POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:44:42] • Międzyzdroje

Podpalenie czy nieszczęśliwy wypadek? W nocy spłonął beach bar w Międzyzdrojach

Podpalenie czy nieszczęśliwy wypadek? W nocy spłonął beach bar w Międzyzdrojach

fot. Czytelnik

Pożar pojawił się około godziny 03:00 w nocy. Na miejsce wysłane zostały zastępy straży pożarnej, jednak nie udało uratować się lokalu, który spłonął doszczętnie.

Jak poinformował nas jeden ze świadków zdarzenia, ogień w beach barze umiejscowionym pomiędzy molem w Międzyzdrojach a hotelem Amber Baltic pojawił się około godziny 03:00 we wtorek. Na miejsce wysłani zostali strażacy, jednak nie udało uratować się lokalu.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:17:09] • [IP: 94.254.128.**]

PAŁKA ZAPAŁKA DWA KIJE KTO SIĘ NIE SCHOWA TEN KRYJE. ..A ZAPAŁKA NA TO NIEMOŻLIWE..a jednak.

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:04:53] • [IP: 94.254.128.**]

WRÓŻBITA MACIEJ MÓWI ŻE TO ZAPAŁKI WINNE SĄ...

Gość • Piątek [21.09.2018, 12:54:45] • [IP: 94.254.234.**]

15;30 komentarz własny.

Gość • Środa [19.09.2018, 16:57:32] • [IP: 188.47.43.**]

policji to my nie mamy, masowe kradzieże aut (na wyspie!), seryjne podpalenia... międzyzdroje brooklynem polski

Gość • Środa [19.09.2018, 15:30:15] • [IP: 193.104.192.**]

Jezeli ludzie, ktorzy mysla ze to celowe dzialanie na uzyskanie ubezpieczenia to sie mylicie. Lokale przy plazy nie sa ubezpieczone ze wzgledu na niebezpieczenstwo sztormow itd. zadna ubezpieczalnia nie chce ubezpieczac takich lokali. Jest mi niezwykle szkoda wlascicieli, sa to dobrzy ludzie z wielkim sercem do kazdego, miejsce sie za rok odbuduje, ale nie da sie odbudowac rzeczy, pamiatek ktore splonely. mam nadzieje, ze dopadna sprawcow i srogo zostana ukarani.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:40:05] • [IP: 94.254.233.**]

Nic nie działa nie siej domysłów.

Gość • Środa [19.09.2018, 10:03:58] • [IP: 83.168.86.***]

pewnie jakas zona lub n maz zobaczyl filmik na fb i sie wsciekl hahaha

Gość • Środa [19.09.2018, 09:54:21] • [IP: 89.174.73.**]

to już 2 lokal, dziwne

Gość • Środa [19.09.2018, 09:05:24] • [IP: 176.221.113.**]

To już drugi lokal. Powinna sie tą sprawą zająć specjalna jednostka policji. Prawdopodobnie w tej okolicy działa gang wymuszający haracze.

Gość • Środa [19.09.2018, 08:14:24] • [IP: 94.254.250.**]

Co za debile podpalają

Gość • Środa [19.09.2018, 07:18:08] • [IP: 37.248.104.**]

Koniec sezonu to standard.. podpalenie

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:20:37] • [IP: 94.254.140.***]

Wole mykonosa.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:18:32] • [IP: 37.47.138.**]

Na plazy ubezpieczenia sie nie dostanie to takna marginesie. Wspolczuje wlascicielowi

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:08:29] • [IP: 83.20.251.***]

Będą piękne odszkodowania.I sezon x 2 można policzyć ;)

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:08:21] • [IP: 83.23.171.***]

Polak potrafi. Szczęście w nieszczęściu bo już po sezonie. Współczuję właścicielowi.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:48:38] • [IP: 94.254.227.**]

znow pozar ostatnik ster plonal az dziwny

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W sobotę 8 grudnia 2018 roku włamano się do mieszkania w Wysokiej Kamieńskiej, zamieszczamy opis zdarzenia według poszkodowanego. Jednocześnie ostrzegamy przed kupnem przedmiotów, po tak zwanej okazyjnej cenie. Mogą one bowiem pochodzić z kradzieży. Ostrzegamy przed kupnem „fantów” pochodzących z kradzieży ■ Bus w rowie na „trójce”. Kierowca, by uniknąć czołowego zderzenia, ratował się ucieczką na pobocze ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ ENEA informuje o wyłączeniach prądu 2018-11-29, w godzinach: 13:30 -18:00 Kołczewo ul. Zwycięstwa 30 ■ 2018-11-30, w godzinach: 09:30 - 14:30 w miejscowości Kunowo, Mokrawica, Grabowo 1, 2, 3, 5, 8, 9,10 ■ 2018-11-30, w godzinach: 30 lis 09:30 - 30 lis 14:30 w miejscowości Mierzęcin 14, 15, 16, 17, 18 ■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■