POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [08.01.2019, 21:03:43] • Powiat Kamieński

Karambol na DW107. W wypadku uczestniczyło 6 osób

Karambol na DW107. W wypadku uczestniczyło 6 osób

fot. ikamien.pl

We wtorek na drodze wojewódzkiej nr 107 doszło do zderzenia z udziałem trzech samochodów.

O godzinie 15.55 został zgłoszony wypadek drogowy - peugeot uderzył w audi, a na nie najechała mazda.

Jeden z pojazdów nieuczestniczący w tym zdarzeniu, jadąc z Rekowa, skręcał w stronę Stawna. W tym momencie nadjechało audi, którego kierowca zatrzymał się, aby umożliwić skręt. Kierujący peugeotem nie zauważywszy tego nie wyhamował i uderzył w stojące audi. Na te samochody najechała mazda.

Karambol na DW107. W wypadku uczestniczyło 6 osób

fot. ikamien.pl

W wypadku uczestniczyło 6 osób, najbardziej ucierpiały 13-latka, która została zabrana do szpitala w Szczecinie oraz 18-latka odwieziona do szpitala kamieńskiego.

W audi jechała 4-osobowa rodzina wracająca z pogrzebu do Poznania.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Sobota [12.01.2019, 05:43:28] • [IP: 37.47.147.***]

A to Audi to nie ta laska z DZw co się wozi bez prawka i smerfy dziwnie na nią ślepe?!!

Gość greg • Czwartek [10.01.2019, 08:05:40] • [IP: 77.253.150.***]

gość 500+ to faktycznie dureń

Gość • Środa [09.01.2019, 22:57:21] • [IP: 95.108.61.*]

Może nauczcie się czytać, ułatwi wam to życie. Kierowca audi zatrzymał się prawidłowo, a kobieta, która kierowała peugeotem wrypała się w audi, bo NIE ZAUWAŻYŁA, ŻE SAMOCHÓD PRZED NIĄ HAMUJE. Co do komentarza" Gościa 500", powiedz mi, przyjacielu, gdzie zatrzymała się twoja edukacja matematyczna? W drugiej klasie podstawowej? Na podstawie jakiego wzoru to wyliczyłeś?

Gość • Środa [09.01.2019, 22:52:58] • [IP: 95.108.61.*]

Ludzie, wy jednak jesteście zje*ani. Moja narzeczona brała udział w tym wypadku. Może nauczcie się czytać, ułatwi wam to życie. Kierowca audi zatrzymał się prawidłowo, a kobieta, która kierowała peugeotem wrypała się w audi, bo NIE ZAUWAŻYŁA, ŻE SAMOCHÓD PRZED NIĄ HAMUJE. Co do komentarza" Gościa 500", powiedz mi, przyjacielu, gdzie zatrzymała się twoja edukacja matematyczna? W drugiej klasie podstawowej? Na podstawie jakiego wzoru to wyliczyłeś?

Gość • Środa [09.01.2019, 22:42:50] • [IP: 109.173.217.***]

Gdzie miały być odstępy jak Audi stało, a Peugeot nie wyhamował i w nie wjechał? Trochę czytania ze zrozumieniem ;)

Gość • Środa [09.01.2019, 22:36:35] • [IP: 109.173.217.***]

Gdyby Audi jechało szybciej to w tym miejscu by się spotkały 4 samochody

Gość • Środa [09.01.2019, 19:25:15] • [IP: 94.254.211.**]

Gdyby Audi jechało szybciej to w tym miejscu by się spotkały 4 samochody

Gość • Środa [09.01.2019, 19:00:43] • [IP: 83.168.84.**]

Zachowajcie odstępy między samochodami !! Sa tacy co tego nie przestrzegają ą a zwłaszcza nagminnie pchają sie poznaniacy.

Gość 500+ • Środa [09.01.2019, 18:11:30] • [IP: 46.76.218.***]

NO bo z moich obliczeń wychodzi logicznych i (matematycznych) gdyby Audi jechało 5 km/h szybciej to te 3 samochody nigdy by się nie spotkały w tym miejscu...Tak że nie zawsze wolna jazda jest bezpieczna jak się niektórym wydaje...

Gość • Środa [09.01.2019, 13:46:33] • [IP: 178.235.179.***]

Wolniej jedziesz, dalej zajedziesz.Jak widać tzw kierowcy nie chcą słyszeć o tej mądrości ludowej.

Gość • Środa [09.01.2019, 10:49:13] • [IP: 195.191.163.*]

Bardzo wolno jechali i to jest przyczyna.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujscie: Rodzina poszukuje zaginionego Jana Łykusa. Zaginął Jan Łykus wiek 79 lat wzrost 168 cm. Wracał ze szpitala w stronę osiedla Warszów. Ubrany był kurtka skórzana koloru brązowego jasne spodnie jeans. Proszę wszystkich o jakiekolwiek informację na temat miejsca pobytu o kontakt z najbliższą komenda Policji w Świnoujściu lub pod nr tel 530303521 ■ Mieszkańcy Rybic doczekali się drogi asfaltowej w miejscowości. Zakres inwestycji dotyczy wykonania podbudowy, nakładki asfaltowej oraz utwardzenia poboczy na odcinku od początku miejscowości do rozjazdu na drodze powiatowej w kierunku Sulikowa ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■