POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.02.2019, 12:54:43] • Międzyzdroje

Tutaj będą wielorodzinne budynki mieszkalne

Tutaj będą wielorodzinne budynki mieszkalne

fot. ikamien.pl

Po naszym artykule o tajemniczej budowie przy ulicy Gryfa Pomorskiego Las w Międzyzdrojach na miejscu pojawili się strażnicy miejscy. Ustalili, że w pewnej odległości od siebie inwestor umieścił dwie tablice. Na jednej nie było danych o inwestycji. Druga zawierała wymagane informacje.

Co tutaj budują? - zapytaliśmy międzyzdrojski magistrat. Na placu budowy przy ulicy Gryfa Pomorskiego Las w Międzyzdrojach widzieliśmy niedawno uwijających się pracowników. Tablica informacyjna, na której powinny być dane o inwestycji, była jednak pusta.

Sprawą zajęli się strażnicy miejscy.

- Na miejscu okazało się, że przy wjeździe na budowę była umieszczona tabliczka informacyjna z wszystkimi danymi - informuje Wojciech Zwierzchowski, inspektor Straży Miejskiej. - Druga tabliczka informacyjna znajdowała się około 20 m od wjazdu na budowę i na niej nie było informacji związanych z budową.

Strażnicy sprawdzili też, czy nie było bałaganu.

- Droga przy nas była zamiatana na bieżąco - informuje strażnik miejski. - Zrobiono dokumentację fotograficzną.

Z informacji zamieszczonej na drugiej tablicy wynika, że na opisywanej budowie powstają wielorodzinne budynki mieszkalne.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Czwartek [14.02.2019, 20:03:45] • [IP: 83.21.49.***]

Drodzy państwo, a czym innym można wywozic ziemie z wykopu jak nie wywrotkami i jezdzic nimi po drogach. Kazdy blok i dom musil miec wykop, ulica rowniez bedzie sie brudzic ale zawsze mozna ja posprzatac. Jesli miast dalo pozwolenie na budowe to przecierz logiczne ze wiedzieli co jest z tym zwiazane.

Gość • Czwartek [14.02.2019, 14:28:28] • [IP: 94.254.196.**]

Podworka beda?

Gość • Środa [13.02.2019, 22:33:30] • [IP: 46.76.201.**]

Tak tak wapnica będzie zasypana ziemią z wykopów

Gość • Środa [13.02.2019, 21:11:10] • [IP: 37.248.215.***]

Tragedia. Pozwolono za poprzedniej kadencji pytam gdzie byli radni? Pytali, cokolwiek próbowali zrobić?

Gość • Środa [13.02.2019, 21:03:13] • [IP: 83.23.251.***]

A to o to chodzi! Ktoś ma mieszkanie/dom, pewnie syf aż strach, i boi się, że mu zarobek odbiorą. Czaję o co chodzi z tymi artykułami.

Gość • Środa [13.02.2019, 20:23:58] • [IP: 62.69.253.***]

A co z nowa drogą Gromada Las? i te sprzęty co jeździ do Lubiewa czy Pan Burmistrz się interesuje kto napraw nową drogę po inwestycjach.

Gość • Środa [13.02.2019, 19:43:44] • [IP: 95.160.156.**]

Wielorodzinne budynki mieszkalne czyli w praktyce kolejne apartamentowce, które będą przyczyniać się do odbierania źródła utrzymania dotychczasowym stałym mieszkańcom Międzyzdrojów, od kilku już pokoleń dorabiającym sobie lub wręcz żyjącym z wynajmu kwater. Jeszcze parę lat, a właściciele domów przy ulicach takich jak Ustronie Leśne, Emilii Plater, M.C. Skłodowskiej, Piastowska, Bukowa i kilku innych będą mogli zapomnieć o wczasowiczach.

Gość • Środa [13.02.2019, 18:57:09] • [IP: 80.245.177.***]

strazu miejsko a co z wywrotkami co nawoza ul polna blotem prosze o uwage na ten fakt

Gość • Środa [13.02.2019, 17:15:56] • [IP: 80.245.177.***]

29.000zl za 1m2...

Gość • Środa [13.02.2019, 16:17:52] • [IP: 83.21.63.***]

Apartamenty to poniekąd też mieszkania (budynki wielorodzinne)

Gość • Środa [13.02.2019, 16:16:28] • [IP: 188.147.34.***]

Tak twierdzą. Na Srebrnej w Warszawie też było inaczej.

Gość • Środa [13.02.2019, 16:05:31] • [IP: 89.174.73.**]

kłamstwo to twoje drugie imię!a bajzel masz w głowie nawet perfekcyjna pani domu tego nie ogarnie i przestań szczuć!

Gość • Środa [13.02.2019, 15:37:24] • [IP: 83.20.242.**]

Kłamstwo! TO APARTAMENTY !! KONTYNUACJA TEGO BAJZLU CO BYL