie.

Gość • Sobota [16.02.2019, 23:12:22] • [IP: 188.146.160.***]

Trzymam kciuki za syna.

Gość • Sobota [16.02.2019, 21:51:15] • [IP: 188.147.12.***]

To dziecko to mój syn w stanie ciężkim jest w szpitalu w śpiączce modlę się by przeżył bo nie wiem co będzie dalej

Gość • Sobota [16.02.2019, 14:17:05] • [IP: 31.0.40.***]

Wiadomo jaki jest stan tego chłopca na obecna chwile ?.oby wyszedł z tego

Gość • Sobota [16.02.2019, 11:42:50] • [IP: 37.47.185.**]

Jak byście wybrali pana Dubrawskiego, to chodnik by był.

Gość • Sobota [16.02.2019, 10:08:01] • [IP: 37.248.166.***]

Czy ktoś wie jaki jest stan chlopca

Gość • Sobota [16.02.2019, 10:06:54] • [IP: 77.253.23.**]

Kierowco co to spowodowales ty jeb... debilu zabrać prawo jazdy dozywotnio

Gość • Sobota [16.02.2019, 08:58:58] • [IP: 77.8.79.***]

IP.83.21.49. ty bez mózgowcu przestań w końcu na tej swojej hulajnodze jeżdżić stówą, bo sobie głupi łeb skręcisz. przesjądż się lepiej do auta będziesz bezpieczniejszy.

Gość • Sobota [16.02.2019, 07:39:40] • [IP: 5.184.200.**]

Nie uwaga kierowcy z peugota bo w lusterka się patrzy przed każdym zjazdem. I kierowca z VW łamiąc przepisy ruchu drogowego tak doprowadzili do tragicznego wypadku

Gość • Sobota [16.02.2019, 06:15:25] • [IP: 83.11.143.***]

Często chodzą tam pieszo i jadą rowerem to że tam szedł chłopiec nie ważne pieszy! A niestety jeżdżą jak debile i taka jest prawda to że on tam był to nie znaczy że trzeba kogoś z pobocza zmiesc niewinny chłopiec tylko kierowca wariat bo mu się spieszyło życzę powrotu do zdrowia i współczuję rodzicom

Gość • Sobota [16.02.2019, 02:20:10] • [IP: 31.0.66.***]

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle. Wyprzedzać bez mózgu, potrącić dziecko w biały dzień i zaliczyć dachowanie niczym po zderzeniu z bizonem.

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:52:21] • [IP: 80.245.177.*]

Kto to widział proszę o opisanie zdarzenia, bo nie ma tu żadnych konkretnych informacji. Po co komentarze do takiego artykułu? Jestem przekonany że nawet tej osobie która zawiniła jest teraz przykro, ale z tego co mi wiadomo to ustaleniem winnego w takich sytuacjach zajmuje się policja. Pamiętacie wypadek w Kamieniu Pom? Tam był chodnik, nikt nikogo nie wyprzedzał a wypadek był... wypadki były, są i będą i każdy z nas może znaleźć się na każdym miejscu wypadku więc proszę zastanówmy się co tu piszemy. Patrząc na te zdjęcia wyobrażam sobie że peguot skręcał w lewo i vw wyprzedzał go z lewej wtedy peguot skręcając zachaczył vw i zmienił jego tor jazdy którego vw nie mógł już kontrolować niezależnie od prędkości choć po odległościach widać że wolno nie jechał.. a dlaczego z lewej a nie z prawej jak należy? może peguot nie włączył kierunku a zwolnił mocno?ale czy tak było? ktoś może to potwierdzić?

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:49:47] • [IP: 37.248.209.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [15.02.2019, 22:08:41] • [IP: 83.21.49.***]

DZIWIE SIE, ZE NA SLOWIANSKIEJ W WOLINIE NIKT NIE ZGINAL...TAM TEZ SAMOCHODY PEDZA CZESTO 100 KM/H..

waldi • Piątek [15.02.2019, 21:25:06] • [IP: 188.146.55.***]

Kolejny wypadek, kolejna tragedia. Ale czy to musi byc przyczyną całkowitej blokady drogi.Powtarzam, że wiem że stała sie tragedia ale nie trzeba od razu udupic wszystkich kierowców jadących tą drogą. Jest coś takiego jak ruch wahadłowy.

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:18:23] • [IP: 83.23.184.***]

Gdyby VW wyprzedzał prawą stroną nie doszłoby do żadnej kolizji.Ten debil wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej, podczas gdy PEUGEOT skręcał do meblowego a chłopiec szedł prawidłowo lewym poboczem!!

Gość • Piątek [15.02.2019, 21:10:36] • [IP: 5.173.136.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [15.02.2019, 20:30:11] • [IP: 77.114.177.***]

Co za debil wyprzedza prawą stroną? Dziecko szło prawidłowo poboczem a kretyn zamiast się zatrzymać postanowił śmigać prawą stroną. Padło tam gdzieś pytanie, gdzie rodzice dziecka i co ono tam robiło? Rodzice pewnie w pracy a dziecko wracał że szkoły. Wielu z nas wracało latami tak do domu, a teraz niektórym przeszkadza nawet to że dziecko samo na podwórku się bawi. Nie dajmy się zwariować. Winny jest tylko i wyłącznie kierowca VW. Oby chłopiec wyszedł z tego. Temu baranów zabrać prawko do końca życia i zakazać jeździć nawet rowerem.

Oglądasz 1-25 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W Gminie Międzyzdroje odbędą się wybory sołtysa i do Rady Sołeckiej dla sołectwa Wicko jutro tj. - 20 marca 2019 r. (środa) - godz. 17.00 w sali świetlicy wiejskiej "Wiklina" w Wapnicy ul. Turkusowa 26 ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■