POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.02.2019, 22:18:29] • Międzyzdroje

Nieoficjalnie Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach

Nieoficjalnie Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Tej niedzieli (10 lutego) w Międzynarodowym Domu Kultury odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Międzyzdrojach dotyczące okręgu nr 9. Do Rady miasta startowało trzech kandydatów.

Lista kandydatów na mandat radnego: Katarzyna Gwóźdź – KWW Razem z Mieszkańcami, Filip Szyszkowski – KWW Filip Szyszkowski, Adam Celiński – KWW Dobry Kandydat.

Filip Szyszkowski uzyskał około 52% , Adam Celiński 25%, Katarzyna Gwóźdź 22%. Czekamy na oficjalne wyniki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Wtorek [12.02.2019, 11:22:12] • [IP: 188.146.34.**]

W tym okręgu wcześniej wybory wygrał obecny burmistrz Mateusz Bobek i naturalnie zwolniło się miejsce na nowego radnego. Nic dziwnego, że właśnie wygrał człowiek, który od lat jest osobą bliską dla burmistrza. Jeżeli ktoś inny chciał tam startować, to nie było żadnych przeszkód. Teraz niektórzy, jakaś garstka lamentuje. Macie szanse za prawie 5 lat w następnej kadencji. Powodzenia.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 10:27:11] • [IP: 89.174.73.**]

takie są święte prawa demokracji! ciebie zazdrość zżera !wstyd to dla tego co miał wysokie aspiracje i spadł z konia !

Gość • Wtorek [12.02.2019, 00:00:32] • [IP: 5.173.176.***]

Kto to cus wybrał. BURMISTRZ BIEGAJACY OD KLATKI DO KLATKI.WSDTYD Pani radna i burmistrz.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 23:05:48] • [IP: 188.146.53.***]

Ciekawa wypowiedź o Panu Celiński. O tym jak dobrze przeprowadzi reorganizację w Wolinie. To po jakiego czorta startował na radnego w Międzyzdrojach. Dwie sroki za ogon się nie trzyma. Samo to jest wielką niejasnością.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 20:34:40] • [IP: 5.60.60.***]

Ja, też jestem spokojny o reformy, bo mnie cudze gacie nie interesują -- uchachacha.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 18:17:52] • [IP: 83.21.53.*]

to wielka pomylka wyborców !

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 17:47:48] • [IP: 37.7.210.***]

JAK SOBIE POŚCIELESZ TAK SIĘ WYŚPISZ.Wyborcy zdecydowali.Prawo demokracji.Osobiście życzę Panu Szyszkowskiemu przemyślanych i mądrych decyzji, dla dobra Międzyzdrojów. Co do Pana Celińskiego, wypowiadam się za siebie.Czy Wolin zyskał.Na pewno nie stracił.Decyzja Pani Burmistrz Wolina, co do osoby Pana Celińskiego, może dla wielu wydawać się kontrowersyjna.Jako Wolinianin jestem spokojny o reformy, jakie Pan Adam przy pełna aprobatą Pani Burmistrz Wolina przeprowadzą w ZGKiM i nie tylko. Z poważaniem mieszkaniec Gminy Wolin.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 14:28:43] • [IP: 83.11.186.**]

Powodzenia, Filip!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 14:15:56] • [IP: 188.146.29.**]

Dajcie spokój. Pan Filip, to konkretny młody mieszkaniec Międzyzdrojów, którego wybrali mieszkańcy, a odrzucili wyjadacza Adama Celińskiego, który wszędzie przegrał. Teraz jest na łasce Wolina. Panie Filipie, przed Panem prawie 5 lat służby dla mieszkańców, w co nie wątpię. Powodzenia. Niezdecydowany.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:51:52] • [IP: 46.215.103.***]

następny darmozjad i nie rób

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:17:07] • [IP: 89.174.73.**]

Brawo Filip!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:49:23] • [IP: 37.47.185.***]

I kolejna kadencja do nic nie robienia. Radny na sztuke a nie do pracy w interesie mieszkancow

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:03:42] • [IP: 89.174.73.**]

Boli oj boli!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:48:08] • [IP: 31.0.32.**]

No mówi, jak się nazywa i to tyle :)))

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:40:16] • [IP: 89.174.73.**]

Obietnice p.burmistrza już się realizują, widocznie masz kłopoty ze wzrokiem i słuchem !

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:22:09] • [IP: 94.254.224.***]

Wilkinson sword, gillete mach3, polsilver.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:20:34] • [IP: 37.248.164.***]

Że tak jes, a nie inaczej pretensje sami do siebie kto nie idzie głosować. Zawsze jest szansa, że może być inaczej widać po frekwencji, że części osób jest o bojetnych ktozarządza naszym dobrem.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:00:38] • [IP: 178.37.76.***]

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:32:45] • [IP: 80.245.177.***] no przecież nawet na zdjęciu widać że coś mówi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 08:57:59] • [IP: 5.173.176.***]

To jest nowa energia. Może teraz zmienia przewodniczacego bo WODA sodowa w dekielek wali. "strażnik Międzyzdrojów" .

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:32:45] • [IP: 80.245.177.***]

No i pan Filip kolejne 5 lat się nie odezwie... Dzień dobry też nie potrafi powiedzieć...

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 00:10:12] • [IP: 89.174.73.**]

upadek Celińskiego w Międzyzdrojach bezcenny, kwestia czasu jak ewka pogoni z wolina, zacznie gwiazdorzyć i grać na siebie ten typ tak ma

Gość • Niedziela [10.02.2019, 23:44:27] • [IP: 5.173.136.**]

Nikt nie chciał Celinskiego spółczuje gminie Wolin masakra masakra masakra Wolin zrujnuje też szkoda że EWA wzięła Celinskiego Pani EWO TO JEST BŁĄD DLACZEGO NIE ZAPYTALI SIĘ LUDZI CO SĄDZĄ O TYM ROBI SIĘ SAM PIS W WOLINIE I SAMI RZĄDZĄ NIE LICZĄ SIĘ Z OPINIĄ PUBLICZNĄ. JAK PANI BURMISTRZ BĘDZIE CZYTAŁA TO PROSZĘ O WYPOWIEDŹ PANIĄ

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:48:10] • [IP: 188.146.162.***]

A co teraz będzie z panem Adamem już go w naszym miescie nie zobaczymy

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:35:29] • [IP: 83.8.116.**]

Ktoś zna człowieka?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:23:03] • [IP: 37.248.164.***]

A ile osób uprawnionych z tego okręgu poszło do głosowania? No to pan burmistrz ma większość w radzie poczekamy w taki razie na realizację obietnic wyborczych.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■