POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [07.01.2019, 09:31:33] • Gmina Świerzno

Pożar balotów w Sulikowie

Pożar balotów w Sulikowie

fot. OSP Świerzno

Wczoraj około godziny 8:22 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru sterty balotów w miejscowości Sulikowo (Gm. Świerzno).

Dzięki szybkiej interwencji ochotników z Gostynia ogień udało się szybko opanować. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było podpalenie.

Siś: OSP KSRG Gostyń (GBARt, GBA), OSP KSRG Świerzno (GBARt).

Foto: OSP Świerzno


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [08.01.2019, 11:17:27] • [IP: 77.115.32.***]

To wygląda na czarci samozapłon

Gość • Poniedziałek [07.01.2019, 14:45:58] • [IP: 31.0.69.***]

Masakra co za niedorobiony debil PODPALA ciągle coś. Powinni go złapać i porządnie do dupy nakpoac. Ilez to można niszczyć czyjeś własności. A Ty człowieku widocznie jesteś chory PSYCHICZNIE bo zdrowy człowiek nie podpala.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■