POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [30.11.2018, 08:01:50] • Wicko

Uszkodzony samochód utrudniał jazdę na drodze do Wicka

Uszkodzony samochód utrudniał jazdę na drodze do Wicka

fot. ikamien.pl

Samochód, który został uszkodzony podczas kolizji,kilka godzin stał przy drodze do Wicka. Wyciekał z niego olej i utrudniał jazdę innym kierowcom.

Od wczesnych godzin porannych 27 listopada w Wicku na ulicy Nadbrzeżnej 11, tuż za zwalniaczem stała skoda fabia. Widoczne wyraźnie uszkodzenia po kolizji.

Uszkodzony samochód utrudniał jazdę na drodze do Wicka

fot. ikamien.pl

Wyciekały płyny i były utrudnienia z omijaniem pojazdu. Rzecznik policji kamieńskiej poinformował nas telefonicznie, że właściciel został ustalony, jest to mieszkaniec Wolina. Został ukarany w postępowaniu mandatowym.

Uszkodzony samochód utrudniał jazdę na drodze do Wicka

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Piątek [07.12.2018, 08:06:01] • [IP: 80.52.151.**]

Likwidacja progów = zwiększenie prędkości, w sumie progi przydałyby się również na ulicy Nowomyśliwskiej np. przy skrzyżowaniu z Myśliwską i z ta jednokierunkową prowadząca do przedszkola - wszystko w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 16:26:47] • [IP: 94.254.224.***]

A co cie to obchodzi.

Gość • Sobota [01.12.2018, 23:26:25] • [IP: 77.253.22.**]

a ten pan nie mial przypadkiem wypite ze zawinal sie z tego trupa?

Gość • Sobota [01.12.2018, 12:20:45] • [IP: 5.173.137.*]

Puste w dodatku bo normalni ludzie nie maja czasu na glupie komenty.

Gość • Sobota [01.12.2018, 12:20:12] • [IP: 5.173.137.*]

Glupota przy takim warunkach pogodowych? Dzbany w komentach.

Gość • Sobota [01.12.2018, 10:48:30] • [IP: 77.253.22.**]

Po uszkodzeniach wygląda na to że ten dzban mógł zawinąć znaki sprzed Orlenu i dojechać do progu zanim kąpać i olej nie pozwoliły mu jechać dalej

Gość • Sobota [01.12.2018, 09:19:56] • [IP: 77.115.24.***]

A to Skoda Pana Tunajka

Gość • Sobota [01.12.2018, 07:07:44] • [IP: 188.146.108.***]

Prawdopodobnie Straż Miejska odholowała ten samochód aż do Kamienia. Trochę będzie to kosztowało, no i trzeba z Kamienia go zabrać. Głupota kosztuje.

Gość • Piątek [30.11.2018, 21:39:13] • [IP: 87.205.71.**]

Najłatwiej karać ale pomagać człowiekowi już trudniej kto wie czy nie potrzebował pomocy.

fororak 🐲 • Piątek [30.11.2018, 21:16:15] • [IP: 77.111.245.**]

To jest skutek braku świadectwa pokropu przez czarnego: Nalezy wprowadzić obowiązek święcenia wszystkich pojazdów poruszających się po gminnych drogach, aby nie dochodziło do kolizji z dzikami, poświęcony samochód chroni wtedy opatrzność a aniołowie go bezpiecznie prowadzą do celu podróży...amen

Gość • Piątek [30.11.2018, 20:40:23] • [IP: 62.69.251.***]

Takie zniszczenia przy 30 km/h?

Gość • Piątek [30.11.2018, 18:47:43] • [IP: 46.171.188.***]

Do osoby z 10:52:36 - w jaki sposób spowalniacz miał uszkodzić cały bok tego samochodu?? Odkleił sie od asfaltu i walnął w auto? Spowalniacze są upierdliwe, fakt, ale raczej bez związku z tym rozwalonym samochodem.

Gość • Piątek [30.11.2018, 17:47:06] • [IP: 83.20.255.**]

droga jest gminna, a fachowiec od progów kiryluk załatwi napewno pozytywnie jak pierwszy próg się uleży

Gość • Piątek [30.11.2018, 14:44:19] • [IP: 188.147.103.***]

Komuś musi się chcieć nadać bieg sprawie, a urzędnik to delikatnie - problem.

Gość • Piątek [30.11.2018, 14:14:28] • [IP: 83.13.48.***]

Spowalniacze po terminie można je zlikwidować

Gość • Piątek [30.11.2018, 10:52:36] • [IP: 37.47.172.***]

Już kolejny samochód zniszczony przez źle zaprojektowane i wykonane spowalniacze. Czy ktoś w końcu podejmie decyzje by to badziewie zlikwidować? Codziennie tylu mieszkańców katuje na nich samochody. Nie wszyscy to piraci a jednak wszyscy cierpią. Może nowa władza zwróci uwagę na ten problem i zleci ich likwidację? Jeden zlikwidowano wiec znaczy że się da. A już te znaki pomiędzy odcinkami spowalniające do 30 tylko potwierdzają ze jest to błędny projekt. Taka blokada ma być przeszkodą kiedy jedzie się więcej niż 50. Tutaj trzeba się praktycznie zatrzymać to bez sensu.

Gość • Piątek [30.11.2018, 09:27:51] • [IP: 92.42.116.***]

I co dalej? Mandat nałożono, to czemu nie odholowała jakaś firma, która wystawi właścicielowi rachunek??

Gość • Piątek [30.11.2018, 09:09:30] • [IP: 188.147.103.***]

Na łuku koło Orlenu w Międzyzdrojach zostały zniszczone znaki drogowe. Było to w tym samym czasie. Kto to naprawi?

Szajba • Piątek [30.11.2018, 08:56:52] • [IP: 91.12.157.***]

Dzwonić po policję i laweta, koszty poniesie właściciel pojazdu.

Gość • Piątek [30.11.2018, 08:55:51] • [IP: 95.160.157.***]

No a tam ruch jak w centrum Warszawy o 15:00.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■