POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.02.2019, 22:18:29] • Międzyzdroje

Nieoficjalnie Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach

Nieoficjalnie Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Tej niedzieli (10 lutego) w Międzynarodowym Domu Kultury odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Międzyzdrojach dotyczące okręgu nr 9. Do Rady miasta startowało trzech kandydatów.

Lista kandydatów na mandat radnego: Katarzyna Gwóźdź – KWW Razem z Mieszkańcami, Filip Szyszkowski – KWW Filip Szyszkowski, Adam Celiński – KWW Dobry Kandydat.

Filip Szyszkowski uzyskał około 52% , Adam Celiński 25%, Katarzyna Gwóźdź 22%. Czekamy na oficjalne wyniki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Wtorek [12.02.2019, 11:22:12] • [IP: 188.146.34.**]

W tym okręgu wcześniej wybory wygrał obecny burmistrz Mateusz Bobek i naturalnie zwolniło się miejsce na nowego radnego. Nic dziwnego, że właśnie wygrał człowiek, który od lat jest osobą bliską dla burmistrza. Jeżeli ktoś inny chciał tam startować, to nie było żadnych przeszkód. Teraz niektórzy, jakaś garstka lamentuje. Macie szanse za prawie 5 lat w następnej kadencji. Powodzenia.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 10:27:11] • [IP: 89.174.73.**]

takie są święte prawa demokracji! ciebie zazdrość zżera !wstyd to dla tego co miał wysokie aspiracje i spadł z konia !

Gość • Wtorek [12.02.2019, 00:00:32] • [IP: 5.173.176.***]

Kto to cus wybrał. BURMISTRZ BIEGAJACY OD KLATKI DO KLATKI.WSDTYD Pani radna i burmistrz.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 23:05:48] • [IP: 188.146.53.***]

Ciekawa wypowiedź o Panu Celiński. O tym jak dobrze przeprowadzi reorganizację w Wolinie. To po jakiego czorta startował na radnego w Międzyzdrojach. Dwie sroki za ogon się nie trzyma. Samo to jest wielką niejasnością.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 20:34:40] • [IP: 5.60.60.***]

Ja, też jestem spokojny o reformy, bo mnie cudze gacie nie interesują -- uchachacha.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 18:17:52] • [IP: 83.21.53.*]

to wielka pomylka wyborców !

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 17:47:48] • [IP: 37.7.210.***]

JAK SOBIE POŚCIELESZ TAK SIĘ WYŚPISZ.Wyborcy zdecydowali.Prawo demokracji.Osobiście życzę Panu Szyszkowskiemu przemyślanych i mądrych decyzji, dla dobra Międzyzdrojów. Co do Pana Celińskiego, wypowiadam się za siebie.Czy Wolin zyskał.Na pewno nie stracił.Decyzja Pani Burmistrz Wolina, co do osoby Pana Celińskiego, może dla wielu wydawać się kontrowersyjna.Jako Wolinianin jestem spokojny o reformy, jakie Pan Adam przy pełna aprobatą Pani Burmistrz Wolina przeprowadzą w ZGKiM i nie tylko. Z poważaniem mieszkaniec Gminy Wolin.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 14:28:43] • [IP: 83.11.186.**]

Powodzenia, Filip!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 14:15:56] • [IP: 188.146.29.**]

Dajcie spokój. Pan Filip, to konkretny młody mieszkaniec Międzyzdrojów, którego wybrali mieszkańcy, a odrzucili wyjadacza Adama Celińskiego, który wszędzie przegrał. Teraz jest na łasce Wolina. Panie Filipie, przed Panem prawie 5 lat służby dla mieszkańców, w co nie wątpię. Powodzenia. Niezdecydowany.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:51:52] • [IP: 46.215.103.***]

następny darmozjad i nie rób

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:17:07] • [IP: 89.174.73.**]

Brawo Filip!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:49:23] • [IP: 37.47.185.***]

I kolejna kadencja do nic nie robienia. Radny na sztuke a nie do pracy w interesie mieszkancow

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:03:42] • [IP: 89.174.73.**]

Boli oj boli!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:48:08] • [IP: 31.0.32.**]

No mówi, jak się nazywa i to tyle :)))

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:40:16] • [IP: 89.174.73.**]

Obietnice p.burmistrza już się realizują, widocznie masz kłopoty ze wzrokiem i słuchem !

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:22:09] • [IP: 94.254.224.***]

Wilkinson sword, gillete mach3, polsilver.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:20:34] • [IP: 37.248.164.***]

Że tak jes, a nie inaczej pretensje sami do siebie kto nie idzie głosować. Zawsze jest szansa, że może być inaczej widać po frekwencji, że części osób jest o bojetnych ktozarządza naszym dobrem.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:00:38] • [IP: 178.37.76.***]

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:32:45] • [IP: 80.245.177.***] no przecież nawet na zdjęciu widać że coś mówi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 08:57:59] • [IP: 5.173.176.***]

To jest nowa energia. Może teraz zmienia przewodniczacego bo WODA sodowa w dekielek wali. "strażnik Międzyzdrojów" .

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:32:45] • [IP: 80.245.177.***]

No i pan Filip kolejne 5 lat się nie odezwie... Dzień dobry też nie potrafi powiedzieć...

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 00:10:12] • [IP: 89.174.73.**]

upadek Celińskiego w Międzyzdrojach bezcenny, kwestia czasu jak ewka pogoni z wolina, zacznie gwiazdorzyć i grać na siebie ten typ tak ma

Gość • Niedziela [10.02.2019, 23:44:27] • [IP: 5.173.136.**]

Nikt nie chciał Celinskiego spółczuje gminie Wolin masakra masakra masakra Wolin zrujnuje też szkoda że EWA wzięła Celinskiego Pani EWO TO JEST BŁĄD DLACZEGO NIE ZAPYTALI SIĘ LUDZI CO SĄDZĄ O TYM ROBI SIĘ SAM PIS W WOLINIE I SAMI RZĄDZĄ NIE LICZĄ SIĘ Z OPINIĄ PUBLICZNĄ. JAK PANI BURMISTRZ BĘDZIE CZYTAŁA TO PROSZĘ O WYPOWIEDŹ PANIĄ

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:48:10] • [IP: 188.146.162.***]

A co teraz będzie z panem Adamem już go w naszym miescie nie zobaczymy

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:35:29] • [IP: 83.8.116.**]

Ktoś zna człowieka?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:23:03] • [IP: 37.248.164.***]

A ile osób uprawnionych z tego okręgu poszło do głosowania? No to pan burmistrz ma większość w radzie poczekamy w taki razie na realizację obietnic wyborczych.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz.14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■