POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [01.02.2019, 12:36:32] • Międzyzdroje

Nowy kierownik ZOŚ w Międzyzdrojach. Zobacz film!

Nowy kierownik ZOŚ w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Z dniem 01.02.2019 na stanowisko kierownika ZOŚ w Międzyzdrojach powołana została Joanna Różycka – wieloletni, doświadczony pracownik Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach, pracująca dotychczas  na stanowisku Kierownika Referatu Budżetu i Finansów. Na stanowisku kierownika ZOŚ zastąpiła pełniącego dotychczas tę funkcję Adama Celińskiego.



Pani Joanna Różycka dobrze zna problematykę finansowania działalności ZOŚ , który pełni ważną rolę w naszym mieście w zakresie porządkowania miasta, utrzymania zieleni miejskiej i akcji zimowego oczyszczania dróg.

Nowy kierownik ZOŚ w Międzyzdrojach. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Jest pierwszą kobietą na stanowisku kierownika ZOŚ w Międzyzdrojach. „Dołożę wszelkich starań, aby praca Zakładu Ochrony Środowiska była na wysokim poziomie a tym samym przyczyniała się do pozytywnego postrzegania wizerunku naszego miasta w opinii mieszkańców oraz turystów odwiedzających Międzyzdroje” – powiedziała nam nowa kierownik ZOŚ.

Nowa Pani kierownik spotkała się w szatni z pracownikami. Przedstawiła się załodze i poczęstowała tortem pracowników życząc dobrej współpracy.

Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Sobota [09.02.2019, 11:25:39] • [IP: 83.20.247.***]

Jestem za Panią Kierownik i będę wspierać jej działania. Oczywiście jak to bywa oczekiwania są duże. Ale nie wszystko da się zrobić. Ludzie oczekują działań natychmiastowych /a wcześniej siedzieli cicho/. A tu jest wszystko do poprawy sama mentalność i przyzwyczajenia ludzi /a czemu się czepiają wcześniej tego nie było -bo robiłeś chyba co chciałeś kierownika nie było a teraz jest/. Samo ułożenie planu działania na rok co gdzie i kiedy w jakim okresie należy podjąć dane działania /stałe tzw. coroczne/z pewnym wyprzedzeniem do tego dochodzą nieprzewidziane i niezaplanowane sprawy którym także trzeba podołać z ograniczonymi zasobami finansowymi i nie tylko. Zamiast pomagać i wskazywać co można by było zrobić lub gdzie trzeba co naprawić (oczywiście wszystko w miarę środków finansowych i kompetencji) to nie spotka się dwóch mądrych i kur... nie jest zrobione tamto i siamto, a tak naprawdę jeden z drugim na swoim podwórku ma syf i ciężko mu się tym zająć. Powodzenia Pani Joanno.

Gość • Sobota [09.02.2019, 10:48:55] • [IP: 83.20.247.***]

Do Gościa • Niedziela [03.02.2019, 18:00:32] • [IP: 31.0.33.**] cytat jego wpisu "Obojętnie co się dzieje odpowiada cały zarząd i on ponosi wszelką odpowiedzialność. Moim zdaniem również przewodniczący rady sportu." Tak widać braki w znajomości przepisów, ale jak to bywa jesteśmy wszyscy i we wszystkim dobrzy. Klub Sportowy Gimsport działa jako Stowarzyszenie Kultury Fizycznej (jako organizacja pozarządowa) i niezależna od władz lokalnych. Za całą działalność w Stowarzyszeniu odpowiada Zarząd wybrany na Walnym Zgromadzeniu członków Stowarzyszenia /ustawa z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o Stowarzyszeniach z pózn. zm./ Co do działalności Rady Sportu i jego kompetencji to proszę zapoznać się z Zarządzeniem Nr 9/sek/2019 Burmistrza Międzyzdrojów z dnia 8 stycznia. Polecam także lekturę Ustawa o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 r. z pózn. zm. do kompletu ustawę o pożytku publicznym i wolontariacie. Gmina współpracuje z klubami i zleca zadania w zakresie sportu a finansuje działalności klubu-Stowarzyszenia.

Gość • Wtorek [05.02.2019, 09:18:19] • [IP: 83.23.184.**]

nie widze waclawa p

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 21:42:37] • [IP: 31.0.33.*]

A konfidend to kto? Z ciekawości pytam

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 17:06:12] • [IP: 31.0.33.*]

Hahaha ale śmieszne A kto to jest konkurent bo nie wiem o kim mowa

Gość • Poniedziałek [04.02.2019, 08:27:54] • [IP: 37.47.156.***]

Widać, że zmiana władzy wyszła na dobre. Cały weekend jeździły odnieżarki i piaskarki. Tak dalej Pani Asiu. Super. Tak trzymać.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 18:00:32] • [IP: 31.0.33.**]

Obojętnie co się dzieje odpowiada cały zarząd i on ponosi wszelką odpowiedzialność. Moim zdaniem również przewodniczący rady sportu.

Gość • Niedziela [03.02.2019, 16:02:24] • [IP: 80.245.177.*]

O co chodzi z tym Gimsportem ?? Cały czas się przewija ten temat na forum i nikt z tym nie zrobi? A co na to główny (nie)zainteresowany. Może UM wydałby jakieś oświadczenie w tej sprawie

Gość • Niedziela [03.02.2019, 14:05:04] • [IP: 83.11.225.***]

może płaczą ze śmiechu i szczęścia

Gość • Niedziela [03.02.2019, 12:21:19] • [IP: 188.146.170.***]

i bardzo dobrze, jeszcze tylko w MZK zmienić i będzie komplet

• Niedziela [03.02.2019, 06:41:51] • [IP: 85.165.42.***]

kto się cieszy to się cieszy wiem co pisze. ...

Gość • Sobota [02.02.2019, 22:43:59] • [IP: 37.248.124.**]

Aha i jeszcze jedno. Dziewczyny w urzędzie wcale się nie cieszą tylko wręcz przeciwnie.

Gość • Sobota [02.02.2019, 22:36:44] • [IP: 37.248.124.**]

Dajcie już święty spokój i przestańcie ujadać. Jak zwykle grono niezadowolonych, którzy sami nic nie potrafią. Asia ja trzymam kciuki. Dasz radę. Jesteś młoda i nie głupia. Nie daj się i wytrwają a wtedy tym wszystkim trutniom szęki opadną.

Gość • Sobota [02.02.2019, 21:03:03] • [IP: 5.173.82.***]

Panie Burmistrzu bardzo dobra decyzja!! Oby tak dalej !! Już wiem, że głosowałem na odpowiedniego człowieka!! Mam nadzieję, że kolejny ruch będzie w kierunku MTBSu. Pani Asiu do pracy bo jest wiele do naprawienia. Trzymamy kciuki !! Pozdrawiam Międzyzdrojanin

Gość • Sobota [02.02.2019, 19:17:02] • [IP: 83.11.172.***]

A co z panem Adasiem?

Gość • Sobota [02.02.2019, 17:56:07] • [IP: 37.47.140.***]

Aaaa, to ta yntelygentna, co to wszyscy dookoła debile a ona najmądrzejsza? No to powodzenia na nowym odcinku 😁 będę obserwował z Wolina i trzymał kciuki, oczywiście wiadomo za co Joasiu

Gość • Sobota [02.02.2019, 17:49:43] • [IP: 83.11.187.***]

Dlaczego tylko potraficie pluć jadem malutkie człowieczki. Podkasajcie rękawy i sami weźcie się do roboty. Żal wam tyłek ściska? Zwykła, nędzna zawiść i zazdrość. Dajcie kobiecie szansę. Czas pokaże. Pani Asiu. Niech się Pani nie przeprzejmuje tą miernotą. Szkoda nerwów. Niech się Pani bierze do roboty i sprzątnie ten bałagan. Widać towarzystwo rozpuszczone i rozleniwione. I proszę pamiętać, że nie ma dorych kierowników. Zawsze będzie Pani zła bo jest Pani konkretna i wymagająca. Najlepiej dać wysokie wynagrodzenie i pracę lżejszą od leżenia. Ciekawe tylko czy gdyby na stołkach byli inni to by nie wzięli swoich. Oczywiście, że TAK. Więc ogarnijcie się i dajcie kobiecie pracować. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów. I proszę uważać na Judaszów bo pewnie ich nie brakuje...

urzędniczka • Sobota [02.02.2019, 15:21:42] • [IP: 85.165.42.***]

...a dziewczyny z urzędu jak się cieszą. ...z awansu Aśki hihihihahahihi hura hura hura niech teraz psuje krew ludziom tam

Gość • Sobota [02.02.2019, 14:22:12] • [IP: 5.173.144.***]

Jaka to roznica czy ktos miejscowy czy nie? Aby nie był plociuch.

Gość • Sobota [02.02.2019, 10:32:43] • [IP: 89.174.73.**]

Brawo, brawo, powodzenia.

Gość • Sobota [02.02.2019, 08:11:04] • [IP: 80.245.177.***]

O wszelkich zmianach konkursach naborach na bip-ach cisza. Jedne wielkie wałki od tyle!!

Gość • Sobota [02.02.2019, 00:58:08] • [IP: 31.0.83.***]

Oby ochrona środowiska nie okazała sie w rzeczywistości degradacją środowiska. Wycinka drzew itd.

Anonim • Piątek [01.02.2019, 23:28:58] • [IP: 46.76.156.**]

Władza się zmieniła stąd roszady na stołkach.

Gość • Piątek [01.02.2019, 23:25:49] • [IP: 46.76.156.**]

Ale jaja, ale jaja, Ala jaja !!

Gość • Piątek [01.02.2019, 22:17:20] • [IP: 51.37.38.**]

na tym portalu jest mieszkanką od 38 lat a na innym podaje że od 36 lat

Oglądasz 1-25 z 41
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gracja Kalibabka z Dziwnowa nie będzie Top Model. Odpadła z programu. Wśród uczestników 9. edycji programu Top Model nie ma już mieszkanki Dziwnowa. Gracja Kalibabka odpadła we środowym odcinku programu. Według jury to właśnie ona zaprezentowała się w trakcie sesji zdjęciowej najsłabiej. Córka sławnego Tulipana ma jednak dopiero 18 - lat i sam udział w programie był dla niej na pewno dużym sukcesem ■ Niż Gisela nawywijał. W powiecie kamieńskim strażacy interweniowali ponad 90 razy! To był trudny czas dla strażaków z całego powiatu. W środę, 14 października mieli oni ręce pełne roboty. Wszystkiemu winny był niż Gisela, któremu towarzyszył silny wiatr i ulewny deszcz. Od 14 do 15 października w związku z silnym wiatrem strażacy interweniowali ponad 90 razy! Wszystko wskazuje na to, że to absolutny rekord w liczbie interwencji w tak krótkim czasie ■ Przekazali dane osobowe wyborców bez podstawy prawnej? W maju pisaliśmy, że - w związku z wyborami prezydenckimi - gmina Golczewo udostępniła Poczcie Polskiej dane osobowe swoich mieszkańców. Teraz może mieć kłopoty - wynika z informacji Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska ■ Nadleśnictwo Międzyzdroje i Woliński Park Narodowy serdecznie zapraszają do udziału w leśnym konkursie plastycznym 2020. EKODRZEWO LUB EKOGRZYB Prace można składać do 30 października 2020 r. do godz. 13.00 w Dziale Edukacji WPN, ul. Niepodległości 3a, Międzyzdroje, pokój nr 19. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.miedzyzdroje.szczecin.lasy.gov.pl oraz wwww.wolinpn.pl ■ Rusza Międzyzdrojski Budżet Obywatelski na rok 2021 ■ Dnia 20.09.2020 w Międzyzdrojach zgubiono portfel z ukraińskimi dokumentami na nazwisko Fernezyi. Znalazce proszę o kontakt pod numerem telefonu 663354234 ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Fundacja Perspektywa zaprasza serdecznie na mały koncert oraz wspomnienie wizualne Meksykańskiego Weekendu ■ Prokuratura Regionalna w Szczecinie potwierdza, że do Sądu Okręgowego w Szczecinie skierowano akt oskarżenia wobec prezesa kamieńskiego PGK Adriana G. Wraz z nim aktem oskarżenia objęto 3 inne osoby. Zarzuty w sprawie dotyczą przyjmowania korzyści majątkowych, poświadczenia nieprawdy, wyrządzenia szkody majątkowej znacznych rozmiarów spółce PGK, wprowadzania w błąd PFRON ■ Na terenie całego kraju od 1 września do 30 listopada br. prowadzony będzie Powszechny Spis Rolny (PSR 2020). PSR jest badaniem statystycznym realizowanym (przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami) raz na 10 lat obejmującym wszystkie gospodarstwa rolne. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unia Europejska. Krajową podstawą prawną realizacji spisu rolnego jest ustawa z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. Spis jest obowiązkowy to znaczy, że wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych zobligowani są do udziału w tym badaniu. Rolnicy będą mogli udzielić informacji poprzez: • samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która będzie dostępna na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl/, • odpowiedzi w wywiadzie telefonicznym przeprowadzanym przez rachmistrza telefonicznego, • odpowiedzi w wywiadzie bezpośrednim przeprowadzanym przez rachmistrza terenowego, który odwiedzi gospodarstwo rolne. Ze względu na zagrożenie epidemiczne, służby statystyki publicznej mają opracowane różne rozwiązania organizacyjne, które pozwolą na realizację PSR w zależności od panującej sytuacji w kraju ■ W dniu 4 września 2020 r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskiego odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Sesja będzie prowadzona z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania) Pliki do pobrania na stronie: www.kamienpomorski.pl/pl/news/xix-sesja-rady-miejskiej-w-kamieniu-pomorskim-0 ■ Meklemburgia-Pomorze Przednie otwiera granice dla jednodniowych turystów. Rząd niemieckiego Kraju Związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego na dzisiejszym posiedzeniu zdecydował o zniesieniu rygorystycznych obostrzeń dla tzw. jednodniowych turystów. Swobodne poruszanie będzie możliwe od 3 lub 4 września br. Jako pierwszy apelował o to marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Konkurs na teledysk „Nakręć się na RAP”. Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie wspólnie z Polskim Towarzystwem Higienicznym Oddział w Szczecinie w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2020” ogłasza wojewódzki konkurs na teledysk z gatunku muzyki rap o tematyce profilaktyki zażywania nowych narkotyków pod hasłem „Nakręć się na RAP” ■