POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [03.02.2019, 15:06:59] • Powiat Kamieński

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

fot. ikamien.pl

Na warszawskim Torwarze trwa konwencja założycielska nowej partii Roberta Biedronia. Są na niej także przedstawiciele województwa zachodniopomorskiego. Specjalnie dla Czytelników ikamien - fotorelacja!

W Warszawie ruszyła konwencja założycielska partii Roberta Biedronia. Dziś poznamy nazwę ugrupowania. Przedstawione zostaną również propozycje programowe ( tzw. "Umowa Biedronia") oraz osoby, które będą odpowiedzialne za realizację poszczególnych postulatów.

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

fot. ikamien.pl

Zainteresowanie przedsięwzięciem (do udziału w konwencji zapisało się ponad 10 tys. osób) świadczy o tym, że jest potrzeba stworzenia alternatywy wobec istniejących partii. Czy 42-letni Biedroń zmieni oblicze polskiej polityki?

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

fot. Sławomir Ryfczyński

Robert Biedroń jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W wyborach do parlamentu w 2011 r. wybrano go na posła ziemi słupsko-gdyńskiej z listy Ruchu Palikota. Dostał prawie 17 tysięcy głosów. W 2014 r. został wybrany na prezydenta Słupska. Dziś ma ambicję na coś więcej.

Robert Biedroń jest znany z angażowania się w działania społeczne dotyczące obrony praw człowieka oraz osób LGBT.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Sobota [09.02.2019, 00:32:45] • [IP: 37.248.152.*]

Młodzi do rządu a dinozaury do ogrodu grządkę pielić i podlewać.

Gość • Czwartek [07.02.2019, 14:51:58] • [IP: 5.174.42.***]

Mam nadzieję, że tej jesieni Wiosna rozsadzi rządy butnej partii, którą 4 lata temu dopuściliśmy do władzy! Mieli swój czas i mam nadzieję, że my mamy wystarczającą nauczkę na przyszłość! Już wiem, że mam na kogo głosować!

Gość • Czwartek [07.02.2019, 06:45:11] • [IP: 83.8.106.***]

Partia ma 2 dni i 14procent poparcia - jestem ciekaw kto robił badania i jakiej użył metodologii.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 21:49:18] • [IP: 178.24.244.***]

Kto go sponsoruje? Takiej imprezy nie robi się za grosze z własnej kieszeni. W GRĘ WCHODZĄ MILIONY. Mam nadzieje, ze są to polskie miliony.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 01:37:36] • [IP: 31.0.127.***]

Ale klerycy płaczą, że będą musieli założyć kasy fiskalne !!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 23:36:44] • [IP: 5.60.136.**]

Nie określił się, czy on to on, czy on to ona.

Fanatyk Biedronki • Poniedziałek [04.02.2019, 19:59:42] • [IP: 83.8.164.***]

Panie Robercie, jaką marchew Pan preferuje z nacią czy bez, proszę podać rozmiar będę wdzięczny.

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 18:47:25] • [IP: 37.248.156.***]

No i jeszcze chłop z chłopem, kobieta z kobietą będą mogli się" żenić".

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 12:23:05] • [IP: 37.248.213.**]

Jeszcze tego brakowało. Wtedy to dopiero byłoby robota co chceta...porażka i tyle

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:26:20] • [IP: 188.146.170.***]

Aborcja do 12 tygodnia maskara jakaś. To później do 22 a pozniej można utylizować wszystko...

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:10:36] • [IP: 83.11.173.**]

Słuchacze UTW są dumni ze swojego idola!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:07:01] • [IP: 83.11.173.**]

Jednym słowem Sodoma i Gomora!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 09:19:37] • [IP: 5.60.136.**]

Już luzik, jestem dzień po. Gregory XXI wiek

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 08:59:18] • [IP: 5.172.232.***]

XXI WIEK! a nie średniowiecze

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 08:04:36] • [IP: 37.47.132.**]

Glosowane na PO teraz pojde na biedronia

Gość • Niedziela [03.02.2019, 23:41:00] • [IP: 31.1.189.***]

Bo to się zwykle tak zaczyna, a później nie wiadomo który to chłopak, a który to dzieeczyna.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 21:31:34] • [IP: 188.146.233.***]

Koniec chamstwa i krętactwa w polityce. Ci co wstydu nie mają muszą zniknąć z życia publicznego.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 21:18:43] • [IP: 188.47.82.**]

Tęczowo bedzie. Tfu.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 20:47:10] • [IP: 79.186.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [03.02.2019, 20:33:15] • [IP: 89.174.73.**]

Oby nie!

Gość • Niedziela [03.02.2019, 20:25:09] • [IP: 83.8.134.***]

Robercie, Robercie|;

Gość • Niedziela [03.02.2019, 19:44:47] • [IP: 83.11.236.***]

Palikot w nowej odsłonie, pozostał tylko niesmak. W katolickim kraju otwarta walka z Kościołem, to porażka. PO to partia emerytalna a ta niby Wiosna, cuchnie programowo

Karsten • Niedziela [03.02.2019, 18:52:01] • [IP: 83.8.106.***]

Każdy może spróbować swoich sił. Wyborcy zweryfikują.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 17:39:15] • [IP: 83.11.73.***]

Nareszcie, POpieram.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 17:30:57] • [IP: 83.29.199.**]

To będą parady miłości i równości Wiosna Lato Jesień Zima

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■