POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.01.2019, 22:59:54] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

fot. Czytelnik

Niedawny remont dróg w centrum Kamienia Pomorskiego zdecydowanie nie polepszył ich stanu. Władze miasta najwyraźniej nie dopilnowały odbioru technicznego i efekt jest jak na załączonym zdjęciu. O problemie poinformowała mieszkanka.

Proszę o opublikowanie zdjęć, na których widać co się dzieje przy delikatnym deszczu po przebudowie dróg i chodników ulic Kopernika i Kilińskiego. Dosłownie płynąca rzeka chodnikiem, przecież to pomyłka! Jak zostało to odebrane?" - pisze oburzona Czytelniczka.

Czytelnik: Po remoncie dróg w centrum Kamienia Pomorskiego chodnik zmienia się w rzekę

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Sobota [19.01.2019, 15:17:04] • [IP: 79.175.196.***]

ogólnie nie jest źle, tylko włazy kanalizacji podczas inwestycji powinny być wymienione na nowe (np. pływające) i równiutko osadzone z niweletą drogi. Tu się nie popisali i bardzo psuje całokształt inwestycji bo dalej samochodem trzeba włazy omijać.

Gość • Środa [16.01.2019, 23:17:46] • [IP: 178.37.115.***]

Kasę wzięli szybko za robotę A tu co lipa jak wszędzie z drugiej strony ważne że zrobione bo ładniej się robi w tym Kamieniu naszym

Gość • Środa [16.01.2019, 23:15:41] • [IP: 178.37.115.***]

Ależ na nowo wyremontowanej Ul.nowoogrodowej jest to samo zapraszamy po deszczu póki jest gwarancja

mark • Środa [16.01.2019, 07:00:22] • [IP: 178.37.68.**]

Woda wlewa się na chodnik..wiec coś tu z rzędnymi, wysokośćiami może nie tak..podnieść kraweznik nie bardzo bo to przejście dla pieszych...a może powinien być zaprojektowany z tej strony ściek przy krawęzniku az na kilińskiego odprowadziłby wodę i po kłopocie... Ogólnie inwestycja bardzo zmieniła i upiększyła tę część miasta..takie jest moje zdanie a poprawki jak świat światem były i będą /zawsze jest gwarancja/...jestesmy tylko ludżmi nie robotami.Jeszcze jedno...pamiętam jak krytykowano budowę Mariny..i co wyszło?...można się cieszyć?..tłumy ludzi latem..pięknie zagospodarowany teren...a kiedyś...

Gość • Środa [16.01.2019, 06:19:49] • [IP: 213.238.91.**]

A co to za fajniutka laseczka na zdjęciu

Jaś Fasola • Wtorek [15.01.2019, 21:12:11] • [IP: 83.23.246.**]

Zmarnowane pieniądze społeczne.Jest instytucja do której można to zgłosić, proponuje interweniować, nie tylko pisać.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 19:29:05] • [IP: 77.113.49.***]

Wykonawca uważa, że jest o.k. Pomyślał, że macie marinę, to jak autem nie da rady, to można łajbą. Robili, robili, aż spartolili.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 08:27:09] • [IP: 83.13.50.***]

Jak zwykle wydane pieniądze i istna fuszerka! To oblicze Kamienia Pomorskiego przy obecnych rządach. ..

Gość • Wtorek [15.01.2019, 06:27:07] • [IP: 37.47.142.***]

Prace od samego początku były wykonywane nie zgodnie ze sztuka budowlana. Ja sama zgłaszałam kierownikowi budowy o nieprawidłowościach ale mnie zignorował i nie chciał słuchać. Odwrócił się i poszedł. Ludzie wciąż się skarżyli do burmistrza. źle wykonane podjazdy, złe spadki, chodniki falujące, nierówne, włazy źle obmurowane, że można się potknąć. Przed moim domem syn wziął z podwórka piasek i wyrównywał oraz uzupełniał szczeliny w polbruku. Obcasy wpadają w szczeliny. Obserwowałam odśnieżanie chodników. Mają problemy z dojazdem a niedługo powyrywają włazy ściekowe przy chodniku dla rowerzystów.Poprzez źle wypoziomowany teren i inne nieprawidłowości będą zalewane fundamenty budynków przy" remontowanej drodze". szczeliny. Znaki drogowe które mogły posłużyć dalej, (kilka lat temu były zakładane wraz z nazwami ulic) zostały zniszczone, można było je spotkać wszędzie na całej remontowanej drodze. Podczas budowy robiłam zdjęcia i mam potwierdzenie jak to wyglądało. Partactwo.

Gość • Wtorek [15.01.2019, 06:03:43] • [IP: 83.20.238.**]

ZAPRASZAM DO WOLINĄ ul..SŁOWIANSKA PO REMONCIE MASAKRA PODEJŻEWAM ŻĘ TO TEN SAM PROJEKTANT RYSOWAŁ PLANY nie czepjajcje sie wykonawców SPADKI BURZOWE DO POSWSJJJJ BRAWO, . ...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 22:48:23] • [IP: 46.76.239.***]

No i jeszcze przy baszcie betonowy słupek ogrodzeniowy w chodniku-mistrzostwo świata.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 21:44:48] • [IP: 31.0.71.***]

Jeśli chodzi o komfort jazdy na całym odcinku inwestycji to jadąc samochodem tłuczemy o włazy do studzienek i to o każdą napotkaną po drodze...Coś chyba nie tak?? To jest ewidentnie do poprawki...Poza tym jest ok.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 17:09:40] • [IP: 83.21.52.***]

A jakie piękne drzewa posadzili ludziom pod samymi oknami na ul. Kilińskiego mistrzostwo świata studzienki każda jedna zapadnieta na Kopernika jak można taki bubel robić i co będą pruc asfalt? 😜

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:41:04] • [IP: 83.23.251.***]

Przetarg to pół problemu, każdy wie jaki jest, ale jakby umowa była solidnie zabezpieczona to firma wykonująca remont teraz by płaciła odszkodowanie miastu. A tak d... pieniądze poszły, a remont zaraz też sobie popłynie, a my zostaniemy z gorszym syfem niż był przed remontem.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:18:13] • [IP: 5.173.216.**]

SP nr 2 też ma pełno kałuży 👎👎👎👎

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:47:29] • [IP: 188.146.192.***]

To kup se kajak jak masz problem wiosla i gumowe tez

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:53:33] • [IP: 83.20.234.***]

Proszę spróbować przejechać ścieżką rowerową z ulicy Mieszka I-go na ul. Kilińskiego. Przejście-przejazd usytuowano niemal na skrzyżowaniu z ul. Kopernika i na niebezpiecznie pochyłej części jezdni, co grozi wywrotką nawet przy dobrej pogodzie (o mokrej nawierzchni nie wspomnę). W tym miejscu należy dość solidnie hamować i jednocześnie sygnalizować ręką zamiar skrętu. To bardzo karkołomne i bardzo niebezpieczne. Z tym może poradzić sobie tylko sportowiec specjalizujący się w kolarstwie górskim. Tym bardziej, że ścieżka wzdłuż ul. Kilińskiego prowadzi mocno z górki. Przejeżdżałam tą trasą dwa razy, za drugim razem (na wszelki wypadek) zeszłam z roweru... I pomyśleć, że ścieżką chciałyby pojechać również dzieci...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:44:22] • [IP: 188.146.113.***]

Jak można odpływ zrobić za niecką którą płynie woda. Wyżej ul Rejtana woda płynie drugą stroną niż są odpływy a wodny będzie dużo przy ulewach bo z parku woda też leci na ul Rejtana a potem na Kilińskiego

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:00:59] • [IP: 37.47.138.**]

Takie miasto takie drogi macie przetargi za grosze nie było by tego grzyby zrobili to odpowiednie firmy ale po co gmina za oszczędzi ale nie na tym co trzeba

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:55:25] • [IP: 83.23.244.***]

Trzeba znowu wszystko zdzierac i robic od zera - nic tylko robic drogi - dochodowy interes - poczekajcie jak bedzie modernizacja muzeum - wtedy pan k pokaze POWER !

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:50:38] • [IP: 83.11.169.**]

Sorry, ale taki mamy chory system, tak jest i bedzie w przyszłości jeszcze gorzej - takie są efekty poronionej najtańszej procedury przetargowej.

maruda • Poniedziałek [14.01.2019, 12:05:15] • [IP: 5.174.237.***]

O co macie pretensje, jeżeli przetarg i wykonawstwo wygrywa i wykonuje firma" Paprak" to nie ma się co dziwić ale za to jest ścieżka rowerowa i kawałek chodnika (teraz zalanego).

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:02:34] • [IP: 188.147.97.***]

A co ma Burmistrz do tego chyba tylko to że zgodził się zatrudnić ekipę partaczy do roboty

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:37:16] • [IP: 83.11.241.**]

komisja i burmistrz wie lepiej jak ma lecieć woda:) nawet jakby miała lecieć pod górkę to tak powiedział burmistrz i tak ma być :)

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:30:39] • [IP: 80.53.77.**]

Park po" rewitalizacji" (tfu) - chała, ul. Kopernika - szkoda słów, wiata w Jarszewie - wykonanie: styczeń 2019, opisana jako istniejąca w X 2018. Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie? Jedności Narodowej?

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W Gminie Międzyzdroje odbędą się wybory sołtysa i do Rady Sołeckiej dla sołectwa Wicko jutro tj. - 20 marca 2019 r. (środa) - godz. 17.00 w sali świetlicy wiejskiej "Wiklina" w Wapnicy ul. Turkusowa 26 ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■