POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.10.2018, 22:18:45] • Międzyzdroje

Fatalne wykonanie kładki na wydmach w Międzyzdrojach

Fatalne wykonanie kładki na wydmach w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Radny Zbigniew Mittelstadt przysłał do redakcji zdjęcia i opis deptaka biegnącego po wydmach, wykonanego na wzór tego w Świnoujściu. Jego zdaniem kładka została wykonana źle. Dlaczego?

Termin wykonania minął 30 września. Wykonanie jest fatalne. Radny, jako inwalida, cieszył się, że będzie mógł tam spacerować na wózku. Próba okazała się jazdą jak po kocich łbach. Piesi też będą się potykać. Poza tym brak jest zjazdów na plażę i inwalidzi oraz matki z dziećmi na wózkach nie mają bezpośredniego dostępu na plażę. Możemy dodać, że na tę inwestycje Gmina Międzyzdroje zaciągnęła jeszcze dodatkowy kredyt.

Fatalne wykonanie kładki na wydmach w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

A tak to widzi Pan Zbigniew:

Piękna kładka na wydmie, otworzyła nowe spojrzenie na Zatokę Pomorską. Jej część na palach zjawiskowo wprowadza w korony wydm. Część od wejścia H do J wydłużyła promenadę lecz jakość wykonania daje dużo do życzenia, kostka ułożona jest w sposób tragiczny w stylu góry i doliny, lub fale Dunaju . Koszt poniesiony przez gminę nie zakładał tak niskiej jakości ułożenia kostki, lecz jeżeli za to płaci Gmina to chyba można zrobić to lipnie. Kasę wykonawca i tak dostanie, ale za tak położoną kostkę na naszych podwórkach byśmy nie zapłacili. Jak spadną deszcze będzie tam dużo kałuż.

Fatalne wykonanie kładki na wydmach w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Fatalne wykonanie kładki na wydmach w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Fatalne wykonanie kładki na wydmach w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Gość • Niedziela [07.10.2018, 22:04:13] • [IP: 87.205.231.***]

Problem, na który uwagę zwrócił Pan radny, niestety cechuje większość projektów wykonanych za pieniądze podatników... A wy, hejterzy od" zmian w dialogu"! Zamiast pisać dyrdymały może warto jednak posłuchać mądrzejszego i bardziej doświadczonego od was?

Gość • Sobota [06.10.2018, 19:39:07] • [IP: 80.245.177.***]

A on na spacer to zawsze z poziomicą jeżdzi? i to z taką długą?

Gość FIKOŁ • Piątek [05.10.2018, 10:00:40] • [IP: 95.41.53.***]

Jeśli położyć krótką poziomicę to będzie gut, i taką krótką na pewno mieli robotnicy...

lisek • Czwartek [04.10.2018, 21:11:08] • [IP: 89.174.73.**]

Anonimowi mędrcy, jak łatwo dopiąć każdemu łatę i nadinterpretowywać rzeczywistość.BRZYDZĘ SIĘ ANONIMOWYM HEJTEM!Doskonale pamiętam, że ten akurat temat zawsze był ważny dla tego radnego(z różnych powodów, nie tylko oczywistych).Jako rehabilitant" kaleka"(jak sam o sobie mówi, posiadając duży dystans do siebie) jest merytorycznym głosem wielu, być może słabszych.Pozycja z wózka nie ogranicza jego intelektu, jak niektórym erudytom poniżej. To mądry i silny mężczyzna.POWODZENIA!

Mieszkaniec. • Czwartek [04.10.2018, 10:08:01] • [IP: 5.173.136.***]

no tak bo warto marnować czas na jakieś kłatki. zamiast rozmawiać o rzeczach nieważnych, lepiej rozmawiać o rzeczach ważniejszych. zeby to zrobić należy wybrać Jana Magdę, gwaranta konkretnych rozwiązań

Gość • Środa [03.10.2018, 20:41:06] • [IP: 83.20.248.***]

Faktycznie problem jak diabli - nie da się bez tego żyć. Czy jako Radny które kandyduje na następną kadencje ma do powiedzenia nam tylko o kładce, to faktycznie bardzo wiele szlak mnie trafia jak czytam takie brednie. Panie Zbigniewie są ważniejsze sprawy jak pieprzona kładka. Bez niej Międzyzdroje też będą istnieć.

Gość • Środa [03.10.2018, 19:50:28] • [IP: 188.147.102.***]

a Pan Zbyszek co robil wczesniej? kadencja radnego trwa 4 lata a nie tylko w roku wyborczym budza sie MASZYNKI DO GLOSOWANIA i teraz pokazuja jak sia troszcza. TERAZ TO JUZ ZAPOZNO panie Zbyszku aktywnym radnym jest sie cala kadencje

Gość • Środa [03.10.2018, 15:11:58] • [IP: 188.147.70.**]

Robota jest dobra, to poziomica jest krzywa, szacun dla wykonawcy

Gość • Środa [03.10.2018, 01:27:11] • [IP: 37.47.185.**]

Przychylam się do głosu żeby cała raz radę rozgonic na cztery wiatry. Wszystkich rozgonic. I wybrać nową. Magda na burmistrza i wszyscy w R.M. nowi. Żartowałem. A Pana to prowok jak z koziej /-/ trąba.

Gość • Wtorek [02.10.2018, 23:29:53] • [IP: 188.147.97.***]

całą tą radę powinni przecież rozgonić na cztery wiatry. COKOLWIEK ktokolwiek zrobił przez tą kadencję? Za co tam pieniądze są płacone? Za darmo tam powinni siedzieć, a to i tak za dużo jak na tą pracę co wykonali...

Gość • Wtorek [02.10.2018, 22:56:38] • [IP: 31.0.82.**]

To już tragedia. Kolejna niedorobka?Niektórym radnym po trzech kadencja spostrzega ie się zmieniło pewnych zaszlosci

Gość • Wtorek [02.10.2018, 22:20:15] • [IP: 77.253.140.***]

90% inwestycji Dorosza to lipa przy czynnym udziale Bobka i Magdy, teraz przed wyborami opamiętali się i co chcą teraz naprawiać to co psuli w mieście przez wiele lat wstydu nie mają.

Gość • Wtorek [02.10.2018, 20:58:09] • [IP: 83.21.51.***]

Mam takie zdjęcia z poziomicą i metrówką przy słynnych studzienkach na Ul. Mieszka i Myśliwskiej sprzed 1, 5 roku o czym mówiłem " ex-pertom" z Urzędu i zero reakcji. Był to odbiór budowy. Nagle się uaktywnili. Wszyscy radni won. Połowa urzędników won. Może będzie jakaś poprawa, nie na długo, ale tylko wtedy.

Gość • Wtorek [02.10.2018, 20:56:15] • [IP: 83.21.50.***]

Tu chodzi o nierównie ułożoną kostkę na starej części tzw. Różąnce a nie o kładce z tworzywa przy molo. Czytajcie ze zrozumieniem.

Gość • Wtorek [02.10.2018, 20:42:34] • [IP: 83.11.85.***]

Darmowa reklama przedwyborcza...

Gość • Wtorek [02.10.2018, 20:08:38] • [IP: 83.13.155.**]

Tej kladki w tym miejscu byc nie powinno. Sezonu sztormowego nie przetrwa. Szkoda zmarnowanych pieniedzy

Gość • Wtorek [02.10.2018, 17:29:19] • [IP: 5.172.238.***]

Pan robi sobie kampanię wyborczą, czas na zmiany radnych

Gość • Wtorek [02.10.2018, 16:52:02] • [IP: 5.173.144.***]

Tak właśnie wyglądają inwestycje pod okiem obecnego włodarza i tak samo wyglądać będą pod okiem jego kumpla i pojętnego ucznia - Magdy.

Gość • Wtorek [02.10.2018, 14:30:49] • [IP: 83.20.252.***]

Wyglada jak GASOWSKI z pllejady gwiazd z szacunkiem do pana

Gość • Wtorek [02.10.2018, 14:08:24] • [IP: 83.23.253.***]

Niestety każdy nowy teraz projekt nie przewiduje osób niepełnosprawnych czy kobiet z dziećmi w wózkach. Ani Kawcza Góra ani trójkąt teraz rampa na wydmach. No niestety chyba zbyt dużo zdrowych ludzi i za mało matek w naszym" cudownym" urzędzie miasta żeby o to zadbać

Gość • Wtorek [02.10.2018, 13:24:47] • [IP: 83.20.158.**]

"Ale obudził się przed wyborami, machał łapką, zatroskany" - itd. itp. -styl niepowtarzalny. Obudził to się pan Bobek i teraz tańczy coś jak taniec świętego Wita przed wyborcami że on zawsze był z nimi - ten Wasz Dobry Wierny Usłużny Bobek - co za świat. A pan Magda jeszcze się nie obudził i nie zamierza stanowisko burmistrza należy mu się po panu Doroszu i już. Nawet nie próbuje nikogo przekonać bo przecież Dialog był cały czas a Zmiana to on na burmistrza z panem Celińskim za plecami. Co do meritum. Pan Zbyszek zawsze pytał o szczegóły. Z uporem wojownika o niechcianą sprawę pytał o nowo wybudowany zjazd na plażę z źle wybudowanymi spadkami. Decydent patrzył na niego w milczeniu rybio, a jego wierni chłopcy zamykali temat. Pytał - bo nie grało - i nie gra do dzisiaj dnia. A to że sprawa przyschła nie znaczy że jest załatwiona dobrze. A fatalne praktyki marnotrawienia publicznych pieniędzy na fuszerkę nie świadczą dobrze o rządzących. O niezależności p Zbyszka pisało wielu poniżej. To wszystko prawd.

Niepełnosprawny • Wtorek [02.10.2018, 12:21:47] • [IP: 83.8.166.**]

Ludzie projekt projektem a kładka kładką Na projekcie jest równo czy krzywo? JEST RÓWNO! Radni widzieli na projekcie RÓWNO nie KRZYWO to że wykonawca zrobił po dziadowsku ano zrobił Tak się u nas robi. Jak na projekcie są zjazdy to mają być. Jak nie ma to pocałujta w d... wójta. Trzeba było ryczeć w czasie projektowania nie teraz. Co do tego że inwalidom zawsze ktoś robił po dziadowsku to fakt bo syty głodnego nie zrozumie. A na dodatek Pan Radny powinien był wypróbować tę kładkę w Świnoujściu i dopiero podnosić larum. Po tamtej się dokładnie tak samo jeździ jak po tej w Międzyzdrojach i nikt się nie przewraca.

Gość • Wtorek [02.10.2018, 11:52:18] • [IP: 80.245.177.***]

jaki on teraz zatroskany o miedzyzdroje, a łapką machał jak wszyscy radni (radni bezradni). a teraz to to nie oni, to wszystko ten zły dorosz.ludzie sie na to nie nabiorą i tym radnym powiemy dowidzenia

Gość • Wtorek [02.10.2018, 10:59:25] • [IP: 83.23.184.***]

lampy przesunąć w bok !!

Gość • Wtorek [02.10.2018, 10:54:05] • [IP: 89.174.73.**]

nie pojmuję tego, teraz, akurat teraz, przed wyborami takie zaniepokojenie.absolutnie nie bronię burmistrza, ale w UM są[mam taką nadzieję] zatrudnieni urzędnicy do pilnowania takich spraw, gdzie byli do tej pory?to są też moje pieniądze i chcę widzieć dobrą pracę, a nie fuszerkę.

Oglądasz 1-25 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■