POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [09.11.2018, 08:29:27] • Dziwnów

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Kolejny raz SU zajął się sprzedażą kalendarzyków, w ramach akcji „Pomóż i Ty” prowadzonej na rzecz Fundacji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych. Udało się zebrać kwotę 200-stu złotych, a następnie wpłacić na konto tejże fundacji. Teraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, przygotowuje się do przeprowadzenia akcji na rzecz Wiktorka Dziuby. Już 8-ego listopada, w naszej szkole czynny będzie kiermasz książek używanych, loteria fantowa oraz sprzedaż ciasta domowego. Zachęcamy do kupowania w naszym „centrum handlowym”, gdyż cel jest niewątpliwie szczytny- chcemy pomóc małemu, choremu chłopcu. (………..)

Nigdy nie liczyłam przeprowadzonych przez Samorząd Uczniowski akcji charytatywnych, ale myślę, że 100-tna rocznica, także w tym przypadku, nie byłaby przesadą.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

A może blisko setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę możesz i TY zrobić coś na 100%? Oczywiście, że możesz! Na 100% stań na wysokości zadania i pomóż zebrać pieniądze, na szczytny cel.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Potrzebna jest pomoc dla Wiktorka Dziuby. Przeczytaliśmy w Internecie te słowa „Witam, nazywam się Małgorzata Dziuba i jestem mamą 3 letniego Wiktora. Wiktorek urodził się 20 lipca 2015 roku z wrodzoną wadą końsko - szpotawą prawej stopy….” . Słowa matki proszącej o pomoc, dla dziecka, nigdy nie powinny spotkać się z obojętnością, dlatego właśnie w tym celu, w dniu 8 listopada 2018r., w Szkole Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, Samorząd Uczniowski, w osobach: Lena Dąbkowska, Aleksandra Kamińska, Emilia Bieć, Wiktoria Szternal, Dominika Świstak, Marta Kiersztyn, Martyna Stasińska, Agata Sych, Aniela Jastrzębska, zorganizował akcję charytatywną.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Dzięki Mamom uczniów, które upiekły domowe ciasta, a których nazwisk nie wymienię, z obawy, że pominę którąkolwiek, nasza akcja była naprawdę słooodka i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Stokrotnie, STUKROTNIE- dziękujemy!!!Oprócz tego loteria fantowa, stworzona z fantów podarowanych przez rodziców, naszych uczniów oraz kiermasz książek używanych, będących darem- także rodziców.

Summa summarum udało się zebrać ogromną sumę 802zł!!! Pieniążki zostały wpłacone, w Banku Spółdzielczym w Dziwnowie.

POMAGAMY NA 100%! Akcja pomocowa dla Wiktorka Dziuby, na 100%!

fot. Organizator

Mamy nadzieję, że nasza cegiełka sprawi, że operacja, którą ma przejść ten mały, dzielny chłopiec przyniesie mu uśmiech i szczęście.
Kto ratuje jedno istnienie, ten ratuje cały świat! Głęboko wierzymy w sens pomagania. Namawiamy wszystkich ludzi dobrej woli, do tego samego. Pomagajcie, bo warto!

opiekun SU Renata Włodarczyk/Kronia wraz z ekipą Aniołów SU


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■