POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [08.10.2018, 08:38:35] • Powiat Kamieński

W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut!

W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut!

Autor: jensrother( fot. Fotolia.com )

Problem związany z kradzieżami aut na terenie powiatu kamieńskiego jest znany od lat. Jak się okazuje, w 2018 roku złodzieje upodobali sobie szczególnie auta niemieckich firm takich jak BMW, VW, Mercedes, Audi oraz Opel. Jak udało nam się dowiedzieć, skradziono do tej pory tylko jedenaście aut.

O informacje na temat skradzionych aut na terenie powiatu kamieńskiego, poprosiliśmy rzecznika prasowego KPP w Kamieniu Pomorskim.

- Informuję, że od początku 2018 r. na terenie podległym KPP w Kamieniu Pomorskim, skradzionych zostało dziesięć samochodów osobowych (BMW, 3 VOLKSWAGENY, MERCEDES, 4 AUDI, OPEL) oraz jeden samochód dostawczy (MERCEDES) – poinformowała sierż. Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Środa [10.10.2018, 14:36:12] • [IP: 83.8.166.***]

Na osiedlu Chopina w roku skradli 10 aut nawet z garażu ! Mieli namiary i nic, teraz Niemcy się nim zajęli i kratki ma tylko przed sobą. Po miesiącu pismo prokuratura umarza sprawę ?

Gość • Wtorek [09.10.2018, 03:58:36] • [IP: 46.76.91.***]

Policja ich kryje, Kodrąb jest przykładem

Tadziu • Poniedziałek [08.10.2018, 21:38:04] • [IP: 31.0.65.***]

A w Woliniu nie kradnom

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 20:42:21] • [IP: 92.220.9.***]

Do fororak. Auta niemiecke, ale kradna Polakom. Kiedys srodkiem transportu byl kon. Koniokradow wieszali. Gdyby mi ktos ukradl samochod, to tak, jakby mnie wykonczyl. Mam daleko do pracy, praca o roznych godzinach i srodki transportu publicznego nie wchodza w rachube. Jak strace samochod, to nie stac mnie kupic nowego. Trace prace i srodki do zycia. Taki palant nierob ukradnie i nie wie, jak moze skrzywdzic czlowieka. Dla wszystkich zlodziei sa za male kary.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:55:32] • [IP: 87.58.166.**]

12:04:19 w dzsiejszych czasach odpowiedz brzmi: UE i izrael

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:36:21] • [IP: 78.55.118.**]

Ciekawe, czy by kradli jak by łapy obcinali a zostawiono by złodziejom tylko kikuty?

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 16:26:47] • [IP: 95.41.123.***]

A wy dalej się nie domyślacie kto to, hahah żałosne jakbyście wcześniej pozgarniali tych ludzi kiedy mieliście dowody na inne przestępstwa to byście nie mieli teraz problemu

ja • Poniedziałek [08.10.2018, 14:33:51] • [IP: 5.173.184.**]

czyli ginie jedno miesiecznie

fororak 🐲 • Poniedziałek [08.10.2018, 12:04:19] • [IP: 77.111.245.**]

Prawnuki odbierają teraz od Niemca.z nawiązką to co Pan Niemiec pozabierał ich pradziadkom po agresji w 1939...Mało że okradał ludzi, to na dokładkę mordował i wywoził na roboty przymusowe do Rzeszy...I kto kogo tu okradł?...A kto nauczył Polaków kraść - Niemiec...1. Kto napadł na Polskę w 1939 roku - NIEMCY 2. Kto zniszczył Polskę, pozbawiając życia milionów ludzi i niszcząc jej infrastrukturę - NIEMCY 3. Kto wprowadził obozy koncentracyjne i krematoria - NIEMCY 4. Kto eksperymentował na ofiarach testując nowe leki - NIEMCY 5. Kto potrafił rozstrzelać 50 Polaków za jednego Niemca - agresora, zabitego w walce na nie swojej ziemi - NIEMCY 6. Kto okradł Polskę z dzieł sztuki - NIEMCY 7. Kto okradł Polskę ze złota i monet Banku Narodowego?... Nie chcę wymieniać dalej, by nie upokorzyć uczciwych Niemców...

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 09:46:53] • [IP: 83.8.115.***]

Kradną i będą kraść. Kiedyś wiadomo było kto i nikt nic nie zrobil.Chodza tacy nadal bezkarni.Tacie mojemu kilkanaście lat temu spod bloku ukradli i co nic z tym nie zrobiono.Policja powiedziała żeby dac sobie z tym spokój lepiej z takimi nie zadzierac. AUTO NIE miało ubezpieczenia.

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 08:54:02] • [IP: 37.47.92.***]

A jakie maja kraść chińskie ?

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■