POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [07.10.2018, 21:34:49] • Międzyzdroje

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

W piątek w międzyzdrojskim MDK miało miejsce spotkanie w formie warsztatów z kandydatami do Rady Miejskiej oraz kandydatem na burmistrza z KWW Nasze Miasto Nasz Dom.

5 października w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie komitetu Nasze Miasto Nasz Dom.

Przebieg spotkania różnił się od tego do czego zostali przyzwyczajeni mieszkańcy.

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

Zamiast typowej przedwyborczej prezentacji, spotkanie miało formę warsztatów. Przybyli mieszkańcy mieli okazję do bezpośredniej rozmowy ze swoimi kandydatami z poszczególnych okręgów. Siedząc razem przy stołach, goście oraz kandydaci wymieniali się pomysłami i poglądami na rozwój gminy.

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

Propozycje mieszkańców zostaną wykorzystane do przygotowania projektów uchwał w najbliższym czasie - mówi Mateusz Bobek. Mimo tego, że różnimy się poglądami połączyła nas wspólna praca nad przyszłymi rozwiązaniami dla naszej gminy. Cieszę się, że mogliśmy usiąść przy wspólnym stole i porozmawiać.

Nietypowe spotkanie z komitetem Mateusza Bobka

fot. Czytelnik

Wspólne warsztaty zaowocowały utworzeniem nowych punktów programu, stworzonych przez mieszkańców. Opracowane w ten sposób listy zostały podpisane przez wszystkich kandydatów, którzy zobowiązali się wykorzystać je jako podstawy przyszłych uchwał.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Środa [10.10.2018, 09:14:26] • [IP: 83.13.155.**]

To zebranie wyborcze czy stypa? Nowej energii nie widać.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 12:39:56] • [IP: 5.173.144.***]

Bobek był merytoryczny i dojrzały w realnych pomysłach dla miasta! Ma moj głos!

Gość • Wtorek [09.10.2018, 09:32:51] • [IP: 188.147.96.***]

Jak są tacy ludzie i nie mają poparcia, to znaczy są do niczego. Nie nadają się. Pokazać tych ludzi. Chętnie porozmawiam przy kawce. Tyto dialog prowadzi do dobra ogółu.

Gość • Wtorek [09.10.2018, 08:33:57] • [IP: 62.69.241.**]

Ludzie te pomysły są na poziomie sołtysa z lubelskiej wsi... Kandydaci są jak ich wyborcy, średnia intelektu poniżej średniej krajowej. Prawdziwych kandydatów pan Bobek nie chciałby w swoim komitecie, zbyt duże zagrożenie. W mieście są ludzie wykształceni i z bogatym doświadczeniem ale nie mają parcia na szkło, co właśnie jest domeną niedowartościowanych. Miasto półgłówków.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 23:09:03] • [IP: 77.253.31.***]

Jesteśmy za Tobą Bobek dasz radę Dorosz cuda zdzialał tereny nic nie warte sprzedal za gruby szmal i zarobil dla miasta kokosy i na Ciebie postawił więc po co coś zmieniać działaj jego spuścizna jest Twoja zawsze byłeś przy nim i głosujemy na ciebie

Budowanie bazy facebook • Poniedziałek [08.10.2018, 22:59:58] • [IP: 5.173.152.***]

Utworzenie strony – Nasze Międzyzdroje 21 lutego 2013 Strona zmieniła nazwę na Jan Magda - Nasze Międzyzdroje 29 sierpnia 2018 Strona zmieniła nazwę na Jan Magda - Dialog i zmiany 5 września 2018

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 21:11:07] • [IP: 77.253.27.**]

I co z tą debatą? Pozostali kontrkandydaci odpowiedzieli? Termin już znany?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 20:44:07] • [IP: 87.205.232.***]

Nie wybierajcie ani Bobka ani Magdy, bo będzie to samo co dotychczas, czyli to tak jakby Dorosz rządził nadal i bezkarnie, a piękne słówka o przyszłości to tylko przynęta. Gdzie byli dotychczas jak źle się działo? Co zrobili żeby tak nie było?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 20:26:08] • [IP: 89.174.73.**]

Super spotkanie i nikt tego nie zmieni. Kiedy pozostałe komitety planują spotkania z mieszkańcami, mam sporo pytań.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 19:04:56] • [IP: 5.173.136.**]

uzdrowisko straciliscie bo nikt nie chciał zawalczyć by zostało to teraz na zabiegi z...ć do świnoujścia.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 17:45:07] • [IP: 37.7.137.***]

Mieszkania dla młodych za kilkaset tysięcy złotych ? Ciekawe, których młodych będzie stać na wzięcie kredytu ? Mieszkańców mało jak widać po zdjęciach. Chyba niewielu wiedziało o nim. Pan Dorosz zabetonował nam miasto, zezwolił na wysoką zabudowę promenady i jej okolic, szczytem wszystkiego jest budowa hotelu na wydmach!! Nadal nie ruszono ze zmianą nawierzchni jezdni w zachodniej części promenady oraz ulic do niej prowadzących jak i ulic Dąbrowskiej, Plater, dojazd na Cmentarz też jest w opłakanym stanie. Inwestował pieniądze w niepotrzebne moim zdaniem przebudowy np.Alei Gwiazd !! W mieście potrzebni są lekarze (trzech) , stomatolodzy(jeden z umową NFZ) , to za mało i może w końcu ktoś by pomyślał o ośrodku zdrojowym, gdzie mieszkańcy mogliby poddać się zabiegom rehabilitacyjnym !! To najważniejsze sprawy na wczoraj do zrobienia !!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:35:36] • [IP: 83.21.54.***]

Same plusy? Coś wpisujący wystawiają same laurki. Bardzo ciekawe, żadnych problemów. Ciekawe gdzie Pan Bobek oraz obecni radni z jego komitetu byli przez swoje kadencje. Raptem teraz wszystko będzie cacy?? A kto dopuścił do zabetonowania naszego urokliwowego miasta? Przecież popierali we wszystkim obecnego Burmistrza. Dopiero teraz oświadczają, że oni chcą inaczej. Co za pruderia!!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:02:03] • [IP: 37.248.157.**]

CO ZA TANDETNA KIEŁBASA. TAK, mieszkania dla kogo? Basen? Plaża na wapnicy? Człowieku ogarnij się. Mieszkańcom potrzeba nowej oczyszczalni, bo ta nie wyrabia i latem smród że aż estyd. Machanie rączkami i przemowa jak wyklepany wiersz na pamięć to nie wszystko. Zejdź na ziemię.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 14:38:42] • [IP: 83.20.99.**]

Nadal nikt z komitetu pana Bobka bardzo aktywnego w internecie w niemądrych wpisach pseudo-entuzjastycznych nie udzielił mi odpowiedzi na pytanie. Jaka jest różnica miedzy panem Celińskim, Magdą i Bobkiem wobec tego że wszystkich tych panów łączy burmistrz Dorosz ?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 13:07:40] • [IP: 188.146.64.**]

Gdzie Magda ze starej ekipy Dorosza? Trzeba porównać te postacie i dopiero wyciągać wnioski. Dla mnie Pan Mateusz teraz jest na pierwszym miejscu, później długo, długo nic.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 12:31:37] • [IP: 5.173.152.***]

Najbardziej podobała mi się obietnica podobnych. spotkań z ludźmi co 4 miesiące w kadencji, spotkanie podobało mi się, byłomerytoryczne, mało papki wyborczej a zamiast tego rozmowa. Tak jak był Pan jedynym radnym który zainteresował się moimi problemam terenem tak teraz jest Pan jedynym kandydatem na burmistrza który mnie wysłuchał. Ten młody kandydat na radnego trochę widać się speszył ale wygląda na porządnego. Wszyscy bardzo pozytywnie.

432 • Poniedziałek [08.10.2018, 12:18:14] • [IP: 83.20.251.***]

Spotkanie super, coś nowego, widać że nie boją się krytyki i chcą słuchać mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:31:46] • [IP: 83.13.155.**]

Formułę debaty wszystkich kandydatów trzeba wcześniej uzgodnić (termin, miejsce, prowadzący, tematyka itp.) a nie rzucić hasło w kosmos. Równie dobrze Bobek może sam tam polecieć. Nikt nie będzie żałował.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:25:45] • [IP: 83.8.168.***]

Gratuluję, spotkanie było bardzo dobre inne niż zwykle.Wysoki poziom Pana Mateusza Bobka, przygotowanie profesjonalne.Oby taki fason trzymał przez całą kadencję.Takiego Burmistrza potrzebuje nasze miasto.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:18:45] • [IP: 195.117.22.*]

Do Gościa z 23.29.44. Uzgodnijcie z Bobkiem co komu opowiadacie za bajki. Mateusz opowiadal, że sprzeda te tereny inwestorowi, który wybuduje basen :(, Ty chcesz tam budować mieszkania dla młodych?? Trochę się pogubiliście w tej Waszej Kiełbasie wyborczej

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 11:11:25] • [IP: 195.117.22.*]

Bobek mówił, że zaprosi ale tylko mówił. Tak z jego obietnicami - TYLKO MÓWI! Jako marionetka nic nie zrobi

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 10:40:02] • [IP: 83.20.251.***]

Bobek na swoim czacie live na 20 zadanych pytań odpowiada na dwa, te przez siebie wybranych...Jest za ale też przeciw... :D

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 10:36:43] • [IP: 31.0.44.***]

Moderator całkiem całkiem. Pole zdecydowanie ograniczone. Dobre rozdanie psychologiczne.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 09:30:43] • [IP: 31.0.84.***]

Prawdziwy człowiek na prawidłowym miejscu! Daj Pan, aby wygrał w 1szej turze!

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 08:25:50] • [IP: 83.20.217.**]

Slabizna ten kandydat. Merytorycznie niewiele. Ciągle powtarzanie o kompromisie i że wszyscy powinni byc razem nijak ma się do osiągnięć pana Bobka w RM. Wszyscy widzieli jak to wyglądało absolutna bezwolnosc wobec Dorosza. Wieloletni burmistrz pozostawia po sobie w polityce postaci takie jak panowie Bobek, Celiński , Magda. Nie są to tytanu intelektu.

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z panem Joachimem Brudzińskim Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18. października 2018 roku o godz. 14.15 w „Wolińskim Dworku” w Wolinie ■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■