POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [03.12.2018, 18:02:22] • Gmina Kamień Pomorski

Kobieta nie może chodzić po tym jak uderzył w nią bus

Kobieta nie może chodzić po tym jak uderzył w nią bus

fot. kam

We wtorek rano na drodze z Grębowa do Jatek doszło do groźnej w skutkach kolizji. Kierowca busa, najprawdopodobniej na skutek nie zachowania należytej ostrożności uderzył w kobietę na rowerze. Poszkodowana została przetransportowana helikopterem do specjalistycznego szpitala. Informację o zdarzeniu przekazała nam rodzina poszkodowanej. Do dziś czekamy na stanowisko Policji w tej sprawie.

Z relacji przekazanej przez rodzinę wiemy, że poszkodowana w tym zdarzeniu wybrała się tego dnia na rowerze do biura leśniczego.

Miała tam załatwić przydział działki drzewa. Ale do leśniczego nie dotarła. Na drodze wiodącej z Grębowa do Jatek wyprzedzał ją jadący bus w kolorze białym.

Z nieznanej jak dotąd przyczyny, kierowca uderzył w rowerzystkę. Z miejsca wypadku zabrała ją ekipa Pogotowia Ratunkowego. Jak poinformowała nas rodzina poszkodowanej jej rower nadaje się jedynie na złom. Najgorsze wiadomości spadły jednak na rodzinę w szpitalu. W wyniku wypadku kobieta jest sparaliżowana od połowy w dół. Straciła czucie w kończynach. Ma usuniętą śledzionę. Zaraz po informacji zwróciliśmy się do kamieńskiej Policji z prośbą o szczegóły dotyczące wypadku. Do tej chwili czekamy na te informacje.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [11.12.2018, 17:57:02] • [IP: 83.23.250.*]

Rowerem w grudniu po glownej drodze jechac - trzeba nie miec wyobrazni ani mozgu !

Gość • Czwartek [06.12.2018, 14:32:47] • [IP: 37.248.153.**]

Jak mozna pisac, ze sie tam jechalo i wszystko widzialo, a potem, ze kobieta jechala na motorze i wyprzedzala? Skoro nie jechala zadnym motorem tylko rowerem. Czy jestes az tak głupia/glupi by pisac o czymś o czym nie masz zadnego pojęcia?

Gość • Środa [05.12.2018, 11:02:30] • [IP: 5.60.35.***]

Wogole gdzie w artykule jest napisane że jechała motorem? I czy gdzieś jest napisane że wyprzedzają też nie widzę. To Pana/i domysły. Najważniejsze jest teraz stan zdrowia kobiety ukaranie sprawcy. I oby kobieta przeżyła. Z tego co piszecie ma dla kogo to niech walczy ile sił. Już nie ważne w jakim stanie wyjdzie do domu czy sparaliżowany czy nie ważne żeby córka matki nie straciła. Ogromna tragedia współczuję rodzinie.

Gość • Środa [05.12.2018, 07:31:51] • [IP: 31.0.39.***]

I POZATYM naucz się czytać ze zrozumieniem człowieku

Gość • Środa [05.12.2018, 07:29:48] • [IP: 31.0.39.***]

Do IP83.23.250 Ty człowieku jesteś chory Znam tą kobietę i doskonale znam szczegóły tego wypadku. Kobieta jechała ROWEREM PRAWIDŁOWO, to kierowca busa wyprzedzał na 3-go i uderzył w nią. A Ty nie pisz głupot jak nie wiesz. Pomyśl co przeżywa rodzina ma małą córkę 6 letnią, a kobieta walczy o życie. A bydlak, który jej to zrobił powinien zgnić w więzieniu. Bo kobieta raczej z tego nie wyjdzie z dnia na dzień są mniejsze szanse.

Gość • Środa [05.12.2018, 03:04:15] • [IP: 5.173.153.**]

Gadacie jakby ktos sobie wymyslil ze tak sie stanie. Rowerem w taka pogode to niewiem a pozniej odkrycie ze 21 wiek i jezdzi sie autami, taksowkami, ze znajomymi, pociagami czy busami.

• Wtorek [04.12.2018, 23:39:48] • [IP: 83.23.250.*]

Musiala jechac motorem - inaczej jakby mogla wyprzedzac busa ! Ludzie pomyslcie troche ! rowerem auta wyprzedzala tak? - Ogromna Tragedia dla Rodziny

Gość • Wtorek [04.12.2018, 10:56:54] • [IP: 188.146.79.***]

Na jakim motorze ty baranie jak niewiesz to niepisz oszolomie jechała Rowerem prawidłowo a taki skorwysynja prawie zabil

Gość • Wtorek [04.12.2018, 10:46:54] • [IP: 188.146.79.***]

Jechała na koniu baranie kobieta walczy o życie niewiadomo czy do jutra przeżyje w domu czeka na nią 6 letnia córeczka gdzie jest mamusia a wy piszecie takie bzdury. Dlaczego niebyl o opisane na Info kamienskie otym wypadku dlaczego policja niemuwi otym zdarzeniu nikt nic nie wiedział tylko rodzina musiała zgłaszać - ten co ja tak walnol powinien zdechnac jak najszybciej skóry... Prawie zabił dzieciom matkę mężowi żonę. Powinien gnic w więzieniu do końca swoich dni ale jeszcze nie koniec będzie płacił odszkodowanie rodzinie jak kobieta przeżyje to i tak sparalizowana Gnoju

Gość • Wtorek [04.12.2018, 10:08:37] • [IP: 31.0.66.***]

Do Gościa z 04.12.2018 z godziny 08:29 IP 83.11.228.***. A CO TY TAKI CIEKAWY /A KSIĄŻKĘ PISZESZ? KOBIETA WALCZY O ŻYCIE, RODZINA PRZEŻYWA TRAGEDIE A TY GŁUPIE PYTANIA ZADAJESZ. MOIM ZDANIEM NIE POWINNY INTERESOWAĆ CIEBIE OKOLICZNOŚCI TEGO WYPADKU.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 08:29:05] • [IP: 83.11.228.***]

Jechała motorem czy rowerem?

Gość • Wtorek [04.12.2018, 06:42:34] • [IP: 31.0.66.***]

Gówno kobieta jak jechała to było już widno bo zapewne było to po godzinie 8 ej rano albo po. Wcześniej nie mogła jechać bo córkę do zerówki musiała uszykować. I to nie jej wina skoro ten pajac wymijał na trzeciego to napewno jej nie widział. ODEBRAŁ zdrowiej kobiecie zdrowie bydlak ciekawe jak on się czuje z tym?! Kobieta jest w ciężkim stanie, WCZORAJ stan się pogorszyl.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 03:54:26] • [IP: 5.173.208.***]

Pierwsza sprawa ze to byl wypadek a nie umyslne dzialanie wiec niech ktos sie zastanowi zanim komus nagada mimo wszystko. Rozglos medialny poprawi komus zdrowie? Jaki mamy cel wszyscy?

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 22:06:22] • [IP: 31.0.125.**]

[03.12.2018, 20:57:16] • [IP: 83.23.250.*] co ty bierzesz na jakim motorze?? Jeżeli kobieta wyprzedzała cię na rowerze to gratulacje

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 21:33:47] • [IP: 37.248.160.***]

To w końcu na rowerze czy motorze jechała?

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:57:50] • [IP: 31.0.68.**]

Ta Pani była w szpiaczce farmakologicznej została wybudzona, ale jej stan jest ciężki porusza tylko trochę prawą ręką, ma usunięta śledzionę, połamany i zmiażdżony kręgosłup nic nie mówi, dziś jej stan znacznie się pogorszyl i ponownie jest przeniesiona na oion. Oddycha za nią respirator. Taki skurwiel taką krzywdę zrobił a ona ma 6 letnią corka

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:57:16] • [IP: 83.23.250.*]

Jechalam z dziecmi do szkoly akurat chwile przed tym zajsciem - kobieta na tym motorze poruszala sie stanowczo za szybko - wyprzedzila mnie -nastepne auto - byla w polowie busa gdy ten widzac auto z na przeciwka zaczol hamowac - kobieta spanikowala i uderzyla w busa po czym stracila kontrole nad pojazdem i wyladowala w rowie - nie dostosowala predkosci do panujacych warunkow - idzie zima miejmy choc za grosz wyobrazni na drodze

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:42:43] • [IP: 77.114.1.**]

Owszem ta pani Kamizelki nie miała ale światła miała i było już widno

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:08:50] • [IP: 31.0.122.***]

rano mnóstwo trepostwa jedzie na złamanie karku do jednostki w Dziwnowie

Kierowca • Poniedziałek [03.12.2018, 20:01:21] • [IP: 77.114.1.**]

Jechałam akurat tam tędy i widziałam jak kierowca busa pędzi jak wariat i wyprzedzał na trzeciego i po chwili ta pani leżała na ziemi a kierowca busa zatrzymał się dopiero około 300metrów dalej i nawet nie chamował i nie udzielił pomocy i jaka tu sprawiedliwośc jak ta pani z tego co wiem to leży w szpitalu na oiomie i walczy o życie a kierowca pewnie nawet się nie przejął i dodam jeszcze ze to było już dosyć widno a ta pani była dobrze oświetlona.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:00:50] • [IP: 5.173.168.**]

Tylko, że poszkodowana nie miała nawet kamizelki. A było ciemno. Wiem bo jechałam chwilę wcześniej.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 19:19:15] • [IP: 83.12.44.***]

Wiem kiedy to bylo i nawet mnie dziwi ze nikt o tym nie pisal. Szczegolnie ten pomaranczowy.co to byl za bus? Inna sprawa to jazda rowerem w taka szarowke w najwiekszy ruch. Ta droga w godz 7-8 rano jest bardzo niebezpiecna a z tego co zauwazylam to najbardziej spiesza sie kierowcy z gryficka rejestracja. Wiem bo woze dzieci do szkoly

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 18:42:52] • [IP: 83.21.58.**]

Nigdy nie wsiądę do busa. Jeżdżą bardzo szybko jakby wozili worki z ziemniakami a nie ludzi.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Eurowybory w powiecie kamieńskim. Zobacz gdzie głosujesz! ■ Kierownika Referatu Inwestycji oraz głównego specjalisty - architekta w Referacie Infrastruktury przyjmie do pracy Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Ogłoszony został nabór na 2 wolne stanowiska ■ Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa zakończyła poszukiwania zaginionego na Bałtyku na wysokości Mrzeżyna kutra ŚWI 82. Na pokładzie były cztery osoby ■ Biblioteka serdecznie zaprasza na Wystawę z okazji 70- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziwnowie. Można obejrzeć mundury, dokumenty, zdjęcia i akcesoria strażackie od momentu powstania OSP w Dziwnowie używanych do chwili obecnej. Wystawę będzie można odwiedzać do 24.05. 2019 r. Zapraszamy od poniedziałku do soboty 8.00 – 19.00. Alina C.S. ■ Jak udało się dowiedzieć naszej reakcji w czwartek CBA wizytowało kilka miejsc w Kamieniu Pomorskim. Wśród miejsc odwiedzonych przez CBA znalazł się urząd Starostwa Powiatowego, jedna z gminnych spółek miejskich oraz hurtownia materiałów budowlanych. CBA działa na polecenie Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Sprawa dotyczyć ma przetargów, które wygrywała niewielka lokalna firma budowlana ■ O 30 kwietnia do dzisiejszego poranka w Zachodniopomorskiem odnotowaliśmy 9 wypadków drogowych, 2 osoby zginęły, 8 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 86 nietrzeźwych kierowców, 29 po spożyciu alkoholu oraz 8 po narkotykach. Trwają powroty z majówki apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze ■ Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim gościła panią Cecylię Judek z Książnicy Pomorskiej, która przyjechała 24 kwietnia z wykładem dla członków SUTW w Kamieniu Pomorskim. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wysłuchali bardzo ciekawego wykładu o Joannie Kulmowej, najpopularniejszej poetce zachodniopomorskiego regionu, która przez 35 lat mieszkała wraz z mężem w Strumianach ■ Kiła, rzeżączka. Na choroby weneryczne najczęściej zapadają młodzi ■ Pogoda wymalowała nam wymarzone dni do spędzenia prawdziwie radosnych Świąt Wielkanocnych. Oby w blaskach słońca nie zginął prawdziwy sens tych Cudownych dni. Radosnych chwil w gronie najbliższych życzy wszystkim redakcja portalu ikamien.pl ■ Wydaje się, że wszystko jest już jasne; był mrok śmierci, jest blask zmartwychwstania. To co wydawało się niemożliwym, stało się! Słowa Chrystusa, którym zwykłemu śmiertelnikowi trudno było dać wiarę stały się cudem wcielonym, po prostu - prawdą! A wszystko to dziś - nas, w pięknych okolicznościach budzącej się do życia przyrody. Mamy od dziś szansę korzystać z jednych i drugich przywilejów czasu Wielkiej Nocy ■ Do muzeum za złotówkę. Wydarzenia w Książnicy i na Zamku. Trwa strajk nauczycieli w Polsce i w naszym regionie. Instytucje kultury Województwa Zachodniopomorskiego przedłużyły ofertę przygotowaną specjalnie w związku z tą wyjątkową sytuację ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ W lasach gminy Golczewo grasują wilki! Zdjęcie rozszarpanego zwierzęcia przysłała do redakcji Czytelniczka. Martwe, rozszarpane zwierzę leżało w lesie między Sosnowicami a Samlinem. Czytelniczka, która natknęła się na taki widok, twierdzi, że zwierzę padło ofiara grasujących wilków, które porzuciły niedojedzoną ofiarę. "W gminie Golczewo między Sosnowicami a Samlinen grasują wilki.Oto ich zdobycz,którą porzuciły gdy jechałam autem."- pisze Czytelniczka ■ Leczenie po wypadkach w rolnictwie - bez kolejek do lekarza oraz z wyższym odszkodowaniem, dzięki szczegółowej diagnozie ■ Burmistrz pracowity niczym mrówka? A może to element treningu siłowego?Nasz fotoreporter miał okazję przyjrzeć się jak poza oficjalnym protokołem zachowuje się burmistrz Międzyzdrojów Matusz Bobek ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■