POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [28.10.2018, 13:23:13] • Gmina Kamień Pomorski

Porzucono psa. Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim poszukuje właściciela!

Porzucono psa. Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim poszukuje właściciela!

fot. Policja

Dzisiaj (28.10.2018 r.), w lesie koło Skoszewa (gmina Wolin), grzybiarze odnaleźli psa przywiązanego sznurkiem do drzewa. Zwierzaka pozostawiono bez wody i pokarmu – był bardzo głodny i spragniony. Kobieta, która uratowała psiaka szybko napoiła go i nakarmiła, a następnie wezwała funkcjonariuszy Policji.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim poszukują osoby, która jest odpowiedzialna za ten czyn. Jeśli mogą Państwo pomóc w odnalezieniu właściciela psa, prosimy o kontakt z Policją pod numerami telefonów:
- 91-38-25-511
- 91-38-25-512.

Piesek zostanie przewieziony do schroniska w Sosnowicach, gdzie otrzyma niezbędną pomoc i będzie czekał na nowy, kochający dom.

sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Środa [31.10.2018, 17:41:06] • [IP: 95.40.113.**]

Te kundle mają więcej rozumu w tej małej głowie niż niejeden człowiek a ten który to zrobił to nie wypowiadajcie się o nim jak o człowieku bo to nie jest człowiek. Mimo tego co ten ciul zrobił psinie ona mu wybaczy ale już nigdy nie zaufa kurw...ie.

Gość • Środa [31.10.2018, 17:00:44] • [IP: 94.254.128.**]

Jprd dziadostwo i co tu więcej mówić

greg • Wtorek [30.10.2018, 12:37:58] • [IP: 77.253.131.***]

Dopóki sądy będą pobłażliwe w stosunku do takich zwyrodnialców, dopóty będą takie rzeczy się działy. Zwierzęta są trzymane na łańcuchach, aż im się one wrzynają w ciało i nie można znależć winnego lub solidnie ukarać, wstyd co za państwo co nie umie zadbać o bezbronnych

Gość • Wtorek [30.10.2018, 11:00:08] • [IP: 83.23.243.***]

Żeby tego człowieka dosięgło największe nieszczęście!!

Kiśka • Wtorek [30.10.2018, 09:16:47] • [IP: 89.174.73.**]

Odnaleźć tego bandytę i surowo ukarać!

Gość • Wtorek [30.10.2018, 08:13:35] • [IP: 62.69.241.**]

Znane są dane właściciela psa, ktory próbuje teraz sie wybielić. Wyjechał zagranicę i psa uwiązał w lesie lub ktoś z jego bliskich tyle.

Gość • Poniedziałek [29.10.2018, 22:27:48] • [IP: 37.47.131.**]

Brak uczucia, szkoda komentować takiego człowieka, bo to bestia, nie człowiek. Takiego, to bym chętnie sama przywiazała do drzewa i zostawiła, aż by zszedł... nie mam litości do takich ludzi !!

Gość • Poniedziałek [29.10.2018, 21:32:39] • [IP: 83.23.191.***]

Czytam wasze wypowiedzi i rozumiem rozgoryczenie. Nie mówcie, że wszyscy Polacy są tacy sami. Prawo przewiduje sankcje za takie czyny i od nas zależy czy ten zwyrodnialec zostanie ukarany.Na pewno ktoś ma wiedzę na temat właściciela tego pieska wystarczy jeden telefon.

Gość • Poniedziałek [29.10.2018, 16:43:01] • [IP: 83.168.84.**]

Tacy są Polacy Wstyd

Gość • Poniedziałek [29.10.2018, 10:45:37] • [IP: 83.21.59.**]

Czy za taki czyn chociaż jedna osoba była ku przestrodze innym ukarana? Nie znam takiego przypadku. A może ktoś wie?

Gość • Poniedziałek [29.10.2018, 10:29:09] • [IP: 93.94.191.***]

Co za skurwiel to zrobił, powinien dostać tęgie baty żeby zapamiętał na zawsze...

Gość • Poniedziałek [29.10.2018, 08:35:13] • [IP: 37.47.179.***]

Mam nadzieję że były właściciel odpowie za to. Oby kara była surowa. A tej słodkiej psinie życzę cudownego nowego domu.

Gość • Niedziela [28.10.2018, 23:09:33] • [IP: 37.47.131.***]

Bardzo dobrze pani zrobiła. Trzeba być chyba debilem aby nie mieć litości dla tego pieska. Ktoś mądrze napisał jak ratują życie to są potrzebne? Jak przegonia złodzieja to też super? Jak są przewodnikami? Jak tropia przestepcow? Itd itp? Pies 🐶 jest największym przyjacielem człowieka ale żeby to wiedzieć trzeba być człowiekiem...

Gość • Niedziela [28.10.2018, 23:06:43] • [IP: 37.47.173.***]

Super pani jest.Cieszę się, że znalazła pani tego pieska.Serdecznie pozdrawiam.

Gość • Niedziela [28.10.2018, 22:28:48] • [IP: 37.248.162.**]

W odpowiedzi do [28.10.2018, 16:44:37] • [IP: 31.0.85.**] Żadnej sensacji wokół siebie nie robię. Mam tylko nadzieję, że winny zostanie ukarany. Jeżeli ktoś coś widział lub ma podejrzenia niech się zgłosi na policję, a nie mnie tu poucza do kogo powinnam to zgłosić. Przy okazji może następnym razem jak ktoś będzie chciał coś takiego zrobić użyje mózgu, przestraszy się i pomyśli, że może ponieść konsekwencje. To są garnki z mojego domu (mieszkam blisko tego miejsca). Zamieściłam tylko jeden post na tablicy ogłoszeń gazet nie informowałam (a mogłam).

Gość • Niedziela [28.10.2018, 20:43:00] • [IP: 37.47.173.***]

Gosciu z 19:45 jak psy ratują ludzią życie to wtedy nie są kundlami ?STARY CAP?

Gość • Niedziela [28.10.2018, 19:45:43] • [IP: 62.69.251.***]

19:27:29 musisz mieć potężnie nasrane pod deklem, żeby kundla stawiać na równi z dzieckiem. Stara panna?

Gość • Niedziela [28.10.2018, 19:38:22] • [IP: 80.245.177.*]

Gość • Niedziela [28.10.2018, 16:44:37] • [IP: 31.0.85.**] Poczytaj sobie o tym co mówi prawo na temat takiego traktowania zwierząt a potem zadawaj debilne pytania..

Gość • Niedziela [28.10.2018, 19:27:29] • [IP: 37.248.211.***]

Do kundla patelnie? Ktoś kto to pisze musi nie nawidzic psów. Kazdy pies nie ważne czy kundel czy też rasowy zasługuje na taki sam szacunek! To tak jakbyś przywiązał dziecko i zostawił. Co taka biedna psiana jest wina? Ludzie trochę szacunku do zwierząt.

Gość • Niedziela [28.10.2018, 18:45:56] • [IP: 83.23.169.***]

Skończcie z tymi głupimi komentarzami

Gość • Niedziela [28.10.2018, 18:30:44] • [IP: 83.23.242.**]

WYWIEŹ DO LASU LAMUSA WYSMAROWAĆ MIODEM I W MROWISKU ZOSTAWIĆ DEGENERAT

Gość • Niedziela [28.10.2018, 18:30:12] • [IP: 83.21.62.***]

Wezmą go na przesłuchanie i wszystko wyśpiewa w Wigilię.

Gość • Niedziela [28.10.2018, 18:06:00] • [IP: 5.172.233.***]

Po wsi przegonic w łańcuchach i w kościele nie dać siedzieć w ławce, bo to nie człowiek.

Gość • Niedziela [28.10.2018, 17:06:33] • [IP: 188.147.40.**]

Polak potrafi. Z nami Warsawka też tak postępuje. Od 11 lat wolna kwota od podatku nie jest powiększona, po mimo wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Wat też nie jest obniżony itd. Bandytyzm na każdym kroku, tylko limuzyny pancerne i wypasione, jak i oni też. Nie widzę różnicy po między tymi ludźmi.

Gość • Niedziela [28.10.2018, 16:55:06] • [IP: 83.21.50.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W okresie prognozy w rejonach zachodnich, północno - zachodnich oraz południowo - zachodnich możliwe są burze z intensywnymi opadami deszczu do 15-25 mm, gradem o średnicy do 1-2 cm oraz punktowo silnymi porywami wiatru o prędkości do 60-80 km/h. ■ Gmin z najmniejszą frekwencją gm. Świerzno - 51,85%. Gminy z największą frekwencją gm. Dziwnów 80,85% ■ Powiat kamieński: Frekwencja 62,76% Liczba kart ważnych 26 450 Liczba uprawnionych 42 147 ■ OSTRZEŻENIE NUMER 122/I/2020 BURZE Stopień zagrożenia: 1 Ważność: dnia 29-06-2020 do godz. 20:00 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Wraz z przemieszczającym się płytkim ośrodkiem niskiego ciśnienia nad naszym krajem, prognozuje się występowanie burz z umiarkowanym opadem deszczu o wydajności od 10 do 30 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-80 km/h z kierunków południowo-zachodnich ■ Wczasowicze z regionów ryzyka wyrugowani z Heringsdorfu! Jak poinformował serwis niemieckiej telewizji NDR, turyści, którzy przyjechali na wakacje do Heringsdorfu na Uznamie zostali zmuszeni do opuszczenia wyspy uznam. Takie sankcje dotknęły 14 osób – gości z tak zwanych obszarów wysokiego ryzyka czyli terenów Niemiec zagrożonych koronawirusem. Usunięcie gości to wynik czujności właścicieli kwater prywatnych. Jeden z nich miał sprawdzić pochodzenie gości. Gdy okazało się, że przyjechali z rejonu objętego epidemią, mieszkaniec odmówił ich przyjęcia. Dodatkowo powiadomił urząd powiatowy i Ordnungsamt. Jak poinformował rzecznik powiatu Achima Froitzheima, ta „sytuacja pokazuje, że wynajmujący kwatery i hotelarze są bardzo uważni i dobrze działa przepływ informacji. Przemysł turystyczny nad Morzem Bałtyckim cieszy się z rozpoczęcia sezonu. „Chcemy jednak, aby nasi mieszkańcy pozostali zdrowi, a nasi goście mogli także zdrowi po urlopie opuścić ten region”. Według aktualnie obowiązujących przepisów turyści nie mogą wjeżdżać do Meklemburgii-Pomorza Przedniego, jeśli pochodzą z okręgu lub miasta, w którym liczba nowych zakażeń na 100.000 mieszkańców była większa niż 50 w ciągu ostatnich siedmiu dni przed wjazdem ■ W efekcie nieodpowiedzialnego zachowania turystów z południa Polski kilkadziesiąt osób w Rewalu zostaje na kwarantannie w hotelu ■ 27-latek zabił swoją babcię. Zadał jej kilka ciosów nożem. Do tragedii doszło w Stuchowie, wsi położonej na terenie gminy Świerzno w powiecie kamieńskim. Mężczyzna, będący pod wpływem narkotyków zabił nożem swoją babcię. W postępowaniu przygotowawczym sąd dzisiaj zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy ■ Informujemy, że w Porcie Rybackim (Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 16K) rozpoczął swoją regularną działalność handlową Sklep Rybny „Miruna”. Można go znaleźć na parterze budynku Zarządu Portu tj. w specjalnym miejscu, które projektanci tego obiektu, przewidywali właśnie na tego typu sklep. W ofercie są ryby świeże ■ Urokliwe i widokowe klify, lecz niedostępne dla turysty na rowerach ■ Mateusz Stodulski – radny Gminy Kamień Pomorski z Klubu „Ziemia Kamieńska” składa mandat W gminie Kamień Pomorski w okręgu wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim prawdopodobnie na jesieni tego roku odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Kamień Pomorski. Mateusz Stodulski w Wyborach Samorządowych w 2018 roku wybrany został w skład Rady Miejskiej Kamień Pomorski z listy „Nasza Gmina Nasz Powiat” w Okręgu Wyborczym nr 9 w Kamieniu Pomorskim. Radny składa mandat z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ■ W Międzyzdrojach sieć Plusa uruchamia nowoczesną czwartą generację telefonii komórkowej ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Głowa piosenkarza z gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach, powróciła na swoje miejsce ■ W sobotę pan Jerzy płynął jachtem z Dziwnowa do Świnoujścia. Na morzu, koło wiatraka popsuł mu się jacht. Walczył, by nie zepchnęło go na ląd. Było bardzo niebezpiecznie. - Płynąłem z Dziwnowa –opowiada nam pan Jerzy – ustawiłem autopilota. Wszystko było OK., dopóki nie wpłynąłem do Świnoujścia. Na wejściu do Świnoujścia zaczęło coś mi tam zgrzytać, syczeć i sprzęt przestał działać. Całe szczęście, że miałem silnik i silnikiem odpychałem się, żeby mnie nie zepchnęło na ląd. Odpychałem się i odpychałem. Na szczęście mam system łączności z Kapitanatem. Powiadomiłem Kapitanat, że straciłem ster i proszę o pomoc SAR-u. Chłopaki przyjechali i mnie tu przyciągnęli – relacjonuje już po zakończonej szczęśliwie akcji pan Jerzy.■ "Sezon 2020 w Międzyzdrojach uważam za otwarty!” - tym słowami oraz gwizdkiem ratowniczym rozpoczął swą konferencję prasową z mediami Burmistrz Mateusz Bobek. Konferencję zorganizowano na plaży w Międzyzdrojach i była ona kolejnym etapem kampanii promującej lato 2020 w Międzyzdrojach. Kampania pod hasłem „Między nami Międzyzdroje ■