POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [12.01.2019, 18:47:56] • Powiat Kamieński

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Wszystko zależy od Ciebie

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Wszystko zależy od Ciebie

fot. Organizator

Zaproś kominiarza do siebie.

Paweł Komorowski – Międzyzdroje – tel. 506 156 319
e-mail: Pawelkomorowski4@wp.pl

Ireneusz Gajlun – Golczewo – tel. 508 385 122
e-mail: irenuszgajlun@wp.pl

Janusz Sławiński – Kamień Pom. tel. 605 075 031

źródło: www.gminawolin.pl


Zaktualizowano: Sobota [12.01.2019, 23:29:47]

komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 19:32:56] • [IP: 77.1.248.***]

Jak sięgam pamięciom, nie pamiętam żeby się gdzieś sadza w kominie zapaliła. Dlaczego? Dlatego bo kominiarz miał swój teren za który był odpowiedzialny, raz na kwartał przychodził czyścić kominy i to robił, miał odpowiedni sprzęt nie bojąc się sadzy wysmolony zanim wypisał kwit za usługę to kwit wyglądał tak samo jak on. To był kominiarz fachowiec z powołaniem, dziś to wielki biurokrata w białej koszuli. Ps. do dupy z takimi fachowcami.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 14:38:38] • [IP: 83.23.242.***]

Ten kominiarz to jakiś przebieraniec bo nie widzę na nim sadzy.

Gość • Niedziela [13.01.2019, 20:57:51] • [IP: 46.169.203.***]

DO Gość • Niedziela [13.01.2019, 18:11:57] • [IP: 83.8.165.***] WIELKA BZDURA !! JEST KONKRETNY I TANIEJ ROBI NIZ BLISKA KONKURENCJA !! ZALATWIALEM TO WIEM!!

Gość • Niedziela [13.01.2019, 18:11:57] • [IP: 83.8.165.***]

Janusz Sławiński – Kamień Pom. tel. 605 075 031 ten jest najdroższy bez VAT !

Gość • Sobota [12.01.2019, 19:47:06] • [IP: 5.173.144.**]

Dziękuję za telefon.W poniedziałek dzwonię i się umawiam na czyszczenie komina