POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [08.11.2018, 18:26:53] • Kamień Pomorski

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego, pomóżcie odnaleźć malutką kotkę

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego, pomóżcie odnaleźć malutką kotkę

fot. Czytelnik

08.11.2018 w Kamieniu Pomorskim w okolicach ulicy Długosza zaginęła 3-miesięczna kotka. Ma na imię Roksia, choć jeszcze nie reaguje na to imię. Przygarnęliśmy jej bezdomną mamę, która po kilku tygodniach obdarzyła nas trzema kociętami. Zajęliśmy się całą kocią rodziną, kotkę - mamę wysterylizowaliśmy, kocięta odrobaczyliśmy, zaszczepiliśmy, stworzyliśmy im dom w przydomowym ogrodzie, gdzie wychowują się w towarzystwie kota z sąsiedztwa i zaprzyjaźnionych, mieszkających u nas jeży.

W dniu dzisiejszym (czwartek, 8 listopada) od samego rana kotka Roksia zaginęła. Nigdy dotychczas nie oddalała się sama, zawsze przebywała w towarzystwie swoich dwóch braci, czarnego Rokusia i rudego Ciapka. Bardzo prosimy o pomoc w odnalezieniu Roksi. Gdyby ktoś ją wziął, myśląc, że jest bezpańska, to bardzo prosimy o oddanie jej do nas. Kontakt telefoniczny 605931353, 601448629 lub pod adresem Kamień Pomorski ul. Długosza 18/4.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Kasia • Środa [14.11.2018, 10:44:04] • [IP: 37.47.142.*]

Po kilku dniach intensywnych poszukiwań z pomocą życzliwych ludzi z okolicy, po sprawdzeniu każdego zakamarka, każdego śladu i na podstawie rozmów z ludźmi którzy blisko mieszkają i każdego dnia sprzątają swoje posesje, zwracają uwagę na chodniki, ulice.., możemy przypuszczać że nasz Skarb został zabrany do kogoś do domu. Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej których poprosiliśmy również o pomoc w zwrócenie uwagi na jakikolwiek ślad, niczego nie zauważyli nigdzie. A poszukiwania zostały rozpoczęte dosłownie po zaginięciu. Nasza kotka sama bała się oddalać, najbezpieczniej czuła się blisko i tylko wyłącznie w towarzystwie swoich 2 braci oraz matki. Uczestniczyłam wielokrotnie w ich wieczornych spacerach z matką w okolicy podwórka i pobliskich trawników, gdy matka uczyła je ostrożności. Trochę spacerowały pod opieką matki i naszą, a większość czasu spędzały w ogrodowej altance w ciepłych łóżkach zrobionych dla nich. Nadal mamy nadzieję że ktoś kto ją ma, poinformuje nas. To nasz Skarb. Prosimy.

Gość • Piątek [09.11.2018, 19:53:06] • [IP: 83.23.168.***]

Kocia mama pilnuje swoje maleństwa, nigdy je nie opuszcza, Chyba ktoś zwabił maleństwo i ukradł bo jest bardzo ładna.

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:44:17] • [IP: 83.8.117.**]

oby sie znalazła.

Gość • Piątek [09.11.2018, 11:55:12] • [IP: 188.147.38.***]

Takie małe kotki nie trzyma się na dworze bo wiadomo że prędzej czy później pójdzie gdzieś z ciekawości jak małe dziecko starszy kot potrafi wrócić mały już nie mogła wejść gdzieś skąd nie potrafi wyjść mam nadzieję że się odnajdzie

Kasia • Piątek [09.11.2018, 11:50:55] • [IP: 37.47.142.*]

Cały czas mamy nadzieję, że się znajdzie. Nasza Perełka. Dziękujemy za wsparcie.

anna • Piątek [09.11.2018, 09:06:33] • [IP: 46.215.125.***]

proszę napisac jak koteczka się odnajdzie, jesteście wspaniałmi ludzmi i przywracacie wiarę w człowieka, wierzę że to śliczne maleństwo się znajdzie, bardzo serdecznie pozdrawiam

Gość • Czwartek [08.11.2018, 22:40:49] • [IP: 188.147.99.**]

Ale sliczna

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:39:13] • [IP: 83.23.184.***]

Jeżeli kocięta płci męskiej to niestety dzikie kocury likwidują konkurencję..bywa że z całego miotu zostaje jedno...kotka..Pani zapyta doktora w weterynarii..Pozostałe trzeba wykastrować i zabezpieczyć. ..bo dziki kocur wywęszy.. Piszę to z własnego doświadczenia..Pozdrawiam..

Edek z Łodzi • Czwartek [08.11.2018, 20:15:32] • [IP: 83.22.253.***]

Chylę głowę przed ludźmi, którzy kochają bezdomne zwierzęta. Mam nadzieję, że kotka się odnajdzie! Pozdrawiam serdecznie ;-)

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego. W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy ■ Zamknięcie ulicy Zamkowej w związku z wystąpieniem awarii. Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu i sieci wodociągowej biegnącej w ulicy Zamkowej (na wysokości budynku pod nr 5) konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Zamkowej od skrzyżowania ulic Zamkowej i Wojska Polskiego do skrzyżowania ulic Zamkowej i Ogrodowej. Zamknięcie części ulicy Zamkowej spowodowane jest koniecznością wykonania wykopu oraz zabezpieczeniem terenu robót budowlanych. W obszarze robót będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. W związku z pracami w godzinach popołudniowych może nastąpić przerwa w dostawie wody. Przepraszam mieszkańców za niedogodności związane z tą sytuacją. Prace związane z usunięciem awarii rozpoczną się w dniu 13 sierpnia 2019 r. i planowane są przez okres 2 dni. W tym czasie będzie obowiązywała zmiana w organizacji ruchu ■ 60 ratowników pilnuje kąpielisk w gminie Dziwnów: Na kąpielisku w Dziwnowie służbę w pełni sezonu pełni 24 ratowników, w Międzywodziu - 18, w Dziwnówku - 12, w Łukęcinie – 6. ■ Tego studia nikt nie kontroluje. Jest większe ryzyko zakażeń. Każde studio tatuażu musi być pod nadzorem sanepidu. Sanepid w Kamieniu Pomorskim nie ma w rejestrze żadnego zakładu w Wysokiej Kamieńskiej. Takie usługi mogą być świadczone w pomieszczeniach przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Kto korzysta z nielegalnych usług, naprawdę dużo ryzykuje. W sprawie nielegalnego domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej, o którym informował nasz Czytelnik, wypowiedział się państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Kamieniu Pomorskim. Wygląda na to, że wątpliwości i obawy naszego Czytelnika są jak najbardziej uzasadnione ■ Potwierdziły się przypuszczenia, co do kłamstw Burmistrza Stanisława Kuryłło w sprawie rewitalizacji tzw. „dzikiej plaży”. Nie ma żadnego wniosku mieszkańców, a już przed Sesją Burmistrz miał zgodę Starostwa na wycinkę dwóch topoli ■ Ciekawą odpowiedź dostaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim w sprawie nielegalnego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej. Policja zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy dostanie oficjalne zawiadomienie. Sprawa domowego studia tatuażu w Wysokiej Kamieńskiej zbulwersowała naszych Czytelników ■