POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [18.09.2018, 18:44:42] • Międzyzdroje

Podpalenie czy nieszczęśliwy wypadek? W nocy spłonął beach bar w Międzyzdrojach

Podpalenie czy nieszczęśliwy wypadek? W nocy spłonął beach bar w Międzyzdrojach

fot. Czytelnik

Pożar pojawił się około godziny 03:00 w nocy. Na miejsce wysłane zostały zastępy straży pożarnej, jednak nie udało uratować się lokalu, który spłonął doszczętnie.

Jak poinformował nas jeden ze świadków zdarzenia, ogień w beach barze umiejscowionym pomiędzy molem w Międzyzdrojach a hotelem Amber Baltic pojawił się około godziny 03:00 we wtorek. Na miejsce wysłani zostali strażacy, jednak nie udało uratować się lokalu.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:17:09] • [IP: 94.254.128.**]

PAŁKA ZAPAŁKA DWA KIJE KTO SIĘ NIE SCHOWA TEN KRYJE. ..A ZAPAŁKA NA TO NIEMOŻLIWE..a jednak.

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:04:53] • [IP: 94.254.128.**]

WRÓŻBITA MACIEJ MÓWI ŻE TO ZAPAŁKI WINNE SĄ...

Gość • Piątek [21.09.2018, 12:54:45] • [IP: 94.254.234.**]

15;30 komentarz własny.

Gość • Środa [19.09.2018, 16:57:32] • [IP: 188.47.43.**]

policji to my nie mamy, masowe kradzieże aut (na wyspie!), seryjne podpalenia... międzyzdroje brooklynem polski

Gość • Środa [19.09.2018, 15:30:15] • [IP: 193.104.192.**]

Jezeli ludzie, ktorzy mysla ze to celowe dzialanie na uzyskanie ubezpieczenia to sie mylicie. Lokale przy plazy nie sa ubezpieczone ze wzgledu na niebezpieczenstwo sztormow itd. zadna ubezpieczalnia nie chce ubezpieczac takich lokali. Jest mi niezwykle szkoda wlascicieli, sa to dobrzy ludzie z wielkim sercem do kazdego, miejsce sie za rok odbuduje, ale nie da sie odbudowac rzeczy, pamiatek ktore splonely. mam nadzieje, ze dopadna sprawcow i srogo zostana ukarani.

Gość • Środa [19.09.2018, 11:40:05] • [IP: 94.254.233.**]

Nic nie działa nie siej domysłów.

Gość • Środa [19.09.2018, 10:03:58] • [IP: 83.168.86.***]

pewnie jakas zona lub n maz zobaczyl filmik na fb i sie wsciekl hahaha

Gość • Środa [19.09.2018, 09:54:21] • [IP: 89.174.73.**]

to już 2 lokal, dziwne

Gość • Środa [19.09.2018, 09:05:24] • [IP: 176.221.113.**]

To już drugi lokal. Powinna sie tą sprawą zająć specjalna jednostka policji. Prawdopodobnie w tej okolicy działa gang wymuszający haracze.

Gość • Środa [19.09.2018, 08:14:24] • [IP: 94.254.250.**]

Co za debile podpalają

Gość • Środa [19.09.2018, 07:18:08] • [IP: 37.248.104.**]

Koniec sezonu to standard.. podpalenie

Gość • Wtorek [18.09.2018, 21:20:37] • [IP: 94.254.140.***]

Wole mykonosa.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 20:18:32] • [IP: 37.47.138.**]

Na plazy ubezpieczenia sie nie dostanie to takna marginesie. Wspolczuje wlascicielowi

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:08:29] • [IP: 83.20.251.***]

Będą piękne odszkodowania.I sezon x 2 można policzyć ;)

Gość • Wtorek [18.09.2018, 19:08:21] • [IP: 83.23.171.***]

Polak potrafi. Szczęście w nieszczęściu bo już po sezonie. Współczuję właścicielowi.

Gość • Wtorek [18.09.2018, 18:48:38] • [IP: 94.254.227.**]

znow pozar ostatnik ster plonal az dziwny

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■