POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.11.2018, 18:30:38] • Kamień Pomorski

Problem bezdomnych żyjących pod rampą w pobliżu dworca PKP

Problem bezdomnych żyjących pod rampą w pobliżu dworca PKP

fot. Czytelnik

Jedna z mieszkanek Kamienia Pomorskiego chce zwrócić uwagę na koczowisko bezdomnych, które znajduje się pod rampą naprzeciw dworca PKP.

"Ludzie mają tam materace, śpią na banerach z cyrku od ponad pół roku. W ciągu tego czasu nagminnie uprzykrzają życie mieszkających tu ludzi a od kilku lat podróżujących PKP. Po południu bezdomni puszczają muzykę z telefonu, do późnych godzin nocnych krzyczą, biją się, tłuką butelki po alkoholu, wzywają ludzi, załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne bez skrępowania na pobliskim trawniku. Walają się roznoszone przez wiatr tony zużytego papieru toaletowego. W okolicy czuć gnijące zapachy materacy, ich odzieży, resztek odchodów i niezjedzonych posiłków. Miejsce to przyprawia o wymioty przechodzących ludzi. Zapach czuć nawet przy okolicznych blokach.

Problem bezdomnych żyjących pod rampą w pobliżu dworca PKP

fot. Czytelnik

Bezdomni nie czują skrępowania,gdy w biały dzień wyróżniają się. Masa potłuczonego szkła oraz ich zgniłych kartonów, odzieży, zużytej bielizny, która wala się wzdłuż torów kolejowych. Miejsce to jest skupiskiem ludzi uprzykrzających życie każdego dnia. Czy mogą się tym zająć władze miasta? Na dowód zapraszam w to miejsce. Załączam również zdjęcia."- napisała Czytelniczka.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 55

Gość • Piątek [30.11.2018, 13:04:59] • [IP: 83.168.84.**]

Jak bur mistrz nie rządzi miastem to go zmienić i to szybko

Gość • Wtorek [27.11.2018, 11:13:27] • [IP: 37.248.211.***]

Kuryllo nic nie może jest bezradny to nie on rządzi miastem

Gość • Niedziela [25.11.2018, 20:36:49] • [IP: 37.47.175.**]

Nikt z przechodniów nie zna przyczyny tego koczowania tych ludzi. Ale nikt sobie tego nie wybierał !! Zycie pisze różne scenariusze i wiecie co?, w ogóle się nie dziwię, że oni piją !! Piją -Z tej bezsilności, samotności, braku wsparcia, poczucia niższości, bo to ich ucieczka od tej szarej rzeczywistości. Kto nie ma serca nigdy nie zrozumie. Syty nie zrozumie głodu !!

GośćT • Czwartek [22.11.2018, 11:04:56] • [IP: 188.147.65.**]

Teren prywatny chyba dla Kamienskich meneli jak ta stacja wygląda chlaja szcza sraja leja się - - i co nikt albo ktoś nieumie zrobić porządku żeby podruzni niemieli gdzie usiąść i nawet zjeść bo pełno Śmierdzi Eli siedzi Piękną kamień pom ma wizytówkę. I pomyśleć że tu tyle ludzi przyjeżdża i ogląda ten Syf i paczka na te pijackie śmierdza ce ryje

Gość • Środa [21.11.2018, 13:00:09] • [IP: 5.174.97.**]

Haha haha. A co policja niby? Siedzenie i smierdzenie jest w Polsce zabronione? Poza tym dworzec to teren prywatny, czytaj teren PKP. Policja nie ma nic do tego

• Środa [21.11.2018, 12:45:44] • [IP: 188.146.13.***]

Ze stacji PKP w Kamieniu Pom zrobili obore śmierdzi a kilometr weszłam kupując bilet do Szczecina zrobiło mi się niedobrze ten smrud weszłam do toalety z dzieckiem za potrzebą niebyl jak stanąć naszcz...N podłodze do kostek. Niewiem Kamień POM miasto zabytkowe a żeby taki chlew był syw brud i chlew nawet niemozn na potrzekalni usiąść bo pełno meneli tylko trzeba stać na peronie. Czy w kamieniu niema nikogo żeby ktoś z tymi Dziadkami zrobił porządek - a gdzie policja też jeżdżą i niewiedza żeby z pijakami zrobić porządek i wywalić. Wygląda na to że ktoś się boi pijakow i rabia sobie co chcą. Wstyd żeby miasto Kamień POM miało taką Reklamę dla ludzi z całej Polski. Czy kiedyś ktoś zrobi z tym dziadostwem porządek??

Gość • Środa [21.11.2018, 10:34:43] • [IP: 83.11.92.***]

Bezdomni a dlaczego ? na własne życzenie po co godnie żyć jak lepiej zatruwać życie rodzinie chlać tak kończą co nie którzy

Gość • Wtorek [20.11.2018, 10:42:19] • [IP: 212.211.175.***]

burmiszcz wie kiedy kielbaskami i ciepla kawka czestowac, a moze jeszcze kwiatki do tego... zenada

Gość • Wtorek [20.11.2018, 08:47:34] • [IP: 37.47.142.**]

Gościu 19:36 idź do psychiatry

Gość • Wtorek [20.11.2018, 08:42:55] • [IP: 31.0.120.***]

Skoro mieszkają na dworcu to może bilet w jedną stronę np. do Berlina. Gwarantuję to najtańsze rozwiązanie

Gość • Wtorek [20.11.2018, 07:42:26] • [IP: 78.11.124.**]

Co Wy k...a wiecie? Spróbujcie im zaproponować schronisko bez możliwości picia alkoholu.Żaden nie pójdzie nie ma mowy.Zawsze możecie przygarnąć bidulka.Nakarmić...Co ja pie...ę ! napoić i jak się zes...a na kanapie to zmienicie zdanie.

Gość • Wtorek [20.11.2018, 07:40:46] • [IP: 5.173.184.**]

Zamiast pieniądze dla UTW skierować dla bardziej potrzebujących

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 22:19:36] • [IP: 37.47.160.**]

Gościu z 18.44 nawet godziny nie potrafisz odczytać prawidłowo? Nadal twierdzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo bredzisz w swoim pisaniu. Może przeczytaj sobie jeszcze raz to się doczytasz i" zalapiesz" co zawiera tekst? Coś z. Tobą nie tak? I nie pisz już bzdur a przede wszystkim nie mieszaj do swoich wymyslow kościoła.. Po. Twoim pisaniu dopiero widać jak chętnie byś komuś pomógł /pomogła? Jak chcesz się podzielić swoją wiedzą to pisz na temat artykułu a nie czytasz komentarze i bredzisz bez sensu...

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 19:01:04] • [IP: 89.174.73.**]

choroby nikt sobie nie wybiera, a oni wybrali takie właśnie tłumaczenie, że są chorzy.zero pomocy dla takich, zero.żebrać potrafią doskonale, mądrości sypią, że aż uszy więdną.ostatni tekst:to wy musicie zapi...lać, abym ja nie musiał.koniec kropka.chorym ludziom brakuje na leki, to im się nie pomaga.zero pomocy dla pijusów, zero.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 18:44:49] • [IP: 37.47.142.**]

Gość z 19:54 ja dokładnie czytam ze zrozumieniem to ty się nie wypowiadaj a swoje rodzinne problemy idź się pozal do kościoła a nie tu opowiadasz na forum. . kogo obchodzi że masz pijaczyny w domu dokładnie instytucje są od pomocy takim ludzia to tu się nie wypowiadaj i ty czytaj ze zrozumieniem mi nie grozi użeranie się z alkoholikami jak tobie nie jesteś terapeuta żeby dawać dobre rady komuś kto nie ma do czynienia z alkoholem daj rady tam w domu widocznie źle radzisz skoro 30 lat się męczysz pokory koleżanko bo się osmieszasz

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 18:05:32] • [IP: 188.146.230.**]

Wstyd dla miasta uzdrowiskowego. Taka wizytówka Kamienia po przyjeździe do Kamienia. Jest jakiś MOPR, OPS w Kamieniu? Powinien się tematem zająć wspólnie z policją a przede wszystkim z Radnymi z Komisji Bezpieczeństwa.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 15:28:07] • [IP: 5.174.97.**]

GÓWNO PRAWDA. ALKOHOLIZM TO NIE JEST CHOROBA I PRZESTAŃCIE PIER****C. CHCĘ TO PIJE, NIE CHCE TO NIE PIJE. TO LENISTWO, I GŁUPOTA A NIE CHOROBA. ODEBRAĆ WSZELKIE PRAWA I USUNĄĆ Z DALA OD MIASTA. TO LUDZIE. OWSZEM. ALE TO NIE SA CHORZY LUDZIE. TO NAJCZĘŚCIEJ ZDROWI, SILNI MĘŻCZYŹNI W KWIECIE WIEKU TYLKO ZAMIAST DO ROBOTY IDA POD NETTO WYZEBRAC PARĘ ZŁOTYCH I SIĘ NAJE**C.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 14:21:42] • [IP: 83.8.27.**]

Idzie zima, mimo wszystko należy sie pomoc takim ludzią.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 13:56:08] • [IP: 83.16.227.**]

Niektórzy żyją tylko dla siebie, nawet zwierzątka nie przygarną, a co dopiero o pomocy bezdomnym. Właśnie to mnie też dziwi - Pan z pomarańczowego info lubi zwierzęta (chyba, że udaje) a wspiera kogoś kto tych zwierząt chyba nie bardzo lubi.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 13:18:39] • [IP: 83.21.60.***]

W Sosnowicach, chyba cie pokręciło. Żeby na pieski napadli. Nie ma tam miejsca dla meneli. Dać siekiery, piły gwoździe i do lasu. Sami niech sobie wybudują a nie na gotowe. Jak się nigdy nie pracowało tylko chlało to tak się ma.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 12:19:13] • [IP: 83.11.83.**]

To są skutki pislamskiej polityki prospołecznej -rodzina pod mostem+.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 11:21:09] • [IP: 83.23.255.**]

ja proponuje wygospodarować jeden barak w sosnowicach i tam umieścić tych kolesi a nie w kamieniu p.Kuryłło ma pan dużo miejsca u siebie w Jarszewie może tam pan ich ulokuje.

Gość • Poniedziałek [19.11.2018, 08:36:49] • [IP: 80.53.77.**]

Gołym okiem widać, że kuryłło nie radzi sobie z istniejącym problemem własnych bezdomnych a na ostatniej sesji przepchnął uchwałę żeby z całego powiatu bezdomnych zwożono do ogrzewalni przy zawodówce i dwójce. To dopiero będzie się działo. Współczuję pracownikom biedronek, netto i innych sklepów a także mieszkańcom ul. Wolińskiej. Z drugiej strony - Kamień wybrał kuryłło na burmistrza to niech burmistrz kuryłło zadba o Kamień i bezpieczeństwo jego mieszkańców. Za to ma płacone