POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.09.2018, 15:02:26] • Gmina Golczewo

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Około godziny 10.30 na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo doszło do wypadku drogowego w wyniku którego jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

- Wyjeżdżająca z bocznej drogi skuterem zajechała drogę jadącemu Mercedesowi. Zderzenie było tak silne, że Mercedes wylądował w przydrożnym rowie a jadąca pasażerka Mercedesa poniosła śmierć na miejscu. Natomiast kierująca skuterem zabrana została śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – powiedziała Aleksandra Berenda oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim.

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [23.09.2018, 18:43:09] • [IP: 37.7.132.***]

Niepotrzebna śmierć. ..jednak sama jeżdżę skuterem i powiem jedno. Nie każdy kto ma prawo jazdy potrafi jeździć i zna przepisy ruchu drogowego !! Przykład ? Proszę bardzo !! Międzyzdroje, jadę ulicą z prędkością 50 km/h, ale kierowcy jadący za mną wyprzedzają mnie !! Wyprzedzają na podwójnej ciągłej, przed przejściem dla pieszych, w martwej strefie, albo wjeżdżają na pas dla skrętu w lewo, bo to wstyd jechać za skuterem prowadzonym przez kobietę !! Wyjeżdżają z drogi podporządkowanej wprost pod moje koła, wyprzedzają gdy chcę skręcić np.w lewo. Tylko dzięki refleksowi uniknęłam kilka razy wypadku z winy wspaniałych kierowców z prawem jazdy !!

Gość • Niedziela [23.09.2018, 10:54:35] • [IP: 83.168.84.**]

Na skrzyżowaniu Grabowo - Osiedle Kamień P0m pożniwna być taka sygnalizacja świetlna tak jak np. w Międzywodziu czy w Wisełce

Gość • Niedziela [23.09.2018, 10:47:23] • [IP: 83.168.84.**]

Podobnie jest za Kamieniem na skrzyżowaniu Osiedle - Grabowo w tym miejscu powinno być organicznie prędkości do 30 km/hodz a jest 70 km/godz.Latem samochody" grzeją 'nie patrzą na wyjeżdżających, rowerzystów czy pieszych. A wypadów na tym skrzyżowaniu już było wiele. Co na to władze gminne ?

Gość • Niedziela [23.09.2018, 00:00:47] • [IP: 83.23.243.**]

I tu trzeba się zgodzić z tym komentarzem...dalej pozwalajcie jeździć bez uprawnień na dowód osobisty...ja będąc w podstawówce zdawałem karte rowerową a później motorowerową co mnie chociż nauczyło podstaw ruchu drogowego. z perspektywy kierowcy uważam że tak to powinno się odbywać dalej. jestem kierowcą zawodowym i naprawdę wiem co potrafią" odwalić" rowerzyści i motorowerzyści(oczywiście nie każdego należy tu oceniać jedną miarą) kask na głowe i do przodu...a później wina wszystkich tylko nie takiego delikwenta...moim zdaniem i zapewne jeszcze wielu innych-uprawnienia na motorower powinne być zdobywane po egzaminie ze znajomości o rychu drogowym w stopniu chociaż podstawowym.

Gość • Piątek [21.09.2018, 07:35:54] • [IP: 78.11.124.**]

Dalej zezwalajcie jeździć bez uprawnień na dowód osobisty.

Z • Czwartek [20.09.2018, 18:36:10] • [IP: 95.160.177.**]

to moja ciocia chrzestna przez jebana * stracila zycie

Gość • Czwartek [20.09.2018, 14:01:03] • [IP: 89.174.73.**]

POKRAKA i koniec tematu!! Zasady mówią USTĄP, to ustąp... Przez takie tępoty nie żyje Człowiek i tyle. Tak ciężko stanąć i spojrzeć czy nic jedzie? Nieee..no po co lepiej wyjechać... Biedna Kobieta :(((((

Gość • Czwartek [20.09.2018, 07:43:57] • [IP: 83.8.124.***]

[*] przez czyjas glupote nie zyje drugi czlowiek i tak jest w wiekszosci przypadkow...

Gość • Środa [19.09.2018, 22:11:11] • [IP: 94.254.129.**]

Jak mogą po drogach publicznych poruszać się ludzie nieznający absolutnie przepisów, mało tego to jeszcze daja im mocniejszy sprzęt do niesienia smierci na drogach czyli samochody bez prawa jazdy. Absurd😐

Gość • Środa [19.09.2018, 21:51:35] • [IP: 83.20.253.**]

Żadna pokraka!! Jak możecie tak pisać. Nikt nie chciał nikogo zabić. ludzie ogarnijcie sie a nie wyzywacie. To mogło spotkać każdego. Słońce oslepilo !

Gość • Środa [19.09.2018, 21:36:32] • [IP: 83.23.250.***]

Wiadomo kto to.?

Gość • Środa [19.09.2018, 19:32:58] • [IP: 83.23.248.***]

Przez pokrakę która nie zna przepisów nie żyje nie winna kobieta.

Naoczny świadek • Środa [19.09.2018, 18:37:11] • [IP: 31.0.37.**]

Tak była przypięta

Gość • Środa [19.09.2018, 17:38:22] • [IP: 83.8.79.**]

Była przypięta?

Naoczny świadek • Środa [19.09.2018, 17:21:45] • [IP: 31.0.85.***]

Skuter nie zajechal drogi mercedesowi tylko uderzył w tylne drzwi. ...

Gość • Środa [19.09.2018, 16:17:52] • [IP: 83.11.230.***]

Ciekawi mnie tylko ile grzal i z czego był ten skuter

Gość • Środa [19.09.2018, 16:04:37] • [IP: 88.156.137.*]

Te drogi nie są przystosowane do jazdy 70km/h a oni jeszcze przekraczają te prędkości. To samo jak się jedzie do Łukęcina ze Strzyżewka, znak 70km/h przed bardzo ostrym zakrętem na moście, w dodatku droga zapiaszczona, aż znosi te samochody na bok. Dodatkowo kompletny brak oświetlenia ulicznego, po nowo wyremontowanej drodze za środki z UE, co to za głupie oszczędności?

Gość • Środa [19.09.2018, 15:34:33] • [IP: 37.47.172.***]

Tak właśnie tam jeżdżą na tym skrzyżowaniu, nieraz byłam świadkiem że wymuszają pierszenstwo. Biedna kobieta niewinna zginęla bo jakaś pokraka jeżdzić ne umie

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■