POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.01.2019, 18:21:54] • Dziwnów

Pamiątki z mojego dzieciństwa

Pamiątki z mojego dzieciństwa

fot. Organizator

W dniu 10 stycznia 2019r., pilotażowo, zrealizowałam pierwszą edycję mojego autorskiego projektu, zatytułowanego „Pamiątki z mojego dzieciństwa”. Szesnaścioro uczniów z klas IV-VI, Szkoły Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie, wzięło udział we wspólnej zabawie, odnajdywania źródeł materialnych z własnej przeszłości.

Przede wszystkim chciałam zorientować się na ile pomysł zainteresuje uczniów, jak podejdą do tego zadania i czy w ogóle będą chcieli pochwalić się swoimi pamiątkami.

Pamiątki z mojego dzieciństwa

fot. Organizator

Dlatego też wyjątkowo nie było konkretnych kryteriów wskazujących dzieci, które włożyły najwięcej pracy i pomysłowości w przygotowanie prezentacji pamiątek.

Pamiątki z mojego dzieciństwa

fot. Organizator

Każdy uczestnik „Pamiątek z mojego dzieciństwa” otrzymał oceny w kategorii „wystawa pamiątek” i „udział w projekcie”, które były nagrodą za pracę dodatkową oraz motywacją, do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, mającym na celu uzmysłowienie młodym ludziom, że osobiście biorą udział w tworzeniu historii.

Pamiątki z mojego dzieciństwa

fot. Organizator

nauczycielka historii Renata Włodarczyk/Kronia


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 18:48:43] • [IP: 178.37.77.***]

Ciekawy pomysł, bardzo podoba mi się ta inicjatywa. Gdzie można to obejrzeć? Jest jeszcze ta wystawa?

Gość • Niedziela [13.01.2019, 20:56:01] • [IP: 31.0.122.***]

Super. Rodzinne korzenie są niesamowicie ważne w życiu każdego człowieka.

Gość • Niedziela [13.01.2019, 18:56:18] • [IP: 213.163.138.**]

Ale fajne !! O Boze a co ja mam z dziecinstwa? Oj! Musze poszperac. Przez 60 lat zebralo sie duzo.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■