POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [20.12.2018, 20:23:50] • Golczewo

Wigilijne spotkanie dla potrzebujących

Wigilijne spotkanie dla potrzebujących

fot. Organizator

Samotne święta są bardzo trudnym okresem dla tych, którzy je przeżywają - w końcu Boże Narodzenie jest najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Ten przedświąteczny okres to dla większości Polaków czas przygotowań, prezentów, spotkań... Niestety, dla niektórych Boże Narodzenie jest czasem trudnym, smutnym. Tymi osobami są ludzie samotni, starsi i schorowani.

W tych wyjątkowych przedświątecznych dniach o tych wszystkich osobach pamiętał Burmistrz Golczewa, który wspólnie z miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizował (18.12.) dla potrzebujących wigilijne spotkanie.

Burmistrz Maciej Zieliński złożył wszystkim świąteczne życzenia. Wieczerzę wigilijną rozpoczął ks. Jacek Fabiszak proboszcz Parafii Golczewo, składając również życzenia świąteczne. Zgodnie z tradycją wszyscy zebrani łamali się opłatkiem i wspólnie składali sobie życzenia. Cieszymy się, że tym prostym gestem mogliśmy dostarczyć wielu wzruszeń i radości osobom samotnym.

Miłym akcentem wigilijnego spotkania było również wspólne kolędowanie, do którego przygrywała pani Krystyna Pięta – za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy za organizacje wieczerzy miejscowemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Terenowe w Golczewie oraz za wsparcie rzeczowe – Wiesławowi Żelkowi (Ciastkarnia Piekarnia „Żelek” w Kamieniu Pomorskim).

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [21.12.2018, 09:39:26] • [IP: 87.205.3.**]

A w Kamieniu to jakieś takie spotkanie będzie czy władze zapomniały o potrzebujących?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■