POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [03.02.2019, 15:06:59] • Powiat Kamieński

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

fot. ikamien.pl

Na warszawskim Torwarze trwa konwencja założycielska nowej partii Roberta Biedronia. Są na niej także przedstawiciele województwa zachodniopomorskiego. Specjalnie dla Czytelników ikamien - fotorelacja!

W Warszawie ruszyła konwencja założycielska partii Roberta Biedronia. Dziś poznamy nazwę ugrupowania. Przedstawione zostaną również propozycje programowe ( tzw. "Umowa Biedronia") oraz osoby, które będą odpowiedzialne za realizację poszczególnych postulatów.

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

fot. ikamien.pl

Zainteresowanie przedsięwzięciem (do udziału w konwencji zapisało się ponad 10 tys. osób) świadczy o tym, że jest potrzeba stworzenia alternatywy wobec istniejących partii. Czy 42-letni Biedroń zmieni oblicze polskiej polityki?

Czy ten dzień okaże się przełomowy dla polskiej polityki?

fot. Sławomir Ryfczyński

Robert Biedroń jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W wyborach do parlamentu w 2011 r. wybrano go na posła ziemi słupsko-gdyńskiej z listy Ruchu Palikota. Dostał prawie 17 tysięcy głosów. W 2014 r. został wybrany na prezydenta Słupska. Dziś ma ambicję na coś więcej.

Robert Biedroń jest znany z angażowania się w działania społeczne dotyczące obrony praw człowieka oraz osób LGBT.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Sobota [09.02.2019, 00:32:45] • [IP: 37.248.152.*]

Młodzi do rządu a dinozaury do ogrodu grządkę pielić i podlewać.

Gość • Czwartek [07.02.2019, 14:51:58] • [IP: 5.174.42.***]

Mam nadzieję, że tej jesieni Wiosna rozsadzi rządy butnej partii, którą 4 lata temu dopuściliśmy do władzy! Mieli swój czas i mam nadzieję, że my mamy wystarczającą nauczkę na przyszłość! Już wiem, że mam na kogo głosować!

Gość • Czwartek [07.02.2019, 06:45:11] • [IP: 83.8.106.***]

Partia ma 2 dni i 14procent poparcia - jestem ciekaw kto robił badania i jakiej użył metodologii.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 21:49:18] • [IP: 178.24.244.***]

Kto go sponsoruje? Takiej imprezy nie robi się za grosze z własnej kieszeni. W GRĘ WCHODZĄ MILIONY. Mam nadzieje, ze są to polskie miliony.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 01:37:36] • [IP: 31.0.127.***]

Ale klerycy płaczą, że będą musieli założyć kasy fiskalne !!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 23:36:44] • [IP: 5.60.136.**]

Nie określił się, czy on to on, czy on to ona.

Fanatyk Biedronki • Poniedziałek [04.02.2019, 19:59:42] • [IP: 83.8.164.***]

Panie Robercie, jaką marchew Pan preferuje z nacią czy bez, proszę podać rozmiar będę wdzięczny.

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 18:47:25] • [IP: 37.248.156.***]

No i jeszcze chłop z chłopem, kobieta z kobietą będą mogli się" żenić".

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 12:23:05] • [IP: 37.248.213.**]

Jeszcze tego brakowało. Wtedy to dopiero byłoby robota co chceta...porażka i tyle

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:26:20] • [IP: 188.146.170.***]

Aborcja do 12 tygodnia maskara jakaś. To później do 22 a pozniej można utylizować wszystko...

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:10:36] • [IP: 83.11.173.**]

Słuchacze UTW są dumni ze swojego idola!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 11:07:01] • [IP: 83.11.173.**]

Jednym słowem Sodoma i Gomora!

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 09:19:37] • [IP: 5.60.136.**]

Już luzik, jestem dzień po. Gregory XXI wiek

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 08:59:18] • [IP: 5.172.232.***]

XXI WIEK! a nie średniowiecze

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 08:04:36] • [IP: 37.47.132.**]

Glosowane na PO teraz pojde na biedronia

Gość • Niedziela [03.02.2019, 23:41:00] • [IP: 31.1.189.***]

Bo to się zwykle tak zaczyna, a później nie wiadomo który to chłopak, a który to dzieeczyna.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 21:31:34] • [IP: 188.146.233.***]

Koniec chamstwa i krętactwa w polityce. Ci co wstydu nie mają muszą zniknąć z życia publicznego.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 21:18:43] • [IP: 188.47.82.**]

Tęczowo bedzie. Tfu.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 20:47:10] • [IP: 79.186.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [03.02.2019, 20:33:15] • [IP: 89.174.73.**]

Oby nie!

Gość • Niedziela [03.02.2019, 20:25:09] • [IP: 83.8.134.***]

Robercie, Robercie|;

Gość • Niedziela [03.02.2019, 19:44:47] • [IP: 83.11.236.***]

Palikot w nowej odsłonie, pozostał tylko niesmak. W katolickim kraju otwarta walka z Kościołem, to porażka. PO to partia emerytalna a ta niby Wiosna, cuchnie programowo

Karsten • Niedziela [03.02.2019, 18:52:01] • [IP: 83.8.106.***]

Każdy może spróbować swoich sił. Wyborcy zweryfikują.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 17:39:15] • [IP: 83.11.73.***]

Nareszcie, POpieram.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 17:30:57] • [IP: 83.29.199.**]

To będą parady miłości i równości Wiosna Lato Jesień Zima

Oglądasz 1-25 z 26
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■