POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [08.11.2018, 18:26:53] • Kamień Pomorski

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego, pomóżcie odnaleźć malutką kotkę

Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego, pomóżcie odnaleźć malutką kotkę

fot. Czytelnik

08.11.2018 w Kamieniu Pomorskim w okolicach ulicy Długosza zaginęła 3-miesięczna kotka. Ma na imię Roksia, choć jeszcze nie reaguje na to imię. Przygarnęliśmy jej bezdomną mamę, która po kilku tygodniach obdarzyła nas trzema kociętami. Zajęliśmy się całą kocią rodziną, kotkę - mamę wysterylizowaliśmy, kocięta odrobaczyliśmy, zaszczepiliśmy, stworzyliśmy im dom w przydomowym ogrodzie, gdzie wychowują się w towarzystwie kota z sąsiedztwa i zaprzyjaźnionych, mieszkających u nas jeży.

W dniu dzisiejszym (czwartek, 8 listopada) od samego rana kotka Roksia zaginęła. Nigdy dotychczas nie oddalała się sama, zawsze przebywała w towarzystwie swoich dwóch braci, czarnego Rokusia i rudego Ciapka. Bardzo prosimy o pomoc w odnalezieniu Roksi. Gdyby ktoś ją wziął, myśląc, że jest bezpańska, to bardzo prosimy o oddanie jej do nas. Kontakt telefoniczny 605931353, 601448629 lub pod adresem Kamień Pomorski ul. Długosza 18/4.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Kasia • Środa [14.11.2018, 10:44:04] • [IP: 37.47.142.*]

Po kilku dniach intensywnych poszukiwań z pomocą życzliwych ludzi z okolicy, po sprawdzeniu każdego zakamarka, każdego śladu i na podstawie rozmów z ludźmi którzy blisko mieszkają i każdego dnia sprzątają swoje posesje, zwracają uwagę na chodniki, ulice.., możemy przypuszczać że nasz Skarb został zabrany do kogoś do domu. Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej których poprosiliśmy również o pomoc w zwrócenie uwagi na jakikolwiek ślad, niczego nie zauważyli nigdzie. A poszukiwania zostały rozpoczęte dosłownie po zaginięciu. Nasza kotka sama bała się oddalać, najbezpieczniej czuła się blisko i tylko wyłącznie w towarzystwie swoich 2 braci oraz matki. Uczestniczyłam wielokrotnie w ich wieczornych spacerach z matką w okolicy podwórka i pobliskich trawników, gdy matka uczyła je ostrożności. Trochę spacerowały pod opieką matki i naszą, a większość czasu spędzały w ogrodowej altance w ciepłych łóżkach zrobionych dla nich. Nadal mamy nadzieję że ktoś kto ją ma, poinformuje nas. To nasz Skarb. Prosimy.

Gość • Piątek [09.11.2018, 19:53:06] • [IP: 83.23.168.***]

Kocia mama pilnuje swoje maleństwa, nigdy je nie opuszcza, Chyba ktoś zwabił maleństwo i ukradł bo jest bardzo ładna.

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:44:17] • [IP: 83.8.117.**]

oby sie znalazła.

Gość • Piątek [09.11.2018, 11:55:12] • [IP: 188.147.38.***]

Takie małe kotki nie trzyma się na dworze bo wiadomo że prędzej czy później pójdzie gdzieś z ciekawości jak małe dziecko starszy kot potrafi wrócić mały już nie mogła wejść gdzieś skąd nie potrafi wyjść mam nadzieję że się odnajdzie

Kasia • Piątek [09.11.2018, 11:50:55] • [IP: 37.47.142.*]

Cały czas mamy nadzieję, że się znajdzie. Nasza Perełka. Dziękujemy za wsparcie.

anna • Piątek [09.11.2018, 09:06:33] • [IP: 46.215.125.***]

proszę napisac jak koteczka się odnajdzie, jesteście wspaniałmi ludzmi i przywracacie wiarę w człowieka, wierzę że to śliczne maleństwo się znajdzie, bardzo serdecznie pozdrawiam

Gość • Czwartek [08.11.2018, 22:40:49] • [IP: 188.147.99.**]

Ale sliczna

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:39:13] • [IP: 83.23.184.***]

Jeżeli kocięta płci męskiej to niestety dzikie kocury likwidują konkurencję..bywa że z całego miotu zostaje jedno...kotka..Pani zapyta doktora w weterynarii..Pozostałe trzeba wykastrować i zabezpieczyć. ..bo dziki kocur wywęszy.. Piszę to z własnego doświadczenia..Pozdrawiam..

Edek z Łodzi • Czwartek [08.11.2018, 20:15:32] • [IP: 83.22.253.***]

Chylę głowę przed ludźmi, którzy kochają bezdomne zwierzęta. Mam nadzieję, że kotka się odnajdzie! Pozdrawiam serdecznie ;-)

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■