POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [03.12.2018, 18:02:22] • Gmina Kamień Pomorski

Kobieta nie może chodzić po tym jak uderzył w nią bus

Kobieta nie może chodzić po tym jak uderzył w nią bus

fot. kam

We wtorek rano na drodze z Grębowa do Jatek doszło do groźnej w skutkach kolizji. Kierowca busa, najprawdopodobniej na skutek nie zachowania należytej ostrożności uderzył w kobietę na rowerze. Poszkodowana została przetransportowana helikopterem do specjalistycznego szpitala. Informację o zdarzeniu przekazała nam rodzina poszkodowanej. Do dziś czekamy na stanowisko Policji w tej sprawie.

Z relacji przekazanej przez rodzinę wiemy, że poszkodowana w tym zdarzeniu wybrała się tego dnia na rowerze do biura leśniczego.

Miała tam załatwić przydział działki drzewa. Ale do leśniczego nie dotarła. Na drodze wiodącej z Grębowa do Jatek wyprzedzał ją jadący bus w kolorze białym.

Z nieznanej jak dotąd przyczyny, kierowca uderzył w rowerzystkę. Z miejsca wypadku zabrała ją ekipa Pogotowia Ratunkowego. Jak poinformowała nas rodzina poszkodowanej jej rower nadaje się jedynie na złom. Najgorsze wiadomości spadły jednak na rodzinę w szpitalu. W wyniku wypadku kobieta jest sparaliżowana od połowy w dół. Straciła czucie w kończynach. Ma usuniętą śledzionę. Zaraz po informacji zwróciliśmy się do kamieńskiej Policji z prośbą o szczegóły dotyczące wypadku. Do tej chwili czekamy na te informacje.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [11.12.2018, 17:57:02] • [IP: 83.23.250.*]

Rowerem w grudniu po glownej drodze jechac - trzeba nie miec wyobrazni ani mozgu !

Gość • Czwartek [06.12.2018, 14:32:47] • [IP: 37.248.153.**]

Jak mozna pisac, ze sie tam jechalo i wszystko widzialo, a potem, ze kobieta jechala na motorze i wyprzedzala? Skoro nie jechala zadnym motorem tylko rowerem. Czy jestes az tak głupia/glupi by pisac o czymś o czym nie masz zadnego pojęcia?

Gość • Środa [05.12.2018, 11:02:30] • [IP: 5.60.35.***]

Wogole gdzie w artykule jest napisane że jechała motorem? I czy gdzieś jest napisane że wyprzedzają też nie widzę. To Pana/i domysły. Najważniejsze jest teraz stan zdrowia kobiety ukaranie sprawcy. I oby kobieta przeżyła. Z tego co piszecie ma dla kogo to niech walczy ile sił. Już nie ważne w jakim stanie wyjdzie do domu czy sparaliżowany czy nie ważne żeby córka matki nie straciła. Ogromna tragedia współczuję rodzinie.

Gość • Środa [05.12.2018, 07:31:51] • [IP: 31.0.39.***]

I POZATYM naucz się czytać ze zrozumieniem człowieku

Gość • Środa [05.12.2018, 07:29:48] • [IP: 31.0.39.***]

Do IP83.23.250 Ty człowieku jesteś chory Znam tą kobietę i doskonale znam szczegóły tego wypadku. Kobieta jechała ROWEREM PRAWIDŁOWO, to kierowca busa wyprzedzał na 3-go i uderzył w nią. A Ty nie pisz głupot jak nie wiesz. Pomyśl co przeżywa rodzina ma małą córkę 6 letnią, a kobieta walczy o życie. A bydlak, który jej to zrobił powinien zgnić w więzieniu. Bo kobieta raczej z tego nie wyjdzie z dnia na dzień są mniejsze szanse.

Gość • Środa [05.12.2018, 03:04:15] • [IP: 5.173.153.**]

Gadacie jakby ktos sobie wymyslil ze tak sie stanie. Rowerem w taka pogode to niewiem a pozniej odkrycie ze 21 wiek i jezdzi sie autami, taksowkami, ze znajomymi, pociagami czy busami.

• Wtorek [04.12.2018, 23:39:48] • [IP: 83.23.250.*]

Musiala jechac motorem - inaczej jakby mogla wyprzedzac busa ! Ludzie pomyslcie troche ! rowerem auta wyprzedzala tak? - Ogromna Tragedia dla Rodziny

Gość • Wtorek [04.12.2018, 10:56:54] • [IP: 188.146.79.***]

Na jakim motorze ty baranie jak niewiesz to niepisz oszolomie jechała Rowerem prawidłowo a taki skorwysynja prawie zabil

Gość • Wtorek [04.12.2018, 10:46:54] • [IP: 188.146.79.***]

Jechała na koniu baranie kobieta walczy o życie niewiadomo czy do jutra przeżyje w domu czeka na nią 6 letnia córeczka gdzie jest mamusia a wy piszecie takie bzdury. Dlaczego niebyl o opisane na Info kamienskie otym wypadku dlaczego policja niemuwi otym zdarzeniu nikt nic nie wiedział tylko rodzina musiała zgłaszać - ten co ja tak walnol powinien zdechnac jak najszybciej skóry... Prawie zabił dzieciom matkę mężowi żonę. Powinien gnic w więzieniu do końca swoich dni ale jeszcze nie koniec będzie płacił odszkodowanie rodzinie jak kobieta przeżyje to i tak sparalizowana Gnoju

Gość • Wtorek [04.12.2018, 10:08:37] • [IP: 31.0.66.***]

Do Gościa z 04.12.2018 z godziny 08:29 IP 83.11.228.***. A CO TY TAKI CIEKAWY /A KSIĄŻKĘ PISZESZ? KOBIETA WALCZY O ŻYCIE, RODZINA PRZEŻYWA TRAGEDIE A TY GŁUPIE PYTANIA ZADAJESZ. MOIM ZDANIEM NIE POWINNY INTERESOWAĆ CIEBIE OKOLICZNOŚCI TEGO WYPADKU.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 08:29:05] • [IP: 83.11.228.***]

Jechała motorem czy rowerem?

Gość • Wtorek [04.12.2018, 06:42:34] • [IP: 31.0.66.***]

Gówno kobieta jak jechała to było już widno bo zapewne było to po godzinie 8 ej rano albo po. Wcześniej nie mogła jechać bo córkę do zerówki musiała uszykować. I to nie jej wina skoro ten pajac wymijał na trzeciego to napewno jej nie widział. ODEBRAŁ zdrowiej kobiecie zdrowie bydlak ciekawe jak on się czuje z tym?! Kobieta jest w ciężkim stanie, WCZORAJ stan się pogorszyl.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 03:54:26] • [IP: 5.173.208.***]

Pierwsza sprawa ze to byl wypadek a nie umyslne dzialanie wiec niech ktos sie zastanowi zanim komus nagada mimo wszystko. Rozglos medialny poprawi komus zdrowie? Jaki mamy cel wszyscy?

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 22:06:22] • [IP: 31.0.125.**]

[03.12.2018, 20:57:16] • [IP: 83.23.250.*] co ty bierzesz na jakim motorze?? Jeżeli kobieta wyprzedzała cię na rowerze to gratulacje

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 21:33:47] • [IP: 37.248.160.***]

To w końcu na rowerze czy motorze jechała?

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:57:50] • [IP: 31.0.68.**]

Ta Pani była w szpiaczce farmakologicznej została wybudzona, ale jej stan jest ciężki porusza tylko trochę prawą ręką, ma usunięta śledzionę, połamany i zmiażdżony kręgosłup nic nie mówi, dziś jej stan znacznie się pogorszyl i ponownie jest przeniesiona na oion. Oddycha za nią respirator. Taki skurwiel taką krzywdę zrobił a ona ma 6 letnią corka

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:57:16] • [IP: 83.23.250.*]

Jechalam z dziecmi do szkoly akurat chwile przed tym zajsciem - kobieta na tym motorze poruszala sie stanowczo za szybko - wyprzedzila mnie -nastepne auto - byla w polowie busa gdy ten widzac auto z na przeciwka zaczol hamowac - kobieta spanikowala i uderzyla w busa po czym stracila kontrole nad pojazdem i wyladowala w rowie - nie dostosowala predkosci do panujacych warunkow - idzie zima miejmy choc za grosz wyobrazni na drodze

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:42:43] • [IP: 77.114.1.**]

Owszem ta pani Kamizelki nie miała ale światła miała i było już widno

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:08:50] • [IP: 31.0.122.***]

rano mnóstwo trepostwa jedzie na złamanie karku do jednostki w Dziwnowie

Kierowca • Poniedziałek [03.12.2018, 20:01:21] • [IP: 77.114.1.**]

Jechałam akurat tam tędy i widziałam jak kierowca busa pędzi jak wariat i wyprzedzał na trzeciego i po chwili ta pani leżała na ziemi a kierowca busa zatrzymał się dopiero około 300metrów dalej i nawet nie chamował i nie udzielił pomocy i jaka tu sprawiedliwośc jak ta pani z tego co wiem to leży w szpitalu na oiomie i walczy o życie a kierowca pewnie nawet się nie przejął i dodam jeszcze ze to było już dosyć widno a ta pani była dobrze oświetlona.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 20:00:50] • [IP: 5.173.168.**]

Tylko, że poszkodowana nie miała nawet kamizelki. A było ciemno. Wiem bo jechałam chwilę wcześniej.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 19:19:15] • [IP: 83.12.44.***]

Wiem kiedy to bylo i nawet mnie dziwi ze nikt o tym nie pisal. Szczegolnie ten pomaranczowy.co to byl za bus? Inna sprawa to jazda rowerem w taka szarowke w najwiekszy ruch. Ta droga w godz 7-8 rano jest bardzo niebezpiecna a z tego co zauwazylam to najbardziej spiesza sie kierowcy z gryficka rejestracja. Wiem bo woze dzieci do szkoly

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 18:42:52] • [IP: 83.21.58.**]

Nigdy nie wsiądę do busa. Jeżdżą bardzo szybko jakby wozili worki z ziemniakami a nie ludzi.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■