POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [05.02.2019, 08:52:04] • Międzyzdroje

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo poważny wypadek miał miejsce na drodze między Świnoujściem a Międzyzdrojami. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.



Do zdarzenia doszło przed godziną 8.00. Jadący w stronę Świnoujścia renault z niewiadomych na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W samochodzie znajdowały się dwie osoby dorosłe i dwie dziewczynki. Na skutek uderzenia kierowca był zakleszczony w aucie. Trwa akcja ratunkowa.

Groźny wypadek na krajowej trójce. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:51:22] • [IP: 83.23.186.***]

kolega z pracy popędził do 160 od ronda w stronę Międyzdrojów wyprzedził bmw i za chwilkę bmw dało mu 10 punktów i mandacik 500 zł hihi, , , spieszył się do...pracy na 7...a to było około 9-tej...hihi

Gość • Niedziela [10.02.2019, 09:43:53] • [IP: 89.174.73.**]

Przedwczoraj późnym wieczorem jechałem ze Świnoujścia do Międzyzdrojów. Wyjeżdżałem z promu, , Karsibór", do ronda w Łunowie jechałem w kolumnie. Za rondem w granicach 90 km/h, przepisowo. wyprzedzili mnie wszyscy, potem jechałem praktycznie sam, obserwując z oddali błyskawicznie znikające samochody. Noga z gazu, ciągle nam się spieszy a ja wychodzę z założenia, że przyjemniej mi w ogrzewanym aucie niż w zimnym rowie.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 19:39:20] • [IP: 37.47.177.**]

Boże pomóż tej rodzinie. Współczuję.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 15:53:07] • [IP: 83.20.247.***]

Nie piszcie ludzie głupot. Cała rodzina poszkodowana. Módlcie się żeby rodzice przeżyli bo dwie dziewczynki mogą zostać same. Życzę dużo zdrowia i dziewczynki będzie dobrze.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 14:20:09] • [IP: 5.173.128.***]

Przymrozki sa, jest wilgotno, nikt nie sypie a powinno sie. Obciazyc zarzadce drogi z jego oc jesli nie bylo sypane odpowiednio a bylo ślisko.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 11:21:45] • [IP: 37.248.209.***]

Współczuję

Gość • Wtorek [05.02.2019, 10:53:06] • [IP: 95.41.62.**]

Noga z gazu kierowcy, szkoda życia.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■