POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [09.12.2018, 18:45:10] • Gmina Międzyzdroje

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W kolizji na drodze wojewódzkiej 102 na wysokości koło Grodna II uczestniczyły 3 osoby, którym na szczęście nic się na stało, choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie.



W dniu dzisiejszym (niedzielę) przed godziną 15.00 jadący ze Świnoujścia w stronę Kamienia Pomorskiego na tzw. zakręcie śmierci samochód wpadł w poślizg.

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo młody kierowca nie opanował pojazdu, wpadł w poślizg i dachował. Całe szczęście że nie było żadnych drzew i całej trójce podróżującej autem nic się nie stało. Pasażerowie sprawiali wrażenie szczęśliwych, że wyszli z tego cało. Tylko kierowca był mocno zmartwiony.

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowo nabyte auto prawdopodobnie pójdzie do kasacji.

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [09.12.2018, 20:17:51]

komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [19.12.2018, 05:18:12] • [IP: 128.76.217.***]

następny pajac w niwmieckim gównie

Gość • Czwartek [13.12.2018, 09:52:39] • [IP: 37.7.199.***]

Postawić tam próg zwalniający to dość modne w naszej gminie

Uwe • Wtorek [11.12.2018, 19:53:12] • [IP: 5.173.128.***]

W piatek z wisełki pod gorke za swiatłami w kierunku kołczewa pasat wyprzedzał mnie na podwojnej ciągłej a pozniej gościa na zakrecie przed polem golfowym brawo rajdowcy mi was nie szkoda

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 21:25:30] • [IP: 95.51.124.***]

a Niemiec płakał jak sprzedawał :) co prawda zakręt zakrętem. warunki są jakie są ale nawet potrafi w dobrych warunkach wyrzucić dobrze ze nic im się nie stało. smigam tą trasą codziennie rano czy wieczór. prędkość stanowczo za duża. nic dodać nic ująć. przy 90 km lepiej sie wchodzi w zakręt jadąc na Międzywodzie niż ten na grodnie

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 20:32:36] • [IP: 31.0.35.**]

przed godz.14 po pierwsze, sam sie prosił jeszcze szybciej mógł jechac i wyprzedzać wszystko co na drodze, jak by jechał 70 to wszystko było by ok

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 20:28:51] • [IP: 31.0.35.**]

przed godz.14 po pierwsze

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 19:39:12] • [IP: 37.248.212.**]

Ciekawe ile tam musi się jeszcze rozbić aut by władze coś z tym zakrętem zrobiły??Może gdyby tam się rządową limuzyną rozbili to ktoś w końcu by problem dostrzegł bo tam to nie umiejętności wyrzucają z drogi lecz słaba nawierzchnia drogi plus kapkę większa prędkość!!A wszystkim super mądrusią kierownicy życzę gumowych drzew bo to wy stanowicie największe zagrożenie na drogach !!spece od komentarzy a jak co do czego to że pech zwierzę wyleciało i takie tam brednie hahahaha ciekawe jak by się tam Kubica rozbił to co fachowcy kółka by pisali co z was za pustaki totalną żenada!!

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 15:52:23] • [IP: 37.47.168.***]

Jeśli to miejscowi to wiedzą że, zakręt jest niebezpieczny. Niestety młodzi ludzie myślą że, są nieśmiertelni i jeżdżą ile fabryka dała. W Wisełce uczymy dzieci żeby przechodziły na światłach TYLKO jeśli nic nie jedzie. Przechodząc na zielonym można stracić życie bo jadąc z góry mało kto hamuje. Grodno II jest miejscem gdzie dochodzi notorycznie do kolizji i wypadków. Jeśli w Wisełce słychać straż to na 99% wypadek na Grodnie.

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 08:51:20] • [IP: 37.47.183.**]

Kazdy madry i doswiadczony i dalej ulzyjcie sobie jeszcze. Najwazniejsze ze nic dzieciakom sie nie stalo. Ale wracajac do dalszej krytyki itd to moze zacznijcie tez krytykowyc tych p... instruktorow czy p... nauki jazdy czy kogo tam wyzyj chcecie za to ze kursy nauki jazdy sa takie a nie inne. Nie ma szkolen z zachowania sie przy poslizgach kontrolowanych itd. Tak zaraz ktos napisze ze nigdy tego nie bylo, a i owszem to tez prawda. Nie znaczy to jednak ze nie powinno sie to zmienic, bo teoria teoria a praktyka najlepsza szkola jest. Wiec dalej, ulzyjcie sobie i piszcie co o nich myslicie itd. I oby to nie spotkalo was i waszych dzieci. Pamietajcie tylko o tym, ze na miejscu nikogo z was tam nie bylo.

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 06:55:04] • [IP: 5.60.55.***]

A są zakusy na badania ludzi starszych. Oni przynajmniej jeżdżą ostrożnie. Szpanują wyłącznie młodzi i to im potrzebne są badania. A zakręt, jak zakręt. Na każdym trzeba uważać i noga z gazu. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Oby to była nauczka na przyszłość.

Gosc • Niedziela [09.12.2018, 22:57:08] • [IP: 188.146.40.**]

Ten zakręt można pokonać 90kmh ale to nie żaden wyczyn, teraz bywa ślisko i droga już nie jest taka przyjazna brak przyczepności i są efekty

Gość • Niedziela [09.12.2018, 21:34:37] • [IP: 92.42.112.***]

każdy teraz mądry w komentarzach ulice sa śliskie chwila nieuwagi na takich zakretach i sa efekty zdarzyc to sie moze kazdemu kierowcy nawet z 20letnim stazem wazne ze nikomu nic sie nie stało..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:36:27] • [IP: 77.186.184.***]

Dać smrodowi osła i niech go ujeżdża aż się nauczy zakręty profilować.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:22:40] • [IP: 95.129.225.***]

Ja widzę, że komentują sami najlepsi kierowcy.Jak zawsze w komentarzach pełno jadu

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:21:06] • [IP: 83.11.236.***]

Widzę samych mistrzów kierownicy

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:00:02] • [IP: 178.238.241.**]

Bo jeździć to trzeba umieć, tempe. ..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:56:12] • [IP: 37.7.197.**]

No i szczyl pokazał swoje kiepskie umiejętności w powożeniu, a myślał ze jest gierojem i najlepszym szoferem w powiecie...Należało by zacząć najpierw powozić psim zaprzęgiem lub oślim w wózku dwukołowy, aby nabrać wprawy w jeździe na zakrętach...Samochód trochę wyklepać a do niego zaprząc woła no i dalej można jechać>>>>

rys • Niedziela [09.12.2018, 19:43:30] • [IP: 83.23.193.**]

ten zakręt jest bardzo niebezpieczny, jest żle sprofilowany co w konsekwencji powoduje że pojazd wypada z osi jezdni i łapie pobocze a dalej to już wiadomo. ..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:14:11] • [IP: 83.20.198.**]

Jeździć się nie potrafi to się nie zapierdziela.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:06:07] • [IP: 83.11.184.***]

miejscowi raczej wiedzą że tam trzeba zwolnić

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:54:51] • [IP: 5.173.128.***]

Szkoda że w te puste łby się nic nie stało. Piratują i są zagrożeniem dla innych.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■