POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.12.2018, 13:38:57] • Dziwnów

Gala Polskiego Związku Żeglarskiego 2018

Gala Polskiego Związku Żeglarskiego 2018

fot. Jacek Kwiatkowski

Kilka dni temu, 7. grudnia w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala zwieńczyła kolejny rok działalności Polskiego Związku Żeglarskiego.

Podczas gali wręczono nominacje do kadry narodowej na przyszły sezon. Polskę reprezentować będzie 278 zawodniczek i zawodników w 26 klasach. Wśród powołanych do kadr znalazł się zawodnik klubu „Baltic” Dziwnów Michał Jaroszek, który będzie reprezentował Polskę w klasie Optimist.
Wyróżnienie dla Gminy Dziwnów odebrał pan Jacek Klimecki, reprezentujący Dziwnów na Uroczystej Gali Polskiego Związku Żeglarskiego 2018.
W tym roku świętowaliśmy jakże ważną dla wszystkich Polaków, setną rocznicę odzyskania niepodległości. Była to niewątpliwie wspaniała okazja do pokazania żeglarstwa, jako formy aktywności o charakterze patriotycznym i edukacyjnym. Z tej okazji wręczono także Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy za wybitne osiągnięcia sportowe w minionym sezonie, który otrzymała znana także w Dziwnowie Zofia Klepacka.
Wszystkim uhonorowanym instytucjom, związkom, organizacjom, miastom, klubom i redakcjom oraz trenerom, działaczom i zawodnikom złożono serdeczne podziękowania i gratulacje. Mamy też nadzieję, że ponownie, ale w jeszcze bardziej licznym gronie, spotkamy się na Gali Sportu Polskiego Związku Żeglarskiego w 2019 roku, gdzie będziemy mieli przyjemność podsumować jeszcze bardziej spektakularne wyniki i osiągnięcia. Do zobaczenia za rok!

mzk
Na podstawie materiału prasowego PZŻ


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■