POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [08.11.2018, 22:06:38] • Powiat Kamieński

Na zwolnieniu przebywa 31% policjantów z KMP w Świnoujściu i 16% z Kamienia Pomorskiego

Na zwolnieniu przebywa 31% policjantów z KMP w Świnoujściu i 16% z Kamienia Pomorskiego

Autor: aureliano1704( fot. Fotolia.com )

Redakcja portalu, poruszona doniesieniami ogólnopolskimi na temat fali zwolnień lekarskich wśród pracowników policji, postanowiła dowiedzieć się, ilu policjantów z naszego regionu wzięło L4.

- W związku z przesłanymi pytaniami informuję, że w KMP w Świnoujściu 31% policjantów jest na zwolnieniach lekarskich. W KPP w Kamieniu Pomorskim blisko 16 % funkcjonariuszy. W związku z tym mogą pojawić się opóźnienia w obsłudze niektórych zdarzeń. Sytuacja stanu osobowego w jednostkach jest zmienna, a braki kadrowe staramy się zadysponować tymi policjantami, którzy cały czas są w służbie- informuje kom. Mirosława Rudzińska z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:56:32] • [IP: 37.47.143.***]

dostliby podwyzki jakby byli troche inteligeniejsi. Ale poniewaz nie sa i nie nadaja sie do innej pracy pracuja tam gdzie sa i na co zasluguja

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:27:53] • [IP: 188.147.38.**]

Na budowę z nimi za 10zł bez jakiejkolwiek umowy o pracę, a w ogóle czy w tym kraju jest jakaś inspekcja pracy

Gość • Sobota [10.11.2018, 05:57:55] • [IP: 5.173.177.**]

w kraju komisariaty zamykają a tu niemal cały stan wyłamali się nieładnie

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:22:27] • [IP: 145.129.68.**]

zero podwyzek do roboty

Linda • Piątek [09.11.2018, 20:30:57] • [IP: 83.23.252.***]

Nie chcę mi się z wami gadać. Pajace !

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:49:46] • [IP: 188.47.81.**]

Mają kolejny ukryty przywilej : zwolnienia lekarskie na żądanie. Będą w przyszłości wypunktowani za takie łamanie prawa. I niech się nie ważą pouczać innych, bo nie mają do tego moralnego prawa.

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:14:43] • [IP: 37.47.175.**]

Nikt nie jest za tym aby mało zarabiali za pracę i odpowiedzialnosc oraz narażenie życia ale niech się faktycznie wezmą za pracę. Są potrzebni i to jest fakt ale arogancja i buta bo ja mam mundur w. Kamieniu była bardzo widoczna i znana pt." . Ja. Ci pokaże kto tu jest Panem i co komu wolno". A nie o to chodzi? Szacunek idzie w dwie strony. Pozdrawiam policjantów. Weźcie się Za pracę i sluzcie obywatelom a na pewno to docenią. Kulturą zajdziecie dalej niż takim podejściem jak dotychczas...

Gość • Piątek [09.11.2018, 13:40:18] • [IP: 83.3.210.***]

Zwolnijmy wszystkich !! tych zdrowych i tych chorych. Nie będzie niczego ! jak przewidział kilkanaście lat temu wielki człowiek - Krzysztof Kononowicz. :)) Pozdrawiam Policjantów - walczcie o swoje, a jak nie walczycie to chociaż wspierajcie tych co walczą za Was dla Was. Ktoś, kto stoi na straży prawa nie może zarabiać przeciętnie bo naraża SWOJE ŻYCIE.

Gość • Piątek [09.11.2018, 12:48:59] • [IP: 87.205.65.**]

Kasa najlepszym antidotum na psią grypę.

Gość • Piątek [09.11.2018, 12:43:25] • [IP: 83.8.109.***]

ZUS NIE ZUS ALE JAKI OBCIACH JESLI NIE CHORZY TO DLA MUNDURU WSTYD BO LUDZIE NA SERIO CHORUJA I W PRACY CIĘZKO O ZGODE SZEFA NA WOLNE I CO ?? INNI CI LUDZIE SA NIBY CZY JAK TO JEST

Gość • Piątek [09.11.2018, 11:47:59] • [IP: 188.147.101.***]

Wstyd i żenada.

Petroniusz • Piątek [09.11.2018, 10:56:49] • [IP: 77.112.71.**]

Najpierw odra zaatakowała a teraz dochodzi do tego tajemniczy wirus H1L4.

Gość • Piątek [09.11.2018, 10:24:47] • [IP: 5.173.144.***]

nie, proszę Państwa. Mundurowi nie płacą składek na ubezpieczenie chorobowe do ZUS, wobec czego ZUS nie ma czego skontrolować. ot tak to wygląda.

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:56:26] • [IP: 83.11.227.***]

i już 1100 do wypłaty więcej w przeciągu 14 miesięcy. A pozostali pracownicy? Państwo mundurowe. Jak co do czego to nie ma komu interweniować...

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:24:17] • [IP: 37.47.138.**]

A jak tak bardzo źle to skąd takie brzuchy? Chyba ani z głodu ani z przepracowania? I nie przesadzaj z tym noszeniem czapki 🧢 na czymś. Czapka 🧢 jest na głowie a rozum w głowie...

Gość • Piątek [09.11.2018, 07:39:36] • [IP: 83.11.64.***]

Jak tak dobrze w Policji, to czego jeden z drugim się tam nie zatrudnisz, tylko siedzisz na d**ie przed kompem i pierdoły wypisujesz. Za głupi jesteś jeden z drugim, aby w Policji pracować. Tam trzeba mieć na czym czapkę nosić.

Gość • Piątek [09.11.2018, 06:54:35] • [IP: 188.146.100.***]

Redakcja poruszona ? Oj.

Gość • Piątek [09.11.2018, 06:25:22] • [IP: 185.210.36.***]

Jest porozumienie -brawo chłopaki wywalczyliście sobie - cieszymy się z wami SPOKOJNEJ PRACY

GośćMonika • Piątek [09.11.2018, 01:14:11] • [IP: 31.1.123.***]

To już nie psia grypa to psia symultana a na to jest paragraf i konował też dostanie a Ciebie MOpsie wywalą na rok przed emką i możesz dalej chorować

Gość • Piątek [09.11.2018, 00:57:21] • [IP: 213.238.106.***]

ZUS kontroluje tylko zwykłego Kowalskiego, bo boi się że sam zostanie skontrolowany przez kontrolowanego.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 23:36:44] • [IP: 83.23.249.**]

Od tak można sobie wziąść L4? Powinni mieć 0% chorobowego zapłacone... A nie 100%.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 23:34:31] • [IP: 83.8.31.**]

ministrze brudzinski zwolnij pan to dziadostwo z pracy niech szukaja roboty na budowie jak im zle