POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [09.12.2018, 18:45:10] • Gmina Międzyzdroje

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W kolizji na drodze wojewódzkiej 102 na wysokości koło Grodna II uczestniczyły 3 osoby, którym na szczęście nic się na stało, choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie.



W dniu dzisiejszym (niedzielę) przed godziną 15.00 jadący ze Świnoujścia w stronę Kamienia Pomorskiego na tzw. zakręcie śmierci samochód wpadł w poślizg.

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Bardzo młody kierowca nie opanował pojazdu, wpadł w poślizg i dachował. Całe szczęście że nie było żadnych drzew i całej trójce podróżującej autem nic się nie stało. Pasażerowie sprawiali wrażenie szczęśliwych, że wyszli z tego cało. Tylko kierowca był mocno zmartwiony.

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Nowo nabyte auto prawdopodobnie pójdzie do kasacji.

Dachowali na drodze wojewódzkiej 102 całe szczęście bez ofiar. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Niedziela [09.12.2018, 20:17:51]

komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [19.12.2018, 05:18:12] • [IP: 128.76.217.***]

następny pajac w niwmieckim gównie

Gość • Czwartek [13.12.2018, 09:52:39] • [IP: 37.7.199.***]

Postawić tam próg zwalniający to dość modne w naszej gminie

Uwe • Wtorek [11.12.2018, 19:53:12] • [IP: 5.173.128.***]

W piatek z wisełki pod gorke za swiatłami w kierunku kołczewa pasat wyprzedzał mnie na podwojnej ciągłej a pozniej gościa na zakrecie przed polem golfowym brawo rajdowcy mi was nie szkoda

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 21:25:30] • [IP: 95.51.124.***]

a Niemiec płakał jak sprzedawał :) co prawda zakręt zakrętem. warunki są jakie są ale nawet potrafi w dobrych warunkach wyrzucić dobrze ze nic im się nie stało. smigam tą trasą codziennie rano czy wieczór. prędkość stanowczo za duża. nic dodać nic ująć. przy 90 km lepiej sie wchodzi w zakręt jadąc na Międzywodzie niż ten na grodnie

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 20:32:36] • [IP: 31.0.35.**]

przed godz.14 po pierwsze, sam sie prosił jeszcze szybciej mógł jechac i wyprzedzać wszystko co na drodze, jak by jechał 70 to wszystko było by ok

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 20:28:51] • [IP: 31.0.35.**]

przed godz.14 po pierwsze

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 19:39:12] • [IP: 37.248.212.**]

Ciekawe ile tam musi się jeszcze rozbić aut by władze coś z tym zakrętem zrobiły??Może gdyby tam się rządową limuzyną rozbili to ktoś w końcu by problem dostrzegł bo tam to nie umiejętności wyrzucają z drogi lecz słaba nawierzchnia drogi plus kapkę większa prędkość!!A wszystkim super mądrusią kierownicy życzę gumowych drzew bo to wy stanowicie największe zagrożenie na drogach !!spece od komentarzy a jak co do czego to że pech zwierzę wyleciało i takie tam brednie hahahaha ciekawe jak by się tam Kubica rozbił to co fachowcy kółka by pisali co z was za pustaki totalną żenada!!

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 15:52:23] • [IP: 37.47.168.***]

Jeśli to miejscowi to wiedzą że, zakręt jest niebezpieczny. Niestety młodzi ludzie myślą że, są nieśmiertelni i jeżdżą ile fabryka dała. W Wisełce uczymy dzieci żeby przechodziły na światłach TYLKO jeśli nic nie jedzie. Przechodząc na zielonym można stracić życie bo jadąc z góry mało kto hamuje. Grodno II jest miejscem gdzie dochodzi notorycznie do kolizji i wypadków. Jeśli w Wisełce słychać straż to na 99% wypadek na Grodnie.

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 08:51:20] • [IP: 37.47.183.**]

Kazdy madry i doswiadczony i dalej ulzyjcie sobie jeszcze. Najwazniejsze ze nic dzieciakom sie nie stalo. Ale wracajac do dalszej krytyki itd to moze zacznijcie tez krytykowyc tych p... instruktorow czy p... nauki jazdy czy kogo tam wyzyj chcecie za to ze kursy nauki jazdy sa takie a nie inne. Nie ma szkolen z zachowania sie przy poslizgach kontrolowanych itd. Tak zaraz ktos napisze ze nigdy tego nie bylo, a i owszem to tez prawda. Nie znaczy to jednak ze nie powinno sie to zmienic, bo teoria teoria a praktyka najlepsza szkola jest. Wiec dalej, ulzyjcie sobie i piszcie co o nich myslicie itd. I oby to nie spotkalo was i waszych dzieci. Pamietajcie tylko o tym, ze na miejscu nikogo z was tam nie bylo.

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 06:55:04] • [IP: 5.60.55.***]

A są zakusy na badania ludzi starszych. Oni przynajmniej jeżdżą ostrożnie. Szpanują wyłącznie młodzi i to im potrzebne są badania. A zakręt, jak zakręt. Na każdym trzeba uważać i noga z gazu. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Oby to była nauczka na przyszłość.

Gosc • Niedziela [09.12.2018, 22:57:08] • [IP: 188.146.40.**]

Ten zakręt można pokonać 90kmh ale to nie żaden wyczyn, teraz bywa ślisko i droga już nie jest taka przyjazna brak przyczepności i są efekty

Gość • Niedziela [09.12.2018, 21:34:37] • [IP: 92.42.112.***]

każdy teraz mądry w komentarzach ulice sa śliskie chwila nieuwagi na takich zakretach i sa efekty zdarzyc to sie moze kazdemu kierowcy nawet z 20letnim stazem wazne ze nikomu nic sie nie stało..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:36:27] • [IP: 77.186.184.***]

Dać smrodowi osła i niech go ujeżdża aż się nauczy zakręty profilować.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:22:40] • [IP: 95.129.225.***]

Ja widzę, że komentują sami najlepsi kierowcy.Jak zawsze w komentarzach pełno jadu

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:21:06] • [IP: 83.11.236.***]

Widzę samych mistrzów kierownicy

Gość • Niedziela [09.12.2018, 20:00:02] • [IP: 178.238.241.**]

Bo jeździć to trzeba umieć, tempe. ..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:56:12] • [IP: 37.7.197.**]

No i szczyl pokazał swoje kiepskie umiejętności w powożeniu, a myślał ze jest gierojem i najlepszym szoferem w powiecie...Należało by zacząć najpierw powozić psim zaprzęgiem lub oślim w wózku dwukołowy, aby nabrać wprawy w jeździe na zakrętach...Samochód trochę wyklepać a do niego zaprząc woła no i dalej można jechać>>>>

rys • Niedziela [09.12.2018, 19:43:30] • [IP: 83.23.193.**]

ten zakręt jest bardzo niebezpieczny, jest żle sprofilowany co w konsekwencji powoduje że pojazd wypada z osi jezdni i łapie pobocze a dalej to już wiadomo. ..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:14:11] • [IP: 83.20.198.**]

Jeździć się nie potrafi to się nie zapierdziela.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:06:07] • [IP: 83.11.184.***]

miejscowi raczej wiedzą że tam trzeba zwolnić

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:54:51] • [IP: 5.173.128.***]

Szkoda że w te puste łby się nic nie stało. Piratują i są zagrożeniem dla innych.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W pierwszej części dnia prognozuje się występowanie silnego północno-zachodniego wiatru wiejącego o średniej predkości od 30 do 40 km, w porywach osiagającego prędkość w przedziale od 70 do 120 km ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■