POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.01.2019, 22:59:54] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

fot. Czytelnik

Niedawny remont dróg w centrum Kamienia Pomorskiego zdecydowanie nie polepszył ich stanu. Władze miasta najwyraźniej nie dopilnowały odbioru technicznego i efekt jest jak na załączonym zdjęciu. O problemie poinformowała mieszkanka.

Proszę o opublikowanie zdjęć, na których widać co się dzieje przy delikatnym deszczu po przebudowie dróg i chodników ulic Kopernika i Kilińskiego. Dosłownie płynąca rzeka chodnikiem, przecież to pomyłka! Jak zostało to odebrane?" - pisze oburzona Czytelniczka.

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Sobota [19.01.2019, 15:17:04] • [IP: 79.175.196.***]

ogólnie nie jest źle, tylko włazy kanalizacji podczas inwestycji powinny być wymienione na nowe (np. pływające) i równiutko osadzone z niweletą drogi. Tu się nie popisali i bardzo psuje całokształt inwestycji bo dalej samochodem trzeba włazy omijać.

Gość • Środa [16.01.2019, 23:17:46] • [IP: 178.37.115.***]

Kasę wzięli szybko za robotę A tu co lipa jak wszędzie z drugiej strony ważne że zrobione bo ładniej się robi w tym Kamieniu naszym

Gość • Środa [16.01.2019, 23:15:41] • [IP: 178.37.115.***]

Ależ na nowo wyremontowanej Ul.nowoogrodowej jest to samo zapraszamy po deszczu póki jest gwarancja

mark • Środa [16.01.2019, 07:00:22] • [IP: 178.37.68.**]

Woda wlewa się na chodnik..wiec coś tu z rzędnymi, wysokośćiami może nie tak..podnieść kraweznik nie bardzo bo to przejście dla pieszych...a może powinien być zaprojektowany z tej strony ściek przy krawęzniku az na kilińskiego odprowadziłby wodę i po kłopocie... Ogólnie inwestycja bardzo zmieniła i upiększyła tę część miasta..takie jest moje zdanie a poprawki jak świat światem były i będą /zawsze jest gwarancja/...jestesmy tylko ludżmi nie robotami.Jeszcze jedno...pamiętam jak krytykowano budowę Mariny..i co wyszło?...można się cieszyć?..tłumy ludzi latem..pięknie zagospodarowany teren...a kiedyś...

Gość • Środa [16.01.2019, 06:19:49] • [IP: 213.238.91.**]

A co to za fajniutka laseczka na zdjęciu

Jaś Fasola • Wtorek [15.01.2019, 21:12:11] • [IP: 83.23.246.**]

Zmarnowane pieniądze społeczne.Jest instytucja do której można to zgłosić, proponuje interweniować, nie tylko pisać.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 19:29:05] • [IP: 77.113.49.***]

Wykonawca uważa, że jest o.k. Pomyślał, że macie marinę, to jak autem nie da rady, to można łajbą. Robili, robili, aż spartolili.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 08:27:09] • [IP: 83.13.50.***]

Jak zwykle wydane pieniądze i istna fuszerka! To oblicze Kamienia Pomorskiego przy obecnych rządach. ..

Gość • Wtorek [15.01.2019, 06:27:07] • [IP: 37.47.142.***]

Prace od samego początku były wykonywane nie zgodnie ze sztuka budowlana. Ja sama zgłaszałam kierownikowi budowy o nieprawidłowościach ale mnie zignorował i nie chciał słuchać. Odwrócił się i poszedł. Ludzie wciąż się skarżyli do burmistrza. źle wykonane podjazdy, złe spadki, chodniki falujące, nierówne, włazy źle obmurowane, że można się potknąć. Przed moim domem syn wziął z podwórka piasek i wyrównywał oraz uzupełniał szczeliny w polbruku. Obcasy wpadają w szczeliny. Obserwowałam odśnieżanie chodników. Mają problemy z dojazdem a niedługo powyrywają włazy ściekowe przy chodniku dla rowerzystów.Poprzez źle wypoziomowany teren i inne nieprawidłowości będą zalewane fundamenty budynków przy" remontowanej drodze". szczeliny. Znaki drogowe które mogły posłużyć dalej, (kilka lat temu były zakładane wraz z nazwami ulic) zostały zniszczone, można było je spotkać wszędzie na całej remontowanej drodze. Podczas budowy robiłam zdjęcia i mam potwierdzenie jak to wyglądało. Partactwo.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 06:03:43] • [IP: 83.20.238.**]

ZAPRASZAM DO WOLINĄ ul..SŁOWIANSKA PO REMONCIE MASAKRA PODEJŻEWAM ŻĘ TO TEN SAM PROJEKTANT RYSOWAŁ PLANY nie czepjajcje sie wykonawców SPADKI BURZOWE DO POSWSJJJJ BRAWO, . ...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 22:48:23] • [IP: 46.76.239.***]

No i jeszcze przy baszcie betonowy słupek ogrodzeniowy w chodniku-mistrzostwo świata.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 21:44:48] • [IP: 31.0.71.***]

Jeśli chodzi o komfort jazdy na całym odcinku inwestycji to jadąc samochodem tłuczemy o włazy do studzienek i to o każdą napotkaną po drodze...Coś chyba nie tak?? To jest ewidentnie do poprawki...Poza tym jest ok.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 17:09:40] • [IP: 83.21.52.***]

A jakie piękne drzewa posadzili ludziom pod samymi oknami na ul. Kilińskiego mistrzostwo świata studzienki każda jedna zapadnieta na Kopernika jak można taki bubel robić i co będą pruc asfalt? 😜

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:41:04] • [IP: 83.23.251.***]

Przetarg to pół problemu, każdy wie jaki jest, ale jakby umowa była solidnie zabezpieczona to firma wykonująca remont teraz by płaciła odszkodowanie miastu. A tak d... pieniądze poszły, a remont zaraz też sobie popłynie, a my zostaniemy z gorszym syfem niż był przed remontem.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:18:13] • [IP: 5.173.216.**]

SP nr 2 też ma pełno kałuży 👎👎👎👎

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:47:29] • [IP: 188.146.192.***]

To kup se kajak jak masz problem wiosla i gumowe tez

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:53:33] • [IP: 83.20.234.***]

Proszę spróbować przejechać ścieżką rowerową z ulicy Mieszka I-go na ul. Kilińskiego. Przejście-przejazd usytuowano niemal na skrzyżowaniu z ul. Kopernika i na niebezpiecznie pochyłej części jezdni, co grozi wywrotką nawet przy dobrej pogodzie (o mokrej nawierzchni nie wspomnę). W tym miejscu należy dość solidnie hamować i jednocześnie sygnalizować ręką zamiar skrętu. To bardzo karkołomne i bardzo niebezpieczne. Z tym może poradzić sobie tylko sportowiec specjalizujący się w kolarstwie górskim. Tym bardziej, że ścieżka wzdłuż ul. Kilińskiego prowadzi mocno z górki. Przejeżdżałam tą trasą dwa razy, za drugim razem (na wszelki wypadek) zeszłam z roweru... I pomyśleć, że ścieżką chciałyby pojechać również dzieci...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:44:22] • [IP: 188.146.113.***]

Jak można odpływ zrobić za niecką którą płynie woda. Wyżej ul Rejtana woda płynie drugą stroną niż są odpływy a wodny będzie dużo przy ulewach bo z parku woda też leci na ul Rejtana a potem na Kilińskiego

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:00:59] • [IP: 37.47.138.**]

Takie miasto takie drogi macie przetargi za grosze nie było by tego grzyby zrobili to odpowiednie firmy ale po co gmina za oszczędzi ale nie na tym co trzeba

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:55:25] • [IP: 83.23.244.***]

Trzeba znowu wszystko zdzierac i robic od zera - nic tylko robic drogi - dochodowy interes - poczekajcie jak bedzie modernizacja muzeum - wtedy pan k pokaze POWER !

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:50:38] • [IP: 83.11.169.**]

Sorry, ale taki mamy chory system, tak jest i bedzie w przyszłości jeszcze gorzej - takie są efekty poronionej najtańszej procedury przetargowej.

maruda • Poniedziałek [14.01.2019, 12:05:15] • [IP: 5.174.237.***]

O co macie pretensje, jeżeli przetarg i wykonawstwo wygrywa i wykonuje firma" Paprak" to nie ma się co dziwić ale za to jest ścieżka rowerowa i kawałek chodnika (teraz zalanego).

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:02:34] • [IP: 188.147.97.***]

A co ma Burmistrz do tego chyba tylko to że zgodził się zatrudnić ekipę partaczy do roboty

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:37:16] • [IP: 83.11.241.**]

komisja i burmistrz wie lepiej jak ma lecieć woda:) nawet jakby miała lecieć pod górkę to tak powiedział burmistrz i tak ma być :)

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:30:39] • [IP: 80.53.77.**]

Park po" rewitalizacji" (tfu) - chała, ul. Kopernika - szkoda słów, wiata w Jarszewie - wykonanie: styczeń 2019, opisana jako istniejąca w X 2018. Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie? Jedności Narodowej?

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■