POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [30.11.2018, 22:49:31] • Warnowo

W Warnowie ktoś podpalił teren, na którym żyją bobry!

W Warnowie ktoś podpalił teren, na którym żyją bobry!

fot. Czytelnik

Bestialstwo, bo chyba nie da się inaczej określić tego, jak ktoś postanowił pozbyć się bobrów, miało miejsce w Warnowie.

Na terenie, gdzie żyją bobry rozpalono ogień. Pożar strawił ziemię, z pewnością zwierzęta nie będą już miały tam swoich siedzib. O ile udało im się ocaleć. Czy w XXI wieku człowiek dysponuje tylko takimi metodami walki z naturą? Kim są podpalacze żywych zwierząt?

W Warnowie ktoś podpalił teren, na którym żyją bobry!

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 15:33:58] • [IP: 37.47.162.**]

Mam nadzieję, że odpowie za to co zrobił.

Gość • Niedziela [02.12.2018, 17:45:12] • [IP: 86.28.82.**]

Rozmiem ze wszyscy tam byli i wszyscy widzieli płonące bobry ? Ludzie trochę się ogarnijcie. Gałęzi palić nie można? Bobry żyją w wodzie i z tego co wiem teren który zamieszkują mieści się po drugiej stronie bagienka. Wierzycie we wszystko jak ślepe człeki szukające sensacji. Ja na miejscu tego człowieka odszkodowania za takie oskarżenia bym się domagała. Myślcie trochę!

Gość • Niedziela [02.12.2018, 15:33:33] • [IP: 37.47.172.***]

Ludziska to najwieksze potwory. Juz niedlugo natura zrobi z tym porzadek.Ten co to zrobil zaplaci za to, BOG NIE RYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY.DOBRO WRACA I ZLO TAK SAMO.Pzdrawiam POTWORA!!

Gość • Sobota [01.12.2018, 22:42:02] • [IP: 31.0.85.**]

Najwiekszym szkodnikiem jest człowiek. Ty człowieku to by ci trzech źyć zabrakło na spłacenie szkód jakie wyrządziłeś

Gość • Sobota [01.12.2018, 20:58:22] • [IP: 31.0.123.***]

kilkanaście lat temu w okolicach kamienia pomorskiego ekolodzy wypuścili bobry, teraz powinni płacić za powstałe szkody

Gość • Sobota [01.12.2018, 18:43:20] • [IP: 31.0.32.***]

Nawet nie można ogniska rozpalić bo odrazu pożar A gdzie była straż i całą reszta

Gość • Sobota [01.12.2018, 17:18:42] • [IP: 5.173.136.***]

Jejku jaka szkoda

Gość • Sobota [01.12.2018, 16:33:02] • [IP: 83.11.231.***]

kto bobry podpali ma jaja ze stali

Gość • Sobota [01.12.2018, 15:09:22] • [IP: 83.11.176.***]

Bobry są pod ochroną, ale tereny nie więc w ten sposób można się ich pozbyć, bez ich krzywdzenia, podpalenie nie spowodowało ich zabicia tylko wyprowadzenia na jakiś czas w inne miejsce.

Gość • Sobota [01.12.2018, 13:34:45] • [IP: 37.47.131.***]

a czy moze szykuje sie terenik dla pana dewelopera pod budowe apartamentowca

Gość • Sobota [01.12.2018, 13:21:36] • [IP: 95.40.245.***]

Bobry są pod ochroną więc to święta rzecz temu co to zrobił nie ujdzie na sucho całe warnowo wie kto to zrobił z tego co wiem to nie pierwszy raz

Warnowa. • Sobota [01.12.2018, 10:54:23] • [IP: 83.11.135.***]

I bardzo dobrze. Skoro nikt nic z tymi szkodnikami nie robi, to ludzie biorą sprawy w swoje ręce.

Gość • Sobota [01.12.2018, 09:20:38] • [IP: 83.20.253.***]

szkoda gadać kapuś bobry tam były ale chyba z 10 lat wstecz

Gość • Sobota [01.12.2018, 09:06:08] • [IP: 31.0.40.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [01.12.2018, 08:40:36] • [IP: 188.146.165.***]

Facet wziął sprawy w swoje ręce. Bo ile można prosić

Gość • Sobota [01.12.2018, 08:31:45] • [IP: 77.114.37.**]

[30.11.2018, 23:19:19] • [IP: 83.11.132.*] co ty chrzanisz?

Gość • Sobota [01.12.2018, 08:17:24] • [IP: 31.0.124.***]

JEST JEDNA WYPOWIEDŻ JAKIEGOŚ buraka

Gość • Sobota [01.12.2018, 06:00:50] • [IP: 5.173.208.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Ja wam Dam Zgłosze To • Piątek [30.11.2018, 23:19:19] • [IP: 83.11.132.*]

W przypadku Podpalenia nie Gdyż wiem kto mógł być podpaleńcą, ależ nie chcę tego wyjawić gdyż, Ponieważ Mam Swoje Prawa Lekarskie. .. Powiem Widziałem To Ależ nie chcę tego Ujawnić na widoku każdego Komunikatu i Tyle na ten Temat. .. Dziękuje Dowidzenia. ...

Gość • Piątek [30.11.2018, 23:18:58] • [IP: 88.156.232.***]

Co za zwyrodnialstwo!! Mam nadzieje ze zostanie to zgoszone na policje

Gość • Piątek [30.11.2018, 23:11:51] • [IP: 31.0.82.***]

Potwory w ludzkiej skórze!!

Gość • Piątek [30.11.2018, 23:08:01] • [IP: 5.172.238.***]

Zwyrodnialec a nie człowiek, żywcem spali żywą istotę.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■