POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [10.11.2018, 22:20:48] • Gmina Świerzno

Pożar mieszkania w Świerznie. Zobacz film!

Pożar mieszkania w Świerznie. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

Sześć zastępów straży pożarnej wezwane do pożaru w jednym z mieszkań w bloku w Świerznie.



Do podpalenia doprowadziła kobieta mająca od dłuższego czasu problemy z alkoholem. W trakcie zdarzenia doszło niemal do linczu społecznego z mieszkanką.

Pożar mieszkania w Świerznie. Zobacz film!

fot. ikamien.pl

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Izba • Środa [14.11.2018, 03:34:43] • [IP: 37.1.165.***]

Ciekawa jestem kiedy dojdzie do podpalenia w piwnicy na drugim blokowisku. Co dzień dziwny zapach i pełno dymu.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 10:39:54] • [IP: 83.21.55.***]

jesli to było samo podpalenie, to gdzie prokurator, co na to inne służby kto zapłaci za okcję straży?

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 08:32:30] • [IP: 31.0.121.**]

Za tydzień będzie nowy wójt, tak się promował że" obecny jest nieudolny i nic robić nie chce", proponuje od razu zgłosić mu sprawę, na pewno coś zrobi.

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 06:19:39] • [IP: 83.8.35.**]

Najlepiej zganiać na sąsiadów jak jej przeszkadzają to niech wykupi sobie cały blok wtedy nikt się nie wprowadzi. Paranoja

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 05:40:04] • [IP: 5.173.81.*]

do arona jasnowidza wyslac zdjecie jej, masaze, egzorcyzmy a jak nie pomoze to zbiorka na wyprawe do jana od boga

Gość • Niedziela [11.11.2018, 21:09:23] • [IP: 37.47.165.*]

Taka prawda w świetnie patoli nie brakuje slamsy

Gość • Niedziela [11.11.2018, 19:42:30] • [IP: 109.40.1.***]

I tak służby prawa się przejmują życiem mieszkańców, ta pani została wypuszczona na wolność

Gość • Niedziela [11.11.2018, 18:18:50] • [IP: 37.47.153.**]

Macie rację chlają ćpa ją i udają ludzi porządnych.to niemoralne wina tylko sąsiada z pod3

Gość • Niedziela [11.11.2018, 16:15:43] • [IP: 37.47.165.*]

Płociuchy sami się pilnowac bo pewnie co druga osoba z was hla i cpa

Gość • Niedziela [11.11.2018, 15:35:37] • [IP: 83.23.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.11.2018, 11:15:52] • [IP: 37.47.160.**]

A gdzie są instytucje prawa, dlaczego nic z tym nie robią, przecież ona jest bystrzejsza niż oni wszyscy razem wzięci. Szkoda jej rodziny, sami nie wiedza jak jej pomóc. W końcu sama zrobi sobie krzywde a nie daj boże komuś.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 10:41:34] • [IP: 46.169.234.***]

To babsko już dawno powinno być odizolowane od społeczeństwa.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:44:46] • [IP: 80.245.177.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:39:10] • [IP: 83.23.243.**]

Linczu Panie redaktorze ? A co by Pan zrobił w takiej sytuacji mieszkańcy maja ogrzewanie gazowe strach by pomyśleć co mogło by się stać a wiele nie brakowało , nie pierwszy razu już mieszkańcy maja z nią problem ale to już przeszło najśmielsze oczekiwania naraziła życie mieszkańców i dzieci którzy tam mieszkają . Kazdemu by puściły nerwy, ta kobieta ma problemy psychiczne ale cóż nikt sobie z tego nic nie robi. ..

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:03:51] • [IP: 83.11.61.***]

Chciał się spalić mogła sznur wziąść i na drzewo a nie narażać lokatorów i dzieci

Gość • Sobota [10.11.2018, 23:16:02] • [IP: 213.238.87.***]

Mizera ?

Gość • Sobota [10.11.2018, 23:10:24] • [IP: 185.13.106.***]

To Pani Wioleta M.

Gość • Sobota [10.11.2018, 22:46:34] • [IP: 31.0.122.***]

Kto to co to za kobieta

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■