POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [02.11.2018, 12:12:20] • Gmina Wolin

Dachowanie na „trójce”

Dachowanie na „trójce”

fot. Andrzej Ryfczyński

Nieuwaga i silne świecące słońce były przyczyną kolizji na DK nr 3.

W piątek 2.11. o godzinie 8.00. na krajowej „trójce” doszło do kolizji dwóch osobówek. Kierowca jadący ze Świnoujścia chciał w Trzciągowie zjechać do lasu w kierunku Warnowa. Kiedy zwolnił i zaczął skręcać, jadący za nim ford uderzył w jego przednie lewe koło. Uderzenie było na tyle silne, że w volkswagenie został uszkodzony drążek kierownicy. Ford stracił przyczepność i dachował lądując w rowie. Kierowcom nic się nie stało.

Dachowanie na „trójce”

fot. Andrzej Ryfczyński

Oba samochody potrzebowały pomocy drogowej. Kierowca forda wyjaśniał, że nie zauważył manewru skrętu jadącego przed nim pojazdu, bo akurat prosto w oczy świeciło mu słońce.

Dachowanie na „trójce”

fot. Andrzej Ryfczyński

W akcji brały udział trzy jednostki straży pożarnej: PSP z Międzyzdrojów i Ochotnicze Straże Pożarne z Dargobądza i Wolina.

Dachowanie na „trójce”

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Wtorek [06.11.2018, 09:42:15] • [IP: 91.233.18.***]

Wycinają lasy jak najęci wzdłuż trójki, a słońce oślepia.

Gość • Sobota [03.11.2018, 05:22:18] • [IP: 5.173.128.**]

"Specjalisty" z komentow sie nie popisaly bo jadac od swinoujscia skrzyzowanie jest zaraz za lukiem drogi a wiec jadacy z tylu nie widzial na tyle wczesnie stojacego nagle samochodu na srodku glownej drogi miedzynarodowej. Troche mozgu zanim sie kogos falszywie oceni.

Gość • Sobota [03.11.2018, 05:20:15] • [IP: 5.173.128.**]

Po co skrecal w lewo jak tam jest zakaz wjazdu do lasu? W prawo mozna, ale w lewo nie bardzo.

Gość • Sobota [03.11.2018, 02:22:49] • [IP: 37.7.109.**]

Czytaj ze zrozumieniem

Gość • Piątek [02.11.2018, 20:49:53] • [IP: 78.88.26.***]

Zjazd jest zaraz za zakrętem i lewoskręt jest niebezpieczny, na szczęście nikt nie ucierpiał, popieram zakaz skrętu w lewo

Gość • Piątek [02.11.2018, 16:56:05] • [IP: 89.174.73.**]

Fakt, jechałem po 8 godz. słońce świeciło ostro ale zwolniłem do bezpiecznej szybkości.

Gość • Piątek [02.11.2018, 16:33:09] • [IP: 37.248.208.***]

To były zdjęcia do filmu" szybcy i wściekli" A wy aferę robicie. Pozdrawiam - główny kaskader

kam • Piątek [02.11.2018, 16:18:45] • [IP: 5.173.128.**]

Wprowadzic zakaz skretu w lewo. Za duzy ruch jest. Aby skrecic w lewo trzeba w prawo na trzciagowo i tam nawrotka - jednakze z tego co kojarze i tak jest zakaz wjazdu w las na warnowo. Trzeba napisac o tym do drog krajowych bo tam czesto jest niebezpiecznie i nie jest to wina kierowcow tylko skrzyżowania zaraz za łukiem drogi.

Gość • Piątek [02.11.2018, 15:53:26] • [IP: 83.21.52.**]

Waldek nie przejmuj sie i tak bedziesz BURMISTRZEM !! I NIECH PIEPSZA ZE WSZYSTKO POJDZIE NA LUSKOWO

Gość • Piątek [02.11.2018, 15:14:36] • [IP: 77.253.144.***]

Tak, tak winne jest słoneczko;) Sprawca z pewnością zachował odpowiedni odstęp od poprzedzającego go pojazdu...

Gość • Piątek [02.11.2018, 15:14:12] • [IP: 31.0.44.***]

I po grzybach

Gość • Piątek [02.11.2018, 14:53:02] • [IP: 83.20.245.***]

Pozwałbym sukinkota z VW. ..Super specjaliści jeżdżący na zderzaku.Tfu!!

Gość • Piątek [02.11.2018, 14:19:10] • [IP: 62.69.251.***]

Panie, tak świeciło, że nawet linii ciągłej nie było widać! Jak boga kocham! No i jeszcze dzik mi wyskoczył

Gość • Piątek [02.11.2018, 13:36:36] • [IP: 80.245.189.***]

Co za Mongoł

Petroniusz • Piątek [02.11.2018, 12:58:40] • [IP: 46.77.187.***]

Wina słońca, w deszczowe dni będzie wina opadających liści i śliskość drogi, jak będzie pełnia księżyca wina będzie stać po stronie biegających środkiem jezdni wampirów, zimą opady śniegu, na wiosnę podziwianie budzącej się do życia przyrody. A winny jest zdrowy rozsądek i rutyna znakomitych niektórych kierowców. Na szczęście skończyło się na pogiętych blachach i nauczce na przyszłość.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Imprezowy kurczak hitem tego lata. Tańczy, śpiewa, bawi - to nowa maskotka tegorocznych wakacji. Jego pełna nazwa brzmi: Kurczak Imprezowy Happy Man, co doskonale oddaje typ rozrywki, jakiej możemy się spodziewać dając się ponieść "kurczakowym" rytmom ■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■