POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [10.11.2018, 22:20:48] • Gmina Świerzno

Pożar mieszkania w Świerznie. Zobacz film!

Pożar mieszkania w Świerznie. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

Sześć zastępów straży pożarnej wezwane do pożaru w jednym z mieszkań w bloku w Świerznie.



Do podpalenia doprowadziła kobieta mająca od dłuższego czasu problemy z alkoholem. W trakcie zdarzenia doszło niemal do linczu społecznego z mieszkanką.

Pożar mieszkania w Świerznie. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Izba • Środa [14.11.2018, 03:34:43] • [IP: 37.1.165.***]

Ciekawa jestem kiedy dojdzie do podpalenia w piwnicy na drugim blokowisku. Co dzień dziwny zapach i pełno dymu.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 10:39:54] • [IP: 83.21.55.***]

jesli to było samo podpalenie, to gdzie prokurator, co na to inne służby kto zapłaci za okcję straży?

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 08:32:30] • [IP: 31.0.121.**]

Za tydzień będzie nowy wójt, tak się promował że" obecny jest nieudolny i nic robić nie chce", proponuje od razu zgłosić mu sprawę, na pewno coś zrobi.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 06:19:39] • [IP: 83.8.35.**]

Najlepiej zganiać na sąsiadów jak jej przeszkadzają to niech wykupi sobie cały blok wtedy nikt się nie wprowadzi. Paranoja

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 05:40:04] • [IP: 5.173.81.*]

do arona jasnowidza wyslac zdjecie jej, masaze, egzorcyzmy a jak nie pomoze to zbiorka na wyprawe do jana od boga

Gość • Niedziela [11.11.2018, 21:09:23] • [IP: 37.47.165.*]

Taka prawda w świetnie patoli nie brakuje slamsy

Gość • Niedziela [11.11.2018, 19:42:30] • [IP: 109.40.1.***]

I tak służby prawa się przejmują życiem mieszkańców, ta pani została wypuszczona na wolność

Gość • Niedziela [11.11.2018, 18:18:50] • [IP: 37.47.153.**]

Macie rację chlają ćpa ją i udają ludzi porządnych.to niemoralne wina tylko sąsiada z pod3

Gość • Niedziela [11.11.2018, 16:15:43] • [IP: 37.47.165.*]

Płociuchy sami się pilnowac bo pewnie co druga osoba z was hla i cpa

Gość • Niedziela [11.11.2018, 15:35:37] • [IP: 83.23.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.11.2018, 11:15:52] • [IP: 37.47.160.**]

A gdzie są instytucje prawa, dlaczego nic z tym nie robią, przecież ona jest bystrzejsza niż oni wszyscy razem wzięci. Szkoda jej rodziny, sami nie wiedza jak jej pomóc. W końcu sama zrobi sobie krzywde a nie daj boże komuś.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 10:41:34] • [IP: 46.169.234.***]

To babsko już dawno powinno być odizolowane od społeczeństwa.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:44:46] • [IP: 80.245.177.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:39:10] • [IP: 83.23.243.**]

Linczu Panie redaktorze ? A co by Pan zrobił w takiej sytuacji mieszkańcy maja ogrzewanie gazowe strach by pomyśleć co mogło by się stać a wiele nie brakowało , nie pierwszy razu już mieszkańcy maja z nią problem ale to już przeszło najśmielsze oczekiwania naraziła życie mieszkańców i dzieci którzy tam mieszkają . Kazdemu by puściły nerwy, ta kobieta ma problemy psychiczne ale cóż nikt sobie z tego nic nie robi. ..

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:03:51] • [IP: 83.11.61.***]

Chciał się spalić mogła sznur wziąść i na drzewo a nie narażać lokatorów i dzieci

Gość • Sobota [10.11.2018, 23:16:02] • [IP: 213.238.87.***]

Mizera ?

Gość • Sobota [10.11.2018, 23:10:24] • [IP: 185.13.106.***]

To Pani Wioleta M.

Gość • Sobota [10.11.2018, 22:46:34] • [IP: 31.0.122.***]

Kto to co to za kobieta

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach. ■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■