POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.02.2019, 08:37:41] • Międzyzdroje

Co tutaj budują? To tajemnica?

Co tutaj budują? To tajemnica?

fot. ikamien.pl

Na placu budowy przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Międzyzdrojach uwijają się pracownicy. Tylko co budują? Nie dowiecie się tego z tablicy informacyjnej. Czyżby wszystko było ściśle tajne?

Przechodząc obok budowy przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Międzyzdrojach nie dowiecie się niczego o prowadzonych tutaj pracach. Tablica, na której powinniście znaleźć te informacje, jest kompletnie pusta.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Piątek [08.02.2019, 07:38:17] • [IP: 80.52.151.**]

wave apartaments - przecież jest napisane ;)

Gość • Wtorek [05.02.2019, 23:10:01] • [IP: 89.174.73.**]

Do oko : Warszawiacy wybrali Warszawiaków a Międzyzdrojanie przez trzy kadencje głosowali na obcego.

oko • Wtorek [05.02.2019, 15:42:19] • [IP: 5.173.145.**]

Międzyzdroje wyglądają jak krowi placek. Beton i beton A mieszkańców mają w gdzieś. tylko że to mieszkańcy żyją tu cały rok. Będzie co kraść z tych luksusowych betonowych wież które resztę roku stoją puste. A warszawiaków mi nie szkoda skoro matoły nie potrafią wybrać u siebie normalnego rządu.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 13:42:34] • [IP: 5.173.136.***]

Ciekawe w którym miejscu na tej budowie stoi ta tablica? Po środku tego placu jak jest na tym zdjęciu? mi sie wydaje że to jest fotomontaż. pozdrawiam

Gość • Wtorek [05.02.2019, 12:17:35] • [IP: 31.0.45.***]

A co sie stalo z pomnikiem co tam stal

Gość • Wtorek [05.02.2019, 09:24:50] • [IP: 91.233.18.***]

A ja wiem. Powstaje tu tężnia solankowa!

Gość • Wtorek [05.02.2019, 01:14:25] • [IP: 5.173.152.***]

23;00 zgadzam sie. A piekne beda zalezy dla kogo bo teren jakis maly wiec zobaczymy.

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 23:00:55] • [IP: 83.21.49.**]

Widać jakiś bardzo bystry reporter zrobił ten fotomontaż bo przy bramie wjazdowej na plac budowy zawieszona jest czytelna tablica informacyjna. Widać nie ma już ciekawszych tematów do opisywania w Międzyzdrojach. Sprawdza się tu też reguła, że największymi krytykami szukającymi tanich sensacji są Ci co sami nic nie potrafią robić.

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 21:22:37] • [IP: 83.23.171.***]

Markerem zwykłym napisane, trochę popadało i nie ma. Już to przerabiałem.

nick 2 • Poniedziałek [04.02.2019, 18:52:31] • [IP: 83.21.57.***]

Międzyzdrojanie zapytajcie radnych i burmistrza skąd będzie woda dla wieżowców ? Gdzie popłyną ścieki ? Obie istniejące obiekty nie mają już rezerwy. Beczkowozy będą wozić wodę ale skąd ?? A smród jak witał gości przy wjeździe tak wita każdego lata...

fororak 🐲 • Poniedziałek [04.02.2019, 18:45:48] • [IP: 5.60.101.**]

Jak to co tutaj budują, nikt nie wie? Tutaj powstaje nowoczesny kościół, Ojciec z Torunia stawia budowlę co by w narodzie katolickim było mniej pogaństwa, po co ma pospólstwo wydawać kasę na alkohol lub inne pierdołki kiedy może zasilić zbędną kasą ojcowską tacę, tak nam dopomóż buk...amen

fororak 🐲 • Poniedziałek [04.02.2019, 18:20:38] • [IP: 77.111.245.**]

Jak to co tutaj budują, nikt nie wie? Tutaj powstaje nowoczesny kościół, Ojciec z Torunia stawia budowlę co by w narodzie katolickim było mniej pogaństwa, po co ma pospólstwo wydawać kasę na alkohol lub inne pierdołki kiedy może zasilić zbędną kasą ojcowską tacę, tak nam dopomóż buk...amen

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 17:27:53] • [IP: 83.23.251.***]

Będzie tam kilka niesamowicie pięknych apartamentowców. Inwestorem jest Green House Development SA z siedzibą w Warszawie. Wystarczy w google wpisać tak jak na tablicy jest napisane Wave apartaments. Jak ktoś chce to może jeszcze do KRS zajrzeć

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 15:53:04] • [IP: 188.147.44.***]

RODO

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 12:49:43] • [IP: 51.37.110.***]

na róż też coś budują i niema tablicy informacyjnej

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 12:32:36] • [IP: 80.53.77.**]

Ktoś już zadał to pytanie - gdzie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego? Jej wzrok nie dociera do Międzyzdrojów?

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 12:27:11] • [IP: 77.114.177.***]

Rzeczywiście, , nowa krew"powiedziała, ,. .Stop wysokiej zabudowie..", ale to pozwolenie wydał były burmistrz p.Dorosz. Jak to się mówi, ,. .mleko zostało wylane. ."Pozwolenie wydane, umowy podpisane, pieniądze wzięte !! RODO swoje, ale po to jest tablica informacyjna, żeby było coś na niej napisane i nie obejmuje budowy, numeru pozwolenia, wykonawcy.w razie wypadku diabli wiedzą kto ma nad nią nadzór i kogo pociągnąć do odpowiedzialności !!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:11:26] • [IP: 83.13.48.***]

To po co jest wywieszana tablica?

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 10:27:43] • [IP: 80.245.178.***]

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 08:51:20] • [IP: 77.252.61.***] rodo obejmuje tez adres oraz numer pozwolenia? wez czlowieku ustawe poczytaj a nie robisz z siebie blazna

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 10:21:07] • [IP: 83.21.57.**]

Ulica Polna będzie polna

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 10:08:05] • [IP: 178.235.179.***]

Top secret !

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 10:05:16] • [IP: 83.11.174.***]

A co mają samolotami wywozić piach?

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 09:23:29] • [IP: 94.254.224.**]

MYŚLĘ że z tym pytaniem do Burmistrza cyt" jestem głęboko przekonany". Że to nie my to oni poprzednicy i co my możemy- nowa energia, tego nie przewidziala... A tak na poważnie powstanie tam około pięć apartamentowca w wysokiej zabudowie. To się nazywa STOP WYSOKIEJ ZABUDOWIE. KTO TO GŁOSIŁ W SWOIM PROGRAMIE WYBORCZYM??... PS. ZA TRAFNA ODPOWIEDZ JEST NAGRODA. -dobra WODA mineralna z Wisły oraz pakiet gumek do mazania. ..

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 09:08:26] • [IP: 83.168.84.**]

A gdzie nadzór budowlany ?

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 09:00:08] • [IP: 89.174.73.**]

Od kilku tygodni dzień w dzień wywożony jest piasek z terenu budowy. W ciągu jednego dnia ul Polną przejeżdża kilkadziesiąt wywrotek z piaskiem. Przy tak intensywnym użytkowaniu drogi z ogromnym obciążeniem można się spodziewać, że ul Polna na wiosnę będzie w opłakanym stanie. O tym nikt nie pomyśli a za remont drogi będziemy przedwcześnie płacić my podatnicy gminy.

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■