POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [04.12.2018, 17:34:26] • Gmina Międzyzdroje

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

fot. Andrzej Ryfczyński

W samo południe na drodze krajowej nr3 pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Prawdopodobnie inny samochód nieprzepisowo wyprzedzał i stworzył sytuację tak niebezpieczną, że kierowca busa ratował się ucieczką na pobocze.

Pechowe było miejsce, ponieważ była wysoka skarpa, o którą pojazd się odbił i oparł na boku.

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

fot. Andrzej Ryfczyński

Całe szczęście, że nie było w nim więcej osób. Kierowca nie doznał poważnych obrażeń.

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

fot. Andrzej Ryfczyński

Trwa wyjaśnianie przyczyn kolizji. W tym wydarzeniu brały udział trzy jednostki straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

fot. Andrzej Ryfczyński

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

fot. Andrzej Ryfczyński

Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

waldi • Piątek [07.12.2018, 16:08:25] • [IP: 188.146.193.**]

Często kierowcy, którzy wylecieli z trasy tak się tłumaczą. No chyba, że ktoś ma nagranie z tej" kolizji"

Gość • Czwartek [06.12.2018, 21:57:32] • [IP: 92.42.118.**]

Debili ci u nas dostatek

Gość • Czwartek [06.12.2018, 21:55:08] • [IP: 77.112.57.***]

Serio aż 3 jednostki straży do jednego przewroconego samochodu?

Gość • Środa [05.12.2018, 20:16:46] • [IP: 31.0.69.***]

I pas dodatkowy nie wystarczył żeby uniknąć czołówki? Trzeba było do rowu uciekać? Ale się ubawilem, tam jest tak szeroko że cztery auta dalyby radę się minąć ale nie, janusze drogowi mają lepsze sposoby,. Szkoda że w drzewo nie wjechał żeby uniknąć zderzenia.

Gość • Środa [05.12.2018, 13:20:45] • [IP: 37.47.170.***]

Ciekawe jak stamtąd wyjechał. ...

Gość • Środa [05.12.2018, 13:01:03] • [IP: 83.23.170.***]

Te głupie komentarze redakcja nie powinna pokazywać.

Gość • Środa [05.12.2018, 12:14:41] • [IP: 77.15.113.**]

Winnego z tego pseudo busa ukarać z grubej rury to się nauczy jeżdżić.

Gość • Środa [05.12.2018, 10:26:25] • [IP: 37.47.189.**]

Czy to dostawca kwiatów??

Gość • Środa [05.12.2018, 07:57:51] • [IP: 31.0.80.***]

Wg.zeznań świadka to Pan który wiózł owe obiady wyprzedził TIR-a i spowodował to zdarzenie;)

Gość • Środa [05.12.2018, 01:40:13] • [IP: 5.173.153.**]

Odszkodowanie i craftera, ducato polecam.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:03:12] • [IP: 83.8.111.***]

Chodziło mi o tego cymbala co wyprzedzał i doprowadził do niebezpiecznej sytuacji na drodze..

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:10:52] • [IP: 37.47.129.***]

do Wtorek [04.12.2018, 18:46:53]  [IP: 83.8.111.***] dobrze ze to obiad w rowie leżał cały już zimny a nie ty

Gość • Wtorek [04.12.2018, 20:28:15] • [IP: 188.147.42.***]

I o to chodzi.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 19:53:15] • [IP: 77.15.90.***]

Samochód osobowy, autokar, autobus, bus to pojazdy do przewozu osób i bagażu, a tu widać samochód dostawczy do przewozu towarów np. ziemniaków, i innych płodów rolnych i nie tylko. Prawda panie redaktorze?

Gość • Wtorek [04.12.2018, 18:46:53] • [IP: 83.8.111.***]

I przez jakiegoś barana głodny w pracy byłem : (mój obiad w rowie leżał cały zmasakrowan i już zimny :(

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■