POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.02.2019, 17:39:29] • Gmina Świerzno

Gmina Świerzno ma nowego sekretarza

Gmina Świerzno ma nowego sekretarza

fot. ikamien.pl

Nowy sekretarz został wybrany po zakończeniu procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Świerznie.

Stanowisko sekretarza obejmie Waldemar Dubrawski zamieszkały w Łuskowie, który uzyskał maksymalną ilość punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto posiada odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Czwartek [14.02.2019, 20:13:48] • [IP: 95.41.225.***]

A, czego się czepiacie!! Zobaczcie, jakich swoich kolesiów obdarza stołkami p. burmistrz w Wolinie?? Wystarczy, że łyknął trochę kawy?? Gdyby Gmina, miała rangę szkolnictwa -- to spadek -- z poziomu studiów na poziom gimnazjum. Sama skarbnik stwierdziła, że będzie przeglądać segregatory. Ale, nie martwcie się -- Prezydent Polski, też cały czas się uczy, nawet, jak śmiga na nartach, co zresztą mu najlepiej wychodzi.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 19:12:29] • [IP: 5.172.236.***]

Piszecie o układach, one były. Tyle, że wybierano ludzi bez przygotowania praktycznego. Z gońca na urzędnika, bo jako goniec nie sprawdziła się ale może urzędnikiem będzie lepszy. Z jednego stanowiska tworzyło się dwa. I było przyzwolenie Wójta.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 15:36:45] • [IP: 31.0.64.***]

Platforma o swoich nie zapomina, przegrał w Wolinie o włos, to wsadzili go tam, już bez głosowania mieszkańców, kasa misiu i układy się licza

Gość • Czwartek [14.02.2019, 10:46:22] • [IP: 83.23.193.***]

8 marca wyjdę na ulicę żeby dostać kwiatka od Pana Waldka oczywiście z Świerznie.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 06:28:40] • [IP: 83.23.244.***]

To jest masakra czy wy ludzie tego nie widzicie układy układziki jeszcze trochę i gmina do likwidacji tak was Radziu wyprowadził

Gość • Środa [13.02.2019, 22:37:22] • [IP: 188.146.53.***]

Ciekawe czy będzie dojeżdżał z Łuskowa na koszt naszej Gminy? Tak jak w Zarządzie Dróg Powiatowych w Gryficach? To był ten drugi zarzut.

Gość • Środa [13.02.2019, 22:29:31] • [IP: 31.0.123.***]

Nowa krew i wietrzenie przyda się każdemu urzędu.

Gość • Środa [13.02.2019, 21:43:59] • [IP: 83.20.241.***]

Wolinianie teraz płaczą...szkoda tak fajnego i mądrego człowieka nam Świerzno zabrało. Niech Panu się wiedzie.Wolin jeszcze doceni co stracił. Powodzenia

Gość • Środa [13.02.2019, 21:15:37] • [IP: 37.47.204.**]

do Gość • Środa [13.02.2019, 20:36:52] Proszę czytać ze zrozumieniem. Przyznał się się do winy i jest wyrok. Tak, nie udowodnili mu ale zupełnie innego zarzutu.

wyborca • Środa [13.02.2019, 21:08:51] • [IP: 83.23.169.***]

radek a ja na ciebie głosowałem nie po to byś waldka do pracy ściągnoł tylko żeby w gminie żyło się lepiej iświerzą krew do urzędu wtłoczyć a tu tylko układy ze starych lat szkoda

Gość • Środa [13.02.2019, 20:36:52] • [IP: 5.60.60.***]

Widać, jakie " mocne" zarzuty, że nie udało się udowodnić. Tak, w całej Polsce rządzi PIS, tj. szarpią tych ludzi z opozycji i z tego wychodzi wielkie g... Gratulacje dla p. Dubrawskiego.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:20:50] • [IP: 37.248.155.***]

Za Atrasem ale nie w wydaniu jakim był pod koniec kadencji. Tak zaufał Sekretarz, taką kampanię mu zrobiła, że przegrał z kretesem. Nawet Kaleń nie pomógł.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:06:41] • [IP: 5.174.219.**]

To już gmina Świerzno pójdzie z torbami

Gość • Środa [13.02.2019, 19:46:53] • [IP: 5.174.69.**]

Jeszcze zatęsknią za Atrasem.

Gość • Środa [13.02.2019, 18:39:34] • [IP: 83.23.187.***]

Tat ten pan jest z PO. Dlaczego tego pana miala nie zabrac, przecierz tam PO rzadzi.W Wolinie zostali odsunieci od wladzy razem z, PSL to, czego maja tutaj szukac.Pan Waldemar tak dlugo nie bedzie czekal, na najbliczszej sesji Miasta i Gminy Wolin mam nadzieje ze bedzie, po to wybrali pana Dubrawskiego by ich reprezentowal na sesjach rady miasta.Jak nie, niech

Gość • Środa [13.02.2019, 18:15:17] • [IP: 37.47.204.**]

cytat: gs24.pl" Pod koniec lutego 2008 r. Sąd Rejonowy w Gryficach uznał, że Dubrawski jest winny przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków jako dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gryficach. W dokumentach, za które odpowiadał, były nieprawidłowości. Przyznał się do winy. Prokuratura sprawdzała też, czy zlecał swoim podwładnym remontowanie prywatnego domu w Dziwnówku w godzinach pracy. Tego wątku nie udało się udowodnić."

Andre • Środa [13.02.2019, 17:54:24] • [IP: 37.47.204.**]

Ten Pan jest z platformy obywatelskiej?

Gość • Środa [13.02.2019, 17:45:02] • [IP: 83.23.193.***]

No i zastał doceniony, zabrała go nam gmina Świeżno. Gmina Wolin nie doceniła Pana Waldka. Moje gratulacje ale jeszcze Pan wróci do następnych wyborów.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■