POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:44:42] • Międzyzdroje

Podpalenie czy nieszczęśliwy wypadek? W nocy spłonął beach bar w Międzyzdrojach

Podpalenie czy nieszczęśliwy wypadek? W nocy spłonął beach bar w Międzyzdrojach

fot. Czytelnik

Pożar pojawił się około godziny 03:00 w nocy. Na miejsce wysłane zostały zastępy straży pożarnej, jednak nie udało uratować się lokalu, który spłonął doszczętnie.

Jak poinformował nas jeden ze świadków zdarzenia, ogień w beach barze umiejscowionym pomiędzy molem w Międzyzdrojach a hotelem Amber Baltic pojawił się około godziny 03:00 we wtorek. Na miejsce wysłani zostali strażacy, jednak nie udało uratować się lokalu.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:17:09] • [IP: 94.254.128.**]

PAŁKA ZAPAŁKA DWA KIJE KTO SIĘ NIE SCHOWA TEN KRYJE. ..A ZAPAŁKA NA TO NIEMOŻLIWE..a jednak.

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:04:53] • [IP: 94.254.128.**]

WRÓŻBITA MACIEJ MÓWI ŻE TO ZAPAŁKI WINNE SĄ...

Gość • Piątek [21.09.2018, 12:54:45] • [IP: 94.254.234.**]

15;30 komentarz własny.

Gość • Środa [19.09.2018, 16:57:32] • [IP: 188.47.43.**]

policji to my nie mamy, masowe kradzieże aut (na wyspie!), seryjne podpalenia... międzyzdroje brooklynem polski

Gość • Środa [19.09.2018, 15:30:15] • [IP: 193.104.192.**]

Jezeli ludzie, ktorzy mysla ze to celowe dzialanie na uzyskanie ubezpieczenia to sie mylicie. Lokale przy plazy nie sa ubezpieczone ze wzgledu na niebezpieczenstwo sztormow itd. zadna ubezpieczalnia nie chce ubezpieczac takich lokali. Jest mi niezwykle szkoda wlascicieli, sa to dobrzy ludzie z wielkim sercem do kazdego, miejsce sie za rok odbuduje, ale nie da sie odbudowac rzeczy, pamiatek ktore splonely. mam nadzieje, ze dopadna sprawcow i srogo zostana ukarani.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:40:05] • [IP: 94.254.233.**]

Nic nie działa nie siej domysłów.

Gość • Środa [19.09.2018, 10:03:58] • [IP: 83.168.86.***]

pewnie jakas zona lub n maz zobaczyl filmik na fb i sie wsciekl hahaha

Gość • Środa [19.09.2018, 09:54:21] • [IP: 89.174.73.**]

to już 2 lokal, dziwne

Gość • Środa [19.09.2018, 09:05:24] • [IP: 176.221.113.**]

To już drugi lokal. Powinna sie tą sprawą zająć specjalna jednostka policji. Prawdopodobnie w tej okolicy działa gang wymuszający haracze.

Gość • Środa [19.09.2018, 08:14:24] • [IP: 94.254.250.**]

Co za debile podpalają

Gość • Środa [19.09.2018, 07:18:08] • [IP: 37.248.104.**]

Koniec sezonu to standard.. podpalenie

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:20:37] • [IP: 94.254.140.***]

Wole mykonosa.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:18:32] • [IP: 37.47.138.**]

Na plazy ubezpieczenia sie nie dostanie to takna marginesie. Wspolczuje wlascicielowi

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:08:29] • [IP: 83.20.251.***]

Będą piękne odszkodowania.I sezon x 2 można policzyć ;)

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:08:21] • [IP: 83.23.171.***]

Polak potrafi. Szczęście w nieszczęściu bo już po sezonie. Współczuję właścicielowi.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:48:38] • [IP: 94.254.227.**]

znow pozar ostatnik ster plonal az dziwny

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■