POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [08.01.2019, 21:03:43] • Powiat Kamieński

Karambol na DW107. W wypadku uczestniczyło 6 osób

Karambol na DW107. W wypadku uczestniczyło 6 osób

fot. ikamien.pl

We wtorek na drodze wojewódzkiej nr 107 doszło do zderzenia z udziałem trzech samochodów.

O godzinie 15.55 został zgłoszony wypadek drogowy - peugeot uderzył w audi, a na nie najechała mazda.

Jeden z pojazdów nieuczestniczący w tym zdarzeniu, jadąc z Rekowa, skręcał w stronę Stawna. W tym momencie nadjechało audi, którego kierowca zatrzymał się, aby umożliwić skręt. Kierujący peugeotem nie zauważywszy tego nie wyhamował i uderzył w stojące audi. Na te samochody najechała mazda.

Karambol na DW107. W wypadku uczestniczyło 6 osób

fot. ikamien.pl

W wypadku uczestniczyło 6 osób, najbardziej ucierpiały 13-latka, która została zabrana do szpitala w Szczecinie oraz 18-latka odwieziona do szpitala kamieńskiego.

W audi jechała 4-osobowa rodzina wracająca z pogrzebu do Poznania.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Sobota [12.01.2019, 05:43:28] • [IP: 37.47.147.***]

A to Audi to nie ta laska z DZw co się wozi bez prawka i smerfy dziwnie na nią ślepe?!!

Gość greg • Czwartek [10.01.2019, 08:05:40] • [IP: 77.253.150.***]

gość 500+ to faktycznie dureń

Gość • Środa [09.01.2019, 22:57:21] • [IP: 95.108.61.*]

Może nauczcie się czytać, ułatwi wam to życie. Kierowca audi zatrzymał się prawidłowo, a kobieta, która kierowała peugeotem wrypała się w audi, bo NIE ZAUWAŻYŁA, ŻE SAMOCHÓD PRZED NIĄ HAMUJE. Co do komentarza" Gościa 500", powiedz mi, przyjacielu, gdzie zatrzymała się twoja edukacja matematyczna? W drugiej klasie podstawowej? Na podstawie jakiego wzoru to wyliczyłeś?

Gość • Środa [09.01.2019, 22:52:58] • [IP: 95.108.61.*]

Ludzie, wy jednak jesteście zje*ani. Moja narzeczona brała udział w tym wypadku. Może nauczcie się czytać, ułatwi wam to życie. Kierowca audi zatrzymał się prawidłowo, a kobieta, która kierowała peugeotem wrypała się w audi, bo NIE ZAUWAŻYŁA, ŻE SAMOCHÓD PRZED NIĄ HAMUJE. Co do komentarza" Gościa 500", powiedz mi, przyjacielu, gdzie zatrzymała się twoja edukacja matematyczna? W drugiej klasie podstawowej? Na podstawie jakiego wzoru to wyliczyłeś?

Gość • Środa [09.01.2019, 22:42:50] • [IP: 109.173.217.***]

Gdzie miały być odstępy jak Audi stało, a Peugeot nie wyhamował i w nie wjechał? Trochę czytania ze zrozumieniem ;)

Gość • Środa [09.01.2019, 22:36:35] • [IP: 109.173.217.***]

Gdyby Audi jechało szybciej to w tym miejscu by się spotkały 4 samochody

Gość • Środa [09.01.2019, 19:25:15] • [IP: 94.254.211.**]

Gdyby Audi jechało szybciej to w tym miejscu by się spotkały 4 samochody

Gość • Środa [09.01.2019, 19:00:43] • [IP: 83.168.84.**]

Zachowajcie odstępy między samochodami !! Sa tacy co tego nie przestrzegają ą a zwłaszcza nagminnie pchają sie poznaniacy.

Gość 500+ • Środa [09.01.2019, 18:11:30] • [IP: 46.76.218.***]

NO bo z moich obliczeń wychodzi logicznych i (matematycznych) gdyby Audi jechało 5 km/h szybciej to te 3 samochody nigdy by się nie spotkały w tym miejscu...Tak że nie zawsze wolna jazda jest bezpieczna jak się niektórym wydaje...

Gość • Środa [09.01.2019, 13:46:33] • [IP: 178.235.179.***]

Wolniej jedziesz, dalej zajedziesz.Jak widać tzw kierowcy nie chcą słyszeć o tej mądrości ludowej.

Gość • Środa [09.01.2019, 10:49:13] • [IP: 195.191.163.*]

Bardzo wolno jechali i to jest przyczyna.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■