POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.02.2019, 00:28:04] • Gmina Świerzno

Auto dachowało. Strażacy ustawili je na kołach

Auto dachowało. Strażacy ustawili je na kołach

fot. OSP Świerzno

W niedzielę, około godziny 11.34 Ochotnicza Straż Pożarna w Świerznie została wezwana do wypadku samochodu osobowego. Pojazd miał się znajdować na drodze wojewódzkiej 103 w kierunku Kamienia Pomorskiego.

Na miejsce wyjechały dwa strażackie zastępy. Jadąc w kierunku Kamienia Pomorskiego nie zauważono jednak żadnego pojazdu potrzebującego pomocy. Wyglądało więc na to, że na odcinku Kamień-Świerzno żadnego wypadku nie było.

Do podobnych wniosków doszli też wezwani na pomoc policjanci i strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Kamienia Pomorskiego. Wszystkie służby spotkały się po drodze.

Sprawa niebawem się wyjaśniła. Strażacy dostali informacje, że wypadek zdarzył się na odcinku drogi wojewódzkiej w stronę… Trzebiatowa.

Auto dachowało. Strażacy ustawili je na kołach

fot. OSP Świerzno

Okazało się, że dachowała skoda. Auto wypadło z łuku drogi. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ustawili samochód na kołach.

Przez pewien czas ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

https://www.facebook.com/763454630403145/photos/pcb.2234416129973647/2234414659973794/?type=3&theater


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [05.02.2019, 01:15:37] • [IP: 5.173.152.***]

Informacja, oceniaczu.

Gość 500+ • Poniedziałek [04.02.2019, 18:28:19] • [IP: 5.60.101.**]

A na czym mieli usawić, na płozach.czy na taczce, co za głupie stwierdzenie...

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz.14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■