POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.09.2018, 15:02:26] • Gmina Golczewo

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Około godziny 10.30 na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo doszło do wypadku drogowego w wyniku którego jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

- Wyjeżdżająca z bocznej drogi skuterem zajechała drogę jadącemu Mercedesowi. Zderzenie było tak silne, że Mercedes wylądował w przydrożnym rowie a jadąca pasażerka Mercedesa poniosła śmierć na miejscu. Natomiast kierująca skuterem zabrana została śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – powiedziała Aleksandra Berenda oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim.

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 19:59:38] • [IP: 89.67.30.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

kierowca tego Mercedes'a • Poniedziałek [14.01.2019, 19:56:07] • [IP: 89.67.30.**]

Szmato zdechniesz w męczarniach obiecuję

Gość • Niedziela [23.09.2018, 18:43:09] • [IP: 37.7.132.***]

Niepotrzebna śmierć. ..jednak sama jeżdżę skuterem i powiem jedno. Nie każdy kto ma prawo jazdy potrafi jeździć i zna przepisy ruchu drogowego !! Przykład ? Proszę bardzo !! Międzyzdroje, jadę ulicą z prędkością 50 km/h, ale kierowcy jadący za mną wyprzedzają mnie !! Wyprzedzają na podwójnej ciągłej, przed przejściem dla pieszych, w martwej strefie, albo wjeżdżają na pas dla skrętu w lewo, bo to wstyd jechać za skuterem prowadzonym przez kobietę !! Wyjeżdżają z drogi podporządkowanej wprost pod moje koła, wyprzedzają gdy chcę skręcić np.w lewo. Tylko dzięki refleksowi uniknęłam kilka razy wypadku z winy wspaniałych kierowców z prawem jazdy !!

Gość • Niedziela [23.09.2018, 10:54:35] • [IP: 83.168.84.**]

Na skrzyżowaniu Grabowo - Osiedle Kamień P0m pożniwna być taka sygnalizacja świetlna tak jak np. w Międzywodziu czy w Wisełce

Gość • Niedziela [23.09.2018, 10:47:23] • [IP: 83.168.84.**]

Podobnie jest za Kamieniem na skrzyżowaniu Osiedle - Grabowo w tym miejscu powinno być organicznie prędkości do 30 km/hodz a jest 70 km/godz.Latem samochody" grzeją 'nie patrzą na wyjeżdżających, rowerzystów czy pieszych. A wypadów na tym skrzyżowaniu już było wiele. Co na to władze gminne ?

Gość • Niedziela [23.09.2018, 00:00:47] • [IP: 83.23.243.**]

I tu trzeba się zgodzić z tym komentarzem...dalej pozwalajcie jeździć bez uprawnień na dowód osobisty...ja będąc w podstawówce zdawałem karte rowerową a później motorowerową co mnie chociż nauczyło podstaw ruchu drogowego. z perspektywy kierowcy uważam że tak to powinno się odbywać dalej. jestem kierowcą zawodowym i naprawdę wiem co potrafią" odwalić" rowerzyści i motorowerzyści(oczywiście nie każdego należy tu oceniać jedną miarą) kask na głowe i do przodu...a później wina wszystkich tylko nie takiego delikwenta...moim zdaniem i zapewne jeszcze wielu innych-uprawnienia na motorower powinne być zdobywane po egzaminie ze znajomości o rychu drogowym w stopniu chociaż podstawowym.

Gość • Piątek [21.09.2018, 07:35:54] • [IP: 78.11.124.**]

Dalej zezwalajcie jeździć bez uprawnień na dowód osobisty.

Z • Czwartek [20.09.2018, 18:36:10] • [IP: 95.160.177.**]

to moja ciocia chrzestna przez jebana * stracila zycie

Gość • Czwartek [20.09.2018, 14:01:03] • [IP: 89.174.73.**]

POKRAKA i koniec tematu!! Zasady mówią USTĄP, to ustąp... Przez takie tępoty nie żyje Człowiek i tyle. Tak ciężko stanąć i spojrzeć czy nic jedzie? Nieee..no po co lepiej wyjechać... Biedna Kobieta :(((((

Gość • Czwartek [20.09.2018, 07:43:57] • [IP: 83.8.124.***]

[*] przez czyjas glupote nie zyje drugi czlowiek i tak jest w wiekszosci przypadkow...

Gość • Środa [19.09.2018, 22:11:11] • [IP: 94.254.129.**]

Jak mogą po drogach publicznych poruszać się ludzie nieznający absolutnie przepisów, mało tego to jeszcze daja im mocniejszy sprzęt do niesienia smierci na drogach czyli samochody bez prawa jazdy. Absurd😐

Gość • Środa [19.09.2018, 21:51:35] • [IP: 83.20.253.**]

Żadna pokraka!! Jak możecie tak pisać. Nikt nie chciał nikogo zabić. ludzie ogarnijcie sie a nie wyzywacie. To mogło spotkać każdego. Słońce oslepilo !

Gość • Środa [19.09.2018, 21:36:32] • [IP: 83.23.250.***]

Wiadomo kto to.?

Gość • Środa [19.09.2018, 19:32:58] • [IP: 83.23.248.***]

Przez pokrakę która nie zna przepisów nie żyje nie winna kobieta.

Naoczny świadek • Środa [19.09.2018, 18:37:11] • [IP: 31.0.37.**]

Tak była przypięta

Gość • Środa [19.09.2018, 17:38:22] • [IP: 83.8.79.**]

Była przypięta?

Naoczny świadek • Środa [19.09.2018, 17:21:45] • [IP: 31.0.85.***]

Skuter nie zajechal drogi mercedesowi tylko uderzył w tylne drzwi. ...

Gość • Środa [19.09.2018, 16:17:52] • [IP: 83.11.230.***]

Ciekawi mnie tylko ile grzal i z czego był ten skuter

Gość • Środa [19.09.2018, 16:04:37] • [IP: 88.156.137.*]

Te drogi nie są przystosowane do jazdy 70km/h a oni jeszcze przekraczają te prędkości. To samo jak się jedzie do Łukęcina ze Strzyżewka, znak 70km/h przed bardzo ostrym zakrętem na moście, w dodatku droga zapiaszczona, aż znosi te samochody na bok. Dodatkowo kompletny brak oświetlenia ulicznego, po nowo wyremontowanej drodze za środki z UE, co to za głupie oszczędności?

Gość • Środa [19.09.2018, 15:34:33] • [IP: 37.47.172.***]

Tak właśnie tam jeżdżą na tym skrzyżowaniu, nieraz byłam świadkiem że wymuszają pierszenstwo. Biedna kobieta niewinna zginęla bo jakaś pokraka jeżdzić ne umie

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■