POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.02.2019, 22:18:29] • Międzyzdroje

Nieoficjalnie Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach

Nieoficjalnie Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Tej niedzieli (10 lutego) w Międzynarodowym Domu Kultury odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Międzyzdrojach dotyczące okręgu nr 9. Do Rady miasta startowało trzech kandydatów.

Lista kandydatów na mandat radnego: Katarzyna Gwóźdź – KWW Razem z Mieszkańcami, Filip Szyszkowski – KWW Filip Szyszkowski, Adam Celiński – KWW Dobry Kandydat.

Filip Szyszkowski uzyskał około 52% , Adam Celiński 25%, Katarzyna Gwóźdź 22%. Czekamy na oficjalne wyniki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Wtorek [12.02.2019, 11:22:12] • [IP: 188.146.34.**]

W tym okręgu wcześniej wybory wygrał obecny burmistrz Mateusz Bobek i naturalnie zwolniło się miejsce na nowego radnego. Nic dziwnego, że właśnie wygrał człowiek, który od lat jest osobą bliską dla burmistrza. Jeżeli ktoś inny chciał tam startować, to nie było żadnych przeszkód. Teraz niektórzy, jakaś garstka lamentuje. Macie szanse za prawie 5 lat w następnej kadencji. Powodzenia.

Gość • Wtorek [12.02.2019, 10:27:11] • [IP: 89.174.73.**]

takie są święte prawa demokracji! ciebie zazdrość zżera !wstyd to dla tego co miał wysokie aspiracje i spadł z konia !

Gość • Wtorek [12.02.2019, 00:00:32] • [IP: 5.173.176.***]

Kto to cus wybrał. BURMISTRZ BIEGAJACY OD KLATKI DO KLATKI.WSDTYD Pani radna i burmistrz.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 23:05:48] • [IP: 188.146.53.***]

Ciekawa wypowiedź o Panu Celiński. O tym jak dobrze przeprowadzi reorganizację w Wolinie. To po jakiego czorta startował na radnego w Międzyzdrojach. Dwie sroki za ogon się nie trzyma. Samo to jest wielką niejasnością.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 20:34:40] • [IP: 5.60.60.***]

Ja, też jestem spokojny o reformy, bo mnie cudze gacie nie interesują -- uchachacha.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 18:17:52] • [IP: 83.21.53.*]

to wielka pomylka wyborców !

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 17:47:48] • [IP: 37.7.210.***]

JAK SOBIE POŚCIELESZ TAK SIĘ WYŚPISZ.Wyborcy zdecydowali.Prawo demokracji.Osobiście życzę Panu Szyszkowskiemu przemyślanych i mądrych decyzji, dla dobra Międzyzdrojów. Co do Pana Celińskiego, wypowiadam się za siebie.Czy Wolin zyskał.Na pewno nie stracił.Decyzja Pani Burmistrz Wolina, co do osoby Pana Celińskiego, może dla wielu wydawać się kontrowersyjna.Jako Wolinianin jestem spokojny o reformy, jakie Pan Adam przy pełna aprobatą Pani Burmistrz Wolina przeprowadzą w ZGKiM i nie tylko. Z poważaniem mieszkaniec Gminy Wolin.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 14:28:43] • [IP: 83.11.186.**]

Powodzenia, Filip!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 14:15:56] • [IP: 188.146.29.**]

Dajcie spokój. Pan Filip, to konkretny młody mieszkaniec Międzyzdrojów, którego wybrali mieszkańcy, a odrzucili wyjadacza Adama Celińskiego, który wszędzie przegrał. Teraz jest na łasce Wolina. Panie Filipie, przed Panem prawie 5 lat służby dla mieszkańców, w co nie wątpię. Powodzenia. Niezdecydowany.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:51:52] • [IP: 46.215.103.***]

następny darmozjad i nie rób

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:17:07] • [IP: 89.174.73.**]

Brawo Filip!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:49:23] • [IP: 37.47.185.***]

I kolejna kadencja do nic nie robienia. Radny na sztuke a nie do pracy w interesie mieszkancow

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:03:42] • [IP: 89.174.73.**]

Boli oj boli!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:48:08] • [IP: 31.0.32.**]

No mówi, jak się nazywa i to tyle :)))

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:40:16] • [IP: 89.174.73.**]

Obietnice p.burmistrza już się realizują, widocznie masz kłopoty ze wzrokiem i słuchem !

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:22:09] • [IP: 94.254.224.***]

Wilkinson sword, gillete mach3, polsilver.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:20:34] • [IP: 37.248.164.***]

Że tak jes, a nie inaczej pretensje sami do siebie kto nie idzie głosować. Zawsze jest szansa, że może być inaczej widać po frekwencji, że części osób jest o bojetnych ktozarządza naszym dobrem.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:00:38] • [IP: 178.37.76.***]

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:32:45] • [IP: 80.245.177.***] no przecież nawet na zdjęciu widać że coś mówi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 08:57:59] • [IP: 5.173.176.***]

To jest nowa energia. Może teraz zmienia przewodniczacego bo WODA sodowa w dekielek wali. "strażnik Międzyzdrojów" .

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:32:45] • [IP: 80.245.177.***]

No i pan Filip kolejne 5 lat się nie odezwie... Dzień dobry też nie potrafi powiedzieć...

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 00:10:12] • [IP: 89.174.73.**]

upadek Celińskiego w Międzyzdrojach bezcenny, kwestia czasu jak ewka pogoni z wolina, zacznie gwiazdorzyć i grać na siebie ten typ tak ma

Gość • Niedziela [10.02.2019, 23:44:27] • [IP: 5.173.136.**]

Nikt nie chciał Celinskiego spółczuje gminie Wolin masakra masakra masakra Wolin zrujnuje też szkoda że EWA wzięła Celinskiego Pani EWO TO JEST BŁĄD DLACZEGO NIE ZAPYTALI SIĘ LUDZI CO SĄDZĄ O TYM ROBI SIĘ SAM PIS W WOLINIE I SAMI RZĄDZĄ NIE LICZĄ SIĘ Z OPINIĄ PUBLICZNĄ. JAK PANI BURMISTRZ BĘDZIE CZYTAŁA TO PROSZĘ O WYPOWIEDŹ PANIĄ

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:48:10] • [IP: 188.146.162.***]

A co teraz będzie z panem Adamem już go w naszym miescie nie zobaczymy

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:35:29] • [IP: 83.8.116.**]

Ktoś zna człowieka?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:23:03] • [IP: 37.248.164.***]

A ile osób uprawnionych z tego okręgu poszło do głosowania? No to pan burmistrz ma większość w radzie poczekamy w taki razie na realizację obietnic wyborczych.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dnia 20.09.2020 w Międzyzdrojach zgubiono portfel z ukraińskimi dokumentami na nazwisko Fernezyi. Znalazce proszę o kontakt pod numerem telefonu 663354234 ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Fundacja Perspektywa zaprasza serdecznie na mały koncert oraz wspomnienie wizualne Meksykańskiego Weekendu ■ Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że do Sądu Okręgowego w Szczecinie skierowano akt oskarżenia wobec prezesa kamieńskiego PGK Adriana G. Wraz z nim aktem oskarżenia objęto 3 inne osoby. Zarzuty w sprawie dotyczą przyjmowania korzyści majątkowych, poświadczenia nieprawdy, wyrządzenia szkody majątkowej znacznych rozmiarów spółce PGK, wprowadzania w błąd PFRON ■ Na terenie całego kraju od 1 września do 30 listopada br. prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny (PSR 2020). PSR jest badaniem statystycznym realizowanym (przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami) raz na 10 lat obejmującym wszystkie gospodarstwa rolne. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unia Europejska. Krajową podstawą prawną realizacji spisu rolnego jest ustawa z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. Spis jest obowiązkowy to znaczy, że wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych zobligowani są do udziału w tym badaniu. Rolnicy będą mogli udzielić informacji poprzez: • samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która będzie dostępna na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl/, • odpowiedzi w wywiadzie telefonicznym przeprowadzanym przez rachmistrza telefonicznego, • odpowiedzi w wywiadzie bezpośrednim przeprowadzanym przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo rolne. Ze względu na zagrożenie epidemiczne, służby statystyki publicznej mają opracowane różne rozwiązania organizacyjne, które pozwolą na realizację PSR w zależności od panującej sytuacji w kraju ■ W dniu 4 września 2020 r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskiego odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Sesja będzie prowadzona z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania) Pliki do pobrania na stronie: www.kamienpomorski.pl/pl/news/xix-sesja-rady-miejskiej-w-kamieniu-pomorskim-0 ■ Meklemburgia-Pomorze Przednie otwiera granice dla jednodniowych turystów. Rząd niemieckiego Kraju Związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego na dzisiejszym posiedzeniu zdecydował o zniesieniu rygorystycznych obostrzeń dla tzw. jednodniowych turystów. Swobodne poruszanie będzie możliwe od 3 lub 4 września br. Jako pierwszy apelował o to marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■