POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.02.2019, 17:27:12] • Dziwnów

W Dziwnowie powstanie sklep „Dino”. Mieszkaniec niepokoi się płynnością ruchu

W Dziwnowie powstanie sklep „Dino”. Mieszkaniec niepokoi się płynnością ruchu

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Dziwnowa zwrócił uwagę na możliwość zakłócenia płynności ruchu w mieście. Może to być efektem ubocznym planowanej na terenie Dziwnowa budowy sklepu wielkopowierzchniowego, do którego zjeżdżać się będzie z istniejących tam rond.

"W Dziwnowie powstanie kolejny sklep wielkopowierzchniowy. Po obiektach sieci Polo Market i Biedronka do Dziwnowa wchodzi polski gracz, czyli sieć sklepów Dino.

Rozpoczęły się prace na działce położonej między DW102 i ul. Marynarki Wojennej w Dziwnowie. Oprócz sklepu powstanie parking. Sieć już szuka pracowników do budowanego sklepu.


Wjazd na teren sklepu zaplanowano z drogi wojewódzkiej, tuż przy nowo powstałym rondzie. Jeżeli nic się nie zmieni to zapowiadają się spore korki w okresach letnich. W Dziwnowie obecnie jest most zwodzony, otwierany w sezonie prawie co godzinę. Po obu jego stronach wybudowano ronda, które spowalniają ruch. Teraz wszystko wskazuje na to, że kierowcy po zjeździe z każdego z rond napotkają wjazd do marketu. To musi budzić obawy o płynność ruchu." - opisuje swoje spostrzeżenia Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [14.02.2019, 11:10:56] • [IP: 37.47.170.***]

Kto pozwala na takie działania? Jadąc z Międzywodzia do Kamienia przejeżdżam 8 rond. Powariowali.

Gość • Środa [13.02.2019, 16:20:18] • [IP: 83.20.203.**]

Najbardziej sapią ci co grosz dadzą sobie jajca ogolić

Gość • Środa [13.02.2019, 14:55:36] • [IP: 77.3.136.***]

Ja myślę , jak by facio zajął się swymi gaciami to by miał większą satysfakcję.

Gość • Środa [13.02.2019, 11:53:34] • [IP: 83.11.148.**]

pewnie sapie ten co ma sklep niedaleko

Gość • Środa [13.02.2019, 11:34:12] • [IP: 80.245.178.***]

do biedronki sytuacja wyglada tak samo i dramatow nie ma...

Gość • Środa [13.02.2019, 10:55:31] • [IP: 83.23.193.***]

Brawo żeby to był cios dla Polo i Biedronki. Zwłaszcza dla Biedronki. Oszukują, wszystko drogie, nie dostosowują cen do gazetki i promocji.

Gość • Środa [13.02.2019, 10:03:51] • [IP: 83.16.233.***]

Dlaczego miejscowi mają prowadzić własne sklepy? Niech zasuwają u Niemca czy Portugalczyka. Nie dla psa kiełbasa!

Gość • Środa [13.02.2019, 08:38:16] • [IP: 83.20.202.***]

Poj... ich z tymi sklepami !

Edek z krainy kredek • Wtorek [12.02.2019, 22:23:16] • [IP: 5.173.160.***]

Świetne te komentarze. Wszystkiego dobrego Jasiom po zawodowce. Niech się miejscowość rozwija każdy na tym skorzysta każda inwestycja to powód do dumy

Gość • Wtorek [12.02.2019, 22:04:14] • [IP: 188.125.59.**]

W wolinie dino nie zawojowalo rynku to moze w dziwnowie tez nie bedzie spektakularnych korkow?

Gość • Wtorek [12.02.2019, 21:19:37] • [IP: 5.172.255.***]

SUPER!!

Gość • Wtorek [12.02.2019, 20:22:13] • [IP: 83.21.53.***]

Może ze dwie Żabki i jeden Lidl. Będzie gdzie wybierać

Gość • Wtorek [12.02.2019, 19:19:05] • [IP: 83.11.151.***]

rondo jest skrzyżowaniem, wjazd na skrzyżowanie bez możliwości jego opuszczenia (zablokowanie) jest latem w Dziwnowie przy otwartym moście stałym elementem krajobrazu, może SM lub policja przestaną skręcać sobie karki udając że tego nie widzą?

Gość • Wtorek [12.02.2019, 18:55:57] • [IP: 178.37.76.***]

Taaa i patola ma kolejny sklep żeby kraść alkohol.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 18:13:06] • [IP: 77.114.176.*]

Niechaj gościu zajmie się swoją babą co robi latem po południu, a nie płynnoścvią ruchu na rondzie...😜😍😤