POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.09.2018, 15:02:26] • Gmina Golczewo

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Około godziny 10.30 na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo doszło do wypadku drogowego w wyniku którego jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

- Wyjeżdżająca z bocznej drogi skuterem zajechała drogę jadącemu Mercedesowi. Zderzenie było tak silne, że Mercedes wylądował w przydrożnym rowie a jadąca pasażerka Mercedesa poniosła śmierć na miejscu. Natomiast kierująca skuterem zabrana została śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – powiedziała Aleksandra Berenda oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim.

W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [23.09.2018, 18:43:09] • [IP: 37.7.132.***]

Niepotrzebna śmierć. ..jednak sama jeżdżę skuterem i powiem jedno. Nie każdy kto ma prawo jazdy potrafi jeździć i zna przepisy ruchu drogowego !! Przykład ? Proszę bardzo !! Międzyzdroje, jadę ulicą z prędkością 50 km/h, ale kierowcy jadący za mną wyprzedzają mnie !! Wyprzedzają na podwójnej ciągłej, przed przejściem dla pieszych, w martwej strefie, albo wjeżdżają na pas dla skrętu w lewo, bo to wstyd jechać za skuterem prowadzonym przez kobietę !! Wyjeżdżają z drogi podporządkowanej wprost pod moje koła, wyprzedzają gdy chcę skręcić np.w lewo. Tylko dzięki refleksowi uniknęłam kilka razy wypadku z winy wspaniałych kierowców z prawem jazdy !!

Gość • Niedziela [23.09.2018, 10:54:35] • [IP: 83.168.84.**]

Na skrzyżowaniu Grabowo - Osiedle Kamień P0m pożniwna być taka sygnalizacja świetlna tak jak np. w Międzywodziu czy w Wisełce

Gość • Niedziela [23.09.2018, 10:47:23] • [IP: 83.168.84.**]

Podobnie jest za Kamieniem na skrzyżowaniu Osiedle - Grabowo w tym miejscu powinno być organicznie prędkości do 30 km/hodz a jest 70 km/godz.Latem samochody" grzeją 'nie patrzą na wyjeżdżających, rowerzystów czy pieszych. A wypadów na tym skrzyżowaniu już było wiele. Co na to władze gminne ?

Gość • Niedziela [23.09.2018, 00:00:47] • [IP: 83.23.243.**]

I tu trzeba się zgodzić z tym komentarzem...dalej pozwalajcie jeździć bez uprawnień na dowód osobisty...ja będąc w podstawówce zdawałem karte rowerową a później motorowerową co mnie chociż nauczyło podstaw ruchu drogowego. z perspektywy kierowcy uważam że tak to powinno się odbywać dalej. jestem kierowcą zawodowym i naprawdę wiem co potrafią" odwalić" rowerzyści i motorowerzyści(oczywiście nie każdego należy tu oceniać jedną miarą) kask na głowe i do przodu...a później wina wszystkich tylko nie takiego delikwenta...moim zdaniem i zapewne jeszcze wielu innych-uprawnienia na motorower powinne być zdobywane po egzaminie ze znajomości o rychu drogowym w stopniu chociaż podstawowym.

Gość • Piątek [21.09.2018, 07:35:54] • [IP: 78.11.124.**]

Dalej zezwalajcie jeździć bez uprawnień na dowód osobisty.

Z • Czwartek [20.09.2018, 18:36:10] • [IP: 95.160.177.**]

to moja ciocia chrzestna przez jebana * stracila zycie

Gość • Czwartek [20.09.2018, 14:01:03] • [IP: 89.174.73.**]

POKRAKA i koniec tematu!! Zasady mówią USTĄP, to ustąp... Przez takie tępoty nie żyje Człowiek i tyle. Tak ciężko stanąć i spojrzeć czy nic jedzie? Nieee..no po co lepiej wyjechać... Biedna Kobieta :(((((

Gość • Czwartek [20.09.2018, 07:43:57] • [IP: 83.8.124.***]

[*] przez czyjas glupote nie zyje drugi czlowiek i tak jest w wiekszosci przypadkow...

Gość • Środa [19.09.2018, 22:11:11] • [IP: 94.254.129.**]

Jak mogą po drogach publicznych poruszać się ludzie nieznający absolutnie przepisów, mało tego to jeszcze daja im mocniejszy sprzęt do niesienia smierci na drogach czyli samochody bez prawa jazdy. Absurd😐

Gość • Środa [19.09.2018, 21:51:35] • [IP: 83.20.253.**]

Żadna pokraka!! Jak możecie tak pisać. Nikt nie chciał nikogo zabić. ludzie ogarnijcie sie a nie wyzywacie. To mogło spotkać każdego. Słońce oslepilo !

Gość • Środa [19.09.2018, 21:36:32] • [IP: 83.23.250.***]

Wiadomo kto to.?

Gość • Środa [19.09.2018, 19:32:58] • [IP: 83.23.248.***]

Przez pokrakę która nie zna przepisów nie żyje nie winna kobieta.

Naoczny świadek • Środa [19.09.2018, 18:37:11] • [IP: 31.0.37.**]

Tak była przypięta

Gość • Środa [19.09.2018, 17:38:22] • [IP: 83.8.79.**]

Była przypięta?

Naoczny świadek • Środa [19.09.2018, 17:21:45] • [IP: 31.0.85.***]

Skuter nie zajechal drogi mercedesowi tylko uderzył w tylne drzwi. ...

Gość • Środa [19.09.2018, 16:17:52] • [IP: 83.11.230.***]

Ciekawi mnie tylko ile grzal i z czego był ten skuter

Gość • Środa [19.09.2018, 16:04:37] • [IP: 88.156.137.*]

Te drogi nie są przystosowane do jazdy 70km/h a oni jeszcze przekraczają te prędkości. To samo jak się jedzie do Łukęcina ze Strzyżewka, znak 70km/h przed bardzo ostrym zakrętem na moście, w dodatku droga zapiaszczona, aż znosi te samochody na bok. Dodatkowo kompletny brak oświetlenia ulicznego, po nowo wyremontowanej drodze za środki z UE, co to za głupie oszczędności?

Gość • Środa [19.09.2018, 15:34:33] • [IP: 37.47.172.***]

Tak właśnie tam jeżdżą na tym skrzyżowaniu, nieraz byłam świadkiem że wymuszają pierszenstwo. Biedna kobieta niewinna zginęla bo jakaś pokraka jeżdzić ne umie

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z panem Joachimem Brudzińskim Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18. października 2018 roku o godz. 14.15 w „Wolińskim Dworku” w Wolinie ■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■