POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [07.10.2018, 21:34:49] • Międzyzdroje

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

W piątek w międzyzdrojskim MDK miało miejsce spotkanie w formie warsztatów z kandydatami do Rady Miejskiej oraz kandydatem na burmistrza z KWW Nasze Miasto Nasz Dom.

5 października w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie komitetu Nasze Miasto Nasz Dom.

Przebieg spotkania różnił się od tego do czego zostali przyzwyczajeni mieszkańcy.

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

Zamiast typowej przedwyborczej prezentacji, spotkanie miało formę warsztatów. Przybyli mieszkańcy mieli okazję do bezpośredniej rozmowy ze swoimi kandydatami z poszczególnych okręgów. Siedząc razem przy stołach, goście oraz kandydaci wymieniali się pomysłami i poglądami na rozwój gminy.

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

Propozycje mieszkańców zostaną wykorzystane do przygotowania projektów uchwał w najbliższym czasie - mówi Mateusz Bobek. Mimo tego, że różnimy się poglądami połączyła nas wspólna praca nad przyszłymi rozwiązaniami dla naszej gminy. Cieszę się, że mogliśmy usiąść przy wspólnym stole i porozmawiać.

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

Wspólne warsztaty zaowocowały utworzeniem nowych punktów programu, stworzonych przez mieszkańców. Opracowane w ten sposób listy zostały podpisane przez wszystkich kandydatów, którzy zobowiązali się wykorzystać je jako podstawy przyszłych uchwał.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Środa [10.10.2018, 09:14:26] • [IP: 83.13.155.**]

To zebranie wyborcze czy stypa? Nowej energii nie widać.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:39:56] • [IP: 5.173.144.***]

Bobek był merytoryczny i dojrzały w realnych pomysłach dla miasta! Ma moj głos!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:32:51] • [IP: 188.147.96.***]

Jak są tacy ludzie i nie mają poparcia, to znaczy są do niczego. Nie nadają się. Pokazać tych ludzi. Chętnie porozmawiam przy kawce. Tyto dialog prowadzi do dobra ogółu.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 08:33:57] • [IP: 62.69.241.**]

Ludzie te pomysły są na poziomie sołtysa z lubelskiej wsi... Kandydaci są jak ich wyborcy, średnia intelektu poniżej średniej krajowej. Prawdziwych kandydatów pan Bobek nie chciałby w swoim komitecie, zbyt duże zagrożenie. W mieście są ludzie wykształceni i z bogatym doświadczeniem ale nie mają parcia na szkło, co właśnie jest domeną niedowartościowanych. Miasto półgłówków.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 23:09:03] • [IP: 77.253.31.***]

Jesteśmy za Tobą Bobek dasz radę Dorosz cuda zdzialał tereny nic nie warte sprzedal za gruby szmal i zarobil dla miasta kokosy i na Ciebie postawił więc po co coś zmieniać działaj jego spuścizna jest Twoja zawsze byłeś przy nim i głosujemy na ciebie

Budowanie bazy facebook • Poniedziałek [08.10.2018, 22:59:58] • [IP: 5.173.152.***]

Utworzenie strony – Nasze Międzyzdroje 21 lutego 2013 Strona zmieniła nazwę na Jan Magda - Nasze Międzyzdroje 29 sierpnia 2018 Strona zmieniła nazwę na Jan Magda - Dialog i zmiany 5 września 2018

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:11:07] • [IP: 77.253.27.**]

I co z tą debatą? Pozostali kontrkandydaci odpowiedzieli? Termin już znany?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 20:44:07] • [IP: 87.205.232.***]

Nie wybierajcie ani Bobka ani Magdy, bo będzie to samo co dotychczas, czyli to tak jakby Dorosz rządził nadal i bezkarnie, a piękne słówka o przyszłości to tylko przynęta. Gdzie byli dotychczas jak źle się działo? Co zrobili żeby tak nie było?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 20:26:08] • [IP: 89.174.73.**]

Super spotkanie i nikt tego nie zmieni. Kiedy pozostałe komitety planują spotkania z mieszkańcami, mam sporo pytań.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 19:04:56] • [IP: 5.173.136.**]

uzdrowisko straciliscie bo nikt nie chciał zawalczyć by zostało to teraz na zabiegi z...ć do świnoujścia.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 17:45:07] • [IP: 37.7.137.***]

Mieszkania dla młodych za kilkaset tysięcy złotych ? Ciekawe, których młodych będzie stać na wzięcie kredytu ? Mieszkańców mało jak widać po zdjęciach. Chyba niewielu wiedziało o nim. Pan Dorosz zabetonował nam miasto, zezwolił na wysoką zabudowę promenady i jej okolic, szczytem wszystkiego jest budowa hotelu na wydmach!! Nadal nie ruszono ze zmianą nawierzchni jezdni w zachodniej części promenady oraz ulic do niej prowadzących jak i ulic Dąbrowskiej, Plater, dojazd na Cmentarz też jest w opłakanym stanie. Inwestował pieniądze w niepotrzebne moim zdaniem przebudowy np.Alei Gwiazd !! W mieście potrzebni są lekarze (trzech) , stomatolodzy(jeden z umową NFZ) , to za mało i może w końcu ktoś by pomyślał o ośrodku zdrojowym, gdzie mieszkańcy mogliby poddać się zabiegom rehabilitacyjnym !! To najważniejsze sprawy na wczoraj do zrobienia !!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:35:36] • [IP: 83.21.54.***]

Same plusy? Coś wpisujący wystawiają same laurki. Bardzo ciekawe, żadnych problemów. Ciekawe gdzie Pan Bobek oraz obecni radni z jego komitetu byli przez swoje kadencje. Raptem teraz wszystko będzie cacy?? A kto dopuścił do zabetonowania naszego urokliwowego miasta? Przecież popierali we wszystkim obecnego Burmistrza. Dopiero teraz oświadczają, że oni chcą inaczej. Co za pruderia!!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:02:03] • [IP: 37.248.157.**]

CO ZA TANDETNA KIEŁBASA. TAK, mieszkania dla kogo? Basen? Plaża na wapnicy? Człowieku ogarnij się. Mieszkańcom potrzeba nowej oczyszczalni, bo ta nie wyrabia i latem smród że aż estyd. Machanie rączkami i przemowa jak wyklepany wiersz na pamięć to nie wszystko. Zejdź na ziemię.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 14:38:42] • [IP: 83.20.99.**]

Nadal nikt z komitetu pana Bobka bardzo aktywnego w internecie w niemądrych wpisach pseudo-entuzjastycznych nie udzielił mi odpowiedzi na pytanie. Jaka jest różnica miedzy panem Celińskim, Magdą i Bobkiem wobec tego że wszystkich tych panów łączy burmistrz Dorosz ?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 13:07:40] • [IP: 188.146.64.**]

Gdzie Magda ze starej ekipy Dorosza? Trzeba porównać te postacie i dopiero wyciągać wnioski. Dla mnie Pan Mateusz teraz jest na pierwszym miejscu, później długo, długo nic.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 12:31:37] • [IP: 5.173.152.***]

Najbardziej podobała mi się obietnica podobnych. spotkań z ludźmi co 4 miesiące w kadencji, spotkanie podobało mi się, byłomerytoryczne, mało papki wyborczej a zamiast tego rozmowa. Tak jak był Pan jedynym radnym który zainteresował się moimi problemam terenem tak teraz jest Pan jedynym kandydatem na burmistrza który mnie wysłuchał. Ten młody kandydat na radnego trochę widać się speszył ale wygląda na porządnego. Wszyscy bardzo pozytywnie.

432 • Poniedziałek [08.10.2018, 12:18:14] • [IP: 83.20.251.***]

Spotkanie super, coś nowego, widać że nie boją się krytyki i chcą słuchać mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:31:46] • [IP: 83.13.155.**]

Formułę debaty wszystkich kandydatów trzeba wcześniej uzgodnić (termin, miejsce, prowadzący, tematyka itp.) a nie rzucić hasło w kosmos. Równie dobrze Bobek może sam tam polecieć. Nikt nie będzie żałował.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:25:45] • [IP: 83.8.168.***]

Gratuluję, spotkanie było bardzo dobre inne niż zwykle.Wysoki poziom Pana Mateusza Bobka, przygotowanie profesjonalne.Oby taki fason trzymał przez całą kadencję.Takiego Burmistrza potrzebuje nasze miasto.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:18:45] • [IP: 195.117.22.*]

Do Gościa z 23.29.44. Uzgodnijcie z Bobkiem co komu opowiadacie za bajki. Mateusz opowiadal, że sprzeda te tereny inwestorowi, który wybuduje basen :(, Ty chcesz tam budować mieszkania dla młodych?? Trochę się pogubiliście w tej Waszej Kiełbasie wyborczej

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:11:25] • [IP: 195.117.22.*]

Bobek mówił, że zaprosi ale tylko mówił. Tak z jego obietnicami - TYLKO MÓWI! Jako marionetka nic nie zrobi

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 10:40:02] • [IP: 83.20.251.***]

Bobek na swoim czacie live na 20 zadanych pytań odpowiada na dwa, te przez siebie wybranych...Jest za ale też przeciw... :D

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 10:36:43] • [IP: 31.0.44.***]

Moderator całkiem całkiem. Pole zdecydowanie ograniczone. Dobre rozdanie psychologiczne.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 09:30:43] • [IP: 31.0.84.***]

Prawdziwy człowiek na prawidłowym miejscu! Daj Pan, aby wygrał w 1szej turze!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 08:25:50] • [IP: 83.20.217.**]

Slabizna ten kandydat. Merytorycznie niewiele. Ciągle powtarzanie o kompromisie i że wszyscy powinni byc razem nijak ma się do osiągnięć pana Bobka w RM. Wszyscy widzieli jak to wyglądało absolutna bezwolnosc wobec Dorosza. Wieloletni burmistrz pozostawia po sobie w polityce postaci takie jak panowie Bobek, Celiński , Magda. Nie są to tytanu intelektu.

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■