POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [14.02.2019, 17:06:18] • Dziwnów

Walentynki, z miłości do ludzi

Walentynki, z miłości do ludzi

fot. Organizator

Każda okazja jest dobra do tego, żeby pomagać innym, i żeby sprawić, że zwykły szary dzień stanie się wyjątkowy. Dlatego bardzo lubimy Walentynki, bo uważamy, że na miłość i pomaganie zawsze jest dobry moment, a jeśli te dwie rzeczy można ze sobą połączyć, to można tylko być z tego powodu szczęśliwym.

Walentynki w SP w Dziwnowie przygotowali uczniowie etyki pod kierunkiem pani Małgorzaty Szumnej oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Amelia Hertmanowicz, Liwia Cieślewicz, Amelia Jastrzębska, Dominika Świstak, Agata Sych, Aleksandra Kamińska, Marta Kiersztyn, Wiktoria Szternal, Eryk Tomczak i Kacper Jankowski. 14 lutego 2019r. działały, w naszej szkole: „Poczta Walentynowa”, sklepik rzeczy różnych, kiermasz książek używanych, sprzedaż ciast podarowanych przez rodziców naszych uczniów ( za co serdecznie dziękujemy), słodkości w postaci lizaków, żelków, „laurek” cukierkowych.

Walentynki, z miłości do ludzi

fot. Organizator

Łącznie udało nam się zebrać 326,34zł. Pieniążki policzone przez specjalnie powołaną do tego celu komisję, w osobach: Lena Dąbkowska, Amelia Jastrzębska i Liwia Cieślewicz, bezpośrednio po akcji, wpłaciła pieniądze, na konto Fundacji Mam Marzenie, tytułem wsparcia dla pięcioletniego Antosia.

Walentynki, z miłości do ludzi

fot. Organizator

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam dzisiaj w zbiórce pieniędzy, serdecznie dziękujemy!!!!!

opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk/Kronia


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■