POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [14.09.2018, 18:29:57] • Wolin

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie.

Zdarzenie zrelacjonował dziennikarz, będący na miejscu zdarzenia – Andrzej Ryfczyński.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

- Było kwadrans po 14-tej, kiedy to na prostym odcinku ulicy Słowiańskiej kierowca bardzo szybkim motocyklem rozwinął szaleńczą prędkość niedaleko ulicy Parkowej. Właśnie tam mieszkaniec Kamienia Pomorskiego miał zamiar kupić silnik i włączył kierunkowskaz skrętu w lewo.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Jechał bardzo wolno. Szukał adresu. Szalony kierowca motocykla pewnie na liczniku miał trzycyfrową liczbę. Zorientował się, że nie może wyprzedzić samochód który jechał w tym samym kierunku. Motocyklista zaczął hamować około 30 metrów od samochodu.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Niestety prędkość była zawrotna i nie zdołał wyhamować. Motocykl uderzył w lewy bok na wysokości zawiasów drzwi i przedniego koła. Uszkodził mechanizmy zawieszenia koła i bok samochodu. Uderzenie było tak silne, że samochód zamiast wjechać w zjazd posesji zatrzymał się na drzewie.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

Starszy pan wyszedł z auta o własnych siłach bez obrażeń, natomiast motocyklista ufundował sobie lot helikopterem do szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie z obrażeniami wielonarządowymi. Później kierowca osobówki powiedział, że gdyby motocykl uderzył centralnie w drzwi, gdzie ja siedziałem, to pewnie rozpruł by samochód na pół, a ja bym z Panem teraz nie rozmawiał.

Kamikadze na motocyklu uderzył w samochód osobowy. To cud, że nikogo nie zabił...

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 55, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 55

Gość • Poniedziałek [24.09.2018, 22:31:39] • [IP: 83.168.86.***]

Starszy pan samochód czajenie się do skrętu tak na prawdę motocyklista nie widział że pan chce skręcać człowiek rozpoczął skręt bez upewniane się że nikt go nie wyprzedza. Patrz w lusterka motocykle są wszędzie.

MC • Niedziela [23.09.2018, 08:09:48] • [IP: 94.254.128.**]

POSZALEĆ SIĘ CHCĘ...TYLKO PO CO W MIEJSCU ZAMIESZKAŁYM...PO TO BYŚCIE MIELI CO KOMENTOWAĆ..

Gość • Sobota [22.09.2018, 10:40:00] • [IP: 46.215.37.**]

Tylko dlaczego temu panu z samochodu prawo jazdy kazała zabrać

Darek • Czwartek [20.09.2018, 23:05:38] • [IP: 37.47.5.***]

Na cymbałkach to ci moge na ryju zagrać

Krzysztof J. • Czwartek [20.09.2018, 08:41:25] • [IP: 83.11.227.**]

więcej sprzętu niż talentu! klasyczny cymbał na motorze!

Darek • Środa [19.09.2018, 21:24:42] • [IP: 37.47.5.***]

jakí skonczony typ! jpr... przedstaw się

Gość • Środa [19.09.2018, 17:03:22] • [IP: 83.23.170.***]

rozpierd..ć to ty sobie możesz tylko łeb na hulajnodze

Gość • Środa [19.09.2018, 15:16:22] • [IP: 37.47.5.***]

chciałbyś taki motor bardzo duża kasy kosztuje nie stac cie

Gość • Środa [19.09.2018, 11:16:05] • [IP: 31.179.206.*]

A motor taki fajny był. Szkoda tylko że pierdoła i debil był za kierownicą.

Darek • Wtorek [18.09.2018, 14:13:46] • [IP: 37.47.5.***]

co frajerzy tacy cwani zobaczym jak wyzdrowieje to was roz... a po zatym to hu.. wiecie ty starym sie powinno sie zabierac prawo jazdy !

Gość • Wtorek [18.09.2018, 10:59:03] • [IP: 79.187.148.***]

Bardzo dobrze, tak to jest jak się nie myśli. Nie że fajnie, ale nie narzekam na wypadek :D

Gość • Wtorek [18.09.2018, 09:25:06] • [IP: 188.146.163.**]

Uderz w stół, nożyce się odezwą. Co tu komentować, zdjęcia mówią za siebie. Tak zachowują się ludzie niepoczytalni. Powinno się odbierać takim osobnikom prawa jazdy na okres, kiedy dojrzeją. Kamikadze, to łagodne określenie tego motocyklisty. O mały włos nie zabił kierowcę samochodu, gdyby uderzył 40 centymetrów bliżej, centralnie w drzwi. Jeżeli nie odbierze się prawa jazdy, to ci co odpowiadają za praworządność będą mieli na sumieniu ofiary tego piata.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 21:29:53] • [IP: 37.47.39.***]

Od jego dzieci to wara! Zajmijcie się sobą i swoimi problemami a nie kogoś jak szma.. jedziecie. Rozumiem że kaźdy ma swoje zdanie i może je wyrazić ale na Boga niech níe ktorzy z was mają trochę ogłady i jakiegos dobrego wychowania. Co do opísu tego reportażu to naprawde pozostawia wiele do życzenia" KAMIKADZE". Widzę że co poniektorzy naprawde są bez jakichkolwiek zahamowan i takie pierdolety piszą że naprawde chce mi się śmiać! Jednak Wolin potrafi he he ;) ale coź

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:12:52] • [IP: 31.1.221.**]

Moje dziecko bawilo sie kolo domu cale szczescie ze motocyklista nie zjechal nigdzie kolo nas kolo domu bo by nie daj Boze dziecko mi zabil.znalezli sobie trase do rozpedu od piekarni do zamego parku, zadnych progow zwalniajacych a nie wspomne o kontroli pilicyjnej bo to graniczy z cudem, chlopak nie myslal jak 90%motocyklistow, szkoda go bo widzialam jego bol ale zanim sie wsiadzie pomysl 3razy zwlaszcza jak ma sie dzieci

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:16:47] • [IP: 79.187.148.***]

dobrze tak bezmózgowi ! dobree niech dalej tak jezdzi i więcej takich wypadków jemu ! życzę niepowodzenia

Pazdzioch • Niedziela [16.09.2018, 06:30:15] • [IP: 83.23.255.***]

Wina motocyklisty ale jak ktoś rodzi się przyglupem..

Gość • Niedziela [16.09.2018, 06:10:43] • [IP: 37.47.128.***]

no czoz kometowac niema co szkoda alta i motora i tego starszego czlowieka bo tralma zostanie.

Gość • Sobota [15.09.2018, 21:45:42] • [IP: 5.60.130.***]

A mnie wcale go nie zal, ojciec dwojga dzieci i bawi sie jak malolat szkoda tylko dzieci ze maja stuknietego tatusia a tatus moze teraz vedzie mial nauczke i zwolni

Gość • Sobota [15.09.2018, 21:16:26] • [IP: 178.235.177.***]

Kolejny cymbał na drodze.Przypomnę przysłowie:" Kto szybko jeździ, tego potem wolno niosą".!

Gość • Sobota [15.09.2018, 17:29:02] • [IP: 83.23.192.***]

Wariat bez tablic jeździ po wolinie

"Ćpun z pod parku" • Sobota [15.09.2018, 17:15:34] • [IP: 94.254.234.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [15.09.2018, 16:51:21] • [IP: 83.11.232.***]

Zamiast patrz w lusterka, wy patrzcie na licznik.

Gość • Sobota [15.09.2018, 13:06:29] • [IP: 188.146.65.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:59:50] • [IP: 188.147.39.***]

Można patrzeć w lusterka, ale gdy ktoś co najmniej dwukrotnie przekracza dozwoloną prędkość, to zwyczajnie się go nie widzi podejmując decyzję o skręcaniu. Zamiast" apelować" do kierowców o patrzenie w lusterka, proponuję apel do piratów drogowych, na motocyklach i nie tylko, by przestrzegali przepisów i myśleli trochę o innych. Nie są panami dróg, nie mają innych praw niż pozostali uczestnicy i nie mają prawa żądać od innych, by inni się do ich ryzykownej jazdy dostosowali. Tu komuś zabrakło wyobraźni, a droga publiczna to nie tor wyścigowy. Niedawno policja zatrzymała kierowcę auta, który jechał w mieście ok.115 km na godzinę. Jakie szanse ma zobaczyć takie auto ktoś, kto wyjeżdża z bocznej uliczki, albo ktoś na pasach ?

Gość • Sobota [15.09.2018, 12:04:18] • [IP: 83.168.84.**]

czy to nie ten co po wariacku po Kamieniu szalał ?

Oglądasz 1-25 z 55
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Leczenie po wypadkach w rolnictwie - bez kolejek do lekarza oraz z wyższym odszkodowaniem, dzięki szczegółowej diagnozie ■ Burmistrz pracowity niczym mrówka? A może to element treningu siłowego?Nasz fotoreporter miał okazję przyjrzeć się jak poza oficjalnym protokołem zachowuje się burmistrz Międzyzdrojów Matusz Bobek ■ W tle już bez zboża, snopków czy pstrokatych kolorów, jest za to przejrzysty herb a dodatkowo napis Witamy w dwóch obcych językach. Tak wyglądają nowe witacze gminy Świerzno. Podobnie od kilku miesięcy wygląda strona internetowa gminy Świerzno z panoramą miejscowości w tle ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■